Sayfa 140 / 142 İlkİlk ... 4090130138139140141142 SonSon
4,171 ile 4,200 arası toplam 4247 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by büyükpivot View Post
    Aurelio haberlerini ciddiye almıyorum, Fenerbahçe Aurelio'yu geri alarak ona muhtaçmış gibi görünecektir. Aziz Yıldırım klübün itibarının bu kadar düşmesine izin vermez heralde.
    Josico'ya gelince, açıkçası kapalı kutu. La Liga tecrübesi önemlidir, ama yıllardır ilk 11'de oynamayan bir oyuncu. FM'de de kesinlikle etkisiz yapılmış. Fenerbahçe'nin o mevkiide yapacağı bir yanlış bütün sezonun yanması anlamına gelir.

Ya ezbere konuşuyorsun, ya da yanlış biliyorsun ama söylememde fayda var.

Josico 6 sezonda villarreal'de, sezon başına 25 maç ortalaması ile oynayan bir futbolcu.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet Josico 6 sezondur sezon başına 25 maç ortalaması ile oynayan bir futbolcu. Villarreal'in altın çağları ! 2003-2004 Uefa kupası çeyrek final , 2004-2005 Uefa kupası yarı final ve 2005-2006 sezonu Şampiyonları Ligi yarı final tecrübeleri olan bir Ön liberodur. Bence yararlı olabilir. Tam bir kapalı kutu izlemeden yorum yapmayacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

Quote Originally Posted by SerKaN View Post
    Evet Josico 6 sezondur sezon başına 25 maç ortalaması ile oynayan bir futbolcu. Villarreal'in altın çağları ! 2003-2004 Uefa kupası çeyrek final , 2004-2005 Uefa kupası yarı final ve 2005-2006 sezonu Şampiyonları Ligi yarı final tecrübeleri olan bir Ön liberodur. Bence yararlı olabilir. Tam bir kapalı kutu izlemeden yorum yapmayacağım.
    Adam geldiğinden beri duyduğum ilk olumlu haber.Ben de bu saatten sonra izleyip karar vermeliyiz diye düşünüyorum...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bende bugün istatistiklerinde gördüm geçen sene 13 maç oynamış onun haricinde 25 26 maç ortalaması ile oynuyor Bu transfer hayal kırıklığı olsada bi umut yeşerdi içimde bekleyip görelim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BlackEagle19o3 View Post
    Fenerbahçe yönetimi kötü transfer yapmaz zaten, mutlaka izlenmiş ve alınmıştırVillarreal'de yedek kalan bir oyuncu nasıl ,zleme fırsatımız olcaktı acaba34 yaşına gelmiş bir oyuncu, iyi olsaydı mutlaka bilen birileri çıkardı.
    İzlenmiş midir?Emin misin?Maldonado acaba izlendi mi?Neyse bu konulara girmeyelim..Göreceksiniz Josico çok yararlı olacaktır.Avrupa'da ne kadar olur bilmem de Türkiye Ligi'nde bayağı katkısı olacaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by kaanali View Post
    İzlenmiş midir?Emin misin?Maldonado acaba izlendi mi?Neyse bu konulara girmeyelim..Göreceksiniz Josico çok yararlı olacaktır.Avrupa'da ne kadar olur bilmem de Türkiye Ligi'nde bayağı katkısı olacaktır.

Daum döneminde Maldonado için girişimler olmuştu ama Appiah gelmişti. Yani Daum döneminden beri Maldonado izleniyormuş. Aziz Yıldırım'ın dediği gibi takıma katılan futbolcu uzunca bir süre izleniyor ve öyle takıma dahil ediliyor. Ama Josico'nun evelden beri takip edildiğini sanmıyorum sadece Aragones'in referansları sonucunda alınan bir futbolcudur, bence.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    Ya ezbere konuşuyorsun, ya da yanlış biliyorsun ama söylememde fayda var.

Josico 6 sezonda villarreal'de, sezon başına 25 maç ortalaması ile oynayan bir futbolcu.
    Hatırlatırım, Villarreal sezon başına 40 maçın üstünde maç oynuyor.
    Açıkçası ben bu yaz FM'de Villarreal'i alana kadar Josico diye bir oyuncunun varlığını bile bilmiyordum. Daha önceki yıllarda ne yaptı bilmiyorum, ama benim bildiğim son 2 yıldır Josico fazla forma şansı bulamadı, ki bulduysa da iyi değerlendirememiş ki, futbolu ilgiyle takip etmeme rağmen Josico ismini duymadım.
    Bir de sizden ricam, direk savunma moduna girmeyin. Kötü birşey yazmadım yukarıda, sadece benim için kapalı kutu olduğunu söyledim, bu Josico'nun kötü futbolcu olduğunu göstermez. FM database'si bile birçok oyuncuyu es geçerken, Göktuğ database'si ne yapsın

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bugün kura çekiminden sonra yöneticiler bu ismin Aragones ile anlaşmak için görüşmeye gittiklerinde verdiği listede olduğunu söylediler. Listedeki 3. tercihmiş. fenerbahçe yönetiminden elbette izleyen olmamıştır ama Aragones yıllardır orada ve milli takımın da hocası olduğu için, İspanyol Josico'yu yakından tanımadığını söylemek yanlış olur. Mutlaka faydası olacağını düşündüğü için transferini istemiştir.

Bekleyip görelim, hele sahaya bir çıksın da...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by büyükpivot View Post
    Hatırlatırım, Villarreal sezon başına 40 maçın üstünde maç oynuyor.
    Açıkçası ben bu yaz FM'de Villarreal'i alana kadar Josico diye bir oyuncunun varlığını bile bilmiyordum. Daha önceki yıllarda ne yaptı bilmiyorum, ama benim bildiğim son 2 yıldır Josico fazla forma şansı bulamadı, ki bulduysa da iyi değerlendirememiş ki, futbolu ilgiyle takip etmeme rağmen Josico ismini duymadım.
    Bir de sizden ricam, direk savunma moduna girmeyin. Kötü birşey yazmadım yukarıda, sadece benim için kapalı kutu olduğunu söyledim, bu Josico'nun kötü futbolcu olduğunu göstermez. FM database'si bile birçok oyuncuyu es geçerken, Göktuğ database'si ne yapsın

Savunma modunda değilim zaten, sadece yanlışını düzeltmek ve diğer insanları doğru bilgilendirmek istedim. Ki zaten Josico'nun geçen sene sakatlığı varmış, ona rağmen 13 maçta oynamış. 2 yıl önce de 20 küsür maça çıkmış bu adam
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Klüpten de resmi açıklama yapıldı transfer bitti zaten bundan sonra tartışmaya gerek yok oynadığı futboluna göre olumlu veya olumsuz bir şekilde eleştiri yaparız.Ancak 33 yaşına gelmiş bir futbolcunun adı duyulmadıysa o oyuncuyu almak ne kadar olumlu izler bırakır taraftar da orası da meçhul.
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Antalya arasında

Ben Josikonun transfer edilmesine yazık olmuş dedim sadece , oyununu eleştirmedim.. yazık olmuş dememin nedeni Aziz Yıldırım'ın güvenilirliğini zedeleyecek bi transferdi sözlerini tutmadı biz artık taraftar olarak dediklerine hep bi şüpheyle bakacağız ki başkana çok güvenirdik..

Futbolcumuza gelirsek adını daha önce duydummm, Şampiyonlar Ligi ya da Uefayı takip eden kişilerin çoğunun da duymuş olması gerekir.. Başkanımız son iki sezondur dikkat edersek hep teknik direktörün isteği doğrultusunda transfer yapıyor maldonadoyu zico ve alex istemişti ve getirtmişleri, bu sene de doğal olarak aragonesin çeşitli mevkilerde çeşitli oyuncuları istediğini biliyoruz guizayı aldılar ki hiç sanmıyorum aragones başa gelmeseydi alınacağını !!Aragones selçuk maldonado deniz gibi isimlerin arasına bi oyuncu daha istedi baktı yönetimin alamayacağını sennayı xabiyi... Yedekte durabilecek , dm mevkinde oynayabilecek oyuncularımıza alternatif bi isim olduğu için alındı bu açıdan bakarsak isabetli gözüküyor hem hoca tanıyor hem arkadaşı falan da var .. Egemenin de dediği doğru beklenip sezonun yarısında bi adam almamız ama dm beklenecek bi mevki değil biri saktlansa biri ceza görse kim oynayacak yedekte kim oturacak?

Sennayı alamadık , alamazsın abii alamazsan sen Tuncayı tutabildin mi aurelioyu tutabildin mi önce onları tutmayı öğren sonra transfer yapmayı öğren !! Bence transfer komitesinin toptan değişmesi gerekiyor biz nasıl gidip feneriumdan forma alıp atkı alıp taraftarlığımızı biliosak onlar da yöneticiliklerini bilecek ! Kezmandan kurtulacaksan zamanında kurtulacaksınnn kardeşimmm zamanındaaaaa ! Sonra yok paraya kiralar yok paraya satarsınnn , vallahi çok sinirliyim tek mutluluğum şampiyonlar ligine kalıp zor bi grupta oynayacak olmamız
    Herşeye sahip olmak isteyen elindekini de kaybediyor..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by physicist87 View Post
    Ben Josikonun transfer edilmesine yazık olmuş dedim sadece , oyununu eleştirmedim.. yazık olmuş dememin nedeni Aziz Yıldırım'ın güvenilirliğini zedeleyecek bi transferdi sözlerini tutmadı biz artık taraftar olarak dediklerine hep bi şüpheyle bakacağız ki başkana çok güvenirdik..

Futbolcumuza gelirsek adını daha önce duydummm, Şampiyonlar Ligi ya da Uefayı takip eden kişilerin çoğunun da duymuş olması gerekir.. Başkanımız son iki sezondur dikkat edersek hep teknik direktörün isteği doğrultusunda transfer yapıyor maldonadoyu zico ve alex istemişti ve getirtmişleri, bu sene de doğal olarak aragonesin çeşitli mevkilerde çeşitli oyuncuları istediğini biliyoruz guizayı aldılar ki hiç sanmıyorum aragones başa gelmeseydi alınacağını !!Aragones selçuk maldonado deniz gibi isimlerin arasına bi oyuncu daha istedi baktı yönetimin alamayacağını sennayı xabiyi... Yedekte durabilecek , dm mevkinde oynayabilecek oyuncularımıza alternatif bi isim olduğu için alındı bu açıdan bakarsak isabetli gözüküyor hem hoca tanıyor hem arkadaşı falan da var .. Egemenin de dediği doğru beklenip sezonun yarısında bi adam almamız ama dm beklenecek bi mevki değil biri saktlansa biri ceza görse kim oynayacak yedekte kim oturacak?

Sennayı alamadık , alamazsın abii alamazsan sen Tuncayı tutabildin mi aurelioyu tutabildin mi önce onları tutmayı öğren sonra transfer yapmayı öğren !! Bence transfer komitesinin toptan değişmesi gerekiyor biz nasıl gidip feneriumdan forma alıp atkı alıp taraftarlığımızı biliosak onlar da yöneticiliklerini bilecek ! Kezmandan kurtulacaksan zamanında kurtulacaksınnn kardeşimmm zamanındaaaaa ! Sonra yok paraya kiralar yok paraya satarsınnn , vallahi çok sinirliyim tek mutluluğum şampiyonlar ligine kalıp zor bi grupta oynayacak olmamız
    Bende öyle düşünüyorum.R.Carlos'tan çok daha ünlü bi futbolcu gelicek dedi.Güiza geldi.Senna ve Xabi Alonso gündemdeykende Josiko.Artık transferde Aziz Yıldırım'a güven olmaz.Çoğu kişinin dudaklarını uçuklatacak kadar transfer bütçemiz var ama aldığımız oyunculara bakın.

Ayrıca ek olarak bence Aziz Yıldırım Josiko transferini kendi yaptı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Antalya arasında

Peki neden kendi yaptı sence?
    Herşeye sahip olmak isteyen elindekini de kaybediyor..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Bence Aziz Yıldırım, Aragones'in verdiği talimatlar ve referanslar sonucu gerçekleştirdi bu transferi.
    (/s)

adami izlemeim bilmem nasil bir oyuncu ama adam senna nin yedegi ise ve once senna yi alicakken birden yedegine donmek yanlis bir politakadir

Nesil
    2006

Josico'nun geçmişine baktım. Oynadığı her kulüpte her yıl 25 küsür maça çıkmış. İspanya'da 38 hafta olduğunu düşünürsek iyi bir sayı. Yani yedek kulübesi oyuncusu değil mutlaka bu takımlarda oynuyor. Zaten 6+2 kuralını düşünürsek yedek kulübesine oturtulmak için alınmış bir oyuncu gözü ile bakıyorum. Josico'nun Fenerbahçe'ye büyük katklırı olacağını düşünmüyorum. Ama; Oktay Derelioğlu'nun dediği gibide çıkarsa Türkiye'de ki en iyi ortasaha oyuncusu olabilir.

Aziz Yıldıırım, her oyuncu alabilecek bütçemiz olduğunu, Dünya Transfer Borsasında olduğumuzu belirtti. Ama gördükkü bu transfer için bu kadar paraya ve şöhere gerek yokmuş. Parayı veren düdüğü çalar heabı alınmış bir oyuncu. Villareal'de zaten bundan sonra bu oyuncuya talip gelmez satalımda oyuncu bizde jübilesini yapmasın hemde üstüne para kazanırız dediği bir isim olmuştur. En çok merak ettiğim bu oyuncuya ne kadar bonservis ödedik. Bari aldığımız isim 26-27 yaşında olsa hiç açımıyacam iki yıl sonra para karşılığında satabilme ihtimalimiz var ama; bu isimde böyle bir ihtimal yok belkide Jubilesini bizde yapacak.

Birde Aragones bu transferi istedi ise bu adamı neden İspanya Milli Takmın'da oynatmamış ki...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaşlar halen anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Senna veya yedek kalmayacak kadar pahalı bir ön libero alınsaydı kim yedek kalacaktı? Biri Maldonado olsun diyelim, diğeri kim? Deivid mi? Alex mi? Güiza mı? Carlos mu? Kim yedek kalacaktı? Bence çok yerinde bir transfer. Yeri geldiğinde yedek kalabilecek, hatta Maldonado ile aynı kulübede yedek kalabilecek, ama Avrupa'da tecrübesini sahaya yansıtabilecek bir oyuncu. Çok yerinde bir transfer.

Ben yavaş yavaş Fenerbahçe'nin transfer politikasını anlıyorum gibi. 6+2 sisteminde yedek bırakacağınız yabancıya ödeyeceğiniz zarar tamamen kulübün zararı. Önümüzdeki yıllarda da her kademe yükseltmede bir yabancıdan vazgeçecek Fenerbahçe, yerine çok kaliteli yabancılar almaya gayret ederek. Josico sadece bir geçiş Fenerbahçe için. Aslında alınmaması gereken, ancak alındığında Avrupa maçlarında oynatılıp sahaya tecrübesini yansıtacak bir isim. Fenerbahçe önümüzdeki senelerde Mehmet Topuz veya Gökdeniz gibi kaliteli kanat veya orta saha adamlarını aldığında yaşlanmış veya işe yaramayan yabancılarını gönderecek. Yerine eksik kalmış bölgelere takviyeler yapacak. Böylece alınabilecek en iyi 6 yabancı + en sağlam 5 Türk'ü sahada göreceğiz. Dediğim gibi, Josico sadece bir geçiş. Fenerbahçe'nin geleceğini oluşturmayacak. Gelecek için transfer politikasını da bozmayacak. Sadece bu yılki hedefe ulaşmada bir araç, iyi bir alternatif olacak.

Hiçbir yabancının yedek kalmak istemeyeceği Fenerbahçe'de, Senna veya De Jong'u bu sezon kadroya katmak, tam anlamıyla parayı sokağa atmak olurdu.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by TR.CaPTaiN View Post
    Gol attığım zamanlar özellikle yaptığım bir şey yok . Gol attığım zaman spontane gelişecek bir sevinç yaşarım.

Maraton
    amma saçma soru ya ''golden sonra yaptığın bir sevinç gösterisi hareket var mı? '' forvet adamımı bu sayısızca gol atsın falanda hareket bulsun kendine josiconun kariiyerinde olsun olsunda 15 tane golü olsun yani..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Aragones dahi bu transferden sonra yönetime laf attı..

çok vasat bir oyuncu aldı fenerbahçe..taraftarın tepkisi de daha havaalanında kendisini belli ediyor..

maldonado veya selçuk oynar josico kontenjanı doldurur..

Last edited by erdemzorer10 : 29.Ağustos.2008 at 13:57

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Quote Originally Posted by erdemzorer10 View Post
    Aragones dahi bu transferden sonra yönetime laf attı..

çok vasat bir oyuncu aldı fenerbahçe..taraftarın tepkisi de daha havaalanında kendisini belli ediyor..

maldonado veya selçuk oynar josico kontenjanı doldurur..
    Aragones kendisi istemiş.. 5 kilişik bir liste vermiş Josico 3. sıradaymış.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul-Kadıköy / Adana

Maldonado kadar iyi bi transfere benziyor.. inşallah yanılırım..
    FENERBAHÇE

Hep Destek Tam Destek

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by EreN View Post
    Aragones kendisi istemiş.. 5 kilişik bir liste vermiş Josico 3. sıradaymış.
    röportajını izlediysen verdiği ince mesajı anlamışsındır zaten
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu arada dünkü bir haber programında fenerbahçe resmi sitesinin Josiconun yaşını 31

olarak belirttiği söylendi..josico ya pek ilgi olmadığından kimse çakmaz sandı herhalde yönetim ..
    Last edited by erdemzorer10 : 29.Ağustos.2008 at 13:59 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

josico ya bonservis bedeli werilmişmi kendi nekadar alacakmış bilen warmı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

16 - Josico

2 yıllık sözleşmeye imza attı.

Mahmut Uslu transferi kapattığımızı açıkladı.

ve son olarak sn. Uslu ;

- Aldığımız oyuncuya dikkat edin Villareal'in son 2 hazırlık maçında 11 de başladı Şl'ye direk katılan bir takımda son 2 hazırlık maçında banko oynadı ve biz bu takımın kaptanını aldık dedi.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Josico sağlık kontrolünden geçti

(/s)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SerKaN View Post
    16 - Josico

2 yıllık sözleşmeye imza attı.

Mahmut Uslu transferi kapattığımızı açıkladı.

ve son olarak sn. Uslu ;

- Aldığımız oyuncuya dikkat edin Villareal'in son 2 hazırlık maçında 11 de başladı Şl'ye direk katılan bir takımda son 2 hazırlık maçında banko oynadı ve biz bu takımın kaptanını aldık dedi.
    Böyle bir olay mı olur yahu? Erhan Şentürk de bizim hazırlık maclarının coğunda ilk 11 oynadı; adı üstünde hazırlık macı...

Bu sene Fenerbahce cok yanlış bir transfer politikası izledi bana göre...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Mahmut Uslu gerçekten komik konuşmuş.. hazırlık maçlarının kaptanını aldık

Emre ye katılıyorum bu seneki transfer politikası çok yanlıştı Fenerbahçe nin

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Quote Originally Posted by Mahmut Uslu
    Hem Fenerbahçe´ye Şampiyonlar Ligi´nde hem de Türk futboluna önemli katkılar yapacak kariyerli bir arkadaş. Sakatlığı nedeniyle İspanya Milli Takımı´nın son Avrupa Şampiyonası kadrosuna giremedi. Hocamız da kendisine çok güveniyor. Hayırlı olsun.
    Laf oyunlarına başvuruyor Sn Mahmut Uslu. Bu adam şimdiye kadar hiç Milli Takım yüzü görememiş. Mahmut Uslu öyle bir hava veriyor ki bu adam şimdiye kadar Milli Takımın vazgeçilmez ismiymiş de Euro2008'de sakatlığı nedeniyle yer alamamış gibi.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yönetim şaşırmış harbiden laflara bak ya Bonservisi ne kadar acaba

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

(/s)

Mesaj Yetkileri