Sayfa 14 / 16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon
391 ile 420 arası toplam 462 sonuç

Konu: Elhadji Maxi Update Full (v2)

1. Default

bende dediginiz dosyaya attim ama indirdigim dosyayi acmiyor, default database dosyasini aciyor
    neden acaba

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Ya birisi şu dosyayı rapidden başka bir siteye upload etse çok makbule geçcek.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Arkadaşlar bir çaresine bakacağız yalnız rapidden neden indiremiyorsunuz. Sorun nedir indiren nasıl indiriyor? Yardımcı olmaya çalışalım
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Opera,Mozillla,İE hepsi ile denedim olmadı.Yüklemeye başlıyor %4-5 oluyor sonra daha ilerlemiyor.Kaç kere denediysem böyle oldu.Ayrıca FlashGet progrmıyla da indirmeyi denedim yine olmadı.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    Opera,Mozillla,İE hepsi ile denedim olmadı.Yüklemeye başlıyor %4-5 oluyor sonra daha ilerlemiyor.Kaç kere denediysem böyle oldu.Ayrıca FlashGet progrmıyla da indirmeyi denedim yine olmadı.
    İnternet hızlandırıcısız indirmeyi denemen gerekiyor. Download hızlandırıcısı kullanmadan bir dene lütfen.

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    Sen çekebildiğin ücretsiz bir web host söyle, ben oraya upload ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by BJKKKKK View Post
    Tebrik ederim her şeyi yöneticilerden beklemeyin. İşte bu BJKK bizim adımıza upload edesinlinki de burada yayınlarsın teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    İnternet hızlandırıcısız indirmeyi denemen gerekiyor. Download hızlandırıcısı kullanmadan bir dene lütfen.
    Download hızlandırcısı ne demek.Öyle bir şey kullandığımı sanmıyorum.
    Quote Originally Posted by BJKKKKK View Post
    Çok makbule geçer..Filefront veya Speedyshare var bildiklerim.

http://uploaded.de/?id=ozxowg

Ben buraya upload ettim, rapidshare ile sorun yaşayan arkadaşlar için

Nesil
    2006
    Yer
    ghghjgh

Ben İndirdim Sorun Yok

Nesil
    2006
    Yer
    Esenler

olmyor bende 702 nin içinede senn kini attm gene aynısnı acyor.belgerme attm gene eskisini acayorç

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Sorun benim internetimde sanırım.En iyisi ben bu internetimi düzeltip sonra tekrar indirmeya çalışıyım

Nesil
    2006
    Yer
    Esenler

ö.msj attım bakarsan sevnrm

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

7.02'nin içine atmıyacaksın......

omer-faruk-14 Misafir

Çok sağol Burak abi. İndirmek şimdiye kısmetmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by FieSTaA View Post
    olmyor bende 702 nin içinede senn kini attm gene aynısnı acyor.belgerme attm gene eskisini acayorç
    C:\Documents and Settings\PC\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007 içinde 'db' adında bir klasör var.İndirdiğin dosyayı rardan çıkarıp bu klasörün içine atacaksın.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

herkese selam el hadji arkadasım eger izin verirse onun update inin ustune www.goal.com ve www.sporx.com sitelerinde yer alan tum dunyada yer alan transferleri duzenledim

su anda cıkan karara gorede 6+1 olmazsa 7 yabancıyıda forumlarda cozumu warsa yapmaya calisiyorum

yaptıgım calismada tum oyuncular takımlarına 01/07/2007de katılıyor tr takımlarında yabancı sınırlaması oldugu icin transferde gidenler 28inde gelenler 30unda gerceklesiyor.

7yabancıyıda yaparsam super olcak

bu calısmayı elhadji arkadasım izin verirse yayınlayacagım cunku onun update i ustunde yaptım

transferlerde son duzenleme tarihi bugun yani 07/07/07 dir

yamadaki ufak bi sorun war oda ilk duzenlemeye basladıgım transferlerin cogu bonservisiyle gidiyor (transfer butcesini etkilemiyor ama genel takım butcesinden eksiltiyor) yamayı eger yayınlarsam sizin yardımınızla her seyi dogru sekilde duzenlemek istiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Mista kardeşim ben sana izin veriyorum kullanabilirsin. Ama burada ayrı bir topic aç. Orada yayınla. Çünkü ben en son sürümü haftaya yayınlayacağım karışıklık olmasın. Teşekkürler Emeğne sağlık.

Vatan Sağolsun

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

burdanda yeni sürümün çıkacağını öğrenmiş olduk.....

baba gözünüzü seviyim çabuk yayımlayın ya hanginiz yayımlarsanız yayımlayın da şu yeni transferlerin tadına varalım galatasarayımız süper oldu sabırsızlanıorum

asiqenc7 Misafir

gusel olmus hemen indirdim kurdum ellerine saglik kardesim...

Quote Originally Posted by asiqenc7 View Post
    gusel olmus hemen indirdim kurdum ellerine saglik kardesim...
    ortada yama yokki birader calismio oluosa anlat bizde yapalim

Kardeşim daha yeni oynama fırsatı bulabiliyorum. Biraz sonra yeni bir lige başlayacağım. Harika olduğundan hiç bir şüphem yok hatta çok zevk bile alacağım söylenir.

Tekrardan ellerine sağlık.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by elhadji View Post
    Mista kardeşim ben sana izin veriyorum kullanabilirsin. Ama burada ayrı bir topic aç. Orada yayınla. Çünkü ben en son sürümü haftaya yayınlayacağım karışıklık olmasın. Teşekkürler Emeğne sağlık.

Vatan Sağolsun
    Son sürüm geliyor demek haftayı iple çekiyorum..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende yeni konuyu actım mista transfer update die ama yonetici izni gerekiyormus bekleyecez bakalım

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    herkese selam el hadji arkadasım eger izin verirse onun update inin ustune www.goal.com ve www.sporx.com sitelerinde yer alan tum dunyada yer alan transferleri duzenledim

su anda cıkan karara gorede 6+1 olmazsa 7 yabancıyıda forumlarda cozumu warsa yapmaya calisiyorum

yaptıgım calismada tum oyuncular takımlarına 01/07/2007de katılıyor tr takımlarında yabancı sınırlaması oldugu icin transferde gidenler 28inde gelenler 30unda gerceklesiyor.

7yabancıyıda yaparsam super olcak

bu calısmayı elhadji arkadasım izin verirse yayınlayacagım cunku onun update i ustunde yaptım

transferlerde son duzenleme tarihi bugun yani 07/07/07 dir

yamadaki ufak bi sorun war oda ilk duzenlemeye basladıgım transferlerin cogu bonservisiyle gidiyor (transfer butcesini etkilemiyor ama genel takım butcesinden eksiltiyor) yamayı eger yayınlarsam sizin yardımınızla her seyi dogru sekilde duzenlemek istiyorum
    7 yabancı olayını yapamazsın, buna oyunun kodları imkan tanımıyor. Ayrıca transferleri future transfer olarak işlemek yerine hemen kulüplerine aktarırsan daha fazla hit ve beyeni toplayacaktır çalışman + yeni sezon kadrolarına update edilmiş şekli diyebilirsin.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Burak Lig B'yi bitirince yap bari şu yamayı, baksana millet 4 gözle seni bekliyor...
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

il başta kötü gibi dursada aslında çok daha mantıklı olmuş bence adamların sonradan takıma gelmesi..sonuçta gerçekte bu boyle diilmi oyun 2006 yılında o kadrolarla başlamak biraz gerçek dışı olur gibi böle daha zevkli olduunu düşünüorum yamayı kurdum ilk başta ewet neden takımda diiller oluosunuz ama sorasında sora takıma gelmeleri gerçekten gerçeğe daha uygun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bobo Vieri View Post
    7 yabancı olayını yapamazsın, buna oyunun kodları imkan tanımıyor. Ayrıca transferleri future transfer olarak işlemek yerine hemen kulüplerine aktarırsan daha fazla hit ve beyeni toplayacaktır çalışman + yeni sezon kadrolarına update edilmiş şekli diyebilirsin.
    7 yabancıyı yabancı forumlardada aradım bulamadım. Demek neden buymuş, neyse artık FM2008 de 7 yabancılı oynarız. O düşünce aklıma sonradan geldi. Tüm Avrupa liglerini yeni kadrolarıyla baştan düşünüyorum şimdi, misal tr ligine Kasımpaşayı, Oftaşı, diğer avrupa liglerinede ligden düşen ligeçıkan takımları yapmayı düşünüyorum. Bir sonraki calişmayı böyle yapcam, tabi önce bi elhadjinin yeni update'ini görmek istiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

En iyisi Zmanı İleri alıp Haziran 2008'den başlamak..Yeni transferlerde gelmiş olur...

Sayfa 14 / 16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon

Mesaj Yetkileri