Sayfa 14 / 578 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
391 ile 420 arası toplam 17312 sonuç

Konu: Galatasaray Sohbet Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

30 gün sonra yeni başkan belli olur..

Tüzük'ün 80.maddesinde mali yada idari bakımdan ibra edilmesse 30 gün içinde seçime gidilmek zorunda..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

süper kongre ya tam sınıf ortamı sınıfın çalışkan kızına paragrafda okuttular

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    HOBAAA İDARİ AÇIDAN İBRA EDİLMEDİ
    Quote Originally Posted by eng1n View Post
    Mali açıdan ibra edildi, İdari açıdan edilmedi.

Yalnız kongre çok ilginç ya kongreyi yöneten abi sınıf başkanı gibi.
    ben ne dedim?
    evet,biraz yaşlısı ama öyle gibi

Quote Originally Posted by Revolution View Post
    Allahım sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin, şükürler olsun yemin ediyorum ağlayacağım.

Kongreyi yöneten hakikatten komedi.
    AYNEN Katılıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Vay be.Bu günleri de mi görecektik.Adnan Polat'ın o koltuktan indiği gün,bembeyaz bir sayfa açılacak kulüp için.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Adnan Polat ve yönetim kurulundaki kimse seçime katılamayacak. Mehmet Helvacı da böylece safdışı kaldı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O değilde bu kongreyi izlemek baya zevkliymişHele rerere rarara tezahüratını yaptıkları yerde bende kaptırdım kendimi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by C h A o S View Post
    O değilde bu kongreyi izlemek baya zevkliymişHele rerere rarara tezahüratını yaptıkları yerde bende kaptırdım kendimi
    Aynen bende katılacaktım evden

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Birde Haldun Üstünel'e üzüldüm.Oda görev alamayacakmış.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kongre çok zevkli gerçekten her takımın kongresi falan böyle mi oluyor ? oluyorsa hepsini izleyelim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yalnız Haldun Üstünel yeni yönetime giremeyecekmiş. Bu çok kötü bir haber.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Vay be.Bu günleri de mi görecektik.Adnan Polat'ın o koltuktan indiği gün,bembeyaz bir sayfa açılacak kulüp için.
    Adnan polat o kağıdı öyle bir kirletti ki, kir arka sayfalara geçti. Bir süre daha çekeceğiz bunların pisliğini. Ama sonra dediğin gibi beyaz bir sayfa açılacak. Gerçi beyaz bile kirli kalır yeni sayfanın yanında.

Vay be ne dedim ben öyle
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

KOTU HABER !! |Galatasaray Basketbol Sube Sorumlusu Hakan Üstünberk'de 30gun icerisinde yapilacak secimde yonetim kuruluna veya baskanliga aday olamayacak.

Böyle bir olay da var.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Yalnız ben zannetmiyorum ki işler sizin söylediğiniz kadar parlak gitsin.

Adnan Polat yandaşı değilim kesinlikle ama amatör branşlarda onun döneminde önemli başarılar kazandık ayrıca ekonomik yönden rahatladık. Bence en azından döneminin sonuna kadar kalması gerekirdi.

Galatasaray tarihinde bir ilk yaşanıyor, bu da çok üzücü.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Moralinizi bozmak istemem ama Adnan Polat'ın gidişinin işe yaraması için iyi bir yönetimin başa geçmesi de gerekiyor, gerçi şuankinden kötü olamaz ama gelen kişinin düzgün seçilmesi gerekir.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Katılmak durumundayım. En yakın örnek de basketbol şube sorumlusu da gitti arada.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yeni başkan Ünal Aysal olacak gibi geliyor, gibi geliyor değil öyle olacak
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Aysal-Öztürk ekibi olacak..Cemal Özgörkeyde birde daha yönetimde olamayacak..

Aysal tek aday olursa şaşırmayın..

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post

Adnan Polat yandaşı değilim kesinlikle ama amatör branşlarda onun döneminde önemli başarılar kazandık ayrıca ekonomik yönden rahatladık. Bence en azından döneminin sonuna kadar kalması gerekirdi.

Ekonomik yönden de oldukca kötüymüsüz bugün aciklandi cok borcumuz var.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by vego View Post
    "G.SARAY TARİHİNİN EN ÇOK OY ALAN BAŞKANIYIM"
    Galatasaray tarihinin en çok oyu alan başkanı olarak seçildiğinin altını çizen Polat,

"TOPLAM GELİR-GİDER FARKI 283,8 MİLYON DOLAR"
    Yiğit Şardan, Galataaray bütçesinin denk duruma getirildiğini ancak geçmiş yıllardan gelen borçlar nedeniyle bu durumun bütçe rakamlarına yansıyamadığını kaydederken, "Nakit çıkışı gerektiren borç-alacak farkımız 160,4 milyon dolar, nakit çıkışı gerektirmeyen borç-alacak farkımız ise 123,4 milyon dolardır. Toplam borç-alacak farkımız 283,8 milyon dolar olmuştur" diye konuştu.

Şardan, kulüp olarak 2010 yılında 2006 öncesi borçlar için 7,4 milyon dolar, şirket birleşmesi için 32,1 milyon dolar harcama yaptıklarını aktardı
    Quote Originally Posted by Homer J.S View Post

evet zaten Galatasaray'ın amacı budur diye de yazdık.
    ekonomide yukarda zaten.

Quote Originally Posted by ozaniel View Post
    Moralinizi bozmak istemem ama Adnan Polat'ın gidişinin işe yaraması için iyi bir yönetimin başa geçmesi de gerekiyor, gerçi şuankinden kötü olamaz
    kendi cevabını vermişin.

Del Piero_10 Misafir

Ne kadar başarısız da olsa, tarihin kovularak giden ilk başkanı olmayı haketmedi.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by Del Piero_10 View Post
    Ne kadar başarısız da olsa, tarihin kovularak giden ilk başkanı olmayı haketmedi.
    kendisini uyardılar;seçime git diye o gitmedi mecbur kaldılar
    kovulmayı kendi istedi; o kadar yuhalama varken en çok oy alanım yok başarılıyım ama futbolda başarısızım vs. olmaz
    GİT dediler gitmedi o zamanda şutlanırsın işte böyle.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

30 gün sonra Galatasaraylı kimliğime yeniden kavuşuyorum demek

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by IcedEarth View Post
    30 gün sonra Galatasaraylı kimliğime yeniden kavuşuyorum demek
    dur,iyi hatırlattın.
    (Aynısı bende de var)

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

İçimde kötü bir his var

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Adnan Polat:Mahkemeye falan gidilmeyecek 1 ay içinde seçim kararı alınacak..

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

Böyle güçlü divan kurulları, böyle kongre üyeleri bize de nasip olur umarım. Başkan kaldır deyince el kaldıran, indir deyince indiren, azarla susturulan, tek adamlığın alıp başını gittiği göstermelik kongreler sayesinde Fenerbahçe Cumhuriyeti tabiri bile tarihe karıştı. Ne yalan söyliyeyim; gıpta ettim. Bizde olsa gıkını çıkaracak üyenin dünyası kararır.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Birçok şeyin ilki bu sene gerçekleşiyor bu da onlardan biri oldu.Tarihimizin en yüksek oyuyla seçilen başkanı tarihimizde ilk kez kovuldu.Bu da zaten sorunların en büyük göstergesi.Umarım her şey çok daha iyi olur.Gitmesini ben de istiyordum ama adamı öyle görünce üzülmedim değil.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by yaman76hakanFB View Post
    Böyle güçlü divan kurulları, böyle kongre üyeleri bize de nasip olur umarım. Başkan kaldır deyince el kaldıran, indir deyince indiren, azarla susturulan, tek adamlığın alıp başını gittiği göstermelik kongreler sayesinde Fenerbahçe Cumhuriyeti tabiri bile tarihe karıştı. Ne yalan söyliyeyim; gıpta ettim. Bizde olsa gıkını çıkaracak üyenin dünyası kararır.
    o yüzden "Cumhuriyet" değil zaten.en azından 2.nedeni.

yani 1.neden: GS, Bjk, Fb Cumhuriyetleri diye Türkiye içinde ayrı bir bölünme yoktur.Sadece bu takımları seven ve tutan taraftarları vardır ve çoktur 3ü için de.

2.neden de dediğim gibi "Cumhuriyet" denen olguda "Padişahlık" yada "İmparatorluk" vs. gibi kavramlar yoktur.
    Eğer tek bir kişi diğerlerinden üstün ve dilediğini yapıyorsa sonra o düzen "Cumhuriyet" olmaz.
    Last edited by mehmetd : 27.Mart.2011 at 22:18

Del Piero_10 Misafir

Quote Originally Posted by yaman76hakanFB View Post
    Burada da malum biraderlerin diktatörlüğü söz konusu. Bir yönetimin ibra edilmemesi için bir adının şerefsizliğe karışması, kulübün parasını cebe indirmesi veya bu tür bir olayının belgelenmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Sportif başarısızlık bir yönetimin görev süresi dolmadan alaşağı edilmesi için yeterli bir neden değil.

Quote Originally Posted by Del Piero_10 View Post
    Burada da malum biraderlerin diktatörlüğü söz konusu. Bir yönetimin ibra edilmemesi için bir adının şerefsizliğe karışması, kulübün parasını cebe indirmesi veya bu tür bir olayının belgelenmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Sportif başarısızlık bir yönetimin görev süresi dolmadan alaşağı edilmesi için yeterli bir neden değil.
    Zaten mali yönden ibra edildi idari yönden ibra edilmedi

Mesaj Yetkileri