Sayfa 13 / 21 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 607 sonuç

Konu: FM 2006'daki en büyük TRANSFER başarılarınız?

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

Quote Originally Posted by Maymuncuk
    oyun başında i,stese idin gelrilerdi şimdi yıldız olmuşklardır havalrdadırlargelmezler

oyun başı ya vitti açılır açılmaz taban fiyat 1,9m gioda fiyatı normal ama vermiyolar 2,5 3m versem vereceklerde onuda ben vermiyom

FenerbahÇeye Ballack I Getİrdİm Ama ArkadaŞlar Sİz Fazla UĞraŞmayin ÇÜnkİ Alman Mİllİ Takimininda AntrÖnÖrÜyÜm Ayrica Emre We Yildiray Forwette Alan Smİth

Nesil
    2005
    Yer
    Stamford Bridge

alman milli takımını nasıl alıyorsun? ben denedim hatta oSa'nın dediği gibi de yaptım. yine yok alman milli takımı...

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

oyunun başında almıştır...

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by drciwan
    alman milli takımını nasıl alıyorsun? ben denedim yine yok alman milli takımı...

"data\db\lnc\all" klasörünü açıyoruz...Bu klasör içindeki tüm dosyaları siliyoruz(brussels.lnc, fake.lnc, france.lnc ve nleague.lnc)...Daha sonra aşağıdaki linkten "Turksportal İsim Düzeltmeleri" paketini indiriyoruz...

DOWNLOAD İÇİN TIKLA

Yukarıdaki paketi indirdikten sonra paketin içerisinden çıkan "turksportal.lnc" dosyasını "data\db\lnc\all" içine atıp yeni oyun kuruyoruz...

abi işte bu yama , geçende denedm hata verio du, nesse şimdi düzelmiş bida indireym

bide bjk ye ilk sezonda grosso yu almıştm bi oyunda kontrat açmamasına rağman bastm parayı paranın gözünü seweym be milan ın elinden kapmıştm

Smile

Lyon'dan Fred'i aldım. (şimdi 50M veriyolar satmıyom her sene ortalama 35 gol falan atıyo)
    Ayrıca Yıldıray, Hamit, Emre, Gökdeniz'i aldım.
    Kleberson'u 20 M 'a Real'e sattım
    Bide Brazilyalı Andersonu aldım 40 M 'a Milana sattım (ama yıl 2009 falandı)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

iste yılın bombası patladı ve essien 40 milyon paunda barcelonaya geldi artık bundan sonra beni kimse tutamaz

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

Hasan Kabze'yi AdanaDemirSpor'a getirdim
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Yılın transferi! Gökdeniz Karadeniz artık Kahramanmaraşspor forması giyecek.artık oda bir kahraman

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

süper bişi yaptım be taze taze yazayım GS ile ilk sezondayım ve dört gözle beklediğimiz devre arası geldiiiiiiiiiiiii Nuri Şahin , sezer Öztürk , Sergen Yalçın , Alpay hepsini beleşe kapadım hemde Nurinin fazla üzerine düşmedfen hallettim yıllık 200k

Quote Originally Posted by scorpion_king
    necati ateşi 2007 yılında MAN UTD ye 40 milyon dolara sattım
    hasan sası 2006 yılında REAL MAD e 27 milyon dolara
    hasan kabze 2009 yılında BARÇA ya 28 milyon dolara
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ................
    daha ne yapayım?...................................

Galatasarayı kurtarmışsın abi daha ne yapacaksın

tothetnam a ryan babel (ajax),nuri sahin,evandro roncatto yu getirdim.isimler bugun cok büyük olmayabilir ama 2-3 sene sonra süper adamlar oluyolar....

Default Fenerbahçeye Ronaldinho'yu Aldım

bende FM 2006 tı da 3. Yılımı Bitirdim Fenerbahçeyle VE RONALDİNHO YU FENERBAHÇEYE GETİRDİM.

Default Ronaldİnho

Quote Originally Posted by bozkurt_16
    bende FM 2006 tı da 3. Yılımı Bitirdim Fenerbahçeyle VE RONALDİNHO YU FENERBAHÇEYE GETİRDİM.
    en BÜyük başarı budur.

Rafinha yı aldım.FB ye 20$ a

simon vukceviç
    gökhan ünal(25. haftadayım 34 golu war)
    fabio santos
    seze öztrk
    fernando henrique (GK)
    lebohang mokoena
    yasin karaça

fred(free)
    carew(free)
    kameni 25trilyon
    sissoko 14,25trilyon'a aldım

ronaldinho 40 milyon dolar + yıllık 4.5 milyon dolar oyuncuya beşiktaşa

fiorentinaya recoba we denilsonu getirdim sırada saviola we duff war ama hepside free transfer

Default w

fiorentinaya recoba we denilsonu getirdim sırada saviola we duff war ama hepside free transfer

Nesil
    2005
    Yer
    SysteM otuZ2

Quote Originally Posted by SheYTaNn

recoba ve denilson olağan şeyler denilsonu ben gs ye beleşe getirdim hemende sattım 4,5 dolara

Nesil
    2006
    Yer
    Fm OYUn U ve PAYLASIMLARDAN YARaRLANMAK İÇİN

takımda juninho,yıldıray başturk,tuncay,defansa kratochvil,orta sahadaki alex de souza bide kalede sebastian frey,uğur yıldırım,ilhan mansız, bunları kaçırmayın birde.........................AJAX daki (MUSLU) MANYAK BİŞİ....türk muslu ama

24. Default

manchester city e c.ronaldo,lampard,ewerthon,carew,alex(psv)cech ve j.rothen(42 macta 51 asist)

Nesil
    2006
    Yer
    maltepe-ist

yıl 2009 henry fenerde..anelka-henry..yakın arkadasları bulusturdum..bıraz yaslandı ama napalım..bu arada alex turk oldu yasasın...

ilk yılımda hector manchillayı bursaspora aldım 2m $ 2 sezon sonra 17.5 fenere sattım. Ahmet dursunu 140kya aldım 1 sezon sonra 7.75e fenere sattım.

Nesil
    2006
    Yer
    Philadelphia

16,75 paunda pazzini yi aldim 50 milyon pounda intere sattim.

28. Default

90 million dolara adriano yu aldım chelsea ye

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben maltepespor a leandro gioda ve tevezi getirdim. gioda 3.yıl, tevezi 4.yıl.

az once 5.75 ml euroya aldıgım fabıo santosu atl.madrıd e 27,5 ml euroya sattım

Sayfa 13 / 21 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Mesaj Yetkileri