Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 33 arası toplam 33 sonuç

Konu: Beşiktaş JK | KARTAL'IN YÜKSELİŞİ

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

kardesim socjaux maçları kötü olmus keşke asistana oynamasa idin avrupa maclarıda olmasa pek sarmmıyo türkiye ligi sen sen ol bi daha avrupa maclarını asistana verme genki icerde yeniip lizbondan puan alman lazım zora sokmuşsun işleri ama ins 2 macta en az 4 puan alırsın..gerçi 4 puan yetmiyo sanırım muhakkak 2de 2 yapmalısın ligde yedek cık sakat oyuncu vermemek icin ligde playoff var ve uzun maraton her türlü kötü sonucu toplarsın ama subatı görmelisin avrupada

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by dasman View Post
    kardesim socjaux maçları kötü olmus keşke asistana oynamasa idin avrupa maclarıda olmasa pek sarmmıyo türkiye ligi sen sen ol bi daha avrupa maclarını asistana verme genki icerde yeniip lizbondan puan alman lazım zora sokmuşsun işleri ama ins 2 macta en az 4 puan alırsın..gerçi 4 puan yetmiyo sanırım muhakkak 2de 2 yapmalısın ligde yedek cık sakat oyuncu vermemek icin ligde playoff var ve uzun maraton her türlü kötü sonucu toplarsın ama subatı görmelisin avrupada
    Tek Maç Kaldı Uefada Lizbonla Yenersem Çıkıyorum Beraberlik ve Yenilgi kurtarmıyor risk alacağım artık.Ligdede Durumlar şuanlık İyi.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar Acil İşlerimden Dolayı Maçları Tek TEk veremiyorum Maçları Komple vereceğim ve Kısa Değerlendirme yapacağım.
    Toplu Sonuçlar:Özellikle SOn Haftalarda Aşırı Maç Kaybettim.Buna bir son vermeliyim.Liderle aramda 10 Puan Fark var.Bundan SOnra Puan Kaybına taaviz veremem.
    Türkiye Kupası:Erken veda ettik bir anlamdada iyi oldu artık maçlar arasında ara bulabileceğim.
    Uefa :Başarılı Gittiğim Belkide Tek kulvar.Zor bir Kura çektim.PSV maçlarında En iyisini yapmam gerekiyor.Yolumuza Devam etmeliyiz.

Ersan Adem Gülüm Antremanlara Başladı Defansta bir Alternatifim daha olacak

Ricardo Quaresma ile ufak sorunlar yaşıyoruz.Sezon Sonunda Yollarımız Ayrılabilir.1 AY SAKAT
    Transfer DÖNEMİ:
    Emre Can:Sezon başında Transfer Ettiğimiz Grubetçi Genç Oyuncu Takıma Katıldı.

21 Yaşındaki Gurbetçi Oyuncu Quaresma'nın satılmasına karşı İsmael Sosa'nın yedeği olacak.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri