Anket Sonuçlarını Görüntüle: F.C.Unted'ta 2030 yılı son sezon olacak buradan hangi ülkenin en altından başlayalım?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Almanya

10 30.30%
  • İtalya

5 15.15%
  • Fransa

2 6.06%
  • İspanya

6 18.18%
  • Portekiz

6 18.18%
  • Hollanda

1 3.03%
  • 2030'da Tekrar İngiltere en alta dönelim

3 9.09%
Sayfa 15 / 39 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
421 ile 450 arası toplam 1158 sonuç

Konu: F.C.United 12 Sezon| Stuttgarter Kickers 6.Sezon |Sadece Alt Yapı |2031-32|

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Tam gaz devam , az kaldı Manchester ile buluşmamıza

Bu arada Fildişili stoperin konsantrasyonu birkaç tık daha iyi olsaymış , on numara beş yıldız her takıma lazım bir stoper olurmuş.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Tam gaz devam , az kaldı Manchester ile buluşmamıza

Bu arada Fildişili stoperin konsantrasyonu birkaç tık daha iyi olsaymış , on numara beş yıldız her takıma lazım bir stoper olurmuş.
    Fildişili stoperi çalışma izni olmadığı için Braga'ya kiralamıştım. Konsantrasyon 1 tık artmış sezon sonu bize geri geldiğinde zihinsele abanıcam zaten orada da 1-2 tık artar 1-2 yıl sonra istediğimiz kıvama gelir

28.Hafta

29.Hafta

30.Hafta

4.Tur

Brentfort'u beklediğimden çok daha rahat geçtik

5.Tur

Bu tur'daki rakibimiz ligimizin vasat takımlarından Brighton'du onu geçmekte çok zor olmadı.

6.Tur

Balımız 6.tur'da devam ediyor. Yine daha önce çok rahat geçtiğimiz Palace ile eşleştik. Palace'da bizim ligde vasatı oynuyor.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Kupada güzel gidiyoruz C.Palace ıda geçeriz

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Kupada güzel gidiyoruz C.Palace ıda geçeriz
    Hiç zorlanmadık

6.TUR

Yarı Final

KARL'IN TOKATI !!!

FA CUP Yarı Final'inde Tarihi Maç, F.C. United Of Manchester 4 - 0 Chelsea

Mourinho kendini Dünya'ya güldürdü. Maç öncesi rakibini aşağılayan açıklamalarda bulunan Mourinho
    rakip takım için yedek takımla çıksak bile fark atabileceğimiz bir zayıflıkta bir takım diyen Mourinho maç sonu
    ortalarda gözükmedi.

Spoiler: Chelsea kadrosu 

FA CUP Final

City'nin kadrosu M.United'tan sonra İngiltere'nin en iyisi maç içeride olsa yine yenilirdik ama sanırım bu kadar ezilmezdik. Buraya kadar gelmek üstelik Cheslea gibi takımı ezerek buraya gelmek çok büyük başarıydı

Spoiler: City Kadrosu 

30.Hafta itibari ile altımızdakilerle puan durumunu açınca ligde bir heyecan kalmadı bende paylaşımı vakit kaybı olarak gördüm

Mourinho gerçekten bizi fena eziklemişti. Son olarak önümüzdeki sezon bitince aşağıdaki yayın ücretini alacağız

Oyun kayıt durumu 27. hafta'da eklediğim şekilde en son 56'ydı. sadece 1 kayıtla ligi tamamladık

Spoiler: Oyun Kayıt Durumu 

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Vovovovov helal

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Chelsea maçı şahane olmuş o yayın ücreti nedir yav

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bunlar nerede yayınlıyor maçları 73 Milyon nedir

Kupa'da finale çıkmak bile büyük başarı, seneye kupa bırakmayacağız inşallah

İlk sene kümede kalmayı başarırsak - ki bence yukarılarda bitiririrz - 2. yıl çok bomba bir kadro kurulabilir

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Vovovovov helal
    Chelsea maçı şahane olmuş o yayın ücreti nedir yav
    Bunlar nerede yayınlıyor maçları 73 Milyon nedir

Kupa'da finale çıkmak bile büyük başarı, seneye kupa bırakmayacağız inşallah
    Quote Originally Posted by Pedro View Post
    İlk sene kümede kalmayı başarırsak - ki bence yukarılarda bitiririrz - 2. yıl çok bomba bir kadro kurulabilir

Yorumlar için teşekkürler beyler Yayın ücretine niye bu kadar şaşırdınız yahu Premier Lig hep böyleydi. Fm 2016 çıktığında bu rakamlar çok daha yukarılara çıkacak en son yapılan ihalede Premier Lig yayın hakları 5 milyar Euro'ya satıldı Yeni sezon için ise şunu söyleyeyim 2 eski kurtu takımımıza kattık hatta biri forma satışı patlattı. Takımın son 3-4 sezonda ortaya koyduğu performansa dayanarak ise şunu söyleyebilirim, eğer deplasman sorununu çözebilirsem Şampiyonluğa oynarım çözemezsem ilk 4'ün dışına çıkacağımı düşünmüyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Hocam giremedim foruma bir süre çıkmışız sonunda artık oraya damga vurma zamanı

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

valla helal olsun harika takım yarattın sabırla

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Hocam giremedim foruma bir süre çıkmışız sonunda artık oraya damga vurma zamanı
    Aynen oyun yeni başlıyor

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    valla helal olsun harika takım yarattın sabırla
    Teşekkür ederim henüz tam bize ait bir takım yada kafamdaki takımı kuramadım sonraki sezon asıl takımı kurucaz inş

Nesil
    2014

Edinson Cavani ve Sven Bender F.C. United'ta !

Premier Lig'in en yeni ekiplerinden Fc. United Of Manchester transfer dönemine hızlı girdi.

Avrupa futboluna damga vuran ama futbol kariyerlerinin son yıllarını yaşayan iki eski yıldız kariyerlerinin son döneminde Premier Ligde forma giymenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtirken F.C. United'ın Dünya'da eşi olmayan bir kulüp olduğunu belirtti. Taraftarlar ise iki oyuncunun formasına akın etti.

Cavani aynı zamanda Alt Yapı Koçu
    Spoiler: Edinson Cavani - Sven Bender Profili 

Spoiler: Cavani Forma Satışı patlattı  

Manchester United Dünya'nın Gelmiş Geçmiş En Büyük Kulübü !!!

Bu sözler Manchester United'ın yeni ezeli rakibi F.C. United Of Manchester Menejeri Karl Marginson'a ait.

Şampiyon olduktan sonra ilk kez kamera karşısına geçen Karl Marginson bize geçmişten günümüze F.C. United Of Manchester'da yaşananları anlattı.

2005 yılında Manchester United'ın satılmasından sonra kurulan bir kulup F.C. United daha önce hiç yaşanmamış bir durum siz bunu nasıl değerlendiriyor sunuz?

Manchester'da doğup büyüyen ve buranın en büyük takımı olan Manchester United'ın satılması benide derinden üzdü sizinde belirttiğiniz gibi 2005 yılında yaşana bu üzücü olay sonrasında bazı durumlara yol açtı. Manchester United'ın önde gelen taraftar grupları birleşerek eşsiz bir işe imza atarak F.C. United adı altında bir daha belki Dünya'da eşine rastlamayacağımız bir hayali gerçek yaptılar.

F.C. United sizden önce sadece 1 menejerle çalışmıştı, daha önceki Menejer takımı art arta Şampiyonluklarla 7.Lige kadar taşıdı, sonrasında ise aynı başaryı gösteremedi ve kulüple yollarını ayırdı. Sizde ilk geldiğinizde takımı 2 yıl üst üste Şampiyon olarak lig atlatıp sonrasında 2 yıl ise ilk döneminize nazaran başarısız bir performans göstererek 2 sezon olduğunuz yerde saydınız sizde kulüpten ayrılmayı düşündünüz mü yada üzerinizde büyük baskı hissetiniz mi?

Ben geldiğimde taraftar biraz kulübe desteğini çekmişti,çünkü bu zorlu bir süreçti hatta Dünya'da eşi benzeri olmayan bir süreçti. İşin içine karamsarlık girince yada başaramama duygusu belli bir dönemden sonra yada ilk gelen Şampiyonlukların devamı gelmeyince taraftarı karamsarlığıa itti. Takımın 7.Ligde çakılı kalması bir önceki Menejerde büyük bir baskı uyandırmış olmalıki istifa edip kulüple yollarını ayırdı.

Bir önceki Menejerin yaşadığı durumun bir benzerini bende yaşadım,kulübün 2. Menejeri olarak 7.ligde bu takımı teslim aldım.İlk 2 sezonu hayal gibi şampiyonluklarla geçerken sonraki 2 yıl Conference'da bir türlü istenen başarıyı bende gösteremedim. O dönem bende istifa etmeyi düşündüm hatta 3.yılda takımı üst lige çıkaramasaydım bu kararımı gerçekleştirecektim.

7.Ligde aldığınız takımla büyük başarılara imza attınız. Son 3 yılda bulunduğunuz ligde rekorlar kırarak şampiyonluk yaşadınız. En son Şampiyonluğunuzu FA CUP Finali
    ile taçlandırdınız.Sizi en çok mutlu eden durum neydi?

Hepsi bir birinden kıymetli şampiyonluklar ama beni şampiyonluktan çok daha fazla mutlu eden durum SKYBET Lig 2'ye çıkığımızda Profesyonel olmamız. Kulübün önündeki tüm engeller bu büyük adımla kalktı. Zaten ondan sonra çıkışımız yada büyümemiz hız kesmeden devam etti.

F.C. United'a nasıl bir gelecek planlı yorsunuz? Gelecekte Ajax, PSV yada Porto,Dortmund gibi farklı alt yapı yada farklı genç geliştirme planınız var mı?

Ben kendimi biraz daha 2012-2013 Dortmund'una yakın görüyorum.Bunun da aslında sebebi şu biz henüz alt yapı olarak bir gelişim sağlayamamış bir kulübüz ama bu alt yapısal açığımızı Scout ekibimizin harika katkılarıyla kapaıtıyoruz. Bu yıldan itibaren bu ligde kalıcı olmayı başara bildiğimiz her yıl tüm tesisler hız kesmeden gelişecek içimdeki en büyük burukluk, bu takımın alt yapısından çıkan tek bir oyuncu bile malesef yok,bu duruma tek tesellim bize katılan gençlerin büyük bir bölümünün yavaş yavaş Milli Takımlarının da formalarını giymesi Yukarıda belirttiğim gibi işini bilen harika bir scout ekibimiz var şuan Dünya'nın dört bir yanında gözlemlerimiz sürüyor ve bu durum sürekli olarak devam ediyor.

Siz her daim genç transferi yapan bir Menejersiniz dün Bender ve Cavani yaş ortalamanızı biraz arttırdı. Bu durumu nasıl değerlendirir siniz?

Hem Cavani hem Bender tecrübeleriyle,çıktıkları üst düzey maçlarla genç oyuncularımıza saha içinde saha dışında ışık olacaklardır.Premier Lig Dünya'nın en üst düzey ligi ve bu düzeyde mücadele etmek için Cavani ve Bender bizim için bulunmaz nimet umarım başarılı olurlar ve bizimle daha uzun seneler katkı sağlarlar.

Transferde hareketlilik durumunuz nasıl olacak? Takımınızı bu lig için yeterli görüyor musunuz?

Öncelikle kadroyu büyğk ölçüde korumayı planlıyorum ama tabi şuan satışını yapmak üzere olduğumuz hatta kulüp tarihimizin en yüksek satışını yapmak üzere olduğumuz bir oyuncu mevcut gidenlerin yerini en iyi şekilde doldurma niyetindeyiz.Devre arasında takıma katılan Fildişi Sahilli oyuncumuz Wilfried Diarra'ya çalışma izni çıkarttık bu bizim için harika gelime oldu. Bunun yanı sıra kulübümüzde 3 yıldır kiralık forma giyen Kyle Mcfadden ile bedelsiz bir sözleşme imzaladık. Geçen yıl kulubümüze kiralık Grandi ve Miguel'İn 1 yıl daha kiralanması için kulüpleri ile anlaşmak üzereyiz. Yani büyük oranda bir değişim olmayacak

Son olarak Manchester United ve F.C. United Of Manchester Ligin 8.Hafasında Old Trafford'ta karşı karşıya gelecek bu maçla ilgili ön görünüz nedir?

Manchester United bugün Dünya'nın en büyük kulübü o kadar büyük ki onun sayesinde bugün F.C. United var. Hiç unutmam 2005 yılında Manchester United'ın ilk satıldığı gün evimin bahçesinde oturup üzgün üzgün dururken yan evimizde oturan Müslüman bir arkadaşım şu cümleyi kullandı. Üzülme Karl her şerde bir Hayır vardır.( Bu Müslümanlara özgü bir sözmüş ) O gün bunun ne olduğunu anlayamaştım ama bugün bu durumu çok rahat anlayıp analiz edebiliyorum. Ligin 8. haftası geldiğinde saha içinde iyi olan kazanacak saha dışında ise dostluk bunun dışında bir şey ön görmüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ahah hikayenin sonuna bittim senin bu hikayeleri kitap yapıp yayınlayacağım best seller olacağız hacı
    emeğine sağlık biraz uzak kaldım bende forumdan ama gördüğüm kadarıyla hız kesmemişsin bender inde cavani ninde ölüsü yeter top oynamaya eleştiren olursa hagi örnek ver geç bir fenerli için iyi bir örnek olmasa gerek

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Dostluk kardeşlik falan bir yere kadar 8. Hafta Manchester'i sahaya gömeceğiz....

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Röportaj çok iyi olmuş Transferler ayrı güzel. 8.hafta yı iple çekiyoruz

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    ahah hikayenin sonuna bittim senin bu hikayeleri kitap yapıp yayınlayacağım best seller olacağız hacı
    emeğine sağlık biraz uzak kaldım bende forumdan ama gördüğüm kadarıyla hız kesmemişsin bender inde cavani ninde ölüsü yeter top oynamaya eleştiren olursa hagi örnek ver geç bir fenerli için iyi bir örnek olmasa gerek
    Yok kardeşim bende eskisi kadar çok sık güncelleyemedim bişey kaçırmadın Yorumun için teşekkürler benim için önemli biliyon aferim

Dostluk kardeşlik falan bir yere kadar 8. Hafta Manchester'i sahaya gömeceğiz....
    Hiç sanmıyorum

Röportaj çok iyi olmuş Transferler ayrı güzel. 8.hafta yı iple çekiyoruz
    Teşekkür ederim Transferler an itibari ile bitti

Nesil
    2014

2022-23 TRANSFER DÖNEMİ

En önemli transferlerimizden biri Mcfadden,oyuncu 3 sezondur kadromuzda kiralıktı. Bu sezon bedelsiz olarak kadromuza kattık.Mcfadden kiralık olduğu dönemde 100 maçta fazla maça çıktı.

Spoiler: Profil 

F.C. United tarihin en yüksek bonservis ücretini ödediği isim Henrique, bize maliyeti 8,25 mn € oldu.

Takıma gelecek vadeden olarak bir Fildişili oyuncu kattık.Fakat yine çalışma izni alamadık oyuncuyu kiralamaya çalıştık hiç kimse ilginç bir şekilde bu oyuncuyu bedelsiz şekilde kiralamak istemedi. Bizde yönetimden yurt dışında pilot takım istedik sağolsun yönetim bulamadı

Stupar'ı kiralık olarak kadromuza kattık sebebi Fildişili oyuncumuzu kullanamayacağımız için 3. bir forvete ihtiyacımız olacağını düşündüm.

Yedek kalecimiz yine kiralık

Spoiler: Transfer Geçmişi 

Takımın Genel Görüşü

Kalecileri

Defans

Orta Saha

Forvet

Burada ilk tercihimi belirtmedim. Cavani orta sahaların bulunduğu görünümde gözüküyor ilk tercihim şuanlık Cavani

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Premier Lig için 8 milyon avro çerez parası Alış bunlara artık, büyük takımsın sen.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Sene sonu gelecek Tv gelirini düşünürsek çekirdek yeriz o paraya

Nesil
    2014

Premier Lig için 8 milyon avro çerez parası Alış bunlara artık, büyük takımsın sen.
    Sene sonu gelecek Tv gelirini düşünürsek çekirdek yeriz o paraya
    Şuanda da param var aslında transfer için ama seneye gelecek o parayı beklmeye başladım gelsin ilk iş Stad istiycem

2022 yılının Watford'u çok güçlü olmuşlar. Seneye Odegaard'ı almaya çalışıcam bakalım 40-50 civarı bir şey olursa

Nesil
    2014

Avrupa'da büyük liglerde geçmiş Şampiyonluklar. İtalya ve Almanya çok ilginç olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

o ne biçim watford lan breh sen bide benim italya yı gör daha 2016 dan cagliari şampiyon

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ne söylenebilir ki
    EPL'de başarılar ^^
    Avrupa'ya gidebiliyor muyuz şimdi M.City'e yenildik finalde.Onlar gidiyordur Avrupa'ya ligi kullanarak herhalde.

Nesil
    2014

o ne biçim watford lan breh sen bide benim italya yı gör daha 2016 dan cagliari şampiyon
    2022'de Şampiyon olmuş karşim 2016'da Genoa, Watford'da gerçekten harika ötesi olmuş geçen zamanda

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Ne söylenebilir ki
    EPL'de başarılar ^^
    Avrupa'ya gidebiliyor muyuz şimdi M.City'e yenildik finalde.Onlar gidiyordur Avrupa'ya ligi kullanarak herhalde.
    Aslında dediğin gibi Avrupa'ya gitmemiz gerekiyordu ama M.City Ligi 7. bitirince sağolsun Avrupa Ligine kendi gitti

Nesil
    2014

Lige geçmeden şunu belirteyim. 4-5 ay Bolton'ın sahasında mücadele edeceğiz kendi stadımızı büyütüyoruz. Bitince kapasitesi 12,500 kişi olacak

1.Hafta

Premier Lig'de açılış maçımızda Liverpool'u konuk ettik. Çok büyük bir beklentim yoktu ama bu kadar ezilmekte koydu açıkçası hemen hemen düzgün bir şans yakalayamadık. Liverpool,Balotelli ile hakettiği bir galibiyet aldı

2.Hafta

Kendi gücümüze denk Reading'i deplasmanda rahat geçtik

3.Hafta

Watford harika ötesi bir takım bu yapılanmayla devam ederse ileride Premier Lig'de en büyük takım olabilir. Prestijleri Dünya Çapı

Watford maçından sonra Tottenham forvetimiz Dobson'a teklif yaptı pazarlıklarla 14,25 mn € + sonraki satıştan % 30 istedik kabul etti.

Spoiler: Dobosn'a gelen çılgın teklif 

Divock Origi F.c. United Of Manchester'da

Transfer'in son gününde F.C. United, Tottenham'a tradnfer olan Dobson'ın boşluğunu Origi ile doldurdu. 2014-2015 sezonun da 14 MN€'ya Liverpool'a transfer olan ama hiç forma şansı bulamadan 3 sezon Lille,Newcastle ve Lyon'a kiralanan Origi 2017-2018 yılında 22,5 mn€'ya Marsilya'ya transfer olmuştu. Marsilya'^da 5 sezon kesintisiz forma giyen Origi 150 maça çıkıp 76 gola imza attı. Bu sezon F.C United'a transfer olmadan önce de Origi Marsilya ile 5 maça çıkıp 1 gol 1 asist ile oynadıktan sonra 18.75 MN€'ya F.C United'a transfer oldu.Cavani transferinde olduğu gibi taraftarlar formasına hücum etti.

Spoiler: Origi Profili 

Spoiler: İngiltere Büyük Transferler 

4.Hafta

Origi ilk maçında güven verdi. Şöyleki 2 gol buldu ama iki golde penaltıydı. Bu benim için çok önemli değil bugün gol bulmasada oyunun her anında pozisyonun içindeydi biraz şanslı olsa bugün 5-6 gol rahat atardı.

Liverpool'a bak bizim maçta Aslan kesildiler sonra gelen koydu giden koydu

Artık bu kupayada önem vermiyoruz zaten ligde az şans bulan oyuncularımızın kondisyonu için hazırlık anlamında çıktığımız maçlar

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

8. Hafta is Coming
    Edit: Unutma canlı anlatım istiyoruz

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Hocam ilk maç kötü olmasına rağmen gayet iyi bir başlangıç olmuş. Origi transferide çok iyi olmuş. Watford un maşallahı var. Bir sorum var bu ss de watford un taktiğinde oyuncu rolleri gözüküyormuş bu roller doğru mu acaba? bir de hangi tema?
    Quote Originally Posted by Barak View Post

Nesil
    2014

8. Hafta is Coming
    Edit: Unutma canlı anlatım istiyoruz
    Hiç ilgi yokki be dostum Kendimiz çalıp kendimiz oynuyoz o yüzden canlı anlatımı düşünmüyorum açıkçası

Hocam ilk maç kötü olmasına rağmen gayet iyi bir başlangıç olmuş. Origi transferide çok iyi olmuş. Watford un maşallahı var. Bir sorum var bu ss de watford un taktiğinde oyuncu rolleri gözüküyormuş bu roller doğru mu acaba? bir de hangi tema?
    Fm Flut skin kullanıyorum.Rollerde doğru

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Sende haklısın son dönemde forum ıssızlaştı biraz Canlı anlatım yapmayacaksan özel bir güncelleme yap bari.

Sayfa 15 / 39 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri