Sayfa 26 / 35 İlkİlk ... 162425262728 ... SonSon
751 ile 780 arası toplam 1045 sonuç

Konu: "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    40 zor be
    Şimdi sakatlandı satamıyorum sezon ortasında Serzenishin taktiği kullanır gönderirim.

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Bayadır girmemiştik senin kariyere , girmez olaydım 9-0 ne yav :S O asistanı sokak ortasında döverdim ben Yanlış gördüm mü diye bir daha baktım , yok abi 9-0 ya
    Ya özellikleri kötü bir asistan olsa direk Yılmaz hocanın eline vereceğim geldiğinde de postalarım ama adam iyi bir asistan ondan bir şey demedim.

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Artık diyebilecek bir şey kalmadı hocam herşey tıkırında
    takım güzel gidiyor.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Çok iyi para gelmiş sattıklarımızdan.Oyuncu almayacakmıyız?
    Hocam as takıma oyuncu almama gerek yok zaten elimdekiler iyi sadece rotasyon için alabilirim onada pek gerek yok yedeklerde asları aratmıyor. Şu anda biraz daha eleman aldım ama onlarda
    zaten al-sat yapacağımdan aldım. Şimdi sadece transferleri yayınlayacağım ama yarın profillerinide yayınlarım

Arkadaşlar bugün yoğun bir gün geçirdim yorgunum sadece Şl grupları ile Takımlarımızın AL gruplarını yayınlayacağım.Birde kariyerleri takip edemediğim arkadaşlar kusura bakmayın yorgunluktan pek bir şey yapamayacağım. Ama sonra tek tek bakacağım.

BİR EFSANE DAHA KAYDI.
    Beyefendi kimliği centilmence açıklamaları ile tüm renklerin gönlünü fetheden,Beşiktaş klübündeki en uzun başkanlık yapan ve İnönü stadında ilk golü atan Süleyman Seba vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine ve Beşiktaş Kulübüne baş sağlığı dilerim.

Öncelikle Transfer özetini geçelim.
    Gelen Oyuncularımız.Profillerini yarın paylaşacağım.

Giden Oyuncularımız

Calix memleketinden dönünce ona yer açmak adına Elvis Minayı kiralık gönderdik. Aylık 500,000 TL alacağız. Ama maaşını biz ödeyeceğiz. Maaşıda zaten 56,000 TL.
    Bu arada yarın Calix ve Cafenin eğitimleri bitti son durumlarınıda paylaşacağım.

Gelelim Şl grubu ve Al grublarına.

Ben ve Galatasaray rahat çıkarda Eskişehir zorlanır. Açıkcası ilk Wolfsburg çıktığında o grupta olmak istedim ama olmadı. Elin kırılsın emi Figo reis.

Kura çekimi sonrası Adanasporlu taraftarlar ve ben

Kuradan Sonra Mourinho

Kuradan sonra Lukaku

Kuradan sonra Courtis

Caps paylaşımı serbesttir.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Dün söylediğim gibi transferlerimizin profillerini paylaşayım. Hiç birini as takımım için almadım. Bir iki yıl kiralayıp sonrasında satmayı düşünüyorum. Sezon ortasında kiralamaya çalışacağız bakalım başarabilirmiyiz.

Aabech in peşinde bir kaç büyük klüp olunca aldım. Bakalım neler yapacak göreceğiz. Daha bize gelmesine 2,5 yıl var.

Gelelim bu sezon ki kombine sayımıza. Geçen sezona göre çok az artmış. Sebebini bende anlamadım. Başarı da var takımda ama neden rağbet az anlamadım. Stadımızda 33,000 kişilik az da değil. Ne istiyorlar ki ŞL yimi alalım.

Bir sonraki güncellememizde lig maçlarını yayınlayacağım. Şu anda Cafenin gollerini youtube ye yüklemeye çalışıyorum. Yüklenince hepsini bir paylaşacağım.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Taraftar çıldırdı Şl'yi istiyor!

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Taraftar çıldırdı Şl'yi istiyor!
    İnşallah bende istiyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam kupa gelsin
    ADANA DEMİRSPOR

abi regenler çok iyide hep kilit özellikleri biraz aşağıda yoksa 10 ker şampiyon yapar bunlar seni şlde

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam kupa gelsin
    İnşallah bende onu istiyorum. Ama öncelikle belalımızı bir geçmemiz lazım.
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    abi regenler çok iyide hep kilit özellikleri biraz aşağıda yoksa 10 ker şampiyon yapar bunlar seni şlde
    Mesela hangisinin hangi özellikleri hala öğrenecek çok şeyimin olduğunu düşünüyorum. Yenileri kast ediyorsan onlarla pek işim olmayacak

son paylaştığın elemanlar abi ya, mesela ben forvet alacaksam adamın bitiriciliğinden çok mentalitesine bakarım. Kararlılık, konsantrasyon, soğuk kanlılık, topsuz alan ve tabiki fiziksel özellikleri minimum 13lerde olmalı. Yoksa bitiriciliği isterse 20 olsun adamın mentanli ve fiziği iyi değilse teknik özelliklerini devamlı yansıtamaz sahaya. Huntelaar, mario gomez falan geçmiş oyunlarda bitiricilikleri çok yüksekti fakat bazı mental özellikleri kötü olduğu için 1 maç varsa 5 maç yoktular

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Luzzu dışında diğerlerinin çok çalışması lazım abi yav

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yine Chelsea

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Chelsea ile aranizda telepatik bir bağ var abi.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

son paylaştığın elemanlar abi ya, mesela ben forvet alacaksam adamın bitiriciliğinden çok mentalitesine bakarım. Kararlılık, konsantrasyon, soğuk kanlılık, topsuz alan ve tabiki fiziksel özellikleri minimum 13lerde olmalı. Yoksa bitiriciliği isterse 20 olsun adamın mentanli ve fiziği iyi değilse teknik özelliklerini devamlı yansıtamaz sahaya. Huntelaar, mario gomez falan geçmiş oyunlarda bitiricilikleri çok yüksekti fakat bazı mental özellikleri kötü olduğu için 1 maç varsa 5 maç yoktular
    Anladım. Bende bazı özelliklere bakıyorum. Mesela karar verme kararlılık hız hızlanma top kapma vs. gibi Soğukkanlılığa ve boy a pek bakamıyorum. Her seferinde bir sonrakinde dikkat edeceğim diyorum ama sonra yine unutuyorum. Mental özellikleri gerçekten önemli bunu daha önce Diazın kariyerlerinde de ondan öğrenmiştim.
    Birde dostum şu paylaşacağım maçların istatistiklerine bir göz atsana sorun nerde acaba?

Luzzu dışında diğerlerinin çok çalışması lazım abi yav
    Yaf zaten onlar benim 8 yabancımın arasına giremezler. Belki Fellaini yi sezon sonu gönderirsem Elvis Mina girebilir. Onları 1-2 yıl kiralar sonra kaça satarsak satacağım. Zaten beleşe geldiler.
    Yine Chelsea
    Yaf nedir bunlarla benim bağım anlamadım. Banega nın dediği gibi bir telapatiklik var.
    Quote Originally Posted by Banega View Post
    Chelsea ile aranizda telepatik bir bağ var abi.
    Aynen var bir şeyler.Ama bu sefer yeneceğim.

Cafe ve Calix in eğitimleri bitti.İsteyen olursa eski profillerinide paylaşabilirim. Arşivimde duruyorlar.

Ve Süper Ligi açmış bulunuyoruz.

Açıkcası 17. dakikada 3-0 olunca tamam dedim intikamımı alacağım ama sonra sanki el frenini çektiler de durdular. Hele ki 3. golden sonra öyle fırlamışımki hanım bile uyanmış ne oluyor dedi. Az kalsın cocuğu uyandıracaktım.
    Cafenin attığı golleri yükledim. İlk kez böyle bir şey yaptım. Hatalarımız varsa affola ve söylerseniz sonrakilerde doğrusunu yapmaya çalışırız.
    [YOUTUBE="mfEjD3MS6mE"]Cafe 1. Gol[/YOUTUBE]
    [YOUTUBE="KRt3_RlG_uo"]Cafe 2. Gol[/YOUTUBE]
    [YOUTUBE="OwUZb7O1pHs"]Cafe 3. Gol[/YOUTUBE]

2-1 den maç çevirdik.

Devamı bir sonraki güncellemede.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bir bomba patlatalım dedik ama elimizde patladı. Bütçemiz yetmedi. Adamın istediğini veremedik.

Bu kadar önemli bir maç öncesinde böyle bir sakatlık olurmu ya. Sol bekime en çok ihtiyaç duyduğum maçtan önce sakatlandı.

Dünya kupası eleme maçlarımız.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Güzel gidiyoruz abi Bende Dortmund attığım 2.gole sevinirken yazlıkta tüm siteyi sallamıştım Bir koşuşum vardı bahçede

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Güzel gidiyoruz abi Bende Dortmund attığım 2.gole sevinirken yazlıkta tüm siteyi sallamıştım Bir koşuşum vardı bahçede
    Ya bu oyununda böyle bir güzelliği var.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Lige diyecek bir şey yok herşey tıkırında
    Türkiye ile halletmişin gibi sorunları
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Lige diyecek bir şey yok herşey tıkırında
    Türkiye ile halletmişin gibi sorunları
    Yok ya hallolmadı hala oynadıkları oyundan mutlu değilim. Kesin olan bir şey var Dünya kupası sonrası takımı bırakacağım. Adamlar kazaklarla andorraya 6-7 atarken ben 2 yi zor atıyorum.

Abi bu taktikte maç alıyosun, skor alıyosun ama istatistik olarak bir anda oyun tersine dönebiliyor. Newcastleda da göreceksin paylaştığımda maçları ilk yarı topun hakimi tamamen biziz sağdan soldan yükleniyoruz rakibin adım atacak yeri yok 20'ye 3 şut, 70' 30 top hakimiyetiyle ilk yarı bitiyor bazen 2. yarı oyun dengleniyor rakibin şutlar 15 e geliyor tp hakimiyeti 50 lerde oluyor bende çözemedim açıkçası. taktikte bu sezon ufak bi oynama yaptım ben mantalite gene kontra atak ama oyun anlayışını akıcı yaptım. Bu sefer takımda daha teknik adamlar olduğu için biraz daha serbestlik tanıdım takıma.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Ortalama 650-700 pas yapıyoruz oran şahane ama 200'e yakınını kaybediyoruz sebebi çok mu hızlı pas yapıyorlar.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Abi bu taktikte maç alıyosun, skor alıyosun ama istatistik olarak bir anda oyun tersine dönebiliyor. Newcastleda da göreceksin paylaştığımda maçları ilk yarı topun hakimi tamamen biziz sağdan soldan yükleniyoruz rakibin adım atacak yeri yok 20'ye 3 şut, 70' 30 top hakimiyetiyle ilk yarı bitiyor bazen 2. yarı oyun dengleniyor rakibin şutlar 15 e geliyor tp hakimiyeti 50 lerde oluyor bende çözemedim açıkçası. taktikte bu sezon ufak bi oynama yaptım ben mantalite gene kontra atak ama oyun anlayışını akıcı yaptım. Bu sefer takımda daha teknik adamlar olduğu için biraz daha serbestlik tanıdım takıma.
    Aynen dediğin gibi oluyor. Maçın bazı bölümlerinde top benim orta sahada geziyor. Ama yinede kaleye hızlı gidiyoruz. Aslında dediğin gibi katı değilde akıcı yada dengeli yaparsam nasıl olur onu merak ediyorum. Oyuncularımın teknikleri iyi bu yüzden serbestlik işe yarıyabilir.

Ortalama 650-700 pas yapıyoruz oran şahane ama 200'e yakınını kaybediyoruz sebebi çok mu hızlı pas yapıyorlar.
    Çoğunlukta uzun topları kaptırıyoruz. Ama maçın bazı bölümlerinde kısa paslarda da sorun yaşıyoruz. Kaleye hızlı gitmeye çalışırken top kayıpları oluyor.

Bir sonraki mesajda ŞL maçlarımız var.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yine yenemedik. :S

Maçta baktım olmayacak bir türlü atamıyoruz. Bende çift forvet sistemine döndüm. Dk 60 dan sonra değiştirdim. İyi oynayan ama yorulmaya başlayan oss lerimi (berbat oynayan stoperli çıkarmak yerine) çıkardım. Daha dinç olan oyuncuları koydum ya bu şekildeki gibi bir geri dönüş yapacaktık yada onlarda stoperlerim gibi berbat bir oyun sergileyecekler ve fark yiyecektik. Neyseki korktuğum başıma gelmedi.
    Linusun bu formuna hak verebilirim. Çünkü kaptan bir önceki Kasımpaşa maçında çok iyi oynadığı halde sonlara doğru kendi kalesine gol attığından hala onun moral bozukluğunu yaşıyor olabilirde diğer kazma neden böyle oynadı anlamadım. Resmen gelene geçene selam verdi yol verdi.

Bazı oyuncularımın dengesizliği beni deli ediyor. Örnek olarak 4 oyuncunun formlarını veriyorum. Adam bir önceki maçta harikalar oynarken sonrakilerde kayıplarda ama sonrakinde yine muhteşemler.

Cafeyi Trabzon maçında bilerek oynatmadım biraz kondisyonu düşüktü daha da düşmesinde Chelsea maçında rahat oynasın diye ama değişen bir şey olmadı.

Neden o 4 golün ikisinide Chelseya atmadı ki atsaydı berabere kalacaktık.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Mourinhoyu beni hatırlat Bu arada toparlanmamız lazım Şl'de Milli takımla devam et bence

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

5. maçımız Chelsea ile eğerki o zamana kadar garantileyemezsek seve seve bahsederim. Bol bol delirir

Mükemmel gidiyosun.Şampiyonlar ligi grubu biraz zor olmuş bunun da etkisi var.Bence toparlanırız

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by mami2602 View Post
    Mükemmel gidiyosun.Şampiyonlar ligi grubu biraz zor olmuş bunun da etkisi var.Bence toparlanırız
    Grupta sıkıntı yok toparlarızda bizi delirten belalımız Chelsea

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Chelsea yapmış yapacağını

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Chelsea yapmış yapacağını
    Aynen yaptı gene yapacağını. Adamlara taktım elbet yeneceğim. Onları yenmeden kariyeri kapatmayacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İlk mağlubiyetimizi aldık. Hemde acı verici bir mağlubiyet oldu.

Artık mağlubiyetlede tanışınca direk asistana devrettim. Oda zorla yenmiş. Ben en iyisi bir daha vermeyim yoksa bir Galatasaray faciası daha yaşarız.

Dünya Kupası elemeleri

Başkasının en az 7 attığına biz 5 i zor atıyoruz.

En kilit oyuncumuzu 1 aylğına sakat verdik. Bakalım onsuz ne yapabileceğiz.

Bu arada En iyi ikincilerde ilk sırayı aldık. Ama ona rağmen orda Avustuya gibi bir rakip varken bizim çektiğimiz takıma bakın. Oyun bile sen bu milli takımı bırak diyor

Fransanın arkasında ikinci olmuş. Bakalım biz ne yapacağız. Benim bu oyunla pek umudum yok ya neyse. Benim Adananın oyuncuları klüb bazında iyi olsalarda milli takımda pek verim vermiyorlar.

Sırada Valencia maçımız var ve kilit iki oyuncumuz ve rotasyonda da olsa bir nevi yeri geldiğinde kilit diyebileceğim bir oyuncumdan yoksun çıkacağım. Anlaşılan biz gruptan bu sezon çıkamayacağız.

Kaptan Linusun yokluğunda savunma çok gedik verecek. Sezer Özmenin performansı bu sezon hiç iyi değil. Diğerleri de zaten pek verimli değiller. Bakalım ne yapacaklar.

Ve en önemli oyuncumuz.

Bu sezon muhteşem bir sezon geçiren Prensimin böyle zamanda sakatlanması hiç iyi olmadı. Yerinde oynayacak Adej-Parra ve Hüseyin Aslan var ki bunlardan bir tek parra biraz etkili gibi buda bizim açımızdan zor geçecek bir maç demektir. Bari Ragnar hocamdaki gibi o etkili olamasa bile arkadaşları etkili olsada beklerim yad orta saham golleri atıp alsak yoksa yanarız.

Ege cim senin Sanmarinonun durumu hiçte iyi değil.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

İtalyanın çıkması kötü olmuş ama güveniyorum sana Adanada güzel gidiyor Şükür, aynı sorun bende yok oyuncularım hem Libertasta hemde San Marinoda iyi oynuyor San Marinonun durumuna üzüldüm açıkçası

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Taktiği çok seviyorsun falan da aslında gerçekten iyi değil çok riskli bir taktik değiştirmeye bak o kadar kalitesiz bir takım değilsin sen bu sonuçları almaman gerek

Sayfa 26 / 35 İlkİlk ... 162425262728 ... SonSon

Mesaj Yetkileri