Sayfa 14 / 16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon
391 ile 420 arası toplam 476 sonuç

Konu: Football Manager 2014

Arkadaşlar bende hala kapalı gözüküyo online modu
    Steamdan başka bi ayar mı yapılacak

edit........
    Last edited by kapalicarsi : 31.Ekim.2013 at 15:52

Quote Originally Posted by ASLAN1905 View Post
    Arkadaşlar bende hala kapalı gözüküyo online modu
    Steamdan başka bi ayar mı yapılacak
    Steama key gireceksin otomatik güncelliyor

bu beta da verilen keyden farklımı
    golddan aldım 2. bi key vermediler

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

d&r gibi marketlerde ne zaman satışa çıkacak acaba ? Bugün baktım henüz raflarda bulunmuyordu.

bugun d&r sordum 2 hafta sonra gelir dedi. on siparısden dolayı. Şuanda İstanbul'da nerede vardır bilen var mi ?

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Gelsede oynasak (Aral'dan)

Quote Originally Posted by ASLAN1905 View Post
    bu beta da verilen keyden farklımı
    golddan aldım 2. bi key vermediler
    Aldığın keyi tekrar girmeyi dene belki işe yarar. Bende 2 key vardı sorun yaşamadım o yüzden ne desem yanlış olur şimdi

Quote Originally Posted by rammstein7 View Post
    bugun d&r sordum 2 hafta sonra gelir dedi. on siparısden dolayı. Şuanda İstanbul'da nerede vardır bilen var mi ?
    Ne yaptın hocam yaa biz kutulu oyun almayı planlıyorduk arkadaşla ve Bursa'dayız. 2 hafta beklemek zorunda kalmayız inşallah. Çünkü haftasonu gelir raflara diye planlıyorduk.

Bende şimdi almayı planlıyordum. Neredeyse bütün Türkiye'den ön siparış vermişler. Bu oyunsuzda zaman geçmiyor. İstanbul'da nerede bulabilirim acaba ?

Quote Originally Posted by rammstein7 View Post
    Bende şimdi almayı planlıyordum. Neredeyse bütün Türkiye'den ön siparış vermişler. Bu oyunsuzda zaman geçmiyor. İstanbul'da nerede bulabilirim acaba ?
    Kutulu oyunu alabileceğin bir yer yok şuan, daha doğrusu anında alabileceğin bir yer yok. Ancak sipariş verip 1 hafta sonra falan alırsın sanırım.

Ön siparıs olayı çıktı mertlık bozuldu. aylardır bu oyunu bekliyoruz 1-2 hafta daha bekle

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bu arada ne çok orijinal alan varmış yıllarca orijinal az falan deniliyordu şimdi oyun bulamıyoruz

arkadaşlar selam;

D&R'dan önsiparişle aldım oyunu. oyun henüz gelmedi, D&R'dan gelen beta kodu ile steam'den oyunu aktive etim. şimdi bu inen beta mı, nasıl anlarım? beta ise tam sürüme de geçer mi oyun gelmeden? yoksa kutuyu beklemek zorunda mıyım?

bir el atıverin.

Quote Originally Posted by egelikartal_ View Post
    arkadaşlar selam;

D&R'dan önsiparişle aldım oyunu. oyun henüz gelmedi, D&R'dan gelen beta kodu ile steam'den oyunu aktive etim. şimdi bu inen beta mı, nasıl anlarım? beta ise tam sürüme de geçer mi oyun gelmeden? yoksa kutuyu beklemek zorunda mıyım?

bir el atıverin.
    Oyuna girdiğinde online oyuna (çevrim içi oyuna katıl) seçeneği aktifse full olduğunu anlayabiliyorsun sanırım. Yada oyun sürümü 14.1.2 olacak.

Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Oyuna girdiğinde online oyuna (çevrim içi oyuna katıl) seçeneği aktifse full olduğunu anlayabiliyorsun sanırım. Yada oyun sürümü 14.1.2 olacak.
    teşekkür ederim. bekleriz o zaman. yalnız bu kutuyu bekleme olayı saçmaymış biraz, zaten CD ile işimiz olmayacak ki? yada beta koduyla full sürüm kodu farklı. kutudan farklı kod çıkacak, bilemedim.

Sanalsaray'dan ön sipariş ile almıştım.Hala güncelleme gelmedi.Çözümü bilen arkadaş var mı acaba ?

Quote Originally Posted by egelikartal_ View Post
    teşekkür ederim. bekleriz o zaman. yalnız bu kutuyu bekleme olayı saçmaymış biraz, zaten CD ile işimiz olmayacak ki? yada beta koduyla full sürüm kodu farklı. kutudan farklı kod çıkacak, bilemedim.
    Az önce D&R müşteri hizmetlerini aradım. Teslimat 4 Kasım itibari ile dedi. Ayrıca verilen BETA koduyla tam sürüme de geçemiyormuşuz. Geçmiş olsun bekleyeceğiz artık.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Oyun sürümüm 14.1.2 online oyunda aktif fakat oyun boyutu 2.9 gb civarı fm 13 5.87 idi ve oyuncu özelliklerindeki +16 lıkların rengini değiştirme özelliği ayarlarda henüz yok mesela fm 13 de bu özelliklerin renkleriyle oynayabiliyorduk. Henüz tam sürüm değil gibi çözemedim

Quote Originally Posted by any0ne19o7 View Post
    Oyun sürümüm 14.1.2 online oyunda aktif fakat oyun boyutu 2.9 gb civarı fm 13 5.87 idi ve oyuncu özelliklerindeki +16 lıkların rengini değiştirme özelliği ayarlarda henüz yok mesela fm 13 de bu özelliklerin renkleriyle oynayabiliyorduk. Henüz tam sürüm değil gibi çözemedim

Burayı mı arıyorsun?

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Gelsede oynasak (Aral'dan)
    Aral her zaman çıktığı gün gönderirdi kutuyu (son dört senedir)
    nazar değdi herhal...
    beklemedeyiz..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Burayı mı arıyorsun?

Hocam bana sakın betada da vardı deme

Hocam bana sakın betada da vardı deme
    Sanırım vardı ama emin değilim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sanırım vardı ama emin değilim
    bunca yıllık oyuncu olarak kendimden utanıyorum

bunca yıllık oyuncu olarak kendimden utanıyorum
    Ben renkleri değişince çok karmaşık geliyor oyun, hangi renkleri kullanıyonuz profilde

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben renkleri değişince çok karmaşık geliyor oyun, hangi renkleri kullanıyonuz profilde
    Ben renkler yakın olunca zorlanıyorum mavi ve lacivert gibi hoşuma gitmiyor yeşil-turuncu olarak kullanıyorum eski serilerden esinlenerek. Siyah font üzerine ama

Arkadaşlar kariyer açtım lakin eskiden amatör küme futbolcusu yapmışım yanlışlıkla southampton gittim adamlar beni tınlamıyor hepsinde şöyle bi ibare var bilgi bölümde . Menajerinin tecrübesiz olmasının takımı etkileyeceğine inanıyor . Bundan dolayı sanırım böyle düşünüyorlar ne yapsam yaranamadım istenmeyen adam oldum başlar başlamaz yeniden açarım sorun buysa maç kazansak bile moraller takımın epey kötüde hep

Quote Originally Posted by raulbravokan View Post
    Arkadaşlar kariyer açtım lakin eskiden amatör küme futbolcusu yapmışım yanlışlıkla southampton gittim adamlar beni tınlamıyor hepsinde şöyle bi ibare var bilgi bölümde . Menajerinin tecrübesiz olmasının takımı etkileyeceğine inanıyor . Bundan dolayı sanırım böyle düşünüyorlar ne yapsam yaranamadım istenmeyen adam oldum başlar başlamaz yeniden açarım sorun buysa maç kazansak bile moraller takımın epey kötüde hep
    Büyük ihtimal sorun söylediğin gibi geçmiş tecrübesidir, istersen mevcut oyunu silmeden yeni bir southampton kariyeri aç (geçmiş tecrüben otomatik vs. olarak) ve oyuncu tepkilerine bir bak.

Cevahir avm'de var midir ?

Arkadaşlar peki oyunu Steam üzerinden almaya kalksak full sürüm yapıp o gün içinde oynamaya başlayabilir miyiz? Başka birşey beklemeye gerek var mı?

Sayfa 14 / 16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon

Mesaj Yetkileri