Anket Sonuçlarını Görüntüle: Demiryolu İşçileri Bu Sezon Avrupa Bileti Alabilir Mi ?

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 2-3 yıl içinde evet ancak bu sezon gidemezler

3 42.86%
  • Avrupa Ligine katılım hakkı kazanırlar

3 42.86%
  • Şampiyonlar Ligine katılım hakkı kazanırlar

1 14.29%
Sayfa 13 / 22 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 633 sonuç

Konu: Geminin Adı Crewe, Kaptanı Diaz, Tayfası Demiryolu İşçileri, Rotası Avrupa [5.Sezon]

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    samed in maşallahı var ligin tozunu attırıyo

Samed ve burnleyin düşeceğini tahmin ediyorum orayı yedirmezler onlara (:

Quote Originally Posted by xthexserhat View Post
    takım toparlanıyor gibi duruyor ancak içerdeki maçları mümkün olduğunca kazanırsan üst lig garanti olur

Dürüst olmak gerekirse ben lige avlu attım ya bu sezon premier lig rüyasından çabuk uyandık. zaten planlarımda 3 sezonda premier lig vardı gecen sene cıkmamız iyi oldu bu sene burada takılırız inş seneye daha iyi oluruz. Savunma sos veriyor kadromun büyük ölcüde gençlerden oluşması hem onların gelişimi hem tecrübesizlikleri sorun çıkarıyor epeyce. Ama tabi belli olmaz rakipler formsuz falan olursa

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

14.Hafta

Spoiler: ISTATISTIK 

15.Hafta

16.Hafta

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

16.Hafta

Artık sadece gülüyorum (: Nasılsa bizimkiler bunuda atamaz ha bunuda kaçırır la mal zaten bu hiç olmaz. Kütük ordan hayatında gol mü attın falan derken rakip yarım yamalak bir geliyor of simdi ne gol yicem diyorum ve yiyorum (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Ligin ilk haftalarında belki iyi oynamadık falan ama ondan sonra ciddi anlamda takım olduk. Son 7 maçta sadece 1 galibiyet alabilmişiz. Puan kaybettiğimiz 6 maçında abartısız iyi oynayan hakeden tarafı bizdik. Ve ne şanstır ki paso rakiplere güldü 1 maç bile bizi güldürmedi bu futbol şansı. Bu sezon sadece ligi biran önce bitirme adına hızlıca oynuyorum. Artık gençlere daha da şans verip onların gelişimini sağlayacaz. Bu sene çok erken havlu attık. Oyuncularımın genç olması çok kaçırmamız falan bi yana ama inanılamz şanssınız bu kadar da olmaz yani kütük olsa çarpar girer hadi biz atamıyoruz da rakipler yarım pozisyonda 1 geliyor 2 gol atıyor nasıl oluyorsa (: Herneyse bu sene şimdiden bitti. Küme düşmeden ortalarda takılırız gibime geliyor fazla da kasmam önemli modda oynar geçerim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Kazanmak için ne yapıyoruz sahiden yav (:

Sakatlıklar kabak tadı verdik lanet olsun böyle oyuna diyorum artık (Ne takım ne de oyunculardan herhangi birinin antrenmanı ağır seviyede değil)

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

İstifa mektubum cebimde gezmeye başladım

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Maçlar pek iyi değil hocam

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Senin kaleci bence hepsini içeri alıyor.Çare kaleci hocam

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Uh bu ne şanssızlık böyle

Nesil
    2012

Sakatlıklar ve son maçlar biraz moral bozucu

çok şanssızsın

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Firat1907 View Post
    Maçlar pek iyi değil hocam
    Aslında iyi hatta çok iyi de skora yansımıyor (:
    Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Senin kaleci bence hepsini içeri alıyor.Çare kaleci hocam

Kalecim epey iyi premier ligde bile iş yapar var sen düşün halimizi

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Uh bu ne şanssızlık böyle
    Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Sakatlıklar ve son maçlar biraz moral bozucu
    Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    çok şanssızsın
    Rakipleri maç boyunca konserve kutusuna çeviriyoz ama maç sonu tenekeyi bize bağlıyolar

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Kardeş bu oyunun maç motoru adamı delirtiyor aynı senin durum gibi durum bende de vardı bazı takımlar sadece 1 şut 1 gol ile beni yeniyorlardı ben 30-40 şut çekerken. Ben de 3-1-2-3-1(forumda paylaştığım zıpkın taktiği) tarzı uçuk taktik ayarladım kendime saçma goller yiyoruz yine ancak yediğimden fazlasını atıyorum. Sen de uçuk kaçık birşeyler ayarla hücuma yönelik yenilirsen de en azından riskli oynayıp yenildim dersin. Yoksa adamı katil eder bu oyun

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Kardeş bu oyunun maç motoru adamı delirtiyor aynı senin durum gibi durum bende de vardı bazı takımlar sadece 1 şut 1 gol ile beni yeniyorlardı ben 30-40 şut çekerken. Ben de 3-1-2-3-1(forumda paylaştığım zıpkın taktiği) tarzı uçuk taktik ayarladım kendime saçma goller yiyoruz yine ancak yediğimden fazlasını atıyorum. Sen de uçuk kaçık birşeyler ayarla hücuma yönelik yenilirsen de en azından riskli oynayıp yenildim dersin. Yoksa adamı katil eder bu oyun

O önceki motordaydı bu mtorda ileride basında arka otoban oluyor defans hattın hızlı değilse hücum oynamak biraz riskli oluyor bu yüzden (:
    Ama son 4 maçta fena toplamadık. Paylaşıcam simdi

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

20.Hafta

21.Hafta

22.Hafta

23.Hafta

Fena toplamadık. Aslıdna takım eskiden de iyi oynuyor skora yansımıyordu bi nebze gol yollarında etkili olmaya başladık. Normalde ilk devre bitti ancak ara yok son sürat lige devam ediyoruz.

Puan Durumu

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Süper toparlamışsın kardeşim umarım böyle devam eder

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Son maçlar iyi

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Son maçlarda gerçekten çok iyi performans göstermişiz inşallah aynen devam eder

Son maclar guzel

Nesil
    2012

Samed Yeşil'e bak gol krallığına oynuyor sana o kadarda dedim kirala bu çocuğu iş yapar

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Süper toparlamışsın kardeşim umarım böyle devam eder
    Quote Originally Posted by Firat1907 View Post
    Son maçlar iyi
    Quote Originally Posted by Krios View Post
    Son maçlarda gerçekten çok iyi performans göstermişiz inşallah aynen devam eder
    Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Son maclar guzel

Takım kötü sonuçlarda da güzel oyun oynuyordu ama şansımız yüzümüze gülmüyordu havlu attığımız lige yeniden tutunduk en azından playoffu zorlayabilecegime inanıyorum artık

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Samed Yeşil'e bak gol krallığına oynuyor sana o kadarda dedim kirala bu çocuğu iş yapar
    Yav muhtemelen bana gelmezdi ayrıca benim gençleri biliyon kesip sameti oynatmam. Aslında beni şaşırtıyor hem Samed hem klübü ama halen aynı fikirdeyim düşüşe geçeceklerdir. Yani inş

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

24.Hafta

25.Hafta

26.Hafta

Crewe takımını mağlup etmek her babayigidin harcı deel artık Bu arada lideri evinde yenip 4 köşe olduk Bu takım nasıl lider hayretler içindeyim ya da biz neden orda degiliz ):

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Son 7 maçta iyi toparlamışız.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by CocukMenajer View Post
    Son 7 maçta iyi toparlamışız.

Bu tempoyla devam edebilir miyiz bilmiyorum ancak playoff oynayacaz inş (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Devre arası başkandan maaş ve transfer bütçesi artımı istedim saolsun totalde 750 bin kadar artım sağladı. Ardından yeni sözleşme için masaya oturduk dedim maaş artır başgan bi 750 daha artırdı bizde yeni sözleşmeyi imzaladık. satacak oyuncum yoktu kasada param da yoktu. 1.5 milyon süper ötesi oldu açıkcası. Yüz bulup gözlem ağını artır bana personel imkanı sağla fizyo imkanı sagla dedim ama red yedik üçünden de (: Zira klübün finansı pek iç açıcı durumda deel

Transferi çabucak haleedik. Paramız azdı ve çok neşter atılası bir durum yoktu memnundum. Sadece orta saha adamım mentorum 3 ay sakatlandı sözleşmeyi fesetmek durumudna kaldım. 500 bin kadar alıyordu. ve sık sakatlandı pek kullanamadık kadroda genç arkadasa da mentorluk yaptı saolsun. Teşekkür edip yolları ayırdık.

Spoiler: Younes Kaabouni 

Spoiler: Scott Malone 

Spoiler: Pione Sisto 

Sisto sözleşmes bitiyordu kadromuza kattık ancak %75 menejerinindeydi 500 bin karşılığı tamamını aldık. Sezon başı istemiştik parasızlıktan kaptırmıştık. Ayrıca Kaabuni sözleşmesi bitiyordu tam imza attırıcakken sözleşmeyi iptal edip önce kiralayaım sonra imza attırayım bu sezonda kullanıp geliştireyim Drageden pek verim alamıyordum ama sözleşmesini uzattılar moralim bozuldu acçıckası iyi oyuncuyu kacırdık ): Yine malone sözleşmesi bitiyordu imza attırmak yerine satlık listesindeydi e takımda sol bek yok alayım dedim bu sefer başka takımlar devreye girdi hah dedim müthiş geçecek transfer sezonunu hiç ettik diye üzülürken bizi tercih etti saolsun. Hoş sözleşmesi biraz kötü bizim açımızdan ama seneye bişiler yaparız inş

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

transferleri beğendim sene başındakinden güzel ligde de müthiş geri dönmüşsün play-off hedef artık

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    transferleri beğendim sene başındakinden güzel ligde de müthiş geri dönmüşsün play-off hedef artık

Sene başndakilerin neyini beğenmedin yahu (: gelen oldu da biz mi almadık (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

3.Tur

3.Tur Tekrar

4.Tur

İşler yolunda gidiyordu ne yapsak ne etsek dediler sakatlıga da alıstı bu Juan Diaz ve ekibi..Düşündüler düşündüler kalecisini sakatlayalım dediler ((: şaka gibi yahu sakatlıktan belimizi doğrultamıyoruz kaldık 18lik Norveçliyi koyacaz sonumuz hayrolsun

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Çalkantılı dönemi iyi atlatmışsın. Transferler de baya iyi gibi. Harvey de attıkça atıyo, maaşallah diyelim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Çalkantılı dönemi iyi atlatmışsın. Transferler de baya iyi gibi. Harvey de attıkça atıyo, maaşallah diyelim
    Bizde çalkantı bitmiyor ki sakatlıktan kendimizi alamıyoruz

Sayfa 13 / 22 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Mesaj Yetkileri