Sayfa 2 / 15 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 440 sonuç

Konu: EURO 08 | 1.Maç | Türkiye - Portekiz

Maç yağmurda oynanacakmış büyük bir ihtimal, haydi hayırlısı. Galiba ilk defa bir şampiyona da yağmurda bir maç izleyeceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Heyecan bastı beni ogünü iple çekiyorum

Aynen, çok az kaldı artık...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

bence Hamit sağ bek oynamalı orta üçlüde de;
    ------------Topal---------------
    Aurelio-----------Emre

şeklinde oynamalıyız.Topal rakibin oyununu bozmamızda daha etkili olacaktır

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Portekiz'in bireysel yetenekleri çok fazla onları tutarsak ve sahada kenetlenirsek kazanırız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sınıftakı tum arkadaslar ınsallah fark yemeyız havasındalar anlamıs degılım nıye boyle soyluyorlar.. bence en kotu beraberlık alacagız sırf ronaldoya ders olsun dıye ıstıyorum bunu Türkler'i duymadım herhangı bır basarılarını bılmıyorum dıyor 2002'de dünya 3.sü kim bir baksın aslında o da haklı daha ana kuzusuydu o zamanlar..

Nesil
    2006

Her türlü skoru olabilecek bir maç. Zevkli bir maç bekliyorum. Beraberlik ağır basıyor. Gönlümüz ay yıldızla.

portekiz de kim yahuu

Allah yar ver yardımcımız olsun

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Özlemle beklediğimiz gün yaklaşıyor. Rakibi değerlendirirsek gerçekten güçlü olduğunu görebiliyoruz. Ancak bizde güçlüyüz. Kaybedersek dramatik şekilde kaybederiz yoksa ben bu maçtan oldukça umutluyum. Yoğun pres + inanç bizi zafere götürebilir. C. Ronaldo, Quaresma maç içerisinde oyuncularımızın üstüne oynayabilirler. Umarım hakem bu oyunlara gelmez. Tabi gruptan çıkmak, güzel maçlar oynama önemli ama bu turnuvada yer almanın tadıda bir başkadır. Maç öncesi yayınlar, yorumlar vs. vs. Hele birde maçlarda o güzel İstiklal Marşımız okunurken ne kadar zevk aldığımı bilemezsiniz. Tribünlerde çılgın Türkler Turnuvanın bizler açısından tek kötü yanı yayıncı kuruluşla ilgili diye düşünüyorum. Keşke yayıncı kuruluş Trt olsaydı. O zaman daha fazla zevk alabilirdik. O güzel Türkçesi ile Trt spikerleri gerçekten bu iş için biçilmiş kaftandı ancak idare edeceğiz.

Haydi Türkiye

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yenmemiz biraz zor. Defansımız 1 gol yersek konsantrasyonunu iyice kaybeder ve gerisi gelir. Öncelikle gol yememek için savunmayı sıkı tutmalıyız.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Alacagız, alacagız inşallah. Defansı saglam tutalım, panik oynamayalım, alamamamız için hiçbir neden yok.

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

İnşallah bu maçı alacağız. Gönlümüz Ay-Yıldızla

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Turnuvalara bir katılıyoruz pir katılıyoruz. Ben en az Yarı Final bekliyorum. Portekiz maçı için ise defansımız biraz gününde olursa hücum hattımız ile maçı alırız.

Nesil
    2007
    Yer
    34

A Milli Takım'ın, Euro 2008 A Grubu'nda oynayacağı Portekiz ve İsviçre maçlarında düdük çalacak hakemler belli oldu.

Türkiye'nin 7 Haziran'dan Portekiz ile oynayacağı maçı Almanya Futbol Federasyonu'ndan Herbert Fandel yönetecek. Fandel'in yardımcılıklarını Carsten Kadach ve Volker Wezel yapacak. Karşılaşmanın 4. hakemi ise Macar Viktor Kassai...

A Milli Takım'ın 11 Haziran'da İsviçre ile oynayacağı gruptaki ikinci maçını ise Slovak hakem Lubos Michel yönetecek. Michel'in yardımcılıklarını Roman Slysko ve Martin Balko yapacak. Karşılaşmanın 4. hakemi ise Slovenya'dan Damir Skomina.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

adil olsunlar adam gibi yönetsinler yeter..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Yenmemiz biraz zor. Defansımız 1 gol yersek konsantrasyonunu iyice kaybeder ve gerisi gelir. Öncelikle gol yememek için savunmayı sıkı tutmalıyız.

ewet ilhan sana katılıyorum.golü yersek gerisi gelir rakipin kadrosu cok ıyı helekı kanat oyuncuları cok ıyı bızım bekler saglam oynamalı bu macta

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Özlemle beklediğimiz gün yaklaşıyor. Rakibi değerlendirirsek gerçekten güçlü olduğunu görebiliyoruz. Ancak bizde güçlüyüz. Kaybedersek dramatik şekilde kaybederiz yoksa ben bu maçtan oldukça umutluyum. Yoğun pres + inanç bizi zafere götürebilir. C. Ronaldo, Quaresma maç içerisinde oyuncularımızın üstüne oynayabilirler. Umarım hakem bu oyunlara gelmez. Tabi gruptan çıkmak, güzel maçlar oynama önemli ama bu turnuvada yer almanın tadıda bir başkadır. Maç öncesi yayınlar, yorumlar vs. vs. Hele birde maçlarda o güzel İstiklal Marşımız okunurken ne kadar zevk aldığımı bilemezsiniz. Tribünlerde çılgın Türkler Turnuvanın bizler açısından tek kötü yanı yayıncı kuruluşla ilgili diye düşünüyorum. Keşke yayıncı kuruluş Trt olsaydı. O zaman daha fazla zevk alabilirdik. O güzel Türkçesi ile Trt spikerleri gerçekten bu iş için biçilmiş kaftandı ancak idare edeceğiz.

Haydi Türkiye
    Sonuna kadar katılıyorum. 2006'da ATV'nin maçlardan önce ki Dünya Kupası programlarına Ahmet Çakar vs. gibi yorumcuların yanında, şarkıcı getirmesini hâlâ unutamıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

maçın hakemi alman herbert fandel olacak.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

umarım bir puan alırız, ben bir puana razıyım, yenebiliriz, yenilebiliriz ama, 3 puan zor ama bir puan çok işimize gelecek

Nesil
    2007
    Yer
    A K H İ S A R

Türkiye 2-1 Portekiz

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ThersoN View Post

ne ki bu abicim

Portekiz idmanlarda erken bir gol bulmak için çalışıyormuş.Scolari ve ekibi 4 kez denedikleri "şok gol" den 1 kere sonuçlamışlar idmanda. O yüzden maça kesinlikle çok konsantre olmamız lazım. Erken bir gol yersek çok kötü olur..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bence de erken bir gol yersek oyun disiplininden kopabiliriz fakat tam tersi gol bizi ateşleyebilir de..

Bu maç için tek tahmin edebildiğim şey; defansımızın zayıf olduğu ve Portekiz'in hücumlarına karşı çok zor dayanacağımızdır. Onun dışında hiçbirşeyi tahmin edemiyorum açıkçası.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    ne ki bu abicim
    konun birinde portekizlilerin ayakları yerden kesildi, idmanda ronaldonun mimikleri bile seyirciyi coşturuyorun, resimli açıklaması

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tek basına olunca anlasılmıyor tabı

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Savunmaya yaslanırsak kaybederiz. Üst üste gelen ataklara defans konsantrasyon yitirip farklı mağlubiyete neden olur. En iyi savunma hücümdur şeklinde oynamalıyız. Eğer forvetlerimiz ve ortasahalarımız topu ileride tutabilirlerse defansa fazla iş düşmez. Maçıda kazanabilecek bir skor elde edebiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Dikkat!

Otoriteler, Cristiano Ronaldo için 'Finallerdeki 15 takımın da korktuğu tek isim' yorumunu yapıyor.O, yarın ilk sınavını bize karşı verecek... Peki Ronaldo´yu, Stade de Geneve Stadı´nda kim mi tutacak.
    6.6.2008

Tek kişi savunmayacak

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda yarın A Grubu’ndaki ilk maçımızı yapacağımız Portekiz’in, kuşkusuz bu turnuvaya en formda gelen oyuncusu Cristiano Ronaldo... A Milli Takımımız’da en merak edilen konu ise, ‘Cristiano Ronaldo’yu kim tutacak’ sorusu. Geçtiğimiz sezon Manchester United formasıyla hem İngiltere hem de Avrupa’da toplam 41 gol atan 23 yaşındaki Ronaldo’nun, sağ kanatta oynaması halinde karşısında Hakan Balta olacak. Tabii Fatih Terim’in tek oyuncuyla, onu marke etmeyeceği kesin.

Boş alan bırakılmamalı

Eğer Portekiz’in teknik direktörü Scolari, 23 yaşındaki yıldızını solda oynatırsa, Hamit ve Sabri’yle yarın karşı karşıya kalması yüksek bir ihtimal. Otoritelerin, “Sadece A Grubu’ndaki takımlar değil, finallerdeki 15 takımın en korktuğu futbolcu” yorumunu yaptıkları Ronaldo, geniş alan bulduğu takdirde Milliler’e büyük sorun çıkartabilir. Real Madrid’in onun için Manchester’a 75 milyon Pound ve kendisine de haftalık 300 bin Pound gibi inanılmaz bir rakam teklif ettiği de konuşuluyor.

RONALDO’NUN KARİYERİ

Takım Maç Gol
    S.Lisbon 25 3
    M.Utd. 265 95
    Portekiz 54 16
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bir kanat oyuncusu için korkunç derecede bir goL ortaLaması var. Hakan BaLta onu tutamaz, anca destek iLe durduruLabiLir, tabi birde gününde oLmamasını bekLeyeceğiz. Ama futboL tek kişiLik değiLdir. OnLarda RonaLdo var ise bizde birden fazLa oyuncu var maçın kaderini değiştirecek.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Sayfa 2 / 15 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri