Sayfa 2 / 15 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 448 sonuç

Konu: Adres Değişti: "3. Durak Sevilla"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hazırlık maçlarında değişik dizilişler kullandık. Tüm oyuncularıma forma şansı verip durumlarını görmek istedim. Güçsüz rakiplerle de oynasak maçları gol yemeden tamamlamak sevindiriciydi. Kısaca oyuncuların kamp performanslarından bahsedelim;

Volkan Demirel (7.00)

6 maçın 5’inde forma giydi. Rakipler güçsüz olduğu için pek zorlanmadı. Babacan’a formayı bırakacak gibi gözükmüyor.

Volkan Babacan (6.90)

3 maçta forma giydi. Görev verildiğinde yerine getirebilecek güveni bana verdi.

Diego Lugano (7.03)

Kampa iyi başlamıştı fakat 2 ay sakatlanması moralleri bozdu. Sezon başı kampını verimli geçiremediği için sezon içersinde sıkıntı yaşatabilir.

Önder Turacı (6.94)

İlk olarak Gökhan’ın yedeği diye düşünüyordum ama oynadığı maçlarda kendine olan güveni ve Lugano’nun sakatlığıyla birlikte 11’de yer bulma şansı çok arttı.

Edu Dracena (7.12)

Tüm maçlarda oynadı, performansı memnun ediciydi.

Can Arat (6.45)

2 maçta kendisine forma verdim. Rakipler defansı pek zorlayamasa da vasatı aşamadı. Yedek kulübesi bile zor onun için.

Yasin Çakmak (6.80)

Önder’den formayı alabilecek performans sergileyemedi. Önder ve Edu’nun oynayamayacak olması halinde ilk tercihim olacak.

Mehmet Kutay Senyil (7.10)

1 maçta forma verdim kendisine. Kupa maçlarında kendisini kullanabilirim.

Deniz Barış (6.70)

Defans ve orta saha için iyi bir yedek. 11’i zorlayabilecek bir performans gösteremedi.

Roberto Carlos (7.10)

3 maçta oynayabildi sadece. Sakatlığını atlattıktan sonra kadrodaki yerini alacaktır. O’nun sahada olması bile bizim için avantaj.

Gökhan Gönül (7.56)

Kampın yıldızlarından. O’ndan devamlı bindirme yapmasını istemiştim ve bu sayede bir çok asist yaptı. Sakatlık yaşamaması en büyük temennimiz.

Vederson

Kampa götürülmedi. 2 ay içersinde idmanlara başlamasını umuyorum.

Maldonado (6.80)

Orta saha kurgusunu nasıl oluşturacağıma henüz karar veremedim ama Emre gelene kadar 11’de yer alacağını düşünüyorum.

Selçuk Şahin (6.26)

Beklediğimin altında bir performans sergiledi. İstanbul’a döndüğümüzde özel ilgileneceğim onunla. Şu anda kadroya girmesi zor.

Josico (6.80)

Orta sahada yeri garanti olan tek oyuncu diyebiliriz. Orta sahayı nasıl kurgularsak kurgulayalım içersinde yer alacak bir oyuncu.

Gürhan Gürsoy (6.75)

Kampın sonuna doğru performansını arttırdı. Emre takıma katılana kadar gözüme girmeyi başarırsa kadroda yer alır. Şu ana kadar ki performansını beğendim.

Emre Belözoğlu

Askerde olduğu için kampa katılmadı.

Ali Bilgin (6.30)

1 maçta oynayabildi ve sakatlandı. Çok yönlü olması belki takımda kalmasını sağlayabilir.

Burak Yılmaz (6.23)

Forvetlerin yedeği olarak düşünüyorum kendisini ama oynadığı maçlarda pek iç açıcı değildi. Takımda kalabilmesi için çok çalışması gerekiyor.

Kazım Kazım (7.16)

Performansından memnunum. Şimdi orta saha düzeninde ideal yerinde oynamıyor olsa da takıma katkı yapacağını düşünüyorum.

Deivid - Tümer Metin

Sakatlıkları nedeniyle kampa katılmadılar.

Uğur Boral (7.54)

Orta sahada oynattığım dönemde iyi performans sergiledi. Carlos’un sakatlanmasıyla birlikte beke çektim. Sol bekte onun ofansif gücünden faydalanmak istiyoruz.

Alex (7.00)

Kendisine orta sahada yer aramaktayım. Son 2 maçtır serbest rol verdim ve iyi performans sergiledi. Takımda yedeği bulunmadığı için yokluğunda bize sıkıntı vermeyecek, takım oyununa bağlı bir şekilde oynamasını istiyorum.

İlhan Parlak (5.88)

Kimi maçlarda Alex’in yedeği olarak kullandım. Bu sezon fazla forma şansı vermeyi düşünmüyorum kendisine.

Semih Şentürk (7.14)

Güiza transfer edilse de bu takımın gerçek forveti benim dedi kampta. Semih’in bu formu nedeniyle çift forvete döndük mecburen.

Güiza (6.82)

Henüz alışma sürecinde. Aragones’in gelmemesi de onda şok etkisi yarattı. Şimdilik kadroda, onu kullanmakta ısrar edeceğim.

Taktiğimiz 4-3-1-2 olacak. Dar alanda kısa paslarla yüksek tempoda oynamak hedefimiz. Son hazırlık maçımızda elimizde sağlam bulunan oyuncularla oluşturmuş olduğum ideal 11’mizle mücadele ettik.

Orta sahada kullanılacak 3 oyuncuyu belirlemek en zoru olacak benim için. İyi bir orta sahanız olursa iyi performans gösterirsiniz.

Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda rakibimiz Dinamo Tiflis oldu. Oyuncularıma 2 gün izin verdim, 2 günlük iznin ardından sezon öncesi kampı bitirip artık taktik ağırlıklı idmanlara başlayacağız.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Abi transfer şart gibi duruyor.Forvet hattı,sol taraf,defansa acil transfer gerekiyor gibi.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Abi taktik güzele benziyor ama bence bir dm al kanımca

sakary Ali Misafir

Hepsini okudum serkan abi çok güzel kariyer oluyor..Bu takımı iyi yerlere getirirsin sen

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi sana akıl vermek gibi olmasın ama:

Lopez Garay var MC mevkisinde.Ben onu aldın.525.000 $ bonservis bedeli var.Tackling:16 Marking:15 ayrıca Mentalleri masmavi.Aldığımda 525.000 $'dı.2.Sezondayım 3.9 M dolar oldu fiyatı

Buyur buda profili.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arkadaşlar teşekkürler önerileriniz için ama oyuna başlarken transfer bütçesini kapattım ve şu an için oyuncu satmayı düşünmüyorum, bu nedenle oyuncu da transfer etmeyeceğim. Bu şekilde oynamak, en azından devre arasına kadar böyle oynamak bana daha gerçekçi geliyor ve kadro yetersiz de olsa daha çok keyif alıyorum gerçekle aynı kadroyla oynadığım için. Bu nedenle devre arasına kadar transfer yok, takımın durumuna göre devre arası takviyeler yapabiliriz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Bu arada 0 transfer bütçesi ile başladığımı da söyleyeyim. İlk sene transfer yapmayı sevmiyorum.
    Transfer Bütçesiz açmış oyunu yani sadece bedelsiz oyuncuları takıma katabilir yada kira yoluna gidebilir.

sakary Ali Misafir

Ligi bekliyoruz serkan abi

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

En iyisini yapmıssın Serkan ilk kariyerde transfer pek güzel olmuyor
    Basarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar Serkan Bey. Her zamanki gibi yine takipçiniz...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Bir tavsiye vermek isterim Josico'nun okunu defansın göbeğine çekersen defans açısından zenginlik kazanırsın.Bekleri Dr/L koymak yerine WBL veya WBR koyarsan orta saha daha kalabalık olur.3'lü savunma Josico,Edu,Lugano gibi olur.Orta saha 4'lü olur ..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Teşekkürler arkadaşlar, maçlar geliyor birazdan.

Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    Bir tavsiye vermek isterim Josico'nun okunu defansın göbeğine çekersen defans açısından zenginlik kazanırsın.Bekleri Dr/L koymak yerine WBL veya WBR koyarsan orta saha daha kalabalık olur.3'lü savunma Josico,Edu,Lugano gibi olur.Orta saha 4'lü olur ..
    DMC pozisyonunu kullanmadığım için Josico'nun oku defansa kadar gidemiyor. Carlos'un yokluğunda zaten Uğur Boral'ı çoğu maçta WBL olarak kullandım. Gökhan DR olarak da yeterinde hücuma katkı yapıyor. Kazım'ı zaman zaman AMR'ye alarak Alex'i orta sahaya çekiyorum. Sistemimiz sabit değil yani, duruma göre değişiyor. Senin dediğin gibi Mustafa Denizli'nin oynattığı gibi oynatmayı da düşündüm ama henüz denemedim, risk alınması gereken maçlarda deneyebilirim.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tiflis karşısında fazla zorlanmadık. İlk maçımız deplasmandaydı ve maçı Semih ve Gürhan’ın golleriyle 2-0 kazandık.

2. maça ilk maçta aldığımız skorun da etkisiyle rahat çıktık ve rakibe şut dahi attırmadan maçı kazanmasını bildik.

3. turda rakibimiz Partizan. Bu turu da geçip gruplara kalacağımıza inancımız tam.

İlk maçımız deplasmandaydı, dengeli bir maç oldu ve 1-1 sona erdi. İlk maçta fazla efor sarf etmek istemedik, 2. maç evimizde ne de olsa.

Ligin ilk maçında evimizde Ankaraspor’u 3-0 ile geçtik. Carlos’un sakatlığı atlatması ve sahalara dönüyor olması bizi galibiyetten başka sevindiren olaydı.

Emre ve Carlos’u yavaş yavaş hazırlamaya çalışırken bazı sıkıntılarımız oluyor. Emre’yi her maç sonradan oyuna soksam da henüz istediğim seviyeye gelemedi. Uğur Carlos’un yokluğunda gerçekten iyiydi, şimdi ikisini de kullanmak adına 4-4-2’ye mi dönsem diye düşünüyorum.

Partizan’ı evimizde rahat geçtik. Alex sezona çok iyi başladı.

Şampiyonlar Ligi grup kuralarına 4. torbadan girdik. Gruplarda yer alan 3’er takımlar belirlendikten sonra gruplara baktığımda E Grubu’nun bizim için en ideali olacağını düşünmüştüm. Ve istediğim grup geldi, bu grupta ilk 2 sırayı alma şansımız çok yüksek.

Galatasaray Schalke ile eşleşmişti ve toplamda 4-2 yenilerek UEFA Kupası’na atılmaya hak kazandı.

"YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel maçlar kolay grup
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kolay bir grup gelmiş çıkarsın kaınmca abi

çok süper bir guba düşmüşsün gruptan çıkman garanti inşallah finale kadar gidersin ve kupayı kadıköye getirirsin

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

2. olarak rahat çıkmalısın gruptan

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Başarılar Serkan Abi...

Eduardo Nascimento Costa'yı almanı öneririm. Serbest. Maldonado yerine oynatırsın.

sakary Ali Misafir

Kolay bir grup gelmiş abi inşallah gruptan cıkarsın

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

bizleri aragones in elinden kurtardigin icin minnettariz sana. bu takim neleri becerebiliomus goster herkese ...

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Yönetici oLmak ne zor bir şey yahu kariyerinde biLe "kuraLLarı okudun mu ?,bu kanu kapanır" gibi espriLer yapıLıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar...

Tesadüfe bak ki benim kariyerde de Partizan çıkmıştı

İlk maç 2-0 yendim 2. maç 1-0 yenilsem de gruplara kaldım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Kariyerinde başarılar Serkancığım. Aragones'ten başarılı olacağın kesin.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu gece olmaz ama yarın maçları eklerim. Desteğiniz için teşekkürler, şöyle bir tiyo vereyim, Aziz Yıldırım Aragones'i kovmadı henüz ama beni bu zamana kadar kovabilir. Şaka bir yana, avrupada Aragones'ten daha başarılı olacağımı umuyorum.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006

Serkan, grupta başarılar diliyorum. Çok kıyak bir gruptasın, Lyon ile başa baş çekişirsin. En azından Aragones'den daha yararlı olacaksın.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Bu kadro ve senin iyi antrenörlüğünle ligde başarılı olurusun.Şampiyonlar Liginde ise 2.olmaman için hiç bir sebep yok.PSV ve Steua senden iyi değiller.

Başarılar Serkan...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

kupaara Türkiye kupası dahil mi acaba?

Başarılar Serkan kardeş.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Serkan, grupta başarılar diliyorum. Çok kıyak bir gruptasın, Lyon ile başa baş çekişirsin. En azından Aragones'den daha yararlı olacaksın.
    Dedem'e oturduğum yerden çok giydiriyordum, dediklerimin cezasını çekecekmişim gibi geliyor.

Quote Originally Posted by a.arıcı-11 View Post
    Bu kadro ve senin iyi antrenörlüğünle ligde başarılı olurusun.Şampiyonlar Liginde ise 2.olmaman için hiç bir sebep yok.PSV ve Steua senden iyi değiller.

Başarılar Serkan...
    Lig uzun maraton, ondan süphem yok ama avrupa için net konuşamayacağım.

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    kupaara Türkiye kupası dahil mi acaba?

Başarılar Serkan kardeş.
    Sağol kardeş.

Türkiye Kupası deme, bak şimdi bile gereksiz baskı oluştu üzerimde.
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 2 / 15 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri