Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 112 sonuç

Konu: Yer Gök İnlesin Bu Sesi Dinlesin Hep Seninleyiz Türkiye !

başarılar.Çok güzel gidiyorsun tek yenilgin ispanyadan (fildişini saymazsak )

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CaD0 View Post
    Hobaa, iyisin Eralp.
    Teşekkür ederim Çagdaş.
    Quote Originally Posted by Dinozzo21 View Post
    İspanyaya tek gölü de sen atmışsın puan kaybetmesi zor gözüküyor eğer ikili averaj uygulaması yoksa farklı kazanmaya bak maçlarını
    Malesef ikili averajda var ama olsun belki Belçikayla falan berabere kalırlar .
    Quote Originally Posted by kaydırı kuppak View Post
    başarılar.Çok güzel gidiyorsun tek yenilgin ispanyadan (fildişini saymazsak )
    Teşekkür ederim birde Fransaya yenildim şimdi

Türkiye 1 - 2 Fransa

Aslında yenilgiyi hak etmedigimiz bir maçtı ama Karim Benzema 35 metre civarından attıgı 2 gol ile Fransa'yı galibiyete taşıdı maglup olsakta takımda ki oyuncuların uyumu ve Orhan Şam'ın sag beke ısınması yüzümü güldürdü.

Türkiye 2 - 1 İsrail

Çok ilginç oyuncu tercihleri yaptım bu maçta zaten Nobre'yi görünce şaşırmışsınızdır Fransa maçında Sercan sakatlanınca bence Fatih Tekke'yi çagırmak istedim kadroya ama kendisi kimsenin 2. tercihi olamayacagını söyledi ve kampa katılmayı reddetti bu yüzden kendisine emekli olana kadar milli takım kapıları kapalı kalacaktır en azından ben bu takımın başında oldugum zamana kadar. Oyuna gelecek olursak ilk yarı biz ikinci yarı onlar oynadı ama son vuruşlarda çok iyiydik ve maçı kazandık ve böylece hazırlık maçlarımızı bitirdik.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

İsraili yendiğin iyi olmuş, hiç sevmem.. Fransaya yenilmen zaten normal bi şey. İyi gidiyorsun Eralp, böyle devam..

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Aman deplasmanda Belçika'ya puan verme de ne yaparsan yap (:

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CaD0 View Post
    İsraili yendiğin iyi olmuş, hiç sevmem.. Fransaya yenilmen zaten normal bi şey. İyi gidiyorsun Eralp, böyle devam..
    Aslında Fransa maçının hakkı beraberlikti ama olsun nasılsa hazırlık maçı , İsrail'le zaten yenmek için hazırlık maçı yaptım d
    Quote Originally Posted by RoNNiE91 View Post
    Aman deplasmanda Belçika'ya puan verme de ne yaparsan yap (:
    Zaten grupta kopmalar yaşandı gibi 6 puan fark var şu an Belçika ile aramda 2 maç kaldı geriye Ermenistan'a içerde puan vermem Belçika'ya puan versem bile.

Türkiye 4 - 1 Estonya

Estonya öne geçince noluyoruz lan ? durumları oldu sonra full atak oynamaya başladım ve rahat bir şekilde maçı kazandım böylece epey rahatladık grupta en kötü play-off maçı oynarız zaten baktımda şöyle 2. olan takımlardada pek iş yok.

Bosna Hersek 0 - 1 Türkiye

Eger bu maçta puan kaybetseydim gerçekten çok üzülürdüm çünkü çok ezici bir üstünlükle oynadıgım bir maçtı imdadımıza 85. dakikada Mevlüt Erdinç yetişti ve bize galibiyeti getiren golü attı. Bu Mevlüt'ün milli forma altında attıgı ilk gol oldu devamınıda bekliyoruz kendisinden.

Puan Durumu :

Çok gıcık ama hala 2.yiz malesef

sakary Ali Misafir

Belçikaya bak sen ya

Bakalım kim lider çıkacak

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Merhaba arkadaşlar kariyer bölümüne daha doğrusu foruma yeni geldim aranıza alırsanız sevinirim
    Kariyere bakmak gerekirse Portakal şu anda çok güzel gidyor ama futboldan anladğından şüpheliyim
    Ayrıca gruptan 1. çıkarsın diye düşünüyorum bakacaz görecez

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    Belçikaya bak sen ya

Bakalım kim lider çıkacak
    İspanya çıktı ligder napalım

Quote Originally Posted by Meart05 View Post
    Merhaba arkadaşlar kariyer bölümüne daha doğrusu foruma yeni geldim aranıza alırsanız sevinirim
    Kariyere bakmak gerekirse Portakal şu anda çok güzel gidyor ama futboldan anladğından şüpheliyim
    Ayrıca gruptan 1. çıkarsın diye düşünüyorum bakacaz görecez
    Hoşgeldin arkadaşım buyur gel aramıza ben Eralp. Yorumun için sagol ama İspanya çıktı 1. malesef.

Belçika 0 - 0 Türkiye

Girdigimiz pozisyonları degerlendiremeyince ortaya böyle bir skor çıktı ama ben üzülmüyorum herşeyde bir kısmet vardır diyorum.

Türkiye 3 - 0 Ermenistan

Tam Ermenistan'a da puan verecegimi düşünürken ilk yarının son dakikasında Servet golü attı kornerden ve üstümüzde ki baskı kalktı. İkinci yarı daha rahat oynadık ve maçı 3-0 gibi net bir skorla kazandık fakat İspanya'nın galibiyeti ile bu sonuç hiç birşey degiştirmedi ve ön eleme oynamak zorunda kalacagız.

Puan Tablosu :

Güzel maçlar çıkardık bence Dünya Kupasına katılabilirsek bir başarı saglayabiliriz diye düşünüyorum.

Ön Eleme Turu Rakibimiz :

Sırbistan ile ön eleme oynayacagız dişimize göre bir rakip Dünya Kupasına katılacagıma inanıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Dişine göre bir rakip.Geçersin turu Eralp

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Kolay sade bir rakip inşallah turlayıp dökersin bizi sokaklara

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Togiii View Post
    Dişine göre bir rakip.Geçersin turu Eralp
    Kolay sade bir rakip inşallah turlayıp dökersin bizi sokaklara
    Hadi Gözünüz aydın eledim Sırbistan'ı.

Sırbistan 2 - 3 Türkiye

1-0 öne geçtiklerinde bu maç farka gider diyordum ama sonra dengeleri eşitledik ve ikinci yarı başında baskı kurmaya başladık nitekim baskı onlara hata yaptırdı ve üst üste 2 penaltı yaptırdılar ve birden öne geçtim o rahatlıkla Özer muhteşem bir gol attı ve 3-1 öne geçmiştik biraz geriye yaslanıyım dedim anında 3-2 yaptılar ama neyseki başka gol olmadı maçta ve İstanbul'a avantajlı döndük.

Türkiye 3 - 2 Sırbistan

Yine öne geçen onlar oldu ama bu sefer gerçekten kafalarına koymuşlardı bizi elemeyi ama ikinci yarı Sercan Yıldırım'ı oyuna aldım ve oyunun şekli birden degişti artık baskılı oynayan ve açık veren Sırbistan savunmasının zaaflarından en iyi şekilde faydalanıyordum 2 kontra-atak golü ile 2-1 öne geçtim sonra 2-2 yaptılar bir gol daha atsalar uzatmaya gidecekti maç ama ben geri çekilmedim ve sahneye Jem Karacan çıktı ve Sırbistan'ı bitirdi böylece Güney Afrika'da ki kupaya katılmaya hak kazandık.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Tebrikler.İki maçta da galibiyet süper olmuş.Şimdi Dünya Kupası'ndaki grubu merak ediyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Kupada en az yarı final bekliyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Ne güzel olmuş Dünya Kupası kapıları ardına kadar açılsın o zaman

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Tebrikler.İki maçta da galibiyet süper olmuş.Şimdi Dünya Kupası'ndaki grubu merak ediyoruz.
    Kuralar 21 Aralık 2009'da çekiliyor bende gelemedim daha o tarihe.
    Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    Kupada en az yarı final bekliyoruz.
    Grupları görmeden konuşmak istemiyorum
    edit : flood hatası
    Ne güzel olmuş Dünya Kupası kapıları ardına kadar açılsın o zaman
    Vallahi güzel oldu Dünya Kupasında mücadele etmemiz

Sizce Ne Yapmalıyım ?

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Git ikili devam edersin bence daha iyi olur ama Galatasaray temposuna girmek istemiyorsan gitme bence

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Git ikili devam edersin bence daha iyi olur ama Galatasaray temposuna girmek istemiyorsan gitme bence
    Gitmedim Galatasaray'a Dünya Kupası geçsin ondan sonra bakacagım neler yapabilecegime.

Dünya Kupası Grubumuz Belli Oldu :

Bence kolay bir gruba düştük rahat 3 maçın hepsini kazanabilirim büyük ihtimalle Paraguay ile el ele turlarız diye düşünüyorum birde Dünya Kupası başlamadan hemen önce bir hazırlık maçı ayarlamaya çalışıyorum büyük ihtimal Irak ile oynayacagız.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Euro 2012 Ön Eleme Grubumuz :

Öyle çok zor bir grup degil İtalya maçlarının sonuçlarına göre 1. olarak bile Euro 2012'ye bile katılabilirim vallahi büyük ihtimalle daha uzun süreler Türkiye'nin başında kalacagım Kıbrıs ve Azerbeycan ile aynı grupta olmamda ilginç olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Dünya Kupası grubu baya kolay olmuş en az yarı final oynarız.Euro grubunda da kilidi Sırbistan maçları çözer.
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Euro da ikinci olsan bile direk katılıyorsn zaten
    dünya kupasındada grup kolay

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Grup kolay bence 3'ünü de yenebilecek cinsten bir milli takımız
    Ayrıca Cyprus Azerbaycan San Marino North Ireland ve Macedonia bunlar kendi seviyelerinde takımlar oldukları için hepsine en az 2-3 tane atarsın Sırbişa maçlarına 1-0 alırsın öbür maçta da berabere kalırsan Italy'ıde zorlarsan 1. bile olabilirsin

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

O grupların ikisndende ilk 2 de çıkarsın Eralp .İnşl. Dünya Kupasını alırsın

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Dünya Kupası grubuda Avrupa Şampiyonası eleme grubu da çok kolay olmuş.Dünya Kupası grubundan lider çıkarsın.

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Dünya Kupası'ndan = Lider
    Avrupa Şampiyonasından = Lider
    çıkarsın
    ama biraz gayret

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Dünya Kupası'ndan = Lider
    Avrupa Şampiyonasından = Lider
    çıkarsın
    ama biraz gayret
    İnşallah
    Dünya Kupası grubuda Avrupa Şampiyonası eleme grubu da çok kolay olmuş.Dünya Kupası grubundan lider çıkarsın.
    Vallahi averajla 2. çıktım çok sinirim bozuldu.
    Quote Originally Posted by Togiii View Post
    O grupların ikisndende ilk 2 de çıkarsın Eralp .İnşl. Dünya Kupasını alırsın
    Kupayı alamamda ikisindende çıkarım.
    Grup kolay bence 3'ünü de yenebilecek cinsten bir milli takımız
    Ayrıca Cyprus Azerbaycan San Marino North Ireland ve Macedonia bunlar kendi seviyelerinde takımlar oldukları için hepsine en az 2-3 tane atarsın Sırbişa maçlarına 1-0 alırsın öbür maçta da berabere kalırsan Italy'ıde zorlarsan 1. bile olabilirsin
    Bende böyle düşünüyorum.
    Quote Originally Posted by Dinozzo21 View Post
    Euro da ikinci olsan bile direk katılıyorsn zaten
    dünya kupasındada grup kolay
    Evet baktım ilk 2 çıkıyor direk güzel oldu evet Dünya Kupası grubumda kolay.
    Quote Originally Posted by Freddy77 View Post
    Dünya Kupası grubu baya kolay olmuş en az yarı final oynarız.Euro grubunda da kilidi Sırbistan maçları çözer.
    İnşallah bende öyle düşünüyorum.

Türkiye 6 - 0 Irak

Yedek agırlıklı bir kadroyla çıktıgımı söyleyebilirim bu maçta Rıdvan Şimşek , Ugur Demirkol gibi isimleride milli takıma aldım güzel oyun rakipte kolay olunca farklı bir şekilde kazandık.

Dünya Kupası Maçları :

Türkiye 3 - 2 Paraguay

Çok heyecanlı bir maçtı top bir o kalede bir bu kaledeydi Eren Güngör'ün korner golleriyle geride oldugumuz maçta durumu eşitledik ama sonra haksız Bir Penaltıyla geriye düştük ama ilk yarının son dakikasında bu sefer bize penaltı çalındı ve öne geçtik ikinci yarı tek kale oynadık diyebilirim farkı açabilirdik ama olmadı olsun 3 puan 3 puandır.

Amerika 2 - 2 Türkiye

Maça hızlı başladık erkende golü bulduk ama ondan sonra Amerika çok bastırmaya başladı ve ilk yarının ortalarına dogru maçı eşitlediler tam ilk yarı bu skorla bitecek derken birde 2-1 öne geçmişlerdi defansları yavaştı çıkardım Semih'i aldım oyuna Sercan'ı ve 85. dakikada eşitledik durumu ve altın degerinde 1 puan aldık.

Türkiye 4 - 1 Güney Afrika

Grubun tartışmasız en zayıf takımıydı Güney Afrika çok rahat bir futbol oynadık ve maçı farklı kazandık. Paraguay'da Amerika'ya maçı sattı ve 5-0 kaybetti böylece grubu averajla 2. sırada tamamladık.

Puan Durumu :

Şu averaj olayından nefret ediyorum ya şu FM'de başımı en çok yakan şey bu oldu.

Milli Takım Kafilesi :

Güney Afrika'ya üstteki oyuncular ile gittim şu an takımdan gayet memnunum.

2. Tur Rakibimiz :

Gelebilecek en zor takımlardan biri geldi elemeye çalışacagız ama büyük ihtimalle bu turu geçemeyecegim ama olsun.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Eralp yenebilirsin İspanya'yı .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

sakary Ali Misafir

Yenersin sen İspanyayı ya Dünya Kupasında ne olacağı pek fazla belli olmuyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    Eralp yenebilirsin İspanya'yı .
    Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    Yenersin sen İspanyayı ya Dünya Kupasında ne olacağı pek fazla belli olmuyor
    Fazla cevap vermek için söze gerek yok sadece maçı anlatayım size şimdi

Türkiye 1 - 1 İspanya

Gerçekten muhteşem bir maçtı hiç bir maçta bu kadar heyecanlandıgımı hatırlamıyorum. Maça çok iyi başladık ve Nihat'ın aşırtma golüyle öne geçtik ondan sonra skorun üstüne yatmaya başladım ama İspanya dalga dalga geliyordu ama Volkan kalesinde devleşti ama 89. dakikada Joaquin'in tam köşeye vurdugu topta yapabilecek hiçbirşeyi yoktu maç uzatmaya kaldı bu arada Nihat , Tuncay ve Arda'yı sakatladıkları için 3 oyuncu degişikligimide kullanmıştım. Hiç bir şekilde oyuna müdahele edemiyordum penaltılara kalırsa en iyi penaltıcım Penalty Taking'i 13 olan Gökdeniz'di ama aslanlarım hiç bir penaltıyı kaçırmadılar ve İspanya'yı eledik. Çok mutluyum gerçekten.

Süper Bir Sonuç Olmuş Çeyrek Finaldeki Rakibini Dört Gözle Bekliyoruz İnşallah Asyadan Bir Takım Gelir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mehmetocal View Post
    Süper Bir Sonuç Olmuş Çeyrek Finaldeki Rakibini Dört Gözle Bekliyoruz İnşallah Asyadan Bir Takım Gelir
    Çeyrek Final'de Brezilya'yı eleyen Şili geldi , oldukça mutluyum Şili'yi geçebilecegimizi düşünüyorum.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri