Sayfa 13 / 22 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 654 sonuç

Konu: FM 2013 - Oyun İçerisinden Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İBB maçından sonraki manşet;

Daha 4. sezonun başında yaşı 30 iken Wayne Rooney bedelsiz olarak Fulham'da..

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Daha 4. sezonun başında yaşı 30 iken Wayne Rooney bedelsiz olarak Fulham'da..

İngiliz takımları 30+ yaş oyunculara yatırım yapmazlar kulüp efsanesi değilse. Oyunda bunu göremiyorduk. Acaba oyunun yapay zeka mantalitesinde değişiklik mi yapıldı?
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    İngiliz takımları 30+ yaş oyunculara yatırım yapmazlar kulüp efsanesi değilse. Oyunda bunu göremiyorduk. Acaba oyunun yapay zeka mantalitesinde değişiklik mi yapıldı?
    Hocam yapma böyle gözün sevem

Giggs, Scholes, bir ara Larsson, Van Der Sar gibi adamları oynattı Manchester United kaç yaşında. Rooney'nin bu profille kalması lazımdı takımda.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by marlo41 View Post
    Hocam yapma böyle gözün sevem

Giggs, Scholes, bir ara Larsson, Van Der Sar gibi adamları oynattı Manchester United kaç yaşında. Rooney'nin bu profille kalması lazımdı takımda.
    Takım efsanesi değilse dedi zaten. Giggs , Scholes en büyük efsanelerden.

BAL liginde Vefa - Beykoz maçı. Hakemimiz Seçim Demirel, bir bayan hakem.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

uefa avrupa ligi 1. tur kuralarında çok ilginç bişey oldu. kuralar çekildi ancak ben oyunu kaydetmeden elektrik kesildi ve kuranın 1 hafta kadar öncesine döndüm. kuralar yeniden çekilince tüm eşleşmeler aynı oldu. ben yine zaragoza ile eşleştim ve hatırladığım 6-7 eşleşme de ilk maçların oynanacağı saha dahil aynı şekilde gerçekleşti..

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

2017-2018 sezonu benim için başlı başına ilginç olaylara gebe oldu.

Beşiktaş bir türlü dikiş tutturamadığı için o an ki menajerini kovup Puyol ile yola devam etmeye karar verdi. (Puyol öncesi menajerleri; Samet Aybaba - Oleg Luzhnyi - Yılmaz Vural - Martin Kushev)

Puyol öncesinde ve sonrasında aralıksız bir şekilde tam 23 maç boyunca galibiyet yüzü göremeyen Beşiktaş'ın sezon sonundaki akıbeti ise;

Yine aynı sezon, Türkiye Kupası için karşı karşıya geldiğim Fenerbahçe ile olan maçımsa bambaşkaydı. Bugüne kadar top 21 kez maç yaptığım Fenerbahçe'nin böylesi bir şekilde mağlup olduğunu görmedim. Bu tabloya bir yandan sevinirken bir yandan da keyfim kaçtı açıkçası.

Maçın sonrası mı? Takımdan kovulan Aykut Kocaman, boştaki milli takım menajerliğine getirildi.

Quote Originally Posted by serwan View Post
    uefa avrupa ligi 1. tur kuralarında çok ilginç bişey oldu. kuralar çekildi ancak ben oyunu kaydetmeden elektrik kesildi ve kuranın 1 hafta kadar öncesine döndüm. kuralar yeniden çekilince tüm eşleşmeler aynı oldu. ben yine zaragoza ile eşleştim ve hatırladığım 6-7 eşleşme de ilk maçların oynanacağı saha dahil aynı şekilde gerçekleşti..
    Bu hep Ahmet Çakar'ın bahsettiği şikeden kaynaklı

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kuralar konusunda benim dikkatimi çeken, önceki turların maçları tamamlandığı anda kuralar belli oluyor. Ben birkaç kere kuradan sonra geri dönüp kuraları tekrarlatmıştım ve neredeyse hepsinde aynı kuralar çekildi. Ama o turun son maçlarından önceki tarihe dönerseniz kuralarda değişiklikle karşılaşabilirsiniz. Özellikle FM'ye ilk başladığım zamanlarda çok çakallık peşinde koşardım, oradan ciddi tecrübeler edindim .

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serkankeyvan View Post
    BAL liginde Vefa - Beykoz maçı. Hakemimiz Seçim Demirel, bir bayan hakem.

Helal olsun cok ıyı tespıt

Quote Originally Posted by Bonzi View Post
    2017-2018 sezonu benim için başlı başına ilginç olaylara gebe oldu.

Beşiktaş bir türlü dikiş tutturamadığı için o an ki menajerini kovup Puyol ile yola devam etmeye karar verdi. (Puyol öncesi menajerleri; Samet Aybaba - Oleg Luzhnyi - Yılmaz Vural - Martin Kushev)

Puyol öncesinde ve sonrasında aralıksız bir şekilde tam 23 maç boyunca galibiyet yüzü göremeyen Beşiktaş'ın sezon sonundaki akıbeti ise;

Yine aynı sezon, Türkiye Kupası için karşı karşıya geldiğim Fenerbahçe ile olan maçımsa bambaşkaydı. Bugüne kadar top 21 kez maç yaptığım Fenerbahçe'nin böylesi bir şekilde mağlup olduğunu görmedim. Bu tabloya bir yandan sevinirken bir yandan da keyfim kaçtı açıkçası.

Maçın sonrası mı? Takımdan kovulan Aykut Kocaman, boştaki milli takım menajerliğine getirildi.
    Kadrolar dikkatimi çektide yabancı sınırı yok? Özel bir yamaylamı oynuyorsun yoksa editörden falan kendinmi yaptın?
    Şahsi düşüncem, bu kadar yabancı ile oynayıp bence keyfinin kaçması gayet normal maçta bi volkan var bide sende regen sanırım emre diye bir türk var o kadar

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bhll View Post
    Kadrolar dikkatimi çektide yabancı sınırı yok? Özel bir yamaylamı oynuyorsun yoksa editörden falan kendinmi yaptın?
    Şahsi düşüncem, bu kadar yabancı ile oynayıp bence keyfinin kaçması gayet normal maçta bi volkan var bide sende regen sanırım emre diye bir türk var o kadar
    Ahaha, kadro durumu daha önce dikkatimi çekmemişti. Dediğin gibi yabancı sınırı yok (editörden geçirilmiş bi veri tabanı ile oynuyorum) ama o kadrodaki en yaşlı oyuncularım Elmander (36) ve Paolo De Ceglie (31), ondan sonraki en yaşlı oyuncu Marc-Andre ter Stegen (25). Geri kalanlar da 18-22 yaş arasında gidip geliyor. Fenerbahçe'nin kadrosu ise 25-35 yaş aralığındaydı ki deneyim ve yetenek bazında bu FB için artı bir durum oluşturmalıydı bana kalırsa.

Bir kaleci allah aşkına bu pozisyonda neden açılır? Heleki cech gibi bir kaleci? ve açıldı ordan yerden üstüne vurulan şutu golmü yer? allah aşkına bu oyun biz yenilelim diye neden bu kadar zorluyor=)

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Bir kaleci allah aşkına bu pozisyonda neden açılır? Heleki cech gibi bir kaleci? ve açıldı ordan yerden üstüne vurulan şutu golmü yer? allah aşkına bu oyun biz yenilelim diye neden bu kadar zorluyor=)

oyunda ne saçmalıklar var bu aslında anormal değil.. ama cech nasıl yapmış hayret ben chelsea'ye karşı oynarken adama gol atana kadar ölüyordum. yemiyor yahu.. epeyce de ilerlemiştim hem de.. kaç yaşına gelmiş o refleksler inanılmaz. adama gol atamayınca "pes golü"nden başka çarem kalmadı. sıfıra inip yerden arkadaki adama çıkarılan toplarda eğer kalenin öbür ucundaysa yiyordu..

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Bu yine o kadar kötü değil,Volkan ayağında topla orta sahaya kadar gelip rakibe pas verdi o gol fm 13'ü bırakmama neden oldu

Fenerbahçe'me bak seeen

Quote Originally Posted by KadirGok View Post
    Fenerbahçe'me bak seeen

Benfica maçıda bu şekilde bitse ya=)

Buda şimdiki oyunu oynarken gördüğüm şey=) bu kadar az seyirci olması çok garibime gitti.
    Last edited by bhll : 23.Nisan.2013 at 19:08 Reason: Resim ekleme.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tamam anladık bug var ama bu kadar da olmaz be hacı? Topu sürüyor oraya kadar ve oradan içeri dolduruyor. Devamında gol oldu ama saçma yani

FM Gazetesi

1 Ay içinde 4 United maçında 4'te 4 !

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

galatasaray kariyerimde bir mac esnasinda engin sakatlandı degisiklik hakkimi doldurunca engini degistiremedim mac berabere bitti ve uzatlamara gectik 30 dk boyunca 10 kisi oynadim her neyse bir baktim engin rakip ceza sahasinin ortasina oturmus grev yapiyor sonra sinirlendim oyunu kapattim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Pardon ama hangi takımsın çok merak ettim Pique, Neymar, Cristiano Ronaldo, Falcao, Hummels, Lukaku, Oscar

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

hepsini de yenmişiz maşallah hangi takımsın

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    hepsini de yenmişiz maşallah hangi takımsın
    Chelsea.

bu pozisyonda webo ya ofsayt çaldı hakem yeter yıldırım demirören yeter demek istiyorum

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

Karabüksporlu yöneticiler kesin hakemlere para vermistir

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Microsoft'u verse ancak böyle şike olur yalnız.

2015 yılında Gençlerbirliği'nin başındaydım,6 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet alınca çok sıkıldım ve biraz yardımcı menajer oyalansın,devre arasında tekrar geçerim dedim,1 Ocak'a kadar tatile çıktım.O sırada FM Speeder'ı da açtım.1 Ocak tarihi geldi,bir baktım Hoffenheim'in başındayım,garip oldu gerçekten,nasıl olduğunu da anlamadım.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    2015 yılında Gençlerbirliği'nin başındaydım,6 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet alınca çok sıkıldım ve biraz yardımcı menajer oyalansın,devre arasında tekrar geçerim dedim,1 Ocak'a kadar tatile çıktım.O sırada FM Speeder'ı da açtım.1 Ocak tarihi geldi,bir baktım Hoffenheim'in başındayım,garip oldu gerçekten,nasıl olduğunu da anlamadım.
    gelen teklifleri kabul et secenegini isaretlediysen gelen ilk teklifi kabul etmistir yapay zeka.. normal bir durum..

Kayserispor'a karşı final maçı uzatmalar dahil 1-1 bitip penaltıcı seçme ekranına geldi. Seçmeden devam edip atmalarını beklerken(2-3 dk bekledim) bir baktım maçı bitmiş olarak gösterdi. 112. dakikada gol atmış ve yenmiş oldum.

Sayfa 13 / 22 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Mesaj Yetkileri