Anket Sonuçlarını Görüntüle: Diaz'ın Hedefi Avrupada En Az Çeyrek Final Ligde İse Devler Arenası Bileti Almak

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Başarılı olabilir

38 90.48%
  • Başarılı olamaz

4 9.52%
Sayfa 22 / 45 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
631 ile 660 arası toplam 1331 sonuç

Konu: Diaz ve Delüğanluları Devlere Kafa Tutuyor | Crystal Palace [4.Sezon]

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

11.Hafta

Spoiler: ISTATISTIK 

İşte özlediğim Sassa !!!

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

12.Hafta

İyi oynadık bu yenilgiyi aslında haketmedik. Aslında suçlu olan benim. Hep diyorum ki rakibin adı önemli değil takım olalım yeter fakat bu sözüm güçlülere karşı. Kağıt üzeinde güçlü olan taraf yada maça bizim favori olduğumuz durumlarda rakibi küçümseyip kampsamlıdan zaman zaman pozisyonlar çabuk geçsin hızlı aksın diyerek önemli modda oynuyorum burdada rakibi çözemeyip kontramı oynuyor iyice kapanıyor mu bizimkiler ne yapıyor diyerek maç istatistiklerini asistanın geri bildiimlerini dikkate almaksızın oynuyoruz. Sonuçlarına katlanmak durumunda kalıyoruz. HUll ve bu maçtan yapacağımız önemli çıkarımlar oldu. Her zaman böyle oynamayacağımı dikkatli olacağımı kendime söylesemde konsatrasyonumu kaybediyorum. Bu yüzden takımdan ziyade kendime çeki düzen verip tamamen kafamı sahaya vermeliyim. Bundan sonra inş çok daha farklı olacak herşey

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

13.Hafta

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

iyi gidiyoruz , sassayı kaça almıştın hocam bu arada ?

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

ligde ilk 6 arasında müthiş çekişme var daha bir şey kaybetmemişsin

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Marco Reus View Post
    iyi gidiyoruz , sassayı kaça almıştın hocam bu arada ?
    3.2 diye kalmış aklımda oyunu kapadım açınca bir daha bakarım
    Quote Originally Posted by The Special One View Post
    ligde ilk 6 arasında müthiş çekişme var daha bir şey kaybetmemişsin
    Kaybetmedik fakat kaybedilen puanlara bakınca içim acıyor çoj daha iyi yerde olabilidik. ligin 2.yarısı daha çetin geçiyor. Zira capital fa cuptan elenenler avrupadaki maç trafiğide biraz azalıyor ve şampiyonluk küme düşme mücadelesi netleşince millet daha bi asılıyor o yüzden ilk devre avantaj elde etmeliyiz ilk 4 adına

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Bana birkaç tane iş teklifi bile geldi size söylememiş miydim ?
    http://www2.sporx.com/futbol/dunya/f...SXHBQ303983SXQ

bu tarz bir iş teklifi bekliyoruz sana hocam , Juan Diaz ismi duyulmalı

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    http://www2.sporx.com/futbol/dunya/fk-bakuye-football-managerden-teknik-direktorSXHBQ303983SXQ

bu tarz bir iş teklifi bekliyoruz sana hocam , Juan Diaz ismi duyulmalı
    Diazı şimartıyorsunuz. Yüz vermeyin şu hocaya zaten gün boyu Crystal Girlslerle takılıyor kıl oldum herife

Nesil
    2013
    Yer
    Gaziantep

Bende dikkat ettim küçük takımlara karşı bi sorunu var takımımızın ama sen bunuda düzelticeksin ben inanıyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Mustafa Diler View Post
    Bende dikkat ettim küçük takımlara karşı bi sorunu var takımımızın ama sen bunuda düzelticeksin ben inanıyorum
    Kime karşı yokki küçüklere kaybediyoruz büyüklere desen maç kazanamıyoruz. 2 yıldır liverpoolu herkes yeniyor herifleri biz ihya ediyoruz bura prömiyer lig sorun bende degil ellam

Hocam çok güzel kadro kurmuşsun başarılarının devamını dilerim... Bu arada tüm konunu ve mesajlarını okudum.Emeğin karşılığı bizde teşekkür edelim böyle güzel bir kariyer okuttuğun için bize.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Sir Juan Diaz Artık Bir Premier Ligi Şampiyonluğu Bekliyor Crystal Kızları...

Ankete başarabilir dedim herkes aynı fikirdeymiş zaten Başarılar baştan sona okudum takipçisiyim bu kariyerin artık.

hocam git kayseride çalış hurmayla iyi ikili olursunuz sen bulursun topçuları o satar sonra para sayarsınız

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Hocam öncelikle kariyeri baştan sona okumak baya zamanımı aldı akşamüstü 5 veya 6 idi başladığımda Neyse ki 22 sayfa bitti.. Müthiş bir iş sonucu var. Açıkçası bu kariyeri okuduktan sonra İskandinav futboluna özendim ve buralarda biraz vakit geçirmem gerektiği sonucuna vardım. Hakikatten oralar bit pazarı ama kaliteli malların ucuza satıldığı cinsten..

İlk sene de çıkıp Premier Ligde o pozisyonda bitirmek çok büyük bir olay.. Bu sene de umarım en iyi yerde bititririz.. Merakla yeni güncellemeleri bekliyorum.Başarılar tekrardan..

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Öncelikle şunu belirteyim netimde problem olduğu çin güncelleme yapamıyorum oyunda ilerleyip ara döneme kadar geldim. Şuanda telefonu modem yapıp geldim (:

Quote Originally Posted by tarik0618 View Post
    Hocam çok güzel kadro kurmuşsun başarılarının devamını dilerim... Bu arada tüm konunu ve mesajlarını okudum.Emeğin karşılığı bizde teşekkür edelim böyle güzel bir kariyer okuttuğun için bize.
    saolasın kardeşim rica ederim faydalı olabilmişsek ne mutlu (:
    Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Sir Juan Diaz Artık Bir Premier Ligi Şampiyonluğu Bekliyor Crystal Kızları...
    Sir Diaz çoğ hoşuma gidiyor şampiyonluk başka baharlara ama kızları reelde kafalamaya çalışıyorum desem ne dersiniz
    Quote Originally Posted by TheConquerost View Post
    Ankete başarabilir dedim herkes aynı fikirdeymiş zaten Başarılar baştan sona okudum takipçisiyim bu kariyerin artık.
    Herkes değil bir arkadaş var vur desek öldürecek bizi geçen sezonda küme düşer demişti mesajda atmıyor hiç
    Quote Originally Posted by ugur732 View Post
    hocam git kayseride çalış hurmayla iyi ikili olursunuz sen bulursun topçuları o satar sonra para sayarsınız
    Ciddi iş tekliflerine açığım
    Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    Hocam öncelikle kariyeri baştan sona okumak baya zamanımı aldı akşamüstü 5 veya 6 idi başladığımda Neyse ki 22 sayfa bitti.. Müthiş bir iş sonucu var. Açıkçası bu kariyeri okuduktan sonra İskandinav futboluna özendim ve buralarda biraz vakit geçirmem gerektiği sonucuna vardım. Hakikatten oralar bit pazarı ama kaliteli malların ucuza satıldığı cinsten..

İlk sene de çıkıp Premier Ligde o pozisyonda bitirmek çok büyük bir olay.. Bu sene de umarım en iyi yerde bititririz.. Merakla yeni güncellemeleri bekliyorum.Başarılar tekrardan..
    Eyv abi..Seni de yormuşuz biraz k.bakma (: Bu günlere gelirken dediğin gibi bit pazarının mallarının emeği büyük onlarla küçük bütçeyle takım kruup yükseldik ve doğru planlamalarla ciddi bir ekip haline geldik. Mevcut kadromuz oldukça sağlam aynı zamanda genç ve potansiyelli

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Forza Crystal Palace, Forza Crystal Girls

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Madem bugün güncelleme yapamıyoruz sizlere nacizane bir tavsiye vereyim. Kimseye akıl vermek haddime değil bilmişlik yapmış olmakta istemem. Sadece benim kullandığım kendimce doğru ve faydalı olduğua inandığım bilgilerle sizlerinde kariyeri takip ederken hem sıkılmamanız hem de herkesin kendince bişiler alması adına aklıma geldikçe bişiler yazıyorum. Herhangi bir hususta soru sormak isterseniz her türlü dinleyip yardım etmeye çalışırım tabi bilgim dahilindeyse (: Şimdi gelelim tavsiyeme;

Özellikle ingilterede aşırı bir maç trafiği ve buna bağlı olarak fikstürde inanılmaz bir sıkışıklık var. Birer gün ikişer gün arayla önemli maçlara çıkabiliyorsunuz. Dolayısıyla kondisyon yerlerde bu durumu bir nebze toparlama adına zaman zaman o sıkışık fikstürde şöyle bir yol izliyorum ;

Antrenman menüsünde yoğnluğu düşük yapıyorum bunun akabinde maç antrenmanını %50ye dayayıp maç antrenmanını 2 gün yapmalarını sağlıyorum. Antrenman yükü çok hafife geldiği için kondisyon olarak fazla zorlamadan kondisyonlarını tekrar kazanabiliyor oyuncular diğer yandan maç antrenmanını 2 güne çıkartarak rakibe karşı daha iyi hazırlanabiliyorsunuz. Zira ara çok kısa olduğu için oyunculara kondisyon kazanma adına dinlen demek biraz sakat maç hazırlığı yapamayabilirsiniz e dinlenmese pestili çıkıyor. Bende kendimce zaman zaman bu yola başvuruyorum

Hocam önce bu kariyerini, ardindan bir öncekini okudum. Gerçekten çok güzel kariyerlerin var. Sabirsizlikla takip ediyorum.

Benimde yazasim geliyor ama 2019 yilindayim, bayagi geç kaldim yani, yeni oyun baslatip elde ettigimdende olmak istemiyorum açikçasi
    o yüzden buralari takip edip kendimi teselli etmeye çalisiyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by tosyalinl View Post
    Hocam önce bu kariyerini, ardindan bir öncekini okudum. Gerçekten çok güzel kariyerlerin var. Sabirsizlikla takip ediyorum.

Benimde yazasim geliyor ama 2019 yilindayim, bayagi geç kaldim yani, yeni oyun baslatip elde ettigimdende olmak istemiyorum açikçasi
    sonsuza kadar aynı kariyerde oynayacak değilsin ya, aç bir tane yeni

sonsuza kadar aynı kariyerde oynayacak değilsin ya, aç bir tane yeni
    Aslinda su anda 4/5 ayri kariyerim var. Birinden sIkilinca digerine geçiyorum
    Önümüzdeki 1,5 ay çok yogun olacagim için yeni bir kariyeri düsünmüyorum ama eylül ayindan itibaren olabilir.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Sir Alex Ferguson'un yerine taraftarın gönlündeki bir başka Sir mü geliyor ?

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by tosyalinl View Post

Eyv saolasın kardeşim (:

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Benim bildiğim tanıdığım Juan Diaz bir klüpten misyonunu tamamlamadan ayrılmaz

Görüntüye öldüm, bence git

26. Default

Şu resim için gidilir oraya

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

bu ne beee

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Benim bildiğim tanıdığım Juan Diaz bir klüpten misyonunu tamamlamadan ayrılmaz
    Quote Originally Posted by Chakemate View Post
    Görüntüye öldüm, bence git
    Quote Originally Posted by bucuklubisey View Post
    Şu resim için gidilir oraya
    Quote Originally Posted by The Special One View Post
    bu ne beee
    Bakalım hayırlısı artık (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Netimde sıkıntı olduğu için 1-2 gündür pek güncelleyemedim. Ramazan olunca davet edilenler davete gidilenler derken netimizinde düzelmesi ile artık güncellememizi yapalım. Dediğim gibi oyunda ilerlediğim için biraz seri güncelleyecem. Elimde olmayan sebeplerden ötürü geciktiğim için k.bakmayın

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

14.Hafta

15.Hafta

Çeyrek Final

5.Maç

16.Hafta

Saçma sapan ummadık puan kayıplarına devam ettik. Waford maçında itirazlardan ötürü hak mahrumiyeti almıştım. Assitana devretmeyip kendim izledim ne taktik değişimi ne oyuncu değişimi yapamadık benim suçumdan gitti 2 puan yani. Capital Cupta şanssız kura çektik city olmasının dışında birde deplasmanda oynadık. Herşeye rağmen city ve chelsea gibi güçlü takımalra karşı iyi mücadele verdik diyebilirim.

Sayfa 22 / 45 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Mesaj Yetkileri