Anket Sonuçlarını Görüntüle: Football Manager 2009'u Türkiye'den Satın Alacak mısınız?

Voters
611. You may not vote on this poll
  • Evet

340 55.65%
  • Hayır

271 44.35%
Sayfa 21 / 26 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon
601 ile 630 arası toplam 762 sonuç

Konu: Football Manager 2009 - Satışa Çıktı

Quote Originally Posted by kazma View Post
    ya arkadaşlar sendit sparişi 13ünde gonderdi ankaraya ne zaman gelir?bi bilginiz var mı bu konuda
    cevap verecek var mı

Quote Originally Posted by JunkChorn View Post
    80 ytl bence çok yüksek fiyat değil.
    1 sene boyunca fikir beyan edip,eklenti kurup,kendince data yaparak.Çoğu aktiviteden kendini uzaklaştırarak bişeyler yapıyorsun.
    Ancak tutupta buna 80ytl vermiyorsun.

Çoğumuz öğrenciyiz ancak günde 0,5 ytl biriktirsek yarım sene bile etmiyor.
    80 ytl yi biriktirmekte bişey yok ama gidip onu daha Türkçesi olmayan bir oyuna vermek saçma

%90 oldu birazdan bitecek

Şimdi indirsemde ben bu aktive işi yüzünden oynıyamıcam mı ?

allaah aşkınıza 80 Ytl makul deyenler neye göre makul fakir edebiyatı yapmak istemiyorum ama yorumları bi okuyun akbile zam gelmesse dien arkadaşlar var bizim yıllık gelirimizle onlarınki birmidir? kaldıki onlar bile orda şikayet ediyorlar korsanla baş edemiyoruz diyolar.Ailesinden gelen parayla idare eden insalara sen nasıl bu kadar ver "BİLGİSAYAR OYUNU"

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

*Supported Chipsets – Nvidia FX 5900 Ultra or greater; ATI Radeon 9800 or
    greater; Intel 82915G/82910GL or greater.
    Earlier cards may only display 2D Match Viewer Mode and are not supported.
    Laptop versions of these chipsets may work but are not supported.
    arkadaslar oyun bilgilerinde böyle diyor benim RADEON 9200 yani 3dyi desteklemiyor. yanlıs anlamadıysam oyunun 2d acılacagını yazıyor ama,oyuna basınca bu uyarıyı veriyor

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Quote Originally Posted by kazma View Post
    cevap verecek var mı
    Normalde 15 güne kadar yolu var ama pazartesi-salı günü falan gelir heralde. Benim Pazartesi gelicek

ateşli bi 80 ytl kavgası çıkmış yaa arkadaşlar söyle yapalım ortada çok emek verilmiş bi fm var herkes elini vijdanına koysun ve durumu olan fm i orjinal alsın...

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

[URL=http://imageshack.us]

Arkadaşlar ram 512 ; ekran kartı resimdeki gibi oyun 2d çalışır mı?
    Last edited by wolfson : 15.Kasım.2008 at 12:16
    turksportal...

Arkadaşlar benim ram im 1gb en yakın zamanda yükseltmeyi düşünüyorum.Ekran kartım ise Nvidia GeForce fx 5500 256mb vanilyalı demoda oyunu çalıştırmıştım fakat 3d kasıyordu biraz ama önemli degildi oyunu zaten 2d oynamak istiyorum.Demoda oyunu açabildiysem tam sürümdede açabilirmiyim yoksa değişen şeylerde olurmu ?

Quote Originally Posted by cimbomlu emre View Post
    Arkadaşlar benim ram im 1gb en yakın zamanda yükseltmeyi düşünüyorum.Ekran kartım ise Nvidia GeForce fx 5500 256mb vanilyalı demoda oyunu çalıştırmıştım fakat 3d kasıyordu biraz ama önemli degildi oyunu zaten 2d oynamak istiyorum.Demoda oyunu açabildiysem tam sürümdede açabilirmiyim yoksa değişen şeylerde olurmu ?
    Sorun olacağını sanmıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    [url=http://imageshack.us]

Cevap verir misinz oldukça acil lazım!!!
    turksportal...

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    [URL=http://imageshack.us]

Mert valla ilk sezon bir şey olmasa da 2.sezon takılacağa benziyor oyunun

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

aral game oyunun çıkışını 1 gün sonraya 18ine atmış.. ne yapıyo bunlar anlamadım ya

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar millet kariyer bile açmış biz hala oyunu bulamadık

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hehe ben açtım kariyeri
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Hehe ben açtım kariyeri
    Gördüm ya kıskandım bi an Başarılar sanada

Arkadaşlar bukadar güzel bir oyun için bence 80 ytl çok az bile.Bazı arkadaşlar açlık sınırından asgari ücretten bahsetmiş tamam haklı olabilirlerde fakat asgari ücretle çalışan birisinin evinde bilgisayar internet nasıl oluyor? açlık sınırındaki insanları asgari ücretle çalışan kişileri düşünürsek bu insanların fm oynadıgını ben sanmıyorum.Ben inanıyorumki bu foruma kayıt olan kişilerin ailelerinin veya kendilerinin aylık geliri 1500 ytl veya daha üstüdür.Bence bu foruma takılan herkez 80 ytl verebilcek kapasitededir.Size bir oyundan örnek vereyim.Oyunun adı knight online 5 yıl boyunca bu oyunu oynadım.Bu oyunda bişeyler yapabilmek istiyorsanız daha doğrusu zevk almak istiyorsanız her ay premium paketlerinden veya knight cash almanız gerekmekte.( Premium oyuna girebilmenizi ve daha cabuk seviye atlamanızı saglar.Knight Cash ise oyun içi ekstra güç artırıcı eşyalara sahip olmanızı sağlar)Bu oyunun en az dünyada 10milyona yakın kullanıcısı oldugunu düşünürsek 5milyonu belkide daha fazlası Türktür.Premium fiyatları aylık 20 ytlden başlıyor 60ytl ye kadar yükseliyor (her ay) Knight cash de aynı şekilde.Her ay almak zorundasın.Kaldıki oyunda güçlü eşyalara sahip olmak için ytl ile eşya alıyorsunuz,bu eşyaların fiyatları 100 ytlden başlıyor 5000 ytl ye hatta dahada yukarlara kadar yükseliyor.Bu oyunu okadar çok Türk oynuyorki firma artık resmi sitesini Türkçeye çevirdi.Oyun içi türkçe destek vermeye başladı.Knight online oynayan birçok öğretmen,öğrenci,polis,cafeci arkadaşlarım var.Bu insanlar her ay 60ytl enaz oyuna veriyor.Fm ise senede 80 ytl veriyorsun.Gerisini siz düşünün
    Last edited by Gangstaa : 15.Kasım.2008 at 12:56

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet Kinght için bu kadar para dökülürken 80 YTl bu oyun için bence de az
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

bi yerde 14 kasım yazıyor bi yerde 17 doğrusu hangisi?

Quote Originally Posted by tur22 View Post
    bi yerde 14 kasım yazıyor bi yerde 17 doğrusu hangisi?
    Aral ithalat oyunun Türkiye'de yayınlanacağı tarihi malesef 18Kasıma çekmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ya ilk 14 Kasım denildiğinde daha erken tarihe çekilir sanıyorduk ama olmadı 14 Kasım a kadar gelmek sanki 5 yıl gibi geldi. 14 Kasım olduğunda baktık 17 Kasım Türkiye için şimdide 18 oldu sanırım Türkiye de FM 2009, 2010 tarihinde çıkıcak

olacak şey değil.18 kasıma atmışlar... ben bayağı bi giydirdim.. sizde lütfen aral ın sitesinden eleştirilerinizi belirtin arkadaşlar.kendilerine gelsinler..

bnm yazdıgım yazı...
    Soru : football manager 2009 adlı ürünün tarihini 18 kasıma atmışsınız.bu nasıl iştir.belli dahada uzayacak.geçen senede 2 hafta geçmişti.kültür bakanlığı imiş şuymuş buymuş, başka oyunlarda gecikiyor diyorsunuz.hayır gecikmiyor.kimi kandırıyorsunuz.gerekli önemi göstermiyorsunuz.wow nasıl satıldı.çünkü onu orjinal alan çok var, iyi para kazanıyorsunuz.sayınız yok kimseye.web siteniz bile güncel değil.canlı destek koymussunuz hiç aktif değil.yapamıyorsanız bu işi bırakın.oyun umarım 18 değil 17 kasım a yetişir.elimizde değil demeyin, zamanında iyi çalışsaydınız.her sene aynı şeymi oluyor.eğer oyun yetişmezse tüketiciler derneğine çok sayıda şikayet yağacak hakkınızda gurubumuz tarafından.umarım kendinize çeki düzen verirsiniz.. saygılar..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    aral müşteri destek linki, http://www.aralgame.com/asp/helpdesk_list.asp

telefonları,
    T : 0212 659 26 73
    T : 0212 659 55 90
    Last edited by cankatcug : 15.Kasım.2008 at 14:45 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by cankatcug View Post
    olacak şey değil.18 kasıma atmışlar... ben bayağı bi giydirdim.. sizde lütfen aral ın sitesinden eleştirilerinizi belirtin arkadaşlar.kendilerine gelsinler..

bnm yazdıgım yazı...
    Soru : football manager 2009 adlı ürünün tarihini 18 kasıma atmışsınız.bu nasıl iştir.belli dahada uzayacak.geçen senede 2 hafta geçmişti.kültür bakanlığı imiş şuymuş buymuş, başka oyunlarda gecikiyor diyorsunuz.hayır gecikmiyor.kimi kandırıyorsunuz.gerekli önemi göstermiyorsunuz.wow nasıl satıldı.çünkü onu orjinal alan çok var, iyi para kazanıyorsunuz.sayınız yok kimseye.web siteniz bile güncel değil.canlı destek koymussunuz hiç aktif değil.yapamıyorsanız bu işi bırakın.oyun umarım 18 değil 17 kasım a yetişir.elimizde değil demeyin, zamanında iyi çalışsaydınız.her sene aynı şeymi oluyor.eğer oyun yetişmezse tüketiciler derneğine çok sayıda şikayet yağacak hakkınızda gurubumuz tarafından.umarım kendinize çeki düzen verirsiniz.. saygılar..
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    aral müşteri destek linki, http://www.aralgame.com/asp/helpdesk_list.asp

telefonları,
    T : 0212 659 26 73
    T : 0212 659 55 90
    Kendilerinde irtibatta olduğum için gelişmelerden az buçuk haberdarım ama malesef yurt dışından ithat edilen oyunlarda herşey çok güzel gidiyor tahminlerimize göre şu tarihte bir aksilik çıkmazsa derken, beklemediğiniz kamusal hatalardan ve gecikmelerden aksilikler çıkabiliyor geçmiş yıllarda da haftalarca gecikmeler yaşandığı gibi bu yılda oyun çıkışı tarinden sonra bir kaç gün gecikmiş olması bile sevindirici bana kalırsa. Bu işin başındaki kişilerin gecikmeden dolayı çok üzgün olduklarını da ayrıca belirteyim. Umarım Türkiye satış fiyat politikaları, sendit.com / STEAM gibi alternatiflerden çok farklı olmaz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

arkadaşlar birşeye dikkat çekmek istiyorum lütfen dikkat !!!! orginal oyun satan işletmelerde oyunların fiyatlı çok değişken oluyor mesela gecenlerde bir oyun anldım 35 ytl verdim ama aral'da o oyun 19 ytl'ye düşmüş ve bende kazık yemek zorunda kaldım şimdi fm09 80 ytl duşunuyorlar ama o dukkanlarda sanırım 100 ytl civarı olur diye duşunuyorum ben aral'ın sitesinden satın alıcam oyun gidipte dukkandan almam artık fena kazıklanıyorum yahuu..

bu kadar para etmez bence oyun türkçe değil bi ton yama bilmem ne + oyunun sürükleyiciliği de kayboluyor bu yuzden...
    Last edited by eXcitinG : 15.Kasım.2008 at 16:05

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by P0RT View Post
    Arkadaşlar bukadar güzel bir oyun için bence 80 ytl çok az bile.Bazı arkadaşlar açlık sınırından asgari ücretten bahsetmiş tamam haklı olabilirlerde fakat asgari ücretle çalışan birisinin evinde bilgisayar internet nasıl oluyor? açlık sınırındaki insanları asgari ücretle çalışan kişileri düşünürsek bu insanların fm oynadıgını ben sanmıyorum.Ben inanıyorumki bu foruma kayıt olan kişilerin ailelerinin veya kendilerinin aylık geliri 1500 ytl veya daha üstüdür.Bence bu foruma takılan herkez 80 ytl verebilcek kapasitededir.Size bir oyundan örnek vereyim.Oyunun adı knight online 5 yıl boyunca bu oyunu oynadım.Bu oyunda bişeyler yapabilmek istiyorsanız daha doğrusu zevk almak istiyorsanız her ay premium paketlerinden veya knight cash almanız gerekmekte.( Premium oyuna girebilmenizi ve daha cabuk seviye atlamanızı saglar.Knight Cash ise oyun içi ekstra güç artırıcı eşyalara sahip olmanızı sağlar)Bu oyunun en az dünyada 10milyona yakın kullanıcısı oldugunu düşünürsek 5milyonu belkide daha fazlası Türktür.Premium fiyatları aylık 20 ytlden başlıyor 60ytl ye kadar yükseliyor (her ay) Knight cash de aynı şekilde.Her ay almak zorundasın.Kaldıki oyunda güçlü eşyalara sahip olmak için ytl ile eşya alıyorsunuz,bu eşyaların fiyatları 100 ytlden başlıyor 5000 ytl ye hatta dahada yukarlara kadar yükseliyor.Bu oyunu okadar çok Türk oynuyorki firma artık resmi sitesini Türkçeye çevirdi.Oyun içi türkçe destek vermeye başladı.Knight online oynayan birçok öğretmen,öğrenci,polis,cafeci arkadaşlarım var.Bu insanlar her ay 60ytl enaz oyuna veriyor.Fm ise senede 80 ytl veriyorsun.Gerisini siz düşünün
    bence haksızsın burada forumda yazan herkesin geliri 1500 ytl den fazla olacak die bişey yok.ayrıca ben de metin oynadım orda da EP olayı var onu da ytl ile alıosunuz.Ama gidipte ona para yatırmak sizin sorununuz.ben metin oynadım ama hiç EP almadım benim görüşüm bir oyuna bu kadar para yatırılmamalı.hadi fm şahane bir oyun olsa ve korsanı olmasa verilebilir 80-100 ytl ama 5 ytl ye korsanı varken o parayı vermek herkes için uygun değil.duyduğum kadarıyla korsan oyunlara karşı bir sistem geliştirilmiş.bu belki orjinal oyun satışını arttırır ama yine de fm içinde çok fazla hata bulunan bir oyuna ben bu parayı verme taraftarı deilim

arkadaslar biri bana sunu soyleyebilirmi ben fransada yasiyorum oyunu alicam fakat eger ben bu oyunu alirsam orjinalini ayni sifre ile iki kuzenim de aktivasyon yapabilirmi ucumuz internet uzerinden oynayabilirmiyiz biri cevaplarsa sevinirim saolun

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Vieri
    D&R Teknosa Bimeks gibi bir çok elektronik mağazada oyunu bulabileceksiniz. Salı günü tahmini olarak bu mağazalarda bulunması tahmin ediliyor. Oyun fiyatının 80-100 YTL arası olacak henüz kesinleşmedi
    D&R'da satılırsa çok güzel. D&R kartımda hediye puanlarım vardı oyun ucuza gelebilir.

o zaman herkes orjinalmi almak zorunda oyunu oynamak için ?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by oflucem View Post
    arkadaslar biri bana sunu soyleyebilirmi ben fransada yasiyorum oyunu alicam fakat eger ben bu oyunu alirsam orjinalini ayni sifre ile iki kuzenim de aktivasyon yapabilirmi ucumuz internet uzerinden oynayabilirmiyiz biri cevaplarsa sevinirim saolun
    5 tane farklı bilgisayara kurulum yapabiliyorsun. Bunları lisans koltuğu olarak adlandırabiliriz. Kuzenlerini bu koltuklara alabilirsin. Yalnız 5 tane lisans koltuğundan birisini kaybetmemek için olası format, bilgisayar değişikliklerinde oyunu silip deakivasyon yaparak lisans koltuğunu boşaltıyorsun. Eğer dolu lisans koltuğundan kalkmadan format vs benzeri bir donanım değişikliğine gidersen oyunu tekrar kurduğunda eski lisans koltuğunu kullanamazsın kısacası lisans koltuğunu çöpe atmış olursun.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Sayfa 21 / 26 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon

Mesaj Yetkileri