Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 67 sonuç

Konu: Kayserispor | Anadolu Yıldızı Parlamak Üzere... | 1.Sezon

Quote Originally Posted by ALEN MARKARYAN View Post
    Bi Antep bi Adanaspor gördüğüm oynadığım her kariyerde muhteşem valla . Ben de 2 tane yabancı kaleciyi neden aldığını anlamış değilim

Kaleciler konusunda haklı olduğum zamanla ortaya çıkacak inşallah...

Türkiye Süper Ligi 10.Hafta:
    Erasmus son nefeste!

Kendi evimizde kolayca kazanmamız gereken bir maçtı, hatta maça da çok iyi başladık ama maçın uzatmalarında 90+3'de
    gol yediğimizde sinir küpü olmuşken hemen 1 dakika sonra Kermit Erasmus topu ağlara yolladı ve bizi sevinç yumağına
    çevirdi. Gerçekten çok heycanlı bir maç oldu, kazandığımız için ayrıca mutluyuz...

Türkiye Süper Ligi 11.Hafta:
    Ankara deplasmanında da sorun yok

Ligin düşme adaylarından Ankaragücü ile deplasmanda oynadığımız maçı da kayıpsız altattık ama çok da kolay bir
    galibiyet olmadı bizim için. Son haftalarda ucu ucuna maçları kazanıyoruz inşallah birden tepetaklak olmayız.

Last edited by Tshabalala : 13.Kasım.2011 at 23:19

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

kermiti ben alsammmı bütcemde yok ama devre arası baya yolcu var krmit şampiyonlar ligin kaldırabilir mi bilmiyorum

Quote Originally Posted by dasman View Post
    kermiti ben alsammmı bütcemde yok ama devre arası baya yolcu var krmit şampiyonlar ligin kaldırabilir mi bilmiyorum

Bence halen alınmamışsa hiç kaçırma. Onu besleyen iyi orta saha varsa çok fırsatçı ve bitiriciliği yüksek bir futbolcu. Kesinlikle zarar etmessin ondan...

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

suan benim kariyerde takımı sadece burak tasıyo reeldeki gibi oldu takım ya (: halil vittek henrique yan baya yolcu var devre arası

suan benim kariyerde takımı sadece burak tasıyo reeldeki gibi oldu takım ya (: halil vittek henrique yan baya yolcu var devre arası

Satacağın oyunculardan iyi para kazanırsan sana Vagner Love'ı öneririm kesinlikle. Koy tek forvete arkana bir daha bakma!

Türkiye Süper Ligi 12.Hafta:
    Rivas hem bize hem de rakibe çalıştı!

Liderlik yolunda çok önemli bir maçtı ama kendi evimizdeki puan kayıplarına bu maçta da devam ettik. Samsunspor 2 kez
    öne geçti, geriden gelip öne de geçtik ama Rivas'ın kendi kalemize yolladığı topla 2 puan daha bıraktık. Gerçekten bu
    puan kayıpları olmasa liderliğe uzanma şansımız olabilirdi belki...

Türkiye Süper Ligi 13.Hafta:
    Keşke tüm maçlarımız deplasmanda olsa...

Takım deplasmanda hem daha rahat hem de daha rahat oynuyor son haftalarda. Kendi evimizde çok fazla seyirci
    önünde de oynamadığımız için "Taraftar Baskısından" söz etmek mümkün de değil bu durum için. Gerçekten bu
    deplasmanlar olmasa lig yaışından çoktan kopmuş olacaktık.

Türkiye Süper Ligi 14.Hafta:
    Mersin biraz hafif geldi...

Ligin bir başka yeni takımı Mersin İdman Yurdu kendi evimizde bizi zorlamayı başaramadı. Böylece uzun süren kendi
    evimizde 3 puan alamama serimiz de sona ermiş oldu. Maçta öne çıkan tek bir isim yoktu, zaten goller de hep farklı
    isimlerden geldi. Forvet hattının tekrar forma girmeye başlaması ise sevindirici...

Türkiye Süper Ligi 15.Hafta:
    Seriye Mierzejevski noktayı koydu!

Tam 14 haftadır süren yenilmezlik serimiz Avni Aker'in çimlerine resmen gömüldü. Trabzon'un yeni transferi Mierzejevski
    resmen hayatının maçını oynadı ve karşımızda hat-trick yaparak serimize son verdi. Umarım bu maçın vereceği moral
    bozukluğu sonraki maçlarda bizi olumsuz olarak etkilemez.

Son trabzon yenilgisi kötü olmuş. Ama çok iyi bi performans yakalamışsın bence.. Tebrikler

Quote Originally Posted by carlioni View Post
    Son trabzon yenilgisi kötü olmuş. Ama çok iyi bi performans yakalamışsın bence.. Tebrikler

Evet dostum Trabzonspor bize dur dedi ne yazık ki ama genel olarak gidişattan çok memnumum.

Türkiye Süper Ligi 16.Hafta:
    Fırtına Gazisi Kayseri Manisa'yı yenemedi...

Trabzonspor mağlubiyetinin ardından ilk 8 için mücadele eden Manisaspor önünde de kendi evimizde varlık gösteremedik.
    Sanki deplasmanda ve onlar lig ikincisiymiş gibi bir maç oldu. Bazen takımın rehavetini anlamakta zorlanıyorum gerçekten.

Türkiye Süper Ligi 17.Hafta:
    Erciyes Aslanları devreyi 1 puan ile kapattı

Bu beraberlikle son 3 haftada tam 8 puan kaybederek lider Fenerbahçe'den iyice uzaklaşmış olduk, hatta Trabzonspor'a
    ikincilik koltuğunu da kaptırdık. Maç içinde 3 kez öne geçmemize rağmen maçın sonunu getirmeyi başaramadık. Öne
    geçtiğimiz maçlarda skoru korumayı başarsak süper olacak!..

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

son maclarda düşüş olmus ama devre arası gelmis vakit varsa cok kly bi rakiple friendly ayarlar moraller yükselsin team meating ve oyncularla konus moraller yükselmesi acısından bu tarz seyler cok faydalı oluyo haliyle daha sonra sahaya yansıyo kardesim

son maclarda düşüş olmus ama devre arası gelmis vakit varsa cok kly bi rakiple friendly ayarlar moraller yükselsin team meating ve oyncularla konus moraller yükselmesi acısından bu tarz seyler cok faydalı oluyo haliyle daha sonra sahaya yansıyo kardesim
    Friendly için hiç de uygun olmayan bir fikstürümüz var, kupa maçlarıyla birlikte Ocak ayı içinde her 3 günde bir maç yapacağız. Takımda eksikler de mevcut ama toplantıyı deneyeceğim mutlaka...

Devre Arası Transfer Dönemi Başladı!

Ajax'ın altyapısından yetişen ve geleceğin Türk asıllı yıldızları arasında gösterilen Aras Özbiliz'i devre
    arası transfer döneminin hemen başında 48 aylık taksitler halinde ödenecek 400.000 $ bonservis ile
    transfer ettik. Bu transfer de bazılarınız tarafından gereksiz olarak görülebilir ama Sefa, Troisi ve de
    Ömer Şişmanoğlu'ndan kanatlarda istediğim verimi alamıyorum, Cangele'nin de çok uzun sürecek bir
    sakatlığı var. Bu nedenle kanada bu takviyeyi yapmayı uygun gördük...

Türkiye Süper Ligi 18.Hafta:
    Kayserispor Bursa'dan sağ kurtuldu

Ligin ilk yarısını çok da iç açıcı şekilde tamamlayamamıştık, ikinci yarıya da bir beraberlik ile başladık ama bu kez
    rakip 5. büyük Bursaspor olduğu için deplasmanda alınan 1 puan bile bizim için çok değerliydi.

Kermit Erasmus'a Afrika'dan bir ödül!

Sezon başında Güney Afrika'dan transfer ettiğimiz Kermit Erasmus Afrika Kıtası'nın En iyi 2. Genç Futbolcusu
    ödülüne layık görüldü. Başta biraz tereddütle almıştık onu ama bu ödül isabetli bir transfer yaptığımızın bir
    nevi kanıtı oldu artık...

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

amrabatı satıyomusun yoksa ? amrye aldıgın oyuncu amrabatın pek aratmaz gibi

amrabatı satıyomusun yoksa ? amrye aldıgın oyuncu amrabatın pek aratmaz gibi

Amrabat'ı satmak gibi bir düşüncem yok kesinlikle. Kendi menejeri bize önerdi bu oyuncuyu, scoutlar iyi rapor verince hiç kaçırmak istemedim. Başlangıçtaki performansı da gayet umut verici (Aşağıda görüleceği gibi)

Kayserispor kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor...

Devre arasında takıma takviye yapmaya forvet hattı ile devam ediyoruz. PSV altyapısında yetişen Brezilyalı genç forvet
    Jonathan Reis bonservisi elinde olduğu için tercih ettiğimiz bir isim oldu, zaten devre arasında transfere ayıracak fazla bir
    bütçemizde yok. Biraz oynatıp karla satmayı düşünüyoruz...

İkili mücadelelerde topu hep kaybeden Peter Pekarik'e kanımız bir türlü ısınamadı ve defansın iki sağ kanadı da kiralık
    olduğu için bizim için seneye bu mevkiide çok boşluk olacaktı. Özellikleri pek de fena sayılmayan Karabükspor'lu sağ bek
    Coelho'yu 48 aylık taksitlerle ödenecek 200.000 $ bonservis karşılığında transfer ettik.

Türkiye Kupası 4.Tur:
    Zarla zorla kupada üst tura...

Rakibimiz çok zayıf Elazığspor'du ama maç kağıt üzerinde belnediği kadar kolay geçmedi. Yeni transferimiz Aras'ın gol
    atması turu geçmemizin yanında bizi tek sevindiren nokta olmuştu bu 90 dakikanın sonunda...

Türkiye Süper Ligi 19.Hafta:
    Özbiliz çok hızlı giriş yaptı!

Transfer sezonunun gölgesinde bir yandan da Süper Lig maçlarımız devam ediyor. Yeni transferimiz Aras Özbiliz
    kendine verdiğimiz şansı değerlendirerek kupa maçının ardından bu maçta da golünü attı hatta onun golu ile 3
    puana ulaşabildik. Sanırım bu çocuk adam olacak...

Kayserispor transferlere yine Afrika'dan devam ediyor...

Daha takımın başına geçer geçmez ilk göstermek istediğim Zurab Khizanashvili'yi sezon başında satamamıştık ama devre
    arasında 210.000 $ karşılığında Cesena'ya gönderdik. Yerine de bonservisi elinde olan ve benim
    son Fm serilerinin hepsinde
    aldığım Lamine Traore'yi transfer ettik. Bence gayet de başarılı bir transfer oldu bizim için...

Devre Arası Transfer Özeti:

Türkiye Kupası 5.Tur:
    Kayserispor deplasmanda Es'ti!

Kupada yeni turda da deplasmanda oynamak zorunda kaldık (kura gereği). Rakibimiz özellikle de tek ayaklı maçlarda
    sakat olabilecek bir takım olan Eskişehirspor olsa da azmederek bu maçtan galip ayrıldık ve bir üst tura çıkmaya hak
    kazandık. Adım adım kupada ilerlemeye devam...

Türkiye Süper Ligi 20.Hafta:
    Kayseri'ye Belediye otobüsü çarptı!

Bir yandan Kupa maçları bir yandan Süper Lig maçları sanırım takıma ağır geldi. Büyükşehir Belediye'nin de hakkını
    vermek lazım aslında çünkü gerçekten de iyi oynadılar, özellikle Doka göz doldurdu. Ezici futbollarının sonucunu da
    attıkları gol ve kazandıkları 3 puan ile almış oldular. Rakibi tebrik etmekten başka yapacak birşey yok...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Transferlerin ortalama olmuş kanımca ancak kolay bir fikstürün ardından gelebilecek moralle bu sene en az Uefa'ya gideriz diye düşünüyorum. Takipteyim
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Büyükşehir belediye piyango gibi takım genelde büyük çeker ligin korkulması gereken tek bilinmeyen tehlikesi (:
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Transferlerin ortalama olmuş kanımca ancak kolay bir fikstürün ardından gelebilecek moralle bu sene en az Uefa'ya gideriz diye düşünüyorum. Takipteyim

Transferler bu senelik çok iddialı değil evet ama dediğin gibi UEFA Avrupa Ligi bizim için başarı sayılır.

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Büyükşehir belediye piyango gibi takım genelde büyük çeker ligin korkulması gereken tek bilinmeyen tehlikesi (:

Hocasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum ki zaten kendisi de Milli Takım'ın başına geçti zaten...

Türkiye Kupası Çeyrek Finali:
    Uzatmalarda gülen Kayserispor!

Maçın ilk yarısı bizim için tam anlamıyla bir kabus oldu. Öne geçmişken birden kendimizi 3-1 geride bulduk. Devre arasında
    motive edici bir konuşma takımdaki gerekli patlamayı yaptı ve resmen mucizeye imza attı. 90 dakika berabere biterken
    maçın yıldızı İlhan Eker uzatmalarda bize Yarı Finali getiren golün sahibi oldu.

Türkiye Süper Ligi 21.Hafta:
    Kanarya'yı yine Gökhan yaktı!

Ligin ilk yarısında Şükrü Saracoğlu'nda kazandığımız bir puanın ardından rövanş maçında evimizde de yine Gökhan Ünal'ın
    golü ile biz olduk. Oyun çok dengeliydi ama Fenerbahçe'den kiraladığımız Gökhan yine yapacağını yaptı ve Fenerbahçe'yi
    kederlere attı...

Zahmet olmazsa dizilişi koyabilir misin ?

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Lige güzel devam ediyorsun sunum güzel transferler ortalama başarılar

Sunumuna hayran kaldığımı belirteyim öncelikle. Transferler sönük kalsada ligdeki konuma bakarak yerinde olduğunu söyleyebilirim.

Quote Originally Posted by musakaan View Post
    Zahmet olmazsa dizilişi koyabilir misin ?

Tabiiki paylaşabilirim arkadaşım. Diziliş ve taktiğim biraz ofansif çoğu kişiye göre ama...

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Lige güzel devam ediyorsun sunum güzel transferler ortalama başarılar

Transferler konusunda bu sezon çok iddialı değilim gerçekten, yorum için teşekkürler...

Quote Originally Posted by ozguraktas1992 View Post
    Sunumuna hayran kaldığımı belirteyim öncelikle. Transferler sönük kalsada ligdeki konuma bakarak yerinde olduğunu söyleyebilirim.

Sunum için yorumuna teşekkür ederim dostum. Lig konusunda gidişat biraz da kötüleşmeye başladı artık...

Türkiye Süper Ligi 22.Hafta:
    Kayserispor evinde mat oldu...

Ligdeki iyi gidişatımız ne yazık ki devre arasından sonra devam etmiyor. Kendi evimizde rakiplerden
    biri olan Beşiktaş karşısında Almeida'nın gollerine engel olamadık ve sonunda ikincilik koltuğunu da
    kaptırdık. Artık sonraki haftalara bakacağız...

Türkiye Süper Ligi 23.Hafta:
    Bir darbe de Orduspor'dan!..

Kötü formumuz Ordu deplasmanında da devam etti. Golü bulabilmek adına çok iyi bir oyun oynamadık
    belki ama en azından tecrübemizle bu maçı kazanmamız gerekirdi. Beraberliğe razı olduğumuz bir
    anda golü kalemizde gördük ve 1 puandan da olduk sonunda.

Türkiye Süper Ligi 24.Hafta:
    Kayseri Antep'te coştu!

Türkiye Süper Ligi 25.Hafta:
    Kayserispor yabancılarıyla güldü...

Türkiye Süper Ligi 26.Hafta:
    Cimbom'a Riera yetmedi...

Türkiye Süper Ligi 27.Hafta:
    Antalya'da defans oyuncularıyla gülen Kayserispor

Türkiye Süper Ligi 28.Hafta:
    Zor da olsa Kayserispor...

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Maçlar çok iyi gidiyor,kariyerindeki sunum geçen seneki gibi,geç oldu ama Başarılar

Engin Bekdemir yerine Alex-Guti-Hagi karışımı birşey alsan iyi araştırıp işine yarar diye düşünüyorum biraz sık kendini bas parayı dediğim üç oyuncu gibi özellikleri alan Playmaker al

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by eXeKurnaz View Post
    Engin Bekdemir yerine Alex-Guti-Hagi karışımı birşey alsan iyi araştırıp işine yarar diye düşünüyorum biraz sık kendini bas parayı dediğim üç oyuncu gibi özellikleri alan Playmaker al
    Karışımı mı Tarzı mı ?
    Karışımı Kaka, Messi falan oluyor
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Karışımı alsa ne güzel olur demi

Anlam çorbası olmuş benim hatam , onların tarzında bir oyuncu

Quote Originally Posted by 37caylak37 View Post
    Maçlar çok iyi gidiyor,kariyerindeki sunum geçen seneki gibi,geç oldu ama Başarılar

Teşekkür ederim, sunuma son günlerde çok zaman ayırlamıyorum yoğunluktan ama daha iyi olacak inşallah...

Quote Originally Posted by eXeKurnaz View Post

Öyle bir oyuncu buldum sanırım ama sene sonu peşine düşeceğim. Biraz genç ama adam olacak bence...

Karışımı mı Tarzı mı ?
    Karışımı Kaka, Messi falan oluyor

Onları da alırız inşallah birkaç seneye kadar

Türkiye Süper Ligi 29.Hafta:
    Seriye Samsunspor dur dedi!

Türkiye Süper Ligi 30.Hafta:
    Karabükspor maçı beklenen gibi...

Türkiye Süper Ligi 31.Hafta:
    Erasmus direksiyonda, Kayseri yolunda

Türkiye Süper Ligi 32.Hafta:
    Eren-Erasmus A.Ş. Fırtına'yı yıktı!

Türkiye Süper Ligi 33.Hafta:
    Son haftaya girilirken de kayıpsız...

Türkiye Süper Ligi 34.Hafta:
    Tarzanlardan Kayserispor'a şok!

2011/2012 Türkiye Süper Ligi 34.Hafta Puan Durumu

2011/2012 Türkiye Süper Ligi Play-Off Grubu

Nesil
    2008
    Yer
    Samsun

Çok güzel kariyer oluyor. başarıların devamını diliyorum

Türkiye Süper Ligi Play-Off Grubu 1.Hafta:
    Kayserispor Play-Off'lara fırtına gibi girdi!..

Türkiye Süper Ligi Play-Off Grubu 2.Hafta:
    Kayseri resmen fırsat tepti...

Türkiye Süper Ligi Play-Off Grubu 3.Hafta:
    Şampiyonluk Hayalleri Saracoğlu'na gömüldü

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri