Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 40 arası toplam 40 sonuç

Konu: Boyle ilk kez mac kaybettim!!!gulme komsuna gelir basina demis atalarimiz:)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

gecmis olsun kardes arada oluyo bole seyler

Nesil
    2006
    Yer
    football manageri olduğum

Default gelde sinir olma

FM2007 de fazla oluyor ama
    deplasmanda istanbulspor karsisinda turkiye kupasinda ilk yari 2-0 ondeyim ama maci son dakikada yedigim iki golle 4-2 kaybettim

simbat26 öncelikle geçmiş olsun

ben de Denizlispor'la aynı sorunları fazlasıyla yaşıyorum... Ligde 6 hafta geride kalmasına ramen 1 maçta daha 3 puan alamadım, sezon başında müthiş transferler yaptım, genç yeteneklerden de 2-3 tane aldım ( özgürcan, tevfik köse vb ) kaleci transferi yaptım ( kenan hasagic ) maç taktiklerimi geçmiş sezondakilere göre ayarladım ki önceden çok çok güzel işe yarayan taktiklerdi.. Gel gelelim maçın ilk yarısı fırtına gibi esen benim takım 2. yarıda 2-3 gol yeyip maçı 1-2, 1-3 gibi skorlarla kaybediyorum... Yani bu takım diğerlerine bi türlü benzemiyor...

Önerilerinizi bekliyorum... O değil de menejer puanım düşüyor yani şimdi istifa etsem boşta takım yok... Ortada kalacam , hem de memleketime ayıp olacak

Nesil
    2006
    Yer

emre sanada gecmis olsun sanirim bu oyunda defans kaleci ve belkide en onemlisi defansif orta saha daha da onem kazanmis.ve macin sonuna dogru taktigini degistir hucum oynatma hep.ben kazaniyorum

Önerin için teşekkürler... Ben ligde sonuncu durumdayım şu an.. Bir kaç gündür ara verdim, Güncelleme yaması bekliyorum inşallah güncelleme yamasıyla yeni bir oyun açarım.. Bu transfer döneminin tüm değişikliklerii içeren bir yama çıkacak mı ? Bir bilginiz var mı, çıkacaksa beklemeye devam edeyim, çıkmayacaksa istifa edip 2.lig B kategorisinde 2-3 takım var teknik direktörsüz, onlara başvurayım

Nesil
    2006
    Yer

haberim yok zaten ben mevcut olan son surumu kullaniyorum.sana nacizane bi tavsiye,,,dunyanin en iyi takimini bile alsam her macta bir kac oyuncunu degistirirsen ve taktikle oynarsan kaybedersin

Abi bir de ben oyuncu değişikliğini taktik değiştirirsem yaparım, ama 3 oyuncu değişikliğimi de yaptığımda % 90 sahada birisi sakatlanıyor ve maçı 10 kişi tamamlamak zorunda kalıyorum..
    Ve yukarıda dediğiniz gibi, maç öncesi hırslı konuşunca hep kaybediyoruz, Hafif yorumlarda bulunduğumuzda da oyuncularda mutsuzluk oluyor :S " maç öncesi yorumlardan memnun değil hoşnut değil " filan yazıyor oyuncu düşüncesinde... Ben en iyisi fm 08 bekliyeyim, fm07 ye verilen paralara yazık oldu

Nesil
    2006
    Yer

ya yapacagin is basit mesela bende zorlaniyorum fakat sezonun ikinci yarisinda takim daha iyi oynuyor bende.bu arada dedigin problemleri bende yasamistim 3. oyuncu degisikligini ben son 15 dk yapiyorum hatta bazen yapmiyorum artik.mactan maca fazla oyuncu degistirme yeter

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İngiltere liginde çok olan bir şey 90da 2 3 gol olabiliyor rakipte liverpool doğal karşılamak lazım

Nesil
    2006
    Yer

anladim ok gago KSK ya seni aldim 91 milyona

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri