Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 127 sonuç

Konu: ‘Şampiyonluk süreci başlamıştır’ |TrabzonSpor 2008-09|

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

emrah ankaraya yenıldın olmadıo ya

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    emrah ankaraya yenıldın olmadıo ya
    Biz rakiplerimizle uraşırken kale içten yıkılmaya çalışılıyor.. Oynadığımız 3 derbide Fenerbahçe ve Galatasaray'ı deplasmanda yen , Beşiktaş'ı kendi sahanda yen ama sırf Ankaraspor'a yenildik diye hemen yaygara çıkarsınlar.. Bırak şimdi bu ayakları da sen kimin adamısın bana onu söyle

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Her maç en az 20 şut tıyorsun Selçuk'un etkisi çok büyük bunda değiLmi ?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    yok ya baksana ne 20 sutu ankara kac sut atmıs

Quote Originally Posted by shamur1 View Post
    Biz rakiplerimizle uraşırken kale içten yıkılmaya çalışılıyor.. Oynadığımız 3 derbide Fenerbahçe ve Galatasaray'ı deplasmanda yen , Beşiktaş'ı kendi sahanda yen ama sırf Ankaraspor'a yenildik diye hemen yaygara çıkarsınlar.. Bırak şimdi bu ayakları da sen kimin adamısın bana onu söyle

ben kımseye baglı olmam emrah bılırsın serbest calısıozbırakacaksın o takımları yenıosan gıdecen ankarayıda yenecen

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    Evet Selçuk çok şut çekiyor , frikikleri de çok sert kullanıyor ve golleride var zaten. Uzun şut'unu nadiren yapsam da o her maç 4-5 kere kaleyi yokluyor

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

güzel gidiyorsun abi tebrikler...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

güzel geçiyor sezonlar şampiyon olursunuz

yaw hem gerçekte hem de fm'de şampiyon Trabzonspor olacak hadi bakıyım öncelikle bu sezon şampiyonluk sonra da 4-5 sene içinde CL bekliyorum

agzından bal damlıo

bu arada 61 mesaj yazmıssın daha yazma kal orda
    yeterki iste :P
    Last edited by razzyc : 03.Ağustos.2008 at 11:31

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by razzyc View Post
    yaw hem gerçekte hem de fm'de şampiyon Trabzonspor olacak hadi bakıyım öncelikle bu sezon şampiyonluk sonra da 4-5 sene içinde CL bekliyorum

agzından bal damlıo

bu arada 61 mesaj yazmıssın daha yazma kal orda

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Türkiye Kupası D Grubu

Ankaragücü
    İstanbulspor
    Galatasaray
    Kocaelispor
    Trabzonspor

İSTANBULSPOR 3 - TRABZONSPOR 5

STAT: Bahçelievler Özel İdare
    HAKEM: İsmet Arzuman

İSTANBULSPOR: M.Bölükbaşı 6, M.Yalçınkaya 6, V.Bekiroğlu 6, Uğur Demirok 5, Erman Güraçar 5, (Dk.61 Cemil 7) Tamer Tuna 8, Cem Karaca 7, Serkan 6, M.Deliorman 6, (Dk.45 Enis 7) Kenan Özer 8, Erkan 5 (Dk.45 Özdoğan 8)

TRABZONSPOR: Tony Sylva 6, Etto 7, Fatih 7, Giray 8, Song 8, Magrao 9, Selçuk 8, Zafer Yelen 8, G.Colman 7, M.Guerreiro 8, G.Ünal 7

Goller: Dk.38 Kenan , Dk.80 ve 85. Özdoğan (İstanbulspor) - Dk.9 ve 36 Magrao, Dk.12 Giray , Dk.41 M.Guerreiro , Dk.45 Selçuk (Trabzonspor)

TRABZONSPOR 3 - KOCAELİSPOR 0

STAT: H.Avni Aker
    HAKEM: İlker Meral

TRABZONSPOR: Tony Sylva 7, Etto 7, (Dk.90 Ferhat 6) Fatih 7, Giray 7, Song 7, Magrao 7, Selçuk 9, Zafer Yelen 8, G.Colman 8, M.Guerreiro 7, G.Ünal 8

KOCAELİSPOR: Serdar 6, Serkan 6, Andjelkovic 7, Johnson 7, Tutoric 6, Musa (Dk.86 Umut 6) 7, Serdar 7, Semavi 7, (Dk.86 Hamza 7) Berkay 7, (Dk.62 Yasin Sülün 6) Taner 6, Jestrovic 6

Goller: Dk.59 ve 61 Selçuk İnan , Dk.87 Gökhan Ünal (Trabzonspor)

DENİZLİSPOR 2 - TRABZONSPOR 2

STAT: Denizli Atatürk
    HAKEM: Hüseyin Göçek

DENİZLİSPOR: Vega 7, H.Yiğit 7, M.Karakoç 7, İrineu 7, (Dk.87 Çağlar 7) Burak 8, Verlinden 7, (Dk.87 İ.Çelik 6) Caner 7, Bülent 7, Abraham 7, Fatih 7, Roberts 6 (Dk.87 Ali Bayraktar 6)

TRABZONSPOR: Tony Sylva 7, Etto 7, Fatih 6, Giray 8, Song 7, Magrao 7, Selçuk 7, Zafer Yelen 8, G.Colman 7, M.Guerreiro 7, G.Ünal 6

Goller: Dk.55 Bülent , Dk.67 Burak (Denizlispor) - Dk.16 Giray , Dk.64 Zafer Yelen (Trabzonspor)

GAZİANTEPSPOR 2 - TRABZONSPOR 3

STAT: Kamil Ocak
    HAKEM: Vedat Yüksel

GAZİANTEPSPOR: Murat 6, İlhan 7, Ivan 7, Deumi 7, Bekir 7, Hasan 7, Sedlak (Dk.77 M.Yozgatlı 6) 6, Erman 7, (Dk.88 Özcan 6) Tabata 7, (Dk.77 Olcan 7) Beto 8, Özgürcan 8

TRABZONSPOR: Tony Sylva 7, Serkan 6, Cale 7, Giray 5, Song 7, Magrao 7, Selçuk 8, Zafer Yelen 8, G.Colman 7, M.Guerreiro 8, G.Ünal 7

Goller: Dk.16 Özgürcan , Dk.41 Beto (G.Antepspor) - Dk.47 Zafer Yelen , Dk.62 Gökhan Ünal , Dk.76 M.Guerreiro

TRABZONSPOR 2 - ANTALYASPOR 0

HAKEM: M.İlker Çoşkun

TRABZONSPOR: Tony Sylva 7, Serkan 8, Cale 7, Song 8, Egemen 7, Magrao 7, Selçuk 7, Zafer Yelen 8, G.Colman 7, M.Guerreiro 7, G.Ünal 7

ANTALYASPOR
    : Ömer 6, Emre Aşık 6, (Dk.87 Borja 6) Orhan Ak 7, Dziwiecki 7, Uğur Kavuk 7, Ömer Can 7, Hakan 6, Cihan 7, Volkan 7, Zitouni 7, (Dk.81 Bieniuk 6) Marcio Diogo 6 (Dk.87 Vahap 6)

Goller: Dk.62 Zafer Yelen , Dk.88 Song , Dk.81 Zafer Yelen Pen. kaçırdı.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

ya bırader su defansına bı cozum bul ne bu her mac golyıyon

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Bir puan durumu koysan

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

selçuk inan'ın da her maç golü var helal

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

ya bırader su defansına bı cozum bul ne bu her mac golyıyon
    Gol yemek sorun değil yediğimizden fazlasını atıyoruz ya önemli olan o.

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Bir puan durumu koysan
    Şu an ilk yarıyı bitirdim ilk yarı puan durumunu bu gece koyabilirim.

Quote Originally Posted by malakaci View Post
    selçuk inan'ın da her maç golü var helal
    Evet Selçuk uzaktan ve frikiklerden çok şahane goller atıyor

3-4 maç sonucunu da gece işteyken koyacam şimdilik mailime atıyorum ss'leri.İlk yarıyı Fenerbahçe'nin 5 puan önünde lider bitirdik.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Çok iyi gidiyorsun özellikle derbilerde çoşmuşsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bravo çok ii gidiyosun... dewamı gelir umarım...

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

GENÇLERBİRLİĞİ 1 - TRABZONSPOR 2

STAT: Ankara 19 Mayıs

GENÇLERBİRLİĞİ: Peric 7, Erkan 7, Ergün 7, Traore 6, İlhan 7, Koray 7, Yasir 6, (Dk.70 M.Akyüz 7) Burhan 7, (Dk.78 Mustafa 6) Mehmet Nas 6, (Dk.84 El Saka 6) Engin 7, Kahe 8

TRABZONSPOR: Tony Sylva 7 , Serkan 6, Cale 7, Giray 8, Song 7, Magrao 8, Selçuk 8, Zafer Yelen 7, G.Colman 7, M.Guerreiro 8, G.Ünal 8

Goller: Dk.13 Kahe (G.Birliği) - Dk.36 M.Guerreiro , Dk.39 Gökhan Ünal (Trabzonspor)

TRABZONSPOR 2 - HACETTEPE 0

TRABZONSPOR: Tony Sylva 7, Serkan 7, Cale 7, Giray 7, Song 7, Magrao 7, Selçuk 7, Zafer Yelen 8, G.Colman 7, M.Guerreiro 6, G.Ünal 8

HACETTEPE: Recep 7, Ufuk 7, Petkovic 7, Megahed 6, Orhan Sam 7, M.Adamu 6, Serkan 7, Kemal 7, Tozo 7, Bülent 6, Sandro 6

Goller: Dk.35 Gökhan Ünal , Dk.74 Zafer Yelen (Trabzonspor)

BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - TRABZONSPOR 2

STAT: Atatürk Olympic

B.BLD.SPOR: Hasagic 7, Kerim 7, Sancak 8, Metin 6, Erdinç 7, Efe 7, Serhat 7, Tjikuzu 7, Aydın 8, Erman 6, Gökhan 6

TRABZONSPOR: Tony Sylva 8, Serkan 5, Cale 7, Giray 7, Song 7, Magrao 7, Selçuk 7, Zafer Yelen 7, G.Colman 8, M.Guerreiro 7, G.Ünal 8

Goller: Dk.48 Aydın Yılmaz (İBB) - Dk.1 Gökhan Ünal , Dk.80 Umut Bulut (Trabzonspor)

TRABZONSPOR 2- SİVASSPOR 0

TRABZONSPOR: Tony Sylva 8 , Etto 7, Fatih 7, Giray 7, Song 7, Magrao 6, Selçuk 7, Zafer Yelen 8, G.Colman 8, M.Guerreiro 6, G.Ünal 8

SİVASSPOR: Petkovic 6, Abdurrahman 7, Hayrettin 7, Murat 6, Kanfory 7, Uğur 7, Gurbanov 7, İbrahim 7, Sezer 6, Balili 7, M.Yıldız 6

Goller: Dk.52 ve 71 Gökhan Ünal (Trabzonspor)

TURKCELL SÜPER LİG İLK YARI PUAN DURUMU

sakary Ali Misafir

iyi gidiyorsun rahat şampiyon olursun

Çok iyi gidiyorsun. Arada bir puan durumunu da görsek fena olmaz

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Puan durumları evdeki pcde mevcut. Bundan sonra 4-5 haftada bir Puan durumunu koyacağım.Son maçlarda gol yemedık pek ama çok da gol atamadık bunun nedeni taktikteki bazı değişikliklerdi.. Bakalım ilerleyen haftalarda aynı formumuzu sürdürebilecekmiyiz.. Ligin 2.yarısı daha çok zor geçecektir bizim için.

Ayrıca Song ve Tony Sylva Afrika Kupasında oldukları için 3-4 hafta takımdaki yerlerini alamayacaklar.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Çok güzel kariyer oluyor Emrah.Anlatımın ve istatistikler de çok hoş.Ben de bu tarz yapmayı planlıyorum

Başarılar ayrıca çok iyi gidiyorsun.Ligi zirvede tamamlarsın büyük ihtimalle.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

cok güzel gidiyorsun emrah yine kimz mi kullanıyorsun alkmaar daki gibi yoksa taktiğini degiştirdin mi
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Çok özeniyorsun abi kariyere ve çokta güzel gidiyorsunŞimdiden 5 puan yapmışsın farkı bu sene fazla zorlanmadan şampiyon olacağını düşünüyorum..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Çok güzel kariyer oluyor Emrah.Anlatımın ve istatistikler de çok hoş.Ben de bu tarz yapmayı planlıyorum

Başarılar ayrıca çok iyi gidiyorsun.Ligi zirvede tamamlarsın büyük ihtimalle.
    Oynadığım oyundan kendimin zevk aldığı kadar kariyerimi takip edenlerinde alabilmesi için özen gösteriyorum.Her ne kadar yazılan msj sayısı az olsa da güzel yorumlar görmek çok hoş.

Quote Originally Posted by talihsizler View Post
    cok güzel gidiyorsun emrah yine kimz mi kullanıyorsun alkmaar daki gibi yoksa taktiğini degiştirdin mi
    Diziliş aynı diziliş 4lü defans, 2 ön libero 3 amc 1 fc yani M.United dizilişi gibi. komutlarım farklı tabi. Sırf bu yüzden Yattara'yı sattım kanatsız oynadığım için.

Quote Originally Posted by Cyzio View Post
    Çok özeniyorsun abi kariyere ve çokta güzel gidiyorsunŞimdiden 5 puan yapmışsın farkı bu sene fazla zorlanmadan şampiyon olacağını düşünüyorum..
    Saolasın Berk.. Keşke zaman olsa da daha çok özensem Şampiyonluğu derbiler belirleyecek heralde ilk yarı 3 maçı da almıştım. 2.yarı da aynı performansı gösterirsem şampiyonluk gelir

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara-Sakarya

Trabzon yeni transferle zaten çok iyi oldu bide başına sen geçince şampiyonluk şart oldu

sakary Ali Misafir

devamını bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

17 Maç sonunda performansın gerçekten harika..2.Yarı oynayacagın 3 büyük maçtan yenilgi almazsan şampiyonlugun zor olacaganı sanmıyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Devre arası çalışmaları başladı.

Turkcell Süper Liginin ilk yarısını lider olarak bitiren takımımız devre arası hazırlıklarına iki günlük iznin ardından bugün (perşembe) 20.00'de yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Emrah Kabul yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmanda takımımız ısınma hareketlerinin ardından koordinasyon çalışması gerçekleştirdi.

Çalışmayı Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz de takip etti.

Tümer Metin ile sözleşme imzaladık.

Fenerbahçe kulübü ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesh eden Milli oyuncu Tümer Metin ile sezon sonuna kadar anlaşılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

ne yapcan emrah onu ya yaslı adam barsı oynat daha ıyı

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Tebrik ederim ligde baya iysin

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri