Sayfa 23 / 35 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
661 ile 690 arası toplam 1045 sonuç

Konu: "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

Alamanları devirmişiz ama üç buçuk atmışız bi yandanda, ligde bazı maçları zor kazanıyosun istatistik olarak ezsende skora yansımıyor acaba neden sayın hocam

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Alamanları devirmişiz ama üç buçuk atmışız bi yandanda, ligde bazı maçları zor kazanıyosun istatistik olarak ezsende skora yansımıyor acaba neden sayın hocam
    Aynı şeyleri bende düşünüyorum. Oyunculardanmı taktiktenmi çözemedim. Mesela ligdeki 3-3 biten Antalya maçından 2 gün sonra Bayern maçı vardı. Benim düşüncem oyunda da gerçekteki gibi oyuncuların aklında o maç olduğu. Çünkü bunu geçen yıl bir iki oyuncuda yaşadım. Böyle önemli maçlar öncesindeki lig maçları çok zorluk çekiyordum. Sanki maç seçiliyor gibime geliyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Rakip kim rakip
    10+ şut tehdidinin çoğu uzaktan demişsin ama o zaman orta sahalar problemli ^^

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Rakibi dört gözle bekliyoruz.

Ufak tefek sorunlar olabilir ama halledersin onları
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Rakip akşam belli olacak. Kura gününe kadar tatile çıktım
    Takımda bir takım sorunlar var onları çözümlemem lazım. Paslaşarak gir diyorum bam güm vuruyorlar. Bazı oyuncuların performansı dalgalı gidiyor. Akşam onların form durumunu ve profillerini paylaşacağım. Özellikle forvetlerim liğe mükemmel başlıyorlar ama sonrada derin bir sesizliğe bürüünüyor. Bu sıkıntılar 8 sezondur var. Bir çözüm bulmam gerekecek

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Tebrikler Bayern elendi kupanın fovorisi sen oldun bence

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yaf daha barça ile belalım chelsea var ama manu yu eleyen hajduk gelirse yaşadık

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bayern'i elemişiz, kupayıı alalım bari

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İnş gelir ama bakalım rakip kim olacak

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu maçtan itibaren lig maçlarını asistana devretmeye başladım. Zaten puan farkı açıldı. Çok kötü bir seri yemezsek şampiyonuz.

Ümüt ile ilgili bir rekor geldi.

Kura çekimi sonrası ben

Çok tanınmış bir deyimimiz burda tam yerine oturdu. Benim durumuma çevirirsek eğerki
    "Alma Alamanların ahı, Çıkartır Belçikalılar Aheste Aheste"
    Bu iki maçta oyuncularım 9 da yese 10 da yese kızmayacağım. Çünkü onlardan önce hocaları mağlubiyeti ve turu geçemediğini kabullendi. Adamlar psikolojik baskı kurdular.
    Tur gitti bence hiç şansımız yok. Bu senede Çeyrek finalde elendik.

Bu arada AL çeyrek final eşleşmeleri de yapıldı. Ve çeyrek finalde bir türk takımı daha var.
    Adamların kura sanki AL değilde ŞL varmış gibi.

Evet arkadaşlar kaç tane yeriz?
    Nasılsa courtise gol atamayacağım.

Abi geçmiş olsun bu senede buraya kadar mış yıl 2021 olunca çelsi hakkında pek fikir yürütemiyorum ama curtis geçeriz bu sefer heralde

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Amaaan Allah'ım gol yemeden 6 atmışız

Courtioa'ya atacağız bu sefer inanıyorum ben

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İyi de ben inanmıyorum o inanc yok. Hoca baştan kabul etmiş oyuncular ne durumdadır düşünün
    Akşama kadrosu ile önemli oyuncularının profilini atarım

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Aha buraya yazdım turlarız 😊

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul, Muğla

Chelsea oyunun en sert takımlarından bence. Yine de Adanaya inancımız tam, tur bizimdir.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Bence 2 takımdan biri yarı finale çıkar Bu maç Adanada kesinleşir

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Bayern i elemek büyük başarı,Chelsea yi de geçebiliriz inşallah KURTUA formunda değildir

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

6-0 ankara

Chelsea eleyekte kötü oyun olsun tur bizim olsun
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Ben bu sefer eleyecegimizi dusunuyorum. Her sey deplasmandaki ilk maca bagli bence.Eger avantajli bir skor alirsak evimizde bu isi bitiririz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Bence 2 takımdan biri yarı finale çıkar Bu maç Adanada kesinleşir
    Egecim zaten çeyrek finaldeyiz. Zaten biri yarı finale çıkıyor Başka ihtimal yok.

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Bayern i elemek büyük başarı,Chelsea yi de geçebiliriz inşallah KURTUA formunda değildir
    Aslında maçın başında formsuzdu ama nasıl olduysa eskiye döndü.

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    6-0 ankara

Chelsea eleyekte kötü oyun olsun tur bizim olsun
    6-0 değil 0-6 plakasını bulduk Malesef süper başlangıç yaptık ama devamını getiremedik.

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Ben bu sefer eleyecegimizi dusunuyorum. Her sey deplasmandaki ilk maca bagli bence.Eger avantajli bir skor alirsak evimizde bu isi bitiririz.
    Benim ilk maçtan sonra umudum kalmadı direk asistana vereceğim. Zaten maç sonu bir kaç oyuncuya uyarı bazılarına para cezası verdim.

Quote Originally Posted by perasis View Post
    Chelsea oyunun en sert takımlarından bence. Yine de Adanaya inancımız tam, tur bizimdir.
    Malesef o şansımızı teptik. İkinci maçta hiç şansımız yok.

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Aha buraya yazdım turlarız 😊
    Malesef turu geçememe ihtimalimiz geçme ihtimalimizde epeyi yüksek. Turlama ihtimalimiz %0,01 gibi bir şey.

Arkadaşlar birazdan güncelleme geliyor. Birde devamlı takip ettiğim arkadaşlar bir kaç gündür yoğunluktan pek bakamadım kusura bakmayın.

Turu geçicez inanıyorum sana

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Turu geçicez inanıyorum sana
    Skoru görünce benim gibi inancın biter

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Son 5 hafta kaldı.Artık bu saatten sonra bizim 5-5 mağlubiyet Eskişehirin 5-5 galibiyet alması ile şampiyonluğu kaybedebiliriz. Çok düşük bir ihtimal yani. Bundan sonraki maçları Asistana vereceğim. Eşek değil ya bir beraberlik alır en azından. Yada Es-es bir maçta takılır.

Sizce son 5 maçta Beşiktaşın rekorunu kırabilirmiyiz.

Dünya Kupası Elemeleri

Bu saatten sonra Belçika bize liderliği vermez. Tüm maçlarımızı kazanıp play off oynamak istiyoruz. eğerki Kupaya gidemezsem zaten istifa edeceğim.

Ve Büyük Maç

Ya ne güzel maça başlamıştır. Daha 8. dakikada 2-0 öne geçmişiz. Courtise gol atmayı başarmışız ve onun performansını 6 lara düşürmüşüz. Neden kötü oynamaya başlıyorsunuz anlamaıyorum. Çok iyi oynarken birden moraller alt üst oldu. ve sonrasında da bu sonuç çıktı. Şimdi evimizde 3-0 yenersek anca turluyoruz ki imkansız. Leo nun bursa ile yaptığını benimkilerin yapacağından umudum yok. Bu maç sonrası bazılarına uyarı bazılarınada 1 haftalık maaş kesintisi verdim. Aslında iyi başlamasalar diğer maçlardaki gibi kötü olsalardı. Amenna diyecektim. Bir şey yapmayacaktım. Ama 2-0 dan maç vermekte olmaz.
    Ragnar dostum 80. dakikaya kadar senin taktikle gittim. Ama baktım mutlaka gol atmam lazım çift forvete döndüm. En azından en kadar gol atarsam kardır dedim ama atamadılar.
    Şimdiki maçı direk asistana vereceğim ne halt ederse etsin artık.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

chelsea kötü olmuş

Milli takım da düzelmeler başlamış

Ligde söyleyecek bir şey yok
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    chelsea kötü olmuş

Milli takım da düzelmeler başlamış

Ligde söyleyecek bir şey yok
    Malesef Chelsea kötü oldu. İkinci maça asistan çıkacak. Güvenim ona sonsuz. ( Yerse gaza getirelim. )

Milli takımda zaten sorun yoktu sadece baş belalılarım Courtis ile Lukaku orda oynadıkları için yenemiyorum.
    Aynen bu sene bir ara tökezlesekte lig için pek diyecek bir şey yok. Ama çok gol yedik.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

La benim asistan ezilmemiş ya. Zaten umut yoktu yinede iyi iş çıkarmışlar. Courtise iki maçtada ikişer golden 4 gol attık. Şansızlığımızı kırdık. Artık seneye onları deviririz. Bu senede yarı final göremedik. Kısmetimizi seneye kovalayacağız.

Beni deli eden diğer bir maç daha. Bu maç sonrası Sezeri kadro dışı bıraktım. Ama Chelsea maçı için kadroya aldım.

Şimdi sadece Adej ın gol kralı olmasını sağlamak için ZTK maçlarını oynuyacağım. Diğer maçları asistana bırakacağım.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Hocam kötü gitmiyoruz chelsea maçları kötü olmuş ama umut yoktu zaten

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Hocam kötü gitmiyoruz chelsea maçları kötü olmuş ama umut yoktu zaten
    Aynen zaten umudum yoktu ama ona rağmen ilk maçta az dirençli olsak daha iyi idi. Zaten Chelsea maçına ilk kalecim Haydardan yoksun çıktım. Maçtan 2 gün önce 2 haftalığına sakatlandı. Kesin Figonun oyunları bunlar.
    Ama takımda genel bir düşüş var gibi sanki tatili bekliyorlar.

Abi chelsea maçlarında çok şanssızlık yaşamışsın 2 0 öne geç sonra maçı ver.. Çelsinin hocası mourinho falanmı hala nasıl gazladıysa takımı. Şu taktiği sezon başında hazırlık kampında bi dene iki maçlık üç maçlık taktiklerle tutturamıyordum bende taktiği oturtmak için her milli maç arasında 2 hazırlık maçı yaptım 3.lig takımlarıyla falan. Şimdi benim ligdekilerde çözdü taktiği sanırım zor maç almaya başladık. Şl de sıkıntı yok tıkır tıkır işliyor ama lig sallantıda benimde

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

zaten lig bitti oldu. kaldı 4 maç sonrasında bol hazırlık maçları ile deneyeceğim. Ama şuanda hedefim iki gol kralı çıkarmak hatta ligdeki gol krallığında bile ilk ikiyi benimkilerden olmasına sağlamak ve ayrıca asist kralı yapmak olduğundan tüm maçlrı ben oynamaya karar verdim.

Aynen dediğin gibi manyak Mourunhio mu ne o var.

Sayfa 23 / 35 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Mesaj Yetkileri