Sayfa 2 / 34 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 1006 sonuç

Konu: Daha da İleri Gittik Hedef Şimdi Avrupa(Gaziantepspor-6.Sezon)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hocam kariyeri açabilmişsinbaşarılar diliyorum ama bence antep kadrosunun çok transfere ihtiyacı var bence

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Quote Originally Posted by iLkeRisT View Post
    Hocam kariyeri açabilmişsinbaşarılar diliyorum ama bence antep kadrosunun çok transfere ihtiyacı var bence
    çok zor olsada açabildik kariyeri açarken sekopej arkadaşımızın başını baya ağrıttım.kendisine tekrar teşşekkür ederim yardımları için. takımın dediğin gibi çok transfere ihtiyacı var parada yok bakalım ne olacakreal madrid den zekat istesem verir mi acaba??

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sayinriza View Post
    çok zor olsada açabildik kariyeri açarken sekopej arkadaşımızın başını baya ağrıttım.kendisine tekrar teşşekkür ederim yardımları için. takımın dediğin gibi çok transfere ihtiyacı var parada yok bakalım ne olacakreal madrid den zekat istesem verir mi acaba??
    Vermezlerbir zamanlar k.erciyes inter'e kardes klup olma teklifi yapmıstı kabul etmemişlerid seninde sansın yok benceugur yıldırım,trabelsi gibi beles adamlara atlasaydn keske...

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Vermezlerbir zamanlar k.erciyes inter'e kardes klup olma teklifi yapmıstı kabul etmemişlerid seninde sansın yok benceugur yıldırım,trabelsi gibi beles adamlara atlasaydn keske...
    adamların maaşlarını karşılayacak para yok ki uğraştımda uğur yıldırım olmadı kulübün maaş bütçeside yok... en iyisi bekleyelimde belki bir Arap çıkarda takımı satın alır bizde zengin kulüp oluruz.El-Mübarek duy sesimi
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    [/B]

Kayseri Fena Dağıttı..
    Last edited by sayinriza : 04.Ocak.2009 at 12:12 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

bir ayakabbı boyası öyle kendini siyaha boyarsın arapların kafalarına geçirdikleri şu zımbırtıyı geçirirsin ben bilmiom adını cahilde olabilirimbankalara petrol zengini arap taklidi yaparsın krediyi çekersin sonra o arapı kaybedersin aha sana plan uygulaması senden o işe bulaşmam

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

bir ayakabbı boyası öyle kendini siyaha boyarsın arapların kafalarına geçirdikleri şu zımbırtıyı geçirirsin ben bilmiom adını cahilde olabilirimbankalara petrol zengini arap taklidi yaparsın krediyi çekersin sonra o arapı kaybedersin aha sana plan uygulaması senden o işe bulaşmam
    en iyisi fakir ama gururlu Anadolu takımı olmak

Başarılar İnşallah Hedefine Ulaşırsın

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Sivasspor Antep'te Kayıp

Gaziantepspor ligde başarılı sonuçlar alan güçlü Sivasspor karşısında 1 golle 3 puanı almasını bildi.Gaziantepspor teknik direktörü açıklamasında öncelikli hedefimiz rakibimizin oyun sistemini bozmaktı ve bunu başardık.Azda olsa girdiğimiz pozisyonları değerlendirince 3 puanı alan taraf olduk.Oyuncularımı kutlarımİnşaallah her geçen gün daha iyiye gideceğiz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Türkiye Kupası Grupları Belli oldu

Gaziantepspor, Fenerbahçe-Hacettepe-Konyaspor-Samsunspor la aynı grupta yer aldı...
    Last edited by sayinriza : 04.Ocak.2009 at 14:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Quote Originally Posted by aslandorukhan View Post
    Başarılar İnşallah Hedefine Ulaşırsın
    teşekkür ederim.saol
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Şahinler Evinde Es Es'e Puan Kaptırdı.

Şahinler Evinde Es Es'e Puan Kaptırdı.
    Last edited by sayinriza : 04.Ocak.2009 at 14:43 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

türkiye kupasında gruptan çıkarsın şu ana kadar çok iyi gidiyorsun es es le giresun maçı hariç

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Beto 90+6 yı Çok Sevdi.

ligin 4. haftasında 90+6 gol atarak takımına 3 puanı getiren Beto aynısını Hacettepe maçında da yaptı.
    Rıza Sayın Basın toplantısında:
    iyi oynadık eğer 3 puanı alamasaydık çok üzülürdüm. Hacettepe nin zaten kaleyi bulan bir şutu vardı o da kalecimizi fazla rahatsız etmedi.Galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum

Uzatmaların Takımı Antep Kondisyon yüklemen iyi Olmuş baya

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    türkiye kupasında gruptan çıkarsın şu ana kadar çok iyi gidiyorsun es es le giresun maçı hariç
    inşaallah gruptan çıkarız avrupanın yolu Türkiye kupasında geçiyor güzel kuralar çekersek neden final oynamayalım. ama önce gruptan çıkmak lazım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by RequiemS View Post
    Uzatmaların Takımı Antep Kondisyon yüklemen iyi Olmuş baya
    kondisyon yüklemeye çalıştık ama işi daha önce bitirselerde yüreğimiz ağzımıza gelmese
    Last edited by sayinriza : 04.Ocak.2009 at 15:04 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Taktiğin Ne Şuan Bilmiyorum ama 4-4-1-1 oynamayı Dene Tabata Forvet arkasında Serbest Oynarsa iyi işler yapabilir...

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

ŞOK ŞOK ŞOK

Kasap Ankara Kırmızı Şahinleri Biçti..

Gaziantepspor Ankarasporu 2-0 yenmesinden daha çok teknik direktör Rıza Sayın'ın açıklamaları konuşuldu.

"Ben hayatımda böyle bir futbol anlayışı görmedim. Rakip takım futbol oynamaya değil savaşa gelmiş gibiydi.4 tane takımın en önemli oyuncusu sakatlandı.Daha dakika 37 ben sakatlıklardan dolayı 3 oyuncu değişiklik hakkımı kullanmak zorunda kaldım.zaten 83 te Mehmet Yozgatlı da sakatlanınca son 10 dakika 10 kişiydik.Burdan aldığımız 3 puana şükürler olsun ama bu 3 puana sevinmek çok zor.takım revire döndü.Bundan sonra ki haftalarda ben sahaya kimi süreceğim. Bunu hesabını kim verecek"

iiii gidiorsun puan durumunu eklersen ii olur
    .
    .
    .
    Last edited by tarikko : 04.Ocak.2009 at 15:24 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Sakatlık Raporları

rodrigo tabata 2 ay
    mehmet yozgatlı 2 ay
    eduardo 2 hafta
    erkan özbey 1 ay
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by RequiemS View Post
    Taktiğin Ne Şuan Bilmiyorum ama 4-4-1-1 oynamayı Dene Tabata Forvet arkasında Serbest Oynarsa iyi işler yapabilir...
    yaa tabatayı oynatmaya fırsat veriyorlar mı adam 2 maç mı ne oynadı bak yine sakatlandı bundan öncede 1 ay sakattlık yaşamıştı.
    Last edited by sayinriza : 04.Ocak.2009 at 15:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

ŞOK ŞOK ŞOK

Bu da Oldu
    ..

Türkiye Kupası Grup maçları başladı.Gaziantepspor ilk maçını 11 gün önce ligde karşılaştığı Hacettepeyle oynadı. Kırmızı Şahinler Hacettepeye ligde ki tarifeyi uyguladı.Ama maçı gündeme taşıyan olay bu değildi. Maça Gaziantepsporun 2 yedekle çıkabilmesiydi.Biri yedek kaleci Tolga diğeri ise sakat sakat getirilen Borgesti.Maçtan sonra Rıza Sayın şunları dile getirdi:
    "Belki de bir Teknik direktörün başına gelebilecek en son şey başıma geldi.Ankaraspor maçında 4 GAZİ vermemiz ve daha önceki haftalarda maçta ve antremanda sakatlanan oyuncularla sakat sayısı 10 yükseldi. bugün kulübe çok sessizdi.ve bana tanınan 3 oyuncu değişiklik hakkı birşey ifade etmiyordu. elimde sadece sakat olarak getirdiğim Borges(kondisyonu:75 idi) vardı. ama oyuncularım inandı ve başardı.Borgese özel bir teşekkür etmek istiyorum sakat sakat sonradan girdiği maçta golünü attı ve bize 3 puanı getirdi. Bundan sonraki haftalar neler olacak bakalım.teşekkürler

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Puan Durumu

Last edited by sayinriza : 04.Ocak.2009 at 16:13 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

tebrikler sakatlar çok fena ankara maçı tam bir felaket

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Trabzon 3 puanı aldı..

Gaziantepspor birçok oyuncusundan yoksun çıktığı maçı kaybetti.

[URL=http://g.imageshack.us/img244/61020044zy0.jpg/1/][IMG]

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Şahinler Yine Kaybetti

Gaziantepspor son 2 maçını kaybederek düşüşe geçti.Gaziantepspor teknik direktör maçtan sonra bir açıklama yaptı;
    "Yenilgilere mazeret üretmek istemiyorum ama şu da bir gerçek ki Ankaraspor maçından sonra takım kurmakta çok zorluk çekiyorum.maç esnasında yeterli yedeğim olmadığı için oyuna müdahale etme şansımda yok bu kadar sakatlığın üst üste geleceğini kimse tahmin edemezdi.Hayırlısı olsun diyoruz zaten başka birşey deme şansımız da yok...şu anda tek isteğimiz sakat arkadaşların en kısa zamanda aramıza dönmesi. onların gelmesiyle inşaallah sezon başındaki çıkışımıza devam edeceğiz."

[URL=http://g.imageshack.us/img244/80778655tj7.jpg/1/][IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by cengavs View Post
    tebrikler sakatlar çok fena ankara maçı tam bir felaket
    teşekkür ederim. dediğin gibi sakatlıklar bitirdi beni ilk 11 i zor kuruyorum yaa
    Last edited by sayinriza : 04.Ocak.2009 at 19:15 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

2 hafta aradan sonra Gaziantepspor 3 puan aldı. Sakatların yavaş yavaş takıma dahil olmaya başlamasıyla Kırmızı Şahinler 3 puanla hasret giderdi.

ankaragücü maçından itibaren bir seri yakalamalısın

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Ligin güçsüz ekiplerinde Antalyasporu zorlansakta tek golle geçmesini bildik..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yine 90+6 Ama Bu Sefer Sahnede Fiore...

İyi oynadığımız maçı forvet elemanlarının beceriksizliği yüzünden az kalsın kaybediyorduk.Herşeye rağmen deplasmanda alınan 1 puan güzel.

Last edited by sayinriza : 04.Ocak.2009 at 20:04 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Tek Vuruş 3 Puan

Gaziantepspor Teknik direktörü Basın Açıklamasında;
    "Baskılı oynadık belki fark bile atabilirdik ama olmadı önemli olan 3 puandı ve biz bunu aldık.Sakat olan oyuncularımın takıma dönmesiyle bir toparlanma sürecine girdik ve istediğimiz puanları aldık.Şimdi bizi zor bir fikstür bekliyor.Önce ligde Galatasaray ve Beşiktaşla oynayacağız sonra Türkiye Kupasında Fenerbahçeyle karşılaşacağız. bu zorlu fikstürü hayırlısıyla atlatırsak bizim için çok iyi olacak."

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

çok fazla ezilmiş Konyaspor, şutlar çok iyi çok ezici bir istatistik var , forvetlerin kim acaba?

son vuruşları çok kötü ve ya Konyaspor kalecisinin iyi günüydü

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Quote Originally Posted by World.Hollow View Post
    çok fazla ezilmiş Konyaspor, şutlar çok iyi çok ezici bir istatistik var , forvetlerin kim acaba?

son vuruşları çok kötü ve ya Konyaspor kalecisinin iyi günüydü
    kaleciside iyiydi benim forvetlerde kötü günündeydi. forvetlerim eduardo ve beto
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Galatasaray Ezdi

Last edited by sayinriza : 04.Ocak.2009 at 20:48 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

dostum ilk sene olarak iyi gidiyorsun...2.sene de daha başarılı olacağına eminim

Nesil
    2005
    Yer
    bolu

Bir Puan Sevindirdi

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by immortal86 View Post
    dostum ilk sene olarak iyi gidiyorsun...2.sene de daha başarılı olacağına eminim
    saol hocamda... inş dediğin gibi 2. sene daha başarılı oluruz
    Last edited by sayinriza : 04.Ocak.2009 at 21:16 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Bende Daha Başarılı Olacağına Eminim Birde Ankara Maçı Ne Olmuş Öyle Ya

Sayfa 2 / 34 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri