Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 95 sonuç

Konu: Hangi yıldasınız?

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

İnternette bulduğum bir görüntüyü sizinle paylaşmak istiyorum.

Tekrar ediyorum, bu görüntü bana ait değil.
    İsteyen arkadaşlara özel mesajla kayıtlı oyunun adresini verebilirim.

Sanırım ben 2010'nu geçimicem.. Çünkü vaktim belliki bu arkdaş yememiş içmemiş oynamış bravo derim geçerim walla.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben 1 günlük oynanmış oyunum var ama 2022 yılındayım daha...ilginç...

2009 yılındayım işsizim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post

Teknik Direktörler Kaç Yıl Yaşıyor Yahu Yaşı Yazıyormu Acaba Merak Ettim
    Last edited by GLoBaL_DeeJaY : 08.Nisan.2008 at 05:23 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    fm

2012 yılındayım. eskişehirspor'da başladım oradan fransa'ya gronoble foot 38'e gittim oradan ingiltere charlton athletic şu an da ispanya cadiz'deyim ayrıca galler milli takımındayım.

Quote Originally Posted by GLoBaL_DeeJaY View Post
    2009 yılındayım işsizim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Teknik Direktörler Kaç Yıl Yaşıyor Yahu Yaşı Yazıyormu Acaba Merak Ettim
    teknik direktörler istedikleri kadar yaşıyor ama yaşı en fazla 100 olarak yazıyor.oyuna zaten en az 35 olarak başlıyorsun.2072 yılına gelinceye kadar her sene artıyor.2072 den sonra aynı şekilde devam ediyorsun ama yaşın artmıyor 100 olarak gözüküyor.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

ilk oyunumda 2022-23 ye kadar geldim (galatasaray 3- newcastle 8- sevilla yarım sezon juventus 3- ve tekrar galatasaray 1sezon ama biraz hileli oynamiştım .gercek bi kariyer yapmak için tekrar basladım
    ikinci oyunumda 2015-16 ya kadar geldim (galatasaray 5- ve tottenham 3 sezon )bundada data boyutunu küçük yaptığım için gözlemcileri 17 ülkeden baska bi yere gönderemedim

ücüncü oyunumda colchester united la ilk sezonum

şuan FB'de2009 yılındayım
    Argentina başına geçtim
    ikiside benim artık
    Last edited by musti83 : 23.Haziran.2008 at 16:29

es esle başladım 2012 kadar oynadım sonra chelsea açtım şu an 2011 deyim gayette güzel gidiyom güzel bi milli takım bulma peşindeyim

Nesil
    2006
    Yer
    Turksportal

Default fenerbahçe

ben fenerbahçedeyim 2015 yılı ve 5 sene üstüste şampiyon oldum ve 6 sene üst üste hem türkiye kupasını hemde türkiye süper kupasını aldım...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2012 Manchester City. (3 Premier Leauge Şampiyonluğu, 2 Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu, 2 Dünya Kulüpler Kupası Şampiyonluğu ve yerel kupalar.)Her oyuncunun mininmum değeri 20 MN Euro.Takımda oyunun başından sadece Elano var.

Aynı zamanda Türkiye'nin başındayım. (1 Avrupa Futbol Şampiyonası Şampiyonluğu, 1 Dünya Kupası Şampiyonluğu)

Türkiye dünya ülkeler sıralamasında en yakın Arjantin'in 400 puan önünde 1.

Dünyanın en iyi 2. menajeriyim.Sanırsam birinciyle aramda 20 puan fark vardı.Devam etmek için vista uyumlu Türkçe yamayı bekliyorum.

Nesil
    2007

2010 yılındayım 4 yıldır Hollanda2yı çalıştırıyorum.Zaten kariyerim sitede var!

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post

Bu temanın ismini öğrenme şansım var mı acaba ?

Bu arada benim rekorlarm ;

FM 2007 --> 2014 [Fiorentina]
    FM 2008 --> 2010 [Juventus- Mevcut oyun]
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    Gaziantep

galatasaray ile 2011 e kadar gelebildm 4 sene lig şampionlugu 2 sene türkiye kupası 2011 de uefa finalı milan penaltılarda eLedm istifa ettim chievoya gçtm ligde 4.cydm 10 haftada nedense takım attı beni öle kaldım 2 ay sıkıldm snra

Milan ile 2010 yılıdayım.Daha önce cm de de FENERBAHCE İLE 2023 e gelmiştim.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

önceki sayfaları okudum gökalp isimli kişinin kariyeri baya ilginç geldi ama bunu türkiyede yapmak bence zor.çünkü hem yabancı sınırlaması var hem de rezerv takım yok ben de ankaragücüyle 2012 deyim genç yetenekleri sattım sadece 16 milyon $ elde edebildim(2 oyuncu) bir de şu var aldığım oyuncu oynamazsa çok fazla gelişmiyor kontrat yenilemek istediğinde de beğenmiyor o yüzden çok makul fiyatlara elden çıkarmak zorunda kalıyoruz oyuncuları

suan arsenalle 2017deyım..30lara kdr gtmeyı dusunuorm..

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

Ağzım açık kaldı yaw 2030 da artık 500.000 kişilik stadlar vardır

Ben 2014 e kadar gidebildim anca . Fenerbahçe Sevilla derken en son Juventus'u aldım ve v8.0.1 çıktı diye kaydı sildim

İnatla devam ediyorum.2019 yılındayım.Beşiktaş'la başladım.Sonra M.United'e transfer oldum.Şİmdi hem espanyol'u çalıştırıyorum hemde Hırvatistan milli takımını.
    Bu arada o kadar başarıya rağmen Milli takımlardan ilk defa teklif geldi benim oyunumda.

BJK ile 1.8.2010'dayım.Çünkü bu gün stad genişletme bitti ve İnönü 44 bin civarı şimdi.

hp-fm-gs : Temanın ismi "Metallic"

2012'ye geçmek üzereyim.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Beşiktaş ile 2014 e gelebildim en fazla.

2014 yılındayım 2 günde 1 sene atlıyorum.şuanki başarılarım;
    6 türkiye kup.
    4 şampiyonlar ligi şam.
    4 dünya klüpler şampiyonası şam.
    6 lig şampiyonluğu

Şuan Eskişehirspor kariyeri ile oynuyorum ilk sezonumdayım.

Birde Ajax kariyerim var onu pek oynamıyorum.Daha doğrusu Man UTD kariyeri.

Ajax'la ilk sezonumda Uefa Kupası'nı kazandım.Lig şampiyonluğu,Hollanda Kupası ve Hollanda Süper Kupası'nı aldım.Yani oynadığım bütün turnuvaları şampiyonlukla tamamladım.Daha sonra farklı heyecanlar için istifa ettim.Senegal Milli takımının başına geçtim.2010 Afrika Kupası'nda finalde Gana'ya elenince istifa ettim.Manchester United istedi.İlk sezonumu şampiyonlukla tamamlamak üzereyim.Ama canım sıkıldı pek oynamıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Kocaeli

2013 Yılındayim Galatasarayla Kadrom
    Lehtovaara(Finlandiya)
    -Serdar Kurtulus -Ugur Ucar -Yusuf murat -H.Balta
    -Özer Hurmaci -Ever Banega -Arda Turan
    -Rafinha
    -Zefuiik -Tevfik Köse

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ßende 2018 Belçika ligi "FC BrusseLs"

Ben 2014 yılındayım..
    Oyuna Galatasarayla başladım ilk sezon uefa kupasını aldım ama ligde ikinci oldum.Gs da ikinci senemdede ligde şampiyon yaptım.
    Sonra Galatasaraydan Manchester City e geçtim.Man.cityle ilk sezonumda ligde 2.oldum bir sonraki sezonda şampiyonlar ligi şampiyonu oldum.
    Ve en sonda barcelonaya geçtm.Barçayla 3 kere şampiyonlar ligi şampiyonlugu 3 kere ispanya liigi şampiyonlugu 2 kre ispanya kupasını aldım.2012 yılındada France millitakımını yönetiodum ama şuan türkiye A milli takımını yönetiyorum ve şuanda 2014 dünya kupasında italyayı eleyerek çeurek finale çıktım bakalım artık : ))

2022 deyim fenerbahçe ile başladım şampiyonluk ve şampiyonlar ligindeki başarılar sonrası man utd ye geçtim 2022 de turkey & man utd

halen 2012 yılındayım

Bence Adamınıza Takım Secmeyin ve bir yere gittiginizde ( ornegin okula ) Tatile bırakın ...
    Ben Okuldan Geldiğimde En Az 10 Sene Geçmiş Oluyor.Bu Sayede İleride Potansiyeli Olabilecek Oyuncuları Gördüm.Ve Beşiktaşla Yeni Bir Kariyer Açıp Bu Oyuncuları Getirdim.Oyuncular İşte:
    Henri Saivet
    Guardado
    Zeefuik
    Cahais
    Breno
    Gabriel Torje
    Banega
    ...

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri