Sayfa 19 / 30 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
541 ile 570 arası toplam 897 sonuç

Konu: TSI Geleneksel İstanbul Halı Saha Organizasyonu

Nesil
    2006

Bu arada çok güzel bir uygulama idi. Saat 15.30'da maç var diye Erenler gitti ama; bi baktılar ki sahada amatör küme maçı oynanıyor. O sırada bende ağaç olarak kök saldım ve çiçek açıp meyve veriyordum. Neyse sonra Avrupa Yakası Kadıköy'e geçti, oturduk çay içtik, EreN ve Oğuz nasıl içtiğimizi bilir. Ardından maçımızı yaptık ve 17 cm'den bir gol kaçırarak dünya rekoru kırdım. Tabii o sırada kasıkdan sakattım... Güzel bir buluşmaydı tekrarı kısa sürede ama; bu sefer değişik bir organizasyon olacak.

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Öğlen beni arayan keklemeye çalışan ama başaramayan scar face'e selamlarımı gönderiyorum
    Aygün aramızda karar aldık senin rengin bundan sonra pembe... Yenilenler ve gelmeyenler için...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Kim kazandı?

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Aygün aramızda karar aldık senin rengin bundan sonra pembe... Yenilenler ve gelmeyenler için...
    Yenilenlerin içinde sen veya nekop varsa olur

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Valla kim yenildiyse ben o takımı tanımıyorum 3.30-4.30 da olsaydı tanırdım ama saat 6 da sözüm olduğu için bulunamadım pembişemem o yüzden

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Kim kazandı?
    Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Yenilenlerin içinde sen veya nekop varsa olur
    Duşumu aldım geldim, yorgunluk var takımları ben yazamıyacağım. Ben kaybedenler içindeyim. Serhat kazananlar içinde ama bir kez olsun ceza sahası dışına çıkmadı. İkinize ortak mesaj yazdım artık idare edin.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Resim yokmu resim?

Nesil
    2006

Oğuz'da resimden ötesi var, video. =))) Çok uzun bir vide var, Mustafa abi edminimiz maçı çekti, ardından maç sonrası röportajlar vs hepsi o kayıtlarda...

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Vaay bekLiyoruz o zaman.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

süper bir buluşma oldu ama kaçırdık biz.inşallah başka sefere.resimeri vedioları bekliyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Evet resim ve videolar için beklemedeyiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Maçta öyle bir pozisyon var ki... İki vuruş direkten döndü, kaleci kurtardı, karamboller, bileği burkulanlar, nefesi kesilenler... Batuhan evet tam 17 cm den yaptığı kafa vuruşunda (ki top yükselmişti ve yere inerken vuruyor) topu üst direğe çat diye vurdu. Ayrıca bunun dışında iki tane daha boş kaleye kaçırdığını belirtmeden geçemeyeceğim. Oyun sistemimiz 0-1-6 olmasına rağmen neredeyse yeniyorduk. Evet yenildik ama ezilmedik!

Biri kadroları yazsın da herkes gerçekçi olarak, FM puanlama sistemine göre puan versin. Böylece kimin ne kadar iyi oynadığı, maçı izlemeyenler tarafından anlaşılır.

Eren 18 kişiyi çalımlayarak bir gol attı ama vidyo kaydı olmadığı için ispatlayamıyoruz. Ayrıca Eren de 19.34 cm den boş kaleye kaçırdı.

Tek tek değerlendirme yazacağım ama şimdi önce duş alayım.

Nesil
    2006

Baştan belirtiyorum, maç sırasında kasığıma ağrı saplandı yıkamak için 5 dklığına dışarı çıktım. Ondan sonra iki boş kale ve o kafa pozisyonu yaşandı. Bu sebepten ötürü performans çok düştü ama; onun dışında frikikten Anıl'ın attığı güzel golde rakibin barajını tamamen yok ettim ve gol geldi... Bunu çoğu kişi yapamaz. Birde yaptığım pressleri hatırlatırım.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Baştan belirtiyorum, maç sırasında kasığıma ağrı saplandı yıkamak için 5 dklığına dışarı çıktım. Ondan sonra iki boş kale ve o kafa pozisyonu yaşandı. Bu sebepten ötürü performans çok düştü ama; onun dışında frikikten Anıl'ın attığı güzel golde rakibin barajını tamamen yok ettim ve gol geldi... Bunu çoğu kişi yapamaz. Birde yaptığım pressleri hatırlatırım.
    Man of the match...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by nekop View Post
    Man of the match...
    Karnın ağrıyor mu hala?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Karnın ağrıyor mu hala?
    Karnın falan deme abi Bildiğin üreme bölgeme geldi top Zaten top çarptığı anda baba bizi bırakma tarzında ayetten sesler duydum.Artık çocuk sahibi olabileceğimi sanmıyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Karnın falan deme abi Bildiğin üreme bölgeme geldi top Zaten top çarptığı anda baba bizi bırakma tarzında ayetten sesler duydum.Artık çocuk sahibi olabileceğimi sanmıyorum.
    işeseydin olum.. yapmadın mı bişey??

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Benim merak ettiğim Serhat'ta hala tarkan bıyığı var mıydı?

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    Aynısı benim başıma geldi ben ondan sonra bittim zaten, direkt işemeye ama; beyfendiye söyledim, sakal varda dinleyen yok...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Maç anında takımımı yanlız bırakamazdım.Büyük bir fedakarlık yaparak sahada kaldım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Maç anında takımımı yanlız bırakamazdım.Büyük bir fedakarlık yaparak sahada kaldım.
    İlerde eşinle yanlız kalmaya hazırlan o zaman

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

bir maç saati boyunca mı işeyecektin olm.. alttan derin "çişşşşş" efektini vererek durumu hızlandıracaktın zaten. ortalama 3-5 dakika arasıdır bu da...

Nesil
    2006

bir maç saati boyunca mı işeyecektin olm.. alttan derin "çişşşşş" efektini vererek durumu hızlandıracaktın zaten. ortalama 3-5 dakika arasıdır bu da...
    Zaten yaklaşık iki saat oynadık.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Çocuklarının katili mi oldum şimdi? Sen de maçın en jeneriklik golüne engel olur musun ooh olsun..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

güzel bir organizasyondu anca eve gelebildim, üstelik son dk fena yağmura yakalandım. iyiki yağmurlukla çıkmışım bugün : )

bir çok arkadaşla ilk defa tanışma fırsatı bulurken, bazı arkadaşlarımızla uzun bir aradan sonra tekrar görüşme fırsatı yakaladım. Katılım gösteren, katılamasada aklı ve gönlü bizimle olan herkese teşekkürler. Bazı arkadaşlar kalkıp Bursa'dan Tekirdağ'dan geldiler, onlarada çok teşekkürler. Bu tip organizasyonları daha sık yapabilme olanağımız olsa keşke..

Diğer şehirlerdeki arkadaşlarada tavsiyem olsun ki bir şekilde diğer arkadaşlarla organize olup küçükte olsa bu tip organizasyonlar yapmaları yönünde..

Maçta güzeldi ama çok uzun sürdü : )

Bu arada o çaycıyı kim buldu yahu ! çayı 5 katı pahalıya satıyorlar
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çaycı kayıp Eren nerdesin

Bu arada Mustafacım çok teşekkürler. Çok duramadık maç saati kayınca. Mecbur olduğum bir sözüm vardı bir dahaki sefere inşallah.

Maç da bayağı güzel geçmiş çok sevindim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

İyi eğlenmişe benziyorsunuz, şimdi sizi kıskanıp İzmir'de 50 kişi buluşmamız lazım, neredesiniz İzmirliler.

Eğitim hayatında olamadı İstanbul hayatı, ileride iş hayatımda umarım olur da, şu buluşmalara katılım gösteririm.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006

Mustafa abi, orada ödenen kira çok yüksek, oranın üstü yemekli bir retaurant orasıda pahalı. Ben sizi oraya soktum. Çünkü; bizi bu kadar kabalık olarak alabilecek tek yer orası idi. Diğer çay bahçeleride doluydu. Kusura bakmayın hani sayemde pahalı çay içtiniz.

Bundan sonra organizasyon işlerini tek halı saha ile yapmayalım. Bana göre daha sık buluşmamız gerek, hani bir interaktif alan değil bir aile gibi. Bundan sonra Mustafa abide demişti Pilav günü gibi, böyle bir organizasyon yapmak lazım. Büyük katılımlı herkesin kesine uygun bir yer kapatabiliriz.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Mustafa abi, orada ödenen kira çok yüksek, oranın üstü yemekli bir retaurant orasıda pahalı. Ben sizi oraya soktum. Çünkü; bizi bu kadar kabalık olarak alabilecek tek yer orası idi. Diğer çay bahçeleride doluydu. Kusura bakmayın hani sayemde pahalı çay içtiniz.

Bundan sonra organizasyon işlerini tek halı saha ile yapmayalım. Bana göre daha sık buluşmamız gerek, hani bir interaktif alan değil bir aile gibi. Bundan sonra Mustafa abide demişti Pilav günü gibi, böyle bir organizasyon yapmak lazım. Büyük katılımlı herkesin kesine uygun bir yer kapatabiliriz.
    Aydın'ın olmadığı her organizasyonda varım

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Jesus_FB View Post
    Aydın'ın olmadığı her organizasyonda varım
    Aydın abi için yorum yapamam. O sizin ikinizin arasında olan bir sorun.

Ama; bugün sizi tribünlerde değil, sahalarda görmek isterdik.

Sayfa 19 / 30 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Mesaj Yetkileri