Sayfa 2 / 8 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 232 sonuç

Konu: İspanya 2014 Dünya Basketbol Şampiyonası

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Fb maçından dolayı izleyemedim ilk yarıyı hiç beklemiyordum bu skoru helal olsun.Ama Abd istedigi zaman maç cevirebilen bir ekip cok dikkatli olmamız lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

elim ayagım titriyo hem iddaa tutacak hemde iyi oynuyoruz

Nesil
    2013
    Yer
    İZMİR

Faullerle buraya getirdik,faullerle macida bitiriz diye dusunuyorum

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

İlk yarıdan tarih yazdık. Ama daha 2 çeyrek var. ABD için 5 fark 1 dakika sürmez indirmesi. Yine de çocuklar ilk yarıdaki oyunuyla bütün ülkenin takdirini kazanmıştır. Helal olsun bir kez daha savaşmaya devam !

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    İlk yarıdan tarih yazdık. Ama daha 2 çeyrek var. ABD için 5 fark 1 dakika sürmez indirmesi. Yine de çocuklar ilk yarıdaki oyunuyla bütün ülkenin takdirini kazanmıştır. Helal olsun bir kez daha savaşmaya devam !
    Finlandiya maçında izlediğime göre ABD için 5 fark bi hücum süresinden az süreye indirirler .

Sinirlerini çok bozduk özellikle sürekli faul aldığımızdan dolayı sonlara doğru artık dokunmamaya başladılar Ender ve Cenk çok rahat girdi içeri mesala boş attılar, keşke şu ara olmasaydı direk devam etseydik maça , sakinleşmemiş olurlardı.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Şahsen ben milli takımdan bu maçta böyle bir oyun bekliyordum ama ilk yarı skor hayır en iyi 6,7 sayı fark olur diyordum ama yanılttılar umarım böyle bozmadan devam ederiz hadi be.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Dagıldık.Sacma sapan top kayıplarıyla verdik maçı.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Real Madrid Gs maçında Gs ilk 30 dakika iyi oynamıştı o gibi oldu bu da, 3 çeyrek iyiydik.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

bu abd yi ispanya eler fazla top kaybı ve ribaund verdik anlamadıgım tek nokta 3.periyod sonunda niye tempoyu yükselttik onlar gibi atlet degiliz başa çıkamazdık en azından bu maçta oynadıgımız oyun diger maçlar için umut verdi

Hakettiğimiz maçı alamadık ya. ama takım umut verdi diğer maçlar için

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

FIBA Dünya Kupası 2. günde oynanan 12 karşılaşmada alınan sonuçlar şöyle.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yazın buraya bu takımdan bi yol olmayacak

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

ABD'ye karşı tam konsantre oynayan takımımız sonraki maçlarda tel tel dökülür gibi geliyor bana.
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

FIBA Dünya Kupası'nda 3. günün programı şu şekilde...

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Ukraynalı oyuncuların, 2 pota altını da domine eden Ömer Aşık'ı durdurma çabaları...

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Ukrayna - Türkiye maçında şut grafiği

Ribaund: 35 / 39
    Top Kaybı: 10 / 13
    Boyalı Alan: 14 / 24
    Bench Sayı: 40 / 16

Defansımıza eyvallah laf yokta hücumda bu takım ne zaman şu tarz takımlara etkisini gösterecek ?

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Omer Asik`in muazzam performansina yazik oldu.

Serbest atış kaçıran milli takım oyuncusu görmek istemiyorum artık. Bu nedir ya. Ulan Shaq bile çalıştı çözdü bu işi zamanında, ayıptır.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Seçkinn View Post
    Serbest atış kaçıran milli takım oyuncusu görmek istemiyorum artık. Bu nedir ya. Ulan Shaq bile çalıştı çözdü bu işi zamanında, ayıptır.
    bizim milli takım serbest vuruşları tam çalışsa kupa bile almıştı şimdiye

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Yazık oldu. Şimdi biz 3. olursak yine ABD ile eşleşebiliyoruz di mi ileride. Gerçi bizi elerler çıksakta. Adamlar da balda vardı yahu ne attılarsa girdi. ABD maçında ki gibi hücum edebilseydik rahat alabilirdik. Artık kalan maçlarımızı kazanmamız şart mutlaka.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Yazın buraya bu takımdan bi yol olmayacak
    Varan 1... Daha devamı gelir.

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Yazık oldu. Şimdi biz 3. olursak yine ABD ile eşleşebiliyoruz di mi ileride. Gerçi bizi elerler çıksakta. Adamlar da balda vardı yahu ne attılarsa girdi. ABD maçında ki gibi hücum edebilseydik rahat alabilirdik. Artık kalan maçlarımızı kazanmamız şart mutlaka.
    hafız o üçüncülük durumunu şu entry özetliyor

https://eksisozluk.com/entry/45296200

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by balot50 View Post
    hafız o üçüncülük durumunu şu entry özetliyor

https://eksisozluk.com/entry/45296200
    Biz eger 2. olup sonraki turları da gecip yarı finale gidersek bence orda da o havayla sanslar esit olur.Abd yenilemeyecek bir takım degil bunu gördük.Kendi elimizle verdik maçı son çeyrek.Hatta maçın kırılma anı Faried'in 3. çeyrek sonunda Ömer'in elinden kaptıgı toptu.Eger orda topu kaptırmasa üstüne o hucumda bir sayı bulsaydık 2 sayı farkla gidecektik son ceyrege ve öyle bir kopma olmayabilirdi.Abd'yi yenmek tamamen kondisyon ve konsantrasyon işi hem fizik hem kafa olarak çok iyi calısması lazım rakip takımın.Tek numaraları bana göre fast breakler.Çok rahat top calıyorlar konsantrasyonun yüksek olması lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Biz gruptan çıkabilirsek eğer statüyü bilmiyorum kaç takım çıkıyor vs. Çıktığımız tur eleniriz.
    Last edited by sananes : 03.Eylül.2014 at 10:08
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Biz eger 2. olup sonraki turları da gecip yarı finale gidersek bence orda da o havayla sanslar esit olur.Abd yenilemeyecek bir takım degil bunu gördük.Kendi elimizle verdik maçı son çeyrek.Hatta maçın kırılma anı Faried'in 3. çeyrek sonunda Ömer'in elinden kaptıgı toptu.Eger orda topu kaptırmasa üstüne o hucumda bir sayı bulsaydık 2 sayı farkla gidecektik son ceyrege ve öyle bir kopma olmayabilirdi.Abd'yi yenmek tamamen kondisyon ve konsantrasyon işi hem fizik hem kafa olarak çok iyi calısması lazım rakip takımın.Tek numaraları bana göre fast breakler.Çok rahat top calıyorlar konsantrasyonun yüksek olması lazım.
    ABD aslında gayet yenilmeyecek bir takım. O kadar lakayt oynuyorlar ki her rakip kazanabiliriz diyebiliyor maç içinde. Grup aşaması bittiğinde madalya konsantrasyonu ile ABD gerçek gücünü gösterir.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Benim gözümde 2 ve 3. Sıranın bir farkı yok çünkü biz Litvanya'yı da yenemeyiz. Ayrıca ABD yi yenebilecek tek Takım İspanya onların da çok uğraşması gerek. İsteseler fizikleri bile yeter. Sadece birarada oynama alışkanlıkları yok, diğer takımlar yıllardır birlikte oynuyor. Çeyrek final bizim için her türlü başarıdır, beklentiyi yüksek tutmamak şazım.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    ABD aslında gayet yenilmeyecek bir takım. O kadar lakayt oynuyorlar ki her rakip kazanabiliriz diyebiliyor maç içinde. Grup aşaması bittiğinde madalya konsantrasyonu ile ABD gerçek gücünü gösterir.
    Hiçbir takım yenilmez takım degildir bence.

Yunanistan ABD'nin bu kadrosunu elemisti 2006'da.

LeBron James, Dwyane Wade, Carmelo Anthony, Shane Battier, Brad Miller, Dwight Howard, Chris Bosh, Elton Brand, Antawn Jamison, Kirk Hinrich, Chris Paul, Joe Johnson
    Last edited by attirson : 03.Eylül.2014 at 14:04

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Bugün şu Finleri geçelim artık. Dominik bile yenmiş adamları. Finler'de Ukrayna'yı yenmiş. Çok ilginç bir gruptayız kalan 2 maçımızı alıp işi şansa bırakmayalım biz ama çocuklar güven vermiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Savunmamız ve hucumumuzu hiç bu kadar kötü görmemiştim abd maçı dahil

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Adamlar leblebi gibi 3lük atıyor @ibrahimkutluay

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri