Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 44 arası toplam 44 sonuç

Konu: FM 2011 Türkiye Ön Sipariş Fiyatı Açıklandı

Quote Originally Posted by dragunov78 View Post
    FM 10 da ben bir arkadaşla ortak aldık,o laptop da cd takarak,ben cd ile kurduktan sonra steam üzerinden aktivasyon ile oynamıştım (hala daha oynuyorum)

bu sene de öyle oluyorsa ön sipariş ile epey ekonmik olacak...

aral ithalata sorsak bilir ler mi acep?
    aral game e mail atıp sordum,sağolsunlar hemen cevap verdiler ama büyük ihtimalle steam üzerinden aktivasyon olacak dediler...

arkadaşım bekleyecek 5 kasıma kadar...eğer olursa 70 tl/2 yani 35 tl ye bir yıl daha orjinal fm ile devam etmiş olacaz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Aral oyunu kutulu göndermeyecek mi zaten kargo ücretsiz vs durumları vardı. İki kişi böylece oynayabilir bence de.

3. Default

hemde bir zamanlar deliler gibi oynadığım shogun'u veriyorlar yanında teslimatı ne kadar zamanda yapıyorlar?

Sheriff Misafir

Net birşey göremedim ama, muhtemelen oyun çıktıktan sonra 1 hafta içerisinde elinizde olur.

sakary Ali Misafir

Şu steam üzerinden aktivasyon kesin olduğu haberini aldıktan sonra oyunu alabilirim.

Birde birşey soracağım kaç kişi aktive edip oynayabiliyor?Benim tahminim 5.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

FM ye özel bir indirirm değil bence. Günümüzde oyunlar baya ucuzladı. ps3 oyunlarını bile 50-60 a satan yerler var. Geçen seneye göre fiyat iyi ama yeterli değil. Türkçe çıkmadan 1krş vermem bu oyuna :/

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Şu steam üzerinden aktivasyon kesin olduğu haberini aldıktan sonra oyunu alabilirim.

Birde birşey soracağım kaç kişi aktive edip oynayabiliyor?Benim tahminim 5.
    biz geçen sene iki kişi ortakaldık oynadık...
    sanırım 2009 da 5 aktivastyon sınırı vardı ama bu sefer ne olur bilmem

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Steam de taksit oluyor mu arkadaşlar ?

Mavi Shop'un sitesinden 8 taksitle aldım 66 TL'ye yanında Shogun da veriyorlar. Almayı düşünmüyordum bu sene ama 90 liralardan bu fiyatlara düşünce dayanamadım yine

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

geçen sene steam ile ön siparişten 29,99 dolar'a almıştım çıkmasına uzun bir zaman varken,yanında outrun 2006 oyunu da hediye gelmişti. o zamanın parasıyla da 45 tl civarı bir maliyeti olmuştu bana. şu an için orjinal almayı düşünmüyorum ama zaman gösterir bakalım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

taksit olayı biraz iyiymiş gibi, ilk defa ciddi şekilde orjinal almayı düşünüyorum bende.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

zavvi.com da kargo ücreti alınıyor mu ve 3-4 arkadaş ortaklaşa alsak sadece biri için mi internetin olmaması gerekiyor. kalanlar illah steamden net üzerinden mi oynayabiliyorlar
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

ben az evvel D&R'dan aldım..daha da ucuzlamış..62.99TL'ye aldım.kargo ücreti yok.yanında da CONDEMNED oyununu hediye veriyorlar.. Ben geçen senede D&R'dan almıştım, sonra da STEAM'dan aktive ettim. Bu sene de öyle yapacağım. STEAM üzerinden oynamak daha zevkli oluyor ACHİEVEMENTS'lardan dolayı..İnşallah seneye türkçe oynayabileceğiz.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Beleş verdiği oyun Shogun total war ise alın çöpe atın o oyunu. Ben şahsen oynadım gerçekten iğrenç. Total warın ilk oyunu sanırsam. Medieval II total war falan güzel ama, shogun çok kötü. Ama çöpe atmayın tabi yine de deneyin bi

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri