Sayfa 22 / 30 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
631 ile 660 arası toplam 897 sonuç

Konu: TSI Geleneksel İstanbul Halı Saha Organizasyonu

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by nekop View Post
    6. videoda maçın verdiği yorgunluktan dolayı hiç konuşmamışım.
    Sen gene iyi, ben o anda video çekildiğin farkında değilim...

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    EreN abi maçın yıldızı olur demiştim Yalnız Burak abi de kalede biraz iyi oynayınca kameralara oynamış
    Hop kaleciye laf yok(sıkar feys) Adam hem kaleci hem oyun kurucu oynamış

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Quote Originally Posted by Osman_873 View Post
    Hop kaleciye laf yok(sıkar feys) Adam hem kaleci hem oyun kurucu oynamış
    Mustafa abiye sorarsınız Memo bu lafım sana

Tesekkürler Osman kardesım ama kimseye yaranamıyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Quote Originally Posted by scar face View Post
    Mustafa abiye sorarsınız Memo bu lafım sana

Tesekkürler Osman kardesım ama kimseye yaranamıyoruz

Halk nankör aga

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Burak'ın nasıl bir kaleci olduğunu bilen biliyor zaten Methi bana kadar geldi vallahi.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Güzel bi buluşma olmuş.

Serhat senden neden Juve forması var?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    Güzel bi buluşma olmuş.

Serhat senden neden Juve forması var?
    Neden olmasın? Juventus forması giydim çünkü Del Piero_10 nerede Juventus forması giyilirse oradaki anı hissedip sanki kendiside oradaymış gibi hissedebilme yeteneğine sahip.. Yani kısaca dün kendisi fiziken orada degildi ama giydiğim forma sayesinde bizim yaşadığımız her şeyi oda yaşadı ve hissetti.Umarım üreme bölgeme gelen topu hissetmemiştir.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

he amaç farklı

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Dünkü buluşma çok güzeldi kesinlikle.Çok eğlendim kendi adıma..

Batuhanlarla bulaşacağımız alana bi yarım saat kadar geç gittim ama geç gitmiş olmam çokta önemli değildi.Çünkü maç 2 saat ertelenmişti.Bi yarım saatte Avrupa tarafından gelen tayfayı bekledik.Yavaş yavaş diğerleride geldikçe sayımız arttı.Bu arada iskelenin orada halka oluşturup ne yapacağımızı konuşurken bir elemena geldi yanımıza.Önce Burak abiydi sanırım onun yanına geldi.Durdu durdu sonra küfürler sarf ederek üstümüze yürüdü.Orada halka hemen dağıldı tabii. Çok komikti gerçekten.Sonra adamdan uzaklaşırken Oğuz abi arkadan gelip dokunca irkildim.O adam sandım. Adam sarhoşmuş.Biz ilk başta anlamadık ama sonra sallana sallana üstümüze gelince ve hakaretler sarf edince çaktık..Neyse sonra bir çay bahçesi gibi bir yere gittik.Herkes bir çay söyledi.(Allah'tan çay söylemişiz ) Sonra bazı arkadaşlar aç olduklarını söyleyip yemek listesine bakınca çayların 2.5 tl olduğunu öğrendik.Tabii başka bir şey söylemeden biraz sonra mekanı terk ettik.. Biraz yürüdük.Karnı aç olanlar yemek yediler.Herkes bir grup oluşturup muhabbetlerini kurdular.Bu arada Serkan abiyle Kaan abi aramızdan ayrıldılar.Sonra taksilere binip stada doğru yol aldık..

Soyunma odasında maç için gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra (Bu arada Aykut katılabildi aramıza en sonunda ) Kadroları oluşturduk ve maça başladık.Bizim takımın savunması baya iyiydi.(Alican,Oğuz abi ve Serhat) Böyle olunca tabii bende savunmaya dönmeye fazla gerek görmedim. Zaten savunmayada gelsem 10 dakikada biterdim..Maçtan öncede bir dönem savunmada bir dönem ileride kalırım diye hesaplıyordum zaten.Ama savunma iyi olunca fazla dönmedim.İleride kaldım hep.Tabii ara ara geldim savunmaya ama ara ara.. Maçın başında Emrah abi ile Serkan yer değiştirince biraz daha dengelendi kadrolar ama biz savunma faktörüyle yinede daha iyi olan taraftık.Yinede ilk yarı 7-5 veya 7-6 bitti.Başa baştı yani maç.İkinci yarı biz bir ara farkı açtık ama sonra rehavetten olsa gerek fazla bastırmadık.Rakip farkı bire kadar indirdi bu arada.Sonra olayın ciddiyetine varıp tekrar sazı elimize aldık ve maçı 3 farklı önde bitirdik.Bu arada savunmanın bel kemiklerinden Oğuz abi kaleye geçince savunmada daha çok sıkıntımız oldu 2.yarıda.Yoksa 3 ten fazla farkta olabilirdi..

Videolara bakınca sanki hep karşı taraf atak yapıyor gibi gözüküyor ama Mustafa abi bir ara karşı taraf bastırdığı zaman çekmiş videoyu.Zaten kendiside diyor videoda karşı tarafa geçeyim orada daha çok gol oluyor diye. Maçtan hemen sonra ve maçtan sonra oturup yaptığımız sohbetlerde güzeldi..Zaten videolardada gözüküyor..

Maçtan sonra gruplar halinde dağıldık ve gideceğimiz yerlere yöneldik.Tarık abi Emrah abi Mehmet ile tren istasyonuna doğru gittik biz.O sıradada güzel bir sohbet ortamı oldu.

Kısacası çok güzel bir organizasyon oldu.Bunda çok kişinin katılımda bulunmasının katkısı fazlaydı tabii.Bir sonraki organizasyona katılmak için sabırsızlıkla bekliyorum..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Burak'ın nasıl bir kaleci olduğunu bilen biliyor zaten Methi bana kadar geldi vallahi.
    Senin söylediklerinde nedense tariz sanatını kullandığını düşünüyorum.Çok kötü bir kaleci olduğumu söylemeye çalısıyorsun galiba

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnşallah karşıda değil de bu tarafta olur, ben de katılmak isterdim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by scar face View Post
    Senin söylediklerinde nedense tariz sanatını kullandığını düşünüyorum.Çok kötü bir kaleci olduğumu söylemeye çalısıyorsun galiba
    Lütfen Burak beni çok yanlış tanımışsın ama hep o king theodor'un yüzünden. Yazdıklarımda herhangi bir sanat yok. Zaten bildiğim tek sanat tecavüzcü arif.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Gerçekten çok güzel geçti. Gelen herkese teşekkürler.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

an itibari ile eve geldim..sahayı bulmakta zorlandım ama deydi diyebirim..Çoğunlukla defans oynamama rağmen 1 gol 3 asist yaptım ama Batuhan abi sağolsun dün baya formundaydı..

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Önce vidyolardan başlayayım yorumlara sonra hem size cevap yazacağım hem de geniş bir değerlendirme yazacağım.

Şimdi sırayla gidelim.

1. vidyo :

- Bir pozisyonda Cristiano Ronaldo gibi çalımlarla giderken şebek gibi düşmüşüm yere. Resmen duvara çarpmışım!

2. vidyo :

- İsim verip rencide etmek istemem ama rakip kalecinin "topu oyuna sokmakta zorluk çekiyoruz" dediği anı duydunuz değil mi? Açıkça itiraf ettiler ki biz daha iyi oynadık.

- 2. vidyoda Alican'ın "kaçıyorlar aradan" dedikten sonra Burak'ın "kaçırmayın abi" serzenişi üzerine Alican'ın "ortasaha yok" cümlesini de duymadınız mı yoksa bizim takım? Bunların üstünde duralım, bakın itiraf ediyorlar kötü oynadıklarını.

- Anıl ile yaptığım güzel duvar pası neticesinde Serhat ve Oğuz arasından topu çekip attığım güzel şutun, o güzelim gol kokan edalı vuruşun dışarı gitmesi ve bu şut sonrasında, rakip oyuncuların kendi yarısahasında küçük bir "ne oluyor ya" toplantısı yapmaları.

- Attığım güzide çalım sırasında Serhat'ın attığı tekme! Mustafa abinin pozisyonu görüp düdüğünü çalmaması!

- Mustafa abinin bir golde golü geç görmesi neticesinde, "top ağlardaaa" efektinin geç gelmesi... Bu bir bug olabilir...

4. vidyo :

- Anilton'un (Denilson gibi oldu ) güzel frikik golü.

6. vidyo :

- Serhat süt dökmüş kedi gibi (ya da gol yedirmiş savunma oyuncusu).

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Lütfen Burak beni çok yanlış tanımışsın ama hep o king theodor'un yüzünden. Yazdıklarımda herhangi bir sanat yok. Zaten bildiğim tek sanat tecavüzcü arif.
    Bak şimdi ben Bursalardan kalkıp organizasyona geliyorum sen 2 adımdan gelemiyorsun bide bana laf sölüyorsun

Buluşma çok güzeldi hele tanışma aşamasına koptum herkes adını söylüyor sanki kaç kişinin adın biliyorum. Nicklerinizi söleseydiniz daha iyi olurdu aslında Kardeşlerimin hepsi çok efendi çok keyifli çocuklar pek bir kanım ısındı umarım nice buluşmalar yapılır TSI bünyesinde işte burda kavgasıyla, neşesiyle bir paylaşım içinde olmamız bu tarz organizasyonlarda meyvesini veriyor kendi adıma çok memnun oldum hepinizi tanımaktan.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

ben sahayı ararken senle tanışamadım abi..

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by King_Theoden View Post
    Buluşma çok güzeldi hele tanışma aşamasına koptum herkes adını söylüyor sanki kaç kişinin adın biliyorum. Nicklerinizi söleseydiniz daha iyi olurdu aslında
    Bu lafı üstüme alınmıyorum abi, çünkü benim nickim adımın bir türevi.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

@El Barto

Valla El Barto sasırttın beni,şoktayım

Serkan abi abim gibidir forumda,msnde değil gerçek dünyada da abimdir ama onun etkisi yok senden şüphelenmem de sallamasyon yapma

Sağolasın övgün için bu günü hayatımın sonuna kadar unutmayacam

@Emrah abi

Abi evet bu tür konusmalar oldu savunmayı geride kurduk,ama arkadaslar ileri cıkmadı sürekli telkinlerle ileri cıkmalarını söyledim...3 kez topu kestiler 1 kez pozisyon oldu o kadar da olur.

İlk yarı yediğim 5 golde 2 hatam vardı biri Anilton un frikiğinde dalgınlığıma geldi.Diğeri de senin attığın kafa golüydü..

Savunmamız harikaydı Serhat,Oğuz ve Alican ı kutluyorum

İlerdeki arkadaslar da ofansif olarak iyiydiler...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ben nikimi söyledim bana seni tanıyorum zaten dedi.. Beni bir Emrah abi tanıyamadı zaten..

Videolara bakınca sanki karşı taraf daha iyi oynamış gibi gözüküyor ama tamamen çekimden kaynaklanan bir sorun. Tamam çok boş alanlar bulduk ileri alanda ama bütün pozisyonlarımız böyle değildi.Ayrıca karşı tarafta herkes forvete gidince topun orada daha çok olmasıda doğal sonuçta.Sonuç olarak oyunun hakimiyeti fazla bizde değildi ama sonucu biz tayin ettik..
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

sonucu güiza tayin etti..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

İlerdeki arkadaslar da ofansif olarak iyiydiler...
    Gerideki arkadaşlarda defansif olarak iyiydiler..

Quote Originally Posted by KaF KeF View Post
    sonucu güiza tayin etti..
    Yav o kadar maçtan sonra açıklama yaptık fark açılınca maçı bıraktık diye. İleride artık fantazilere başlamıştık ama baktık farkı 1'e indirdiniz,ciddi geliyorsunuz hemen vitesi tekrar yükseltip farkı 3'e çıkardık.Batuhan o golü atsaydı maçı 2 farkla kaybedecektiniz o kadar..
    Last edited by GeNç KaRTaL : 19.Ekim.2009 at 02:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ortadaki arkadaşlarda herhalde orta oyununda iyidiler igib bir sonuç çıkacak yakında

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bu arada Kadıköy'dede resim çekinmiştik.O eklenmemiş.Gerçi videolar yetiyor hatta artıyor bile ama..
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    Ortadaki arkadaşlarda herhalde orta oyununda iyidiler igib bir sonuç çıkacak yakında
    Sorun orada abi ortasaha yoktu maçta..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kaleciler maç sonuna kadar kamerayla oynamış, bir takımın ofans oyuncusu kendini diğer takımın defans oyuncusu sanmış, bütün defans oyuncularına Servet virüsü bulaşmış,evet farkettim,değişik sistemler, en bug lısından abisi

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Şemsi hani çay içtigimiz cafe de çektigimiz fotolar mı onlarsa bende onlar
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Evet onlar.Onlardan başkasının olmasınında şansı yok zaten.. Eklede görelim nasıl çıkmışız.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sırf ben çıkayım diye zor vaziyette fotoğraf çektiren Oğuz abimi öpüyorum buradan =D

Sayfa 22 / 30 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon

Mesaj Yetkileri