Anket Sonuçlarını Görüntüle: ?

Voters
26. You may not vote on this poll
  • Fenerbahçe

17 65.38%
  • Kayserispor

6 23.08%
  • Berabere

3 11.54%
Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 285 sonuç

Konu: TSL 29. Hafta | Fenerbahçe - Kayserispor

Nesil
    2006
    Yer
    Belcika / Antwerpen

Deivid 2 gol atar...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by DeNiZ_1903 View Post
    Kayserispor'un sadece Fenerbahçe'ye gücü tutmuyor , zaten çok eksikleri var , rahat alıcaktır Fenerbahçe..
    Galatasaray'ada yetmiyor..

Quote Originally Posted by Bay Önder View Post
    Fenerbahçe'nin artık bu düşünceyi aştığını düşünüyorum. Bu sezon bunu çok yaşadık, bütün oyuncular ilk ikiye girilmediği taktirde Şampiyonlar Ligine gidilmeyeceğinin farkında bunun için ligde ki her maça bir Şampiyonlar Ligi maçıymış gibi konsantre olacaklar. Bir iki as oyuncu yerine yedek oyuncu oynatılması gerekiyor. Bütün takımı değiştirmek gene puan kaybına neden olur, R.Carlos bu maçta mutlaka ilkonbirde yer almalı. Alex, Kezman, Aurelio ve Edu yedek tutulması gerekir.
    Bence bu maçta öyle fazla değişiklik yapılmamalı.Hele hele Alex mutlaka oynamalıdır.Fenerbahçe eğer bambaşka bir kadro ile çıkarsa Topuz'lu Kayseri karşısında puan kaybeder diye düşünüyorum.

Bu arada Topuz'un oynayabilecek olmasına sevindim.Umutlarım bir nebze arttı..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Sevilla'yı elediğimizden sonra sezon sonuna kadar bütün maçları kazanacağımızı söylediğimden dolayı bu maçıda kazanırız diyorum..

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Topuz, Toledo, Gökhan yok.
    Kayserispor kötü oynuyor, iyi ki kötü oynuyor, çünkü tehlikeli dönemde yorgun takıma iyi olmaz maça asılmak.

Ters tepki olmaz bence, olsa Bjk maçında olurdu.
    Aksine moral-motivasyon arttı, Zico takımın tamamını rotasyon diye değiştirmeyecek.

Ters tepki diye görünen şey Zico'nun 2. takımı oynatmasından dolayı.Alex müthiş motive ediyor, maçın ne kadar değerli olduğunu anlatıyordur.Ayrıca hafife almayacakları bir maç, Kayserispor'un futbolu ve sıralamadaki yeri saygı görüyor, futbolcular da rakibinin yeteneklerinin bilincinde.

Rotasyon olarak muhtemelen 3 oyuncu değişecek ŞL kadrosuna göre (+Gökhan Gönül oynar) (belki 4), skor garantilenindikten sonra 2 oyuncu daha değişir, son 15 dakikada maç garanti iken 3. oyuncu da girer.

Zico ders aldı, 10 oyuncu değişmez artık rotasyon diye, şaka gibi.

Skor mu, fark olur.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Mehmet Topuz yarinki macta oynayacakmis,Tolunaf hoca acikladi.
    Belki Topuzun gelmesi bi umut getirir bize ve Kayseriye

6. Default

puan bekliyorum takımızdan bugün

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Fenerbahçe zorLanmaz kanımca. Türkiye Liginin en iyi kondisyonuna sahip takımLar. İçeri de dışarı da maç yapsaLarda, Avrupadan geLdikLerinde oynasaLarda zorLanmıyorLar. Konsantre kaybı oLmaz ise rahat kazanırLar.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Bence bu maçta öyle fazla değişiklik yapılmamalı.Hele hele Alex mutlaka oynamalıdır.Fenerbahçe eğer bambaşka bir kadro ile çıkarsa Topuz'lu Kayseri karşısında puan kaybeder diye düşünüyorum.

Bu arada Topuz'un oynayabilecek olmasına sevindim.Umutlarım bir nebze arttı..
    Edu oynatılmayacağı açıklandı. Nedeni ise beyin tranvası geçirdiği için. Bu doğru bir karar, onunla birlikte Kezman'da yedek tutulup Semih ile başlanmalı ve form düşüklüğü yaşayan Uğur yerine ya Ali Bilgin ya da Kazım Kazım oynatılmalı.

Mehmet Topuz olsada, olmasada benim için farketmez. Fenerbahçe eğer konsantere olabilir ve sahada yapması gerekeni yaparsa, Topuz'un oynaması sadece Kaysersipor'a gol kazandırabilir. Tahmini skorum: 3-1 veya 3-0 Fenerbahçe kazanacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Bugün rahat kazanıcağmızı düşünüyorum çünkü Kayseri'nin daha İstanbul'da zorladığı takım yok.3-0 yada 2-0 kazanırız diyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Kayseriyi yenip rotamızı Londraya çevireceğiz.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Mehmet Topuz oynuyor.Kayserisporun hiç bir iddası yok sadece prestij maçınıa çıkıyoruz bunu unutmayın ama takım çıkıp aslnalar gibi mücadelesini verecektir buna inanıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Kayserispor İstanbul'da oynadığı Galatasaray maçı gibi bir maç çıkarırsa Fenerbahçe Kayseri'ye acımaz fark olur.

Fenerbahçe artık şampiyon olmuştur geri sayım maçları bunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

FENERBAHÇE
    Serdar
    Gökhan
    Lugano
    Yasin
    Roberto Carlos
    Aurelio
    Maldonado
    Deivid
    Vederson
    Alex
    Kezman

KAYSERİSPOR
    Ivankov
    Kemal
    Aydın
    Koray
    Avendano
    Ragıp
    Saidou
    MehmetTopuz
    Mehmet Eren
    Iglesias
    Cangele

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Zico güzel bir kadro çıkarmış.Kayseri bi umut belki çelme takabilir ama çok zor.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Uğur yok ilginç.

Kazim son 2 macin yildizi,ama oynatilmiyor. (: Zico Alexi dinlendirip,Deividi Alexin bölgesine cekip,sag kanatta Kazimi oynatabilirdi.Sonucta Alex yorgun düsmesin Chelsea maci var,Kazim da son 2 mactir cok formda.

Ama bahsettigimiz kisi Zico olunca bunlar anlamsiz kaliyor,adam 2 senedir ayni kadro,ayni taktikle oynuyor.Oyuna soktugu isimler bile ayni.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Vederson'un 11de olması şaşırtıcı Chelsea maçında defansif anlanda onu kullanabilir belide bunu deniyordur ama İyi bir UğurBoral'ın neler yaptığını bütün Avrupa gördü Chelsea maçı öncesi akılda soru işareti bıraktı ...

M.Topuz oynayacakmış !

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

M.Topuz ortaladı Saidou golu attı Kayseri 1-0 önde.

Macta pek tempo yoktu, kayseri kornerden golü buldu...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

M.Eren'le net bir fırsattan yararlanamadı Kayseri golden hemen sonra...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kayseri yine bir kornerde cok etkili oldu İgleisias vurusunu serdar kurtardı.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

"Dayan be Kayseri" şeklinde bir ifade yanlış olur, çünkü şu anda dayanmaya çalışan Fenerbahçe..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Quote Originally Posted by TürkuAz View Post
    "Dayan be Kayseri" şeklinde bir ifade yanlış olur, çünkü şu anda dayanmaya çalışan Fenerbahçe..
    haklısın abi aslında ama yinede dayanması gerekeceğini düşünüyorum. hadi gol 2.yarı gelseydi bir umut ama şimdi erken geldi daha baskılı oynucaktır fb.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Maç bi bize geçiyor, bi kayseriye. Golü buldular. Fakat maçı çevireceğimizi düşünüyorum. Kayseri aman aman güzel top oynamıyor. Bizde oynamıyoruz ortada gidiyor maç...
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Golde top dışardan çevriliyor gibi dursada, top havada olduğu için net birşey söylemek yanlış olur kolay kolay kimsenin göremeyeceği bir pozisyon kısacası.

İki takımda ortalama bir oyun oynuyor, golü önce yediğimiz daha iyi oldu, bizimkiler kendilerine gelir ikinci yarı daha etkili oynarlar.

Deivid gene uzaktan nefis bir şu çekti, İvankov yumrukladı.

Nesil
    2007
    Yer
    34

Bu Maçı Kayseri 2-1 Alacaktır Bence..
    55 - 65 arası Kayseri 2-0 yapacak diye Düşünüyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Colin Kazım ve Semih takviyesi 2. yarı için iyi olur. Bu değişiklikleri yaparsa Zico, maçı çevirebilir Fenerbahçe. Kezman vasatın altında, sezon sonu kesinlikle satılmalı. Dünya yıldızı bir forvetin geleceğini biliyoruz zaten. Kimse artık o gelince Kezman'a da yol görünür.
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Ne olursa olsun Fenerbahçe'nin bu maçı kazanacağını düşünüyorum nedense. Umarım yanılırım..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

ilk 15-20 dk da etkili olduk gibi bir kaç pozisyonda bulduk ama gökhan vederson deivid aurelio yararlanamadı ikinci yarı semih girmeli oyuna kezman yine yokları oynuyo

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bencede fb bu macı ne yapar eder cevirir gibi bir his var içimde. eger kayseri bi kontra dan 2 yi bulursa cok iyi olur o zmn cevirmesi zorlasır fakat fb 2. yarıya baskılı baslayacaktır.

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri