Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 76 sonuç

Konu: Gücüne güç katmaya geldik ! [2. Sezon]

Brunoyu Kesinlikle Kirala O Zaman

yada Yerlilerden Koray Müthiş Olur. Cumaliyi de Sağbekte Unutma Her Yerde Avantaj Ama Sağbeke de Muhteşem Adapte Oluyor. Avrupa Maçında Maçın Adamı Oldu

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

TSL 15. Hafta

Etkili oyunumuzu Eskişehir Maçındada devam ettirdik. Holosko'nun 2 güzel golü ile ilk yarıyı önde kapattık. Ardından İsmail'in Ceza sahası içinde Gutiye güzel asistti ile 3-0, Uzun zamandır forma şansı bulamayan Nihat kahveci Son golümüzü attı. Güzel oyunla 3 Puanı aldık.

TSL 16. Hafta

Deplasmanda bir türlü istedigimiz oyunu oynayamıyoruz. Erken bir gol yiyerek maçın başında 1-0 yenik duruma düştük. İlk yarıda net pozisyonlar bulsakta degerlendiremedik. 54. Dakikada Guti'nin ortasında yerde kalan Sivok ile penaltı kazandık. Guti'nin şık vuruşu ile beraberligi yakaladık. 2 Dakika sonra Rakip kırmızı kart gördü. Bu sefer yeneriz diye düşündüm ama yine olmadı. Çok net pozisyonlar kaçırdık.

Uefa Kupası Grup Maçı

Grupda liderligimizi garantiledigimiz son maçta güzel bir skorla galibiyet aldık. Erken golle yenik duruma düşsekte Takımın golcüsü Holosko Hat-rick yaparak skoru 3-1'e getirdi. Ardından golü yesekde 3 Puanı aldık. Sakat oyuncumuz Demba Ba Haftaya sahalara dönüyor. Onun dönüşüyle daha iyi skorlar alıcaz.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Brunoyu Kesinlikle Kirala O Zaman

yada Yerlilerden Koray Müthiş Olur. Cumaliyi de Sağbekte Unutma Her Yerde Avantaj Ama Sağbeke de Muhteşem Adapte Oluyor. Avrupa Maçında Maçın Adamı Oldu

Bruno olmaya bilir yabancı sınırı yüzünden. Aklımdaki oyuncu Koray. Büyük ihtimalle o olacak. Eskişehirle anlaşabilirsek.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

TSL 17. Hafta

Evimizde Taraftarımızla birleşince çok güzel maçlar çıkarıyoruz. Şuana kadar evimizde yenilgi yüzü görmedik. Aynı performansı Deplasmanda gösterebilsek Açık ara liderdik. Nihat,Q7 Her maç oldugu gibi Holosko'nun golleriyle Maçı 5-0 kazandık.

İLK YARI PUAN DRUMU

İÇ SAHA

DIŞ SAHA

Uefada Kuralar çekildi. Karşımıza İngiltere'nin güçlü takımlarından Aston Villa geldi. Sene Başında 7MN ücretle Aston Villa'ya transfer olan Bobo, Takımda oynadıgı 17 Maçta 6 Gole imza attı. Turu atlarsak Olympiakos - Shaktar Maçında turu geçen Takımlar karşılaşacagız.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Türkiye Kupası

Maçı kaybetmemiz çok kötü oldu. Grupdaki şansımızı garantileyebilirdik. Maçta erken bir gol yedik. Golden sonraki 84 Dakika maçın hakimi bizdik ama bir türlü sonuca gidemedik. İleri uçtaki oyuncuları genç kadrodan çıkarmamız buna neden oldu.

Türkiye Kupası

Gaziantep Maçından korkup bu maça as kadroyla çıktık ama bu seferde olmadı. Bir türlü sonuca gidemedik. Antep maçına nazaran daha kötü oynasakda, bu maçıda hakketmiştik. Yine bir puan kaybı yaşadık.

Türkiye Kupası

Ölüp ölüp dirildigimiz son dakikalar yaşadık. Son dakika golü yesek grupdan çıkamıyorduk. Golü atmadada zorlandık. Aurelio'nun uzaktan güzel vuruşu ile golü bulduk. Bu sonuçla Grupdan Trabzon ile el ele çıktık.

Barcelona umarım böyle bir teklif yapıp Ba'nın kafasını çelmez. 2-3 Sene daha kadroda durması lazım. Ferrari ile yollarımızı ayırdık. Zenit kulübüne 2.8MN ile satıldı. Eskişehirden Koray arslan'ı istedik ama bir türlü istedigimiz fiyata inmediler. 3MN Kadar insekte 3.7den Aşşagı inmeyince Koray Transferden vazgeçtik.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Baga gibi bende de Fatih Tekke her oynattığım maçta en az 1 tane atıyor kesinlikle dene bence.Ba çok iyi gidiyor ben Jo'yu aldım Allah kimseye göstermesin sövüp duruyorum adama Trabzon ile gruptan çıkmana sevindim bu sene ZTK'yı alırsın bence.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Baga gibi bende de Fatih Tekke her oynattığım maçta en az 1 tane atıyor kesinlikle dene bence.Ba çok iyi gidiyor ben Jo'yu aldım Allah kimseye göstermesin sövüp duruyorum adama Trabzon ile gruptan çıkmana sevindim bu sene ZTK'yı alırsın bence.
    Holosko ve Nihat forvet oynattıgım için çok fazla şans veremiyorum. Ama tavsiyeni denicem Fatih'i bir kaç maç denicem. Ba gerçekten çok iyi. 1.5 Ay sakatlanmasına ragmen takımın en golcü oyuncusu. 2-3 Sene kadromuzda tutmamız lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ben Baganın taktiğindeki gibi Nihat'ı Amc oynattım adam resmen akıyor. Kadro dışı gibi bir şeydi bende. Bir deniyeyim dedim. Son 3 maçta ilk 11e çıkardım. 3 gol 2 asist yaptı.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Quote Originally Posted by I3esiktas View Post
    Holosko ve Nihat forvet oynattıgım için çok fazla şans veremiyorum. Ama tavsiyeni denicem Fatih'i bir kaç maç denicem. Ba gerçekten çok iyi. 1.5 Ay sakatlanmasına ragmen takımın en golcü oyuncusu. 2-3 Sene kadromuzda tutmamız lazım.
    Aynen Ba'yı satma Barça'ya falan mutsuz olur gerçi ama diyalogla onu mutluda edebilirsin

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

TSL 18. Hafta

Maçın başında sivok'un yerde kalmasıyla penaltı kazandık, 3 Dakika sonra aynı pozisyonda bu sefer Sivok topu aglara gönderdi ve 2-0 Öne geçtik. Q7'nin güzel ortasına aynı güzellikle karşılık veren Holosko'nun golü ile 3-0 lık skor yakaladık. Sonradan ataklarımız devam etsede sonuca gidemedik. Son dakikada yedigimiz gol ile ligde 9 maç aradan sonra evimizde ilk defa gol yedik. Ekrem dağ sakatlıgı nedeniyle, Defans hattına takviye yapmak zorunda kaldık. Gençlerbirliginden Orhan Sam ile anlaştık.

EKRAM DAĞ 1.5 AY SAKATLANDI

TSL 19. Hafta

Kalemize bulan tek gol oda gol oldu. İlk yarının son dakikalarında Kulusic'in golü ile 1-0 yenik soyunma odasına gittik. Uzun süren sakatlıkdan sonra sahalara dönen Ba'nın güzel golü ile beraberligi yakaladık. 89. Dakikada Sivok'un kırmızı kart görmesiyle herşey bitti derken Yeni transferimiz Orhan Sam'ın eski takımına karşı oynadıgı maçta şık golü ile 3 Puanı almasını bildik.

Türkiye Kupası Çeyrek Final

İki maçtada aynı performansı sergiledik. İlk maçta yedigimiz son dakika penaltısı olmasa 2. Maça daha rahat çıkabilirdik. İkinci Maçta Ba ile Ersan'ın üst üste golleri ile Turu atlayan taraf biz olduk. Ricardo Quaresma'nın sakatlanması kötü oldu. Öbür Haftaki derbiye büyük ihtimalle yetişemiyecek.

RİCARDO QUARESMA 1 HAFTA SAKATLANDI.

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Aynen Ba'yı satma Barça'ya falan mutsuz olur gerçi ama diyalogla onu mutluda edebilirsin
    Bu Transfer dönemini rahat atlattık. Ses seda çıkmadı Barçadan.

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Ben Baganın taktiğindeki gibi Nihat'ı Amc oynattım adam resmen akıyor. Kadro dışı gibi bir şeydi bende. Bir deniyeyim dedim. Son 3 maçta ilk 11e çıkardım. 3 gol 2 asist yaptı.
    Şu taktikde Ya Quaresma yerine yada Holosko yerine oynatmam gerekiyor. İkisi yerinede oynatamam. Ama nihat'ın böyle yedek kalmasına bende sinir oluyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

TSL 20. Hafta

Fenerbahçe'nin puan kaybettigi haftada mutlak galibiyet almamız lazımdı ve bunu Derbi maçında gerçekleştirdik. Başın başında Arda'nın golü ile 1-0 yenik duruma düştük. İlk yarıda pek varlık gösteremedik ama Son dakikadaki Guti'nin güzel ortasında kafayı vuran Sivok'un golü ile soyunma odasına beraberlikle gittik. Maçın 67. Dakikasında Galatasaray defansının büyük hatasını affetmeyen Hilbert Skoru 2-1 e çevirdi. Sonradan kalemizde pozisyonlar görsekde kalecimiz izin vermedi ve 3 Puanı aldık.

TSL 21. Hafta

Çok zorlandıgımız bir maçtı. 1-0 Yenik duruma düşsekde Skoru çevirmesini bildik. Holosko'nun sakatlanması ile forma şansı bulan Nihat ve Fatih ikilisinin golleri ile Maçı çevirmesini bildik. Fenerbahçe'nin Kasımpaşaya yenildigi haftada Antep'i devirerek Liderlige yükseldik.

FİLİP HOLOSKO 1 AY SAKATLANDI

Uefa Kupası

Maç ortada gitmesine ragmen istedigimiz sonucu alamadık. Gol atmakda cok zorlandık. Maç baya sert geçti. Toplam 10 tane sarı kart çıktı maçta. Petrov'un 2 golüne karşılık veremeyince Sahadan maglup ayrıldık.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

TSL 22. Hafta

Bu maçtan sonra önemli bir uefa maçımız oldugu için biraz yedek agırlıkla çıktıgımız bir maçtı. Kötü bir performansda göstermedik ama farklı bir şekilde maglup olduk. 4 Golü 3'ünü duran topdan yedik. Jaja yı tutamadık. Bu maçla liderligi tekrar Fenerbahçeye kaptırdık.

Uefa Kupası

Olmadı bee... Buraya kadarmış. Güzel oynamıştık ama maçın son dakikalarında yedigimiz golle elendik. Belki maçın başında yeseydik çevirebilirdik ama olmadı. Maça iyi başladık. Ba ve Q7 golleriyle 2-0 öne geçtik. Rakibe pozisyon vermedik ama son dakikalarda Heskey'in uzaktan golüne engel olamadık. Hakettigimiz bir maçtı ama olmadı.

TSL 23. Hafta

Uefa'nın acısını Kayserispor'dan çıkardık . Güzel oyun, iyi goller Maçı bu skora taşıdı. Artık Uefa'dan elendik. Bütün konsantremizi Lige odakladık. Evimizdeki bu performansı, Deplasman maçlarınada taşırsak sorunsuz bir şampiyonluk yaşarız.

FABİAN ERNST 3 HAFTA SAKATLANDI
    GUTİ 4 HAFTA SAKATLANDI

TSL 24. Hafta

Son dakikalarında biraz terledigimiz bir maç oldu. Yeni golcümüz Tekke'nin performansı sevindirici. Guti ve Ernst sakatlanmasıyla forma şansı bulan Aurelio'nunda güzel golü bizi galibiyete taşıdı.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Son maçlarda iyi gidiyorsun Osman. İnşl. Şampiyonluk gelecek .

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

TSL 25. Hafta

İlk yarısını kötü oynadıgımız maçta son dakikalarında buldugumuz goller ilk yarıyı 1-0 kapattık. İkinci yarının başında Ceyhun golü ile Sivasspor beraberligi yakaladı. Q7 ve Ba sahneye çıktı ve skoru 3-1 yaptı. İlk defa forma şansı bulan Yusuf'un perdeyi kapamasıyla Sivasspor maçından 3 puanı aldık.

TSL 26. Hafta

Zorlandıgımız bir maçtı. Maçın başında erken gol bulsakta İlk yarı bitmeden Manisaspor skoru eşitledi. Son dakikalarda bütün riskleri aldık. Sakatlıklar yüzünden boguştugumuz haftalarda uzun süredir forma şansı bulamayan Nobre'nin kafa ile indirdigi topda Necip'in güzel vuruşu ile zorlu deplasmandan 3 puan almasını bildik.

TSL 27. Hafta

Evimizde oynadıgımız maçta rahat bir galibiyet aldık. Q7 Perdeyi açtı, Ba'nın ortaya sert vuruşunda defansa çarpan top aglara gitti. Sivok'un kafa vuruşunda Senecky çarpan topun gol olmasıyla skoru 3-0 yaptık.

DEMBA BA 1 AY SAKATLANDI

TSL 28. Hafta

Yine zorlandıgımız bir deplasman maçıydı. Erken buldugumuz 2 gole ragmen, Kasımpaşa farkı 1e indirdi. İkinci yarıda baya etkisizdik. Kasımpaşa'nın net gol fırsatları vardı ama Hakan izin vermedi. Şu haftalarda Böyle oyunla 3 puan almak sevindirici.

Quote Originally Posted by BaFraLı View Post
    Son maçlarda iyi gidiyorsun Osman. İnşl. Şampiyonluk gelecek .
    Saol Tolga. Derbi maçıyla şampiyonluk belirlenecek gibi duruyor

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

TSL 29. Hafta

Evimizdeki ilk puan kaybını yaşadık. Maça iyi başladık, erken bir gol bulduk öne geçtik. İlerleyen zamanlarda etkili pozisyonlarımız oldu ama degerlendiremedik. İkinci yarının başında Necati ile Antalyaspor Skoru eşitledi. İlerleyen dakikalarda gol bulamayınca puan kaybı yaşadık.

Türkiye Kupası Yarı Final

Sakatlıklarla boguştugumuz haftada, kadro sıkıntısı çektik ama Deplasmanda yinede iyi bir skor elde ettik. Öbür haftaki maç Derbi oldugu içinde bazı oyuncularımızı yedek kulübesinde oturttuk. Guti'nin penaltı kaçırmasıda bunlara eklenince Maglup olduk ama evimizde telafı edebilecegimizi düşünüyorum.

TSL 30. Hafta

Olmadı.. İyi oynamıştık. Maglubiyeti haketmemiştik. Çok sakatımız vardı. Ba,Ernst,Sivok,Hilbert. İlk yarıda etkili olan taraf bizdik. Holosko,Q7 ile direkden dönen toplarımız vardı. İkinci yarıda Kendi kalemize attıgımız gol birde Penaltı eklenince Fenerbahçe galibiyeti aldı.

Beşiktaş Kalan Maçlar ;

Bursaspor
    Eskişehirspor(D)
    Eskişehirspor(ZTK)
    Konyaspor
    Bucaspor(D)

Fenerbahçe Kalan Maçlar ;

Gaziantepspor(D)
    Trabzonspor
    Trabzonspor(ZTK)
    Kayserispor(D)
    İstanbul Bld.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

TSL 31. Hafta

Ölüp ölüp dirildigimiz maçtı. Holosko,Guti ile net pozisyonalr kaçırdık. Aynı şekilde rakip takım Volkan ve Ozan has ile çok net pozisyonlar kaçırdı. 49. Dakikada Ernst Sercan'ı düşürdü. O anda gitti şampiyonluk dedim ama sagolsun Wederson vuruşunda top direkten döndü. Son dakikalarda bütün riskleri aldık. Bunun sonucunda Quaresma sahneye çıktı Hilbert'in güzel ortasına cevap verdi 3 puanı kazandırdı bize. Fenerbahçe'nin puan kaybettigi haftada liderlige oturduk.

TSL 32. Hafta

Herşey iyi giderken bu sonuç moralimizi bozdu. Güzel oynamıştık ama son vuruşları düzgün yapamadık. Neyseki puan kaybettigimiz haftada Fenerbahçe-Trabzonspor ile oynuyordu, Onlarda 0-0 Kaldılar. Son 2 Maç herşeyi belirleyecek artık.

Beşiktaş Kalan Maçlar ;

Eskişehirspor(ZTK)
    Konyaspor
    Bucaspor(D)

Fenerbahçe Kalan Maçlar ;

Trabzonspor(ZTK)
    Kayserispor(D)
    İstanbul Bld.

Şampiyonluk Kıran Kırana Geçiyor Osmanım Hadi Bakalım Çıkart şu Takımı Doruklara

Fenerin Maçlar Zormuş %90 Şampiyonuz

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Türkiye Kupası Yarı Final

Zorda olsa yendik. Çok etkisizdik bu maçta. Guti'nin penaltısı ile turu aldık. Deplasmanda attıgımız gol bizi öbür tura taşıdı. Öbür maçta Trabzonspor Fenerbahçeyi eleyerek Finaldeki rakibimiz oldu.

TSL 33. Hafta

Veeee...... Şampiyonuz. Fenerbahçe'nin Kayserispora yenilmesi ile Lige 1 hafta kala şampiyonlugumuzu garantiledik. Rakip tek atagında golü buldu. Etkili ayaklarımız ile skoru lehimize çevirmeyi bildik. Uzun bir süreden sonra Ba gol attı. Orhan Sam'la ikiledik. Holosko maç içinde penaltı kaçırmasına ragmen son dakikada golünü attı.

TSL 34. Hafta

Türkiye kupası final maçını düşünüp yedek agırlıkla çıktıgımız bir maçtı. Bucasporda küme düşmeyi garantiledigi için zayıf rakibimize karşı yedek kadroylada pek fazla zorlanmadık.

2010 - 2011 TÜRKİYE KUPASI SAHİBİ BEŞİKTAŞ..
    Türkiye Kupası Final Maçı

Çife Şampiyonluk..... Maça çok iyi başladık. Holosko ile direkten dönen topumuz oldu. İlk yarının son dakikalarına dogru Ba nın güzel ortasında ayagını uzatan Guti ile 1-0 Öne geçtik. İkinci yarıda Trabzonspor etkili oynayan tarafdı. Kontra ile yakaladıgımız Pozisyonda Holosko ile 2-0 Yaptık. Golden 4 dakika sonra Trabzonspor farkı 1e indirdi. Golden sonra iyice geriye yaslandık. 90+3de Trabzonspor'un direkten dönen topundan sonra derin bir nefes çektik ve hakem maçı bitirdi .

2010 - 2011 LİG ŞAMPİYONU BEŞİKTAŞ...

İngiltere Şampiyonu - Küme Düşenler : Man. Utd. West Brom - Stoke - Sunderland
    İspanya Şampiyonu - Küme Düşenler: R. Madrid . Osasuna - Levante - R.sociedad
    İtalya Şampiyonu - Küme Düşenler: Roma. Lecce - Brescia - Catania
    Fransa Şampiyonu - Küme Düşenler: Lyon. Aries - Montpellier - Rennes
    Almanya Şampiyonu - Küme Düşenler: Leverkuzen. Frankfurt - St.Pauli
    Bank Asya Şampiyonları: Adanaspor-Denizlispor-Karsıyaka.
    Şampiyonlar Ligi Şampiyonu: Chelsea
    Uefa Avrupa Ligi Şampiyonu: Real Madrid

çifte kupa aldın tebrikler bu arada transfer için stoke city den Tuncay'ı mutlaka al derim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    çifte kupa aldın tebrikler bu arada transfer için stoke city den Tuncay'ı mutlaka al derim
    Teşekkürler. Tuncay için görüşüyoruz ama biraz fazla istiyorlar, indirebilirsek alıcam.

2-3 Günlük aradan sonra devam ediyoruz kariyere. Az sonra Transferler ..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sivok ile 1 senelik Kontratımız vardı. İstedigimiz fiyatlarda sözleşmesini uzatmayınca Valencia Kulübüne 6.25m ya Satıldı.

Sivok'dan dogan boşlugu geçen sene ligimizde iyi bir performans gösteren Everton'lu Futbolcu Yobo ile doldurduk. Everton Kulübüne Yobo için 2.3M ödedik.

Ersan'ı ücret ödemeden Kadromuza Kattık.

Ekrem Dağ Marsilya Kulübüne Kiralandı.

1 veya 2 Transfer daha yapıp, Sezona başlıcaz.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ekrem Dağ'ı istenmeyen oyuncu haline getirme derim. Sol açıkta harikalar yaratıyor. Ama taktiğinde sol açık yoksa sat gitsin tabi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Ekrem Dağ'ı istenmeyen oyuncu haline getirme derim. Sol açıkta harikalar yaratıyor. Ama taktiğinde sol açık yoksa sat gitsin tabi
    Hiç oynatmıyorum. Boş duracagına para kazandırsın dedim . İstedigim oyuncularda anlaşamıyoruz bu Transfer dönemi biraz uzun sürcek gibi . 1 Orta saha arıyoruz. Gökhan,Nuri,Fellaini,Diego bir kaç oyuncuyu daha istedik ama bu sene Demirören biraz cimrilik yaptı transfer bütçesini az verdigi için hiç biriyle anlaşamadık.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Türkiye Süper Kupası

Son dakika golleri ile maçı verdik. Nihat ile Maçın başında öne geçtik. Son dakika gollerini Hazırlık maçlarını yapmadık ondan olabilir diye düşünüyorum. Çünkü 70den sonra bütün takımın Kondisyonu düştü. İbrahim Toramana çarpan topun gol olması, Yine bitime 4dk kala Hakan'ın büyük hatası ile golü yedik.

--------

İstedigim oyuncuları takıma katamayınca Transfer sezonunu böyle bitirdik. Orta sahada çok büyük boşluklar olcak ama 1 seneyi böyle idare edicez.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Başarılar dilerim
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkürler..

İBRAHİM AKIN YUVAYA DÖNDÜ..

Beşiktaş'ın eski futbolcusu İbrahim Akın eski kulübüne geri döndü. Osman Ataş'ın ısrarı sonucu alınan oyuncu için İ.B.B Kulübüne 1.4M Ödendi.

-----

Transferi kapattık. Lig başlıyor...

İlk 3 Hafta

Gençlerbirligi(D)
    Eskişehirspor
    Galatasaray(D)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

TSL 1. Hafta

Lige futbol adına kötü başlasakda iyi bir sonuç aldık. İlk yarısını berbat oynadıgımız maçta ikinci yarı azda olsa futbolumuzu düzelttik. İkinci yarının başında Penaltı golü golü yedik. Golden 10 Dakika sonra Biz penaltı golü ile skoru eşitledik. Son dakikalarda genç oyuncu Necip'in mükemmel vuruşu ile skoru lehimize çevirdik. Kötü futbol ama lige 3 puanla başladık.

TSL 2. Hafta

İlk maçta bizi maglubiyetten kurtaran Necip bu maçada iyi başladı ve golünü attı. Golden sonra Holosko ve Ba ile mutlak pozisyonlar kaçırdık. İkinci yarıda Nihat yerine giren İbrahim Akın'ın harika golü ile rahatladık. İlerleyen dakikalarda gol olmayınca rahat bir maç geçirdik.

TSL 3. Hafta

Erken bir golle Deplasmanda öne geçtik. Golden 3 Dakika sonra Toraman'ın golü ile skoru 2-0 yaptık. Hemen ardından farkı 1'e indirselerde, Çok etkili olamadılar. Rahat bir derbi maçıydı. İlk 3 Haftayı kayıpsız atlattık.

ORHAN SAM 2 AY SAKATLANDI

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUPLAR BELLİ OLDU ..!!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

TSL 4. Hafta

Zor geçecegini düşündügüm maçta rahat bir galibiyet aldık. Erken bir golle 1-0 Öne geçtik. Golden sonra iyi pozisyonlar yakaladık, degerlendiremedik. Bursaspor İkinci yarıda Sercan ile %100 lük bir pozisyon kaçırdıkdan sonra kontra ile yakaladıgımız pozisyonda Quaresma ile golü bulduk ve 3 puanı aldık.

TSL 5. Hafta

Süper kupadaki öcümüzü aldık. Yobo ve Holosko'nun golleriyle ilk yarıyı 2-0 kapadık. İkinci yarının başında Trabzonspor erken bir gol buldu farkı 1e indirdi. Golden sonra Trabzonspor net pozisyonları degerlendiremedi. Kontra ile yakaladıgımız pozisyonda Holosko'nun yerde kalmasıyla penaltı yakaladık, Quaresma'nın kullandıgı penaltıyı gole çevirdik ve 3 puanı aldık.

İBRAHİM TORAMAN 1 AY SAKATLANDI

Şampiyonlar Ligi

Çok iyi oynamıştık ama puan alamadık. İlk yarıda iyi oynayan taraf bizdik. Holosko ve Guti ile çok net pozisyonlar kaçırdık. İkinci yarıda oyun dengelendi. İlerleyen dakikalarda Kondisyonumuz Rakip takıma göre baya bir düştü. Saivet'in attı golle 3 puanı aldılar..

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Genellikle sezona oyuncular superb condition ya da fully fit olmadan başlayınca, sakatlıkların ardı arkası kesilmiyor. Hazırlık döneminde eğer uğraşmak istemiyorsan, hazırlık maçlarını asistana bırakmanı tavsiye ederim, tabi 5-10 ar günlük aralarla bir hazırlık maçı programı ayarladıktan sonra...

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Lige fırtına gibi başlamışsın.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Rehavi View Post
    Genellikle sezona oyuncular superb condition ya da fully fit olmadan başlayınca, sakatlıkların ardı arkası kesilmiyor. Hazırlık döneminde eğer uğraşmak istemiyorsan, hazırlık maçlarını asistana bırakmanı tavsiye ederim, tabi 5-10 ar günlük aralarla bir hazırlık maçı programı ayarladıktan sonra...
    Öyle yapıyordumda bu sene istedigim transferler olmayınca sinir oldum hemen ilerledim

Quote Originally Posted by aliCHaN_FM View Post
    Lige fırtına gibi başlamışsın.
    Teşekkürler..

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri