Sayfa 28 / 30 İlkİlk ... 182627282930 SonSon
811 ile 840 arası toplam 889 sonuç

Konu: Twitter Açıldı - Youtube Tekrar Kapatıldı !

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Umarım ülke için hayırlısı olur. akp yine çoğunluk olacak, orası kesin gibi duruyor ama inşallah başbakan çıkıp da "millet bizi akladı" demez. Bari bu konuda bizi yanıltısın ve kendini aklamanın peşine düşsün.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Siz nasıl Youtube'a giremiyorsunuz anlamadım ben telefondan filanda giriyorum vpn filan kullanmadan.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Aydin View Post
    Umarım ülke için hayırlısı olur. akp yine çoğunluk olacak, orası kesin gibi duruyor ama inşallah başbakan çıkıp da "millet bizi akladı" demez. Bari bu konuda bizi yanıltısın ve kendini aklamanın peşine düşsün.
    Eğer genelde oy oranı %40 altına düşerse bunu diyeceğini sanmıyorum. Umarım düşer. Çünkü aldığı oy oranına göre doğruyu veya yanlışı idrak eden biri için bundan daha iyi bir cevap olmayacaktır. Ama seçimlerden yüksek bir oran çıkması durumunda İrade yine onun düşüncesinde her şeyi örtecektir.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Şimdilik bu konuyu kapatıyorum.

http://forum.turksportal.net/vb/show...46#post2629146

Seçim muhabbetlerine şuradan devam ederiz.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Twitter açılıyor

Anayasa Mahkemesi Twitter engellenmesinin kaldırılmasına karar verdi.

AYM: Başvurucuların hakları ihlal edildi. Gereğinin yapılması için karar TİB ve Bakanlığa gönderildi.

BASIN KONSEYİ'NDEN AÇIKLAMA GELDİ

Basın Konseyi, twitter'a erişimin engellenmesini "hak ihlali" olarak gören Anayasa Mahkemesi kararının derhal uygulanmasını istedi.

Konsey'den yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:
    "Twitter'a erişimin engellenmesi kararına karşı Türkiye Barolar Birliği'nin açtığı dava üzerine, Ankara İdare Mahkemesi tarafından verilen yürütmeyi durdurma kararının gereği henüz yerine getirilmemişken, en son Anayasa Mahkemesi de konuya dair yapılan bireysel başvuru sonucunda; 'hak ihlali' kararı vermiştir. Hukuk düzenimizdeki en Yüksek Mahkemenin, bu uygulamanın “insan hakları ihlali' teşkil ettiğini tescil etmesi karşısında, Twitter'a tekrar erişimin DERHAL sağlanması, demokratik hukuk devleti olmanın bir gereğidir. Basın Konseyi olarak, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın, kararı hassasiyetle, vakit geçirmeksizin yerine getirmesini bekliyoruz."
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

kapatan şahsiyetede bir ceza versinler bari öyle kapatırım ederimle olmayacağını anlasın ha pardon dokunulmazlık var tabi

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Telekominikasyon yine bildiğini okur dinlemez mahkeme falan. Hukukun verdiği kararlar bile geçerli olmuyor ülkede.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hukuk sadece onların karşısındakilere geçerli. Zaten olmayan bir hukuk sistemimiz var. Az buçuk duyarlı hakimler savcılar kaldı. Onlarda bu kararlar ile kendi sonlarını hazırlamış oluyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152141984987885

adamlar bize vergi vermeyecek
    adamlar bizim mahkememizi tanımayacak
    adamlar senin ülkende büro açmayacak
    ondan sonra da twitteri kapatanlar cezalandırılsın diyecek bir kısım aydın kesim
    Erkan Tan güzel diyo böyle millete böyle twitter

Del Piero_10 Misafir

Anlaşılan, TSK içinde yakın zamana kadar var olan ülke yönetme heveslisi unsurlar, Anayasa Mahkeme'sinde hala mevcut. Bir iki seneye bunlar da normalleştirilecektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Del Piero_10 View Post
    Anlaşılan, TSK içinde yakın zamana kadar var olan ülke yönetme heveslisi unsurlar, Anayasa Mahkeme'sinde hala mevcut. Bir iki seneye bunlar da normalleştirilecektir.
    Sen insanların sinirlerini sınamak icin geliyorsun heralde buraya.Senin normallesme dedigin diktatörlesme.Ne olacak hiç kimse paşamızın verdigi kararı bozamayacak mı hic bir kurum yaptıgın yanlıs diyemeyecek mi ? Allahım kimlere kaldık ya.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Normalleşmeyi falan bırakın da anayasa mahkemesinin kararı nasıl ugulanmaz onu anlatın.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

mesele AYM ya da yasak meselesi değil
    biraz empati yapın
    sizin karınızın kız kardeşinizin vs görüntüleri konsa
    Türkiye mahkemesi de kaldırılması konusunda karar verse ve twitter bunu sallamasa
    hala twitter kapatılmasın demekte direnir miydiniz
    samimi olan hiçkimse direnmez kapansın der çünkü ateş düştüğü yeri yakar
    AYMyi niye tanımamışmış adam senin ülkeni tanımıyo hala AYM desiniz yapmayın arkadaşlar
    biraz empati

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

La neyin hukukundan bahsediyorsunuz siz? Hukuk mu var ülkede?
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Eğer hukuk devletiysek AYM derdin de olurum tabi. Pes yahu, boşverin AYM'yi diyecek duruma gelmişsiniz. O bahsettiğin görüntülerin sahibi de gitsin mahkemede hakkını arasın, sonuç bulamazsa Anayasa mahkemesini taşısın olayı. Birinin görüntüleri falan var muhabbetine hukuku boşverir olduk.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Vergi ve Twitter.

Güzelmiş.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    Eğer hukuk devletiysek AYM derdin de olurum tabi. Pes yahu, boşverin AYM'yi diyecek duruma gelmişsiniz. O bahsettiğin görüntülerin sahibi de gitsin mahkemede hakkını arasın, sonuç bulamazsa Anayasa mahkemesini taşısın olayı. Birinin görüntüleri falan var muhabbetine hukuku boşverir olduk.
    bu kadar hukuk sevdalısısın tamam doğru ve ilkeli bir davranış
    peki twitterin türk hukukunu tanımayışında bu gösterdiğin ilkeli davranışı neden göstermedin
    sözüm geneledir
    yazdığımdan da boşverin AYM'yi anlamı çıkarmak da ayrı bi enstantane

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Türkiye'de hak, hukuk, vergi konusunda girecek miyiz gerçekten ? Varlığına inanıyor musunuz bu sistemlerin ciddi ciddi. Türkiye de tek gerçek var o da para. Money Talks...
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    peki twitterin türk hukukunu tanımayışında bu gösterdiğin ilkeli davranışı neden göstermedin
    sözüm geneledir
    Yahu o zaman devlette açsın vergi açısından davasını. Ama şuan en üst kademe twitter kapatılamaz diyor. Bunu yok sayamazsın. Bu kararı uygulamak zorundasın. Devletin vergi açısından bir sıkıntısı mı var, hukuk nezdinde gerekeni yapsın.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by Del Piero_10 View Post
    Tam başbakan ağzı ile konuşuyorsun. Onun için bir zamanlar referanduma "hayır" diyenler darbeciydi. Şimdi de twitterın kapatılmasına karşı çıkanları darbeci yapıyorsunuz.

Sonra da biz kutuplaştırıyoruz milleti di mi

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

sözüm geneledir
    tamam da sıkıntı şu, twitter geçen seneden beri mi var? twitter'a açılan davalar yeni mi açılıyor?

herkes biliyor fuatavni, haramzadeler, başçalan vs. gibi yolsuzlukları açıklayanlar yüzünden twitter'ın kapatıldığını.

"bizim mahkemelerimizi dinlemiyorlar" demagojisi yapanların laflarını getirip önümüze çok güzel koyuyorsunuz. del piero'nun dediği gibi, kullandırtmayın kendinizi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Yahu o zaman devlette açsın vergi açısından davasını. Ama şuan en üst kademe twitter kapatılamaz diyor. Bunu yok sayamazsın. Bu kararı uygulamak zorundasın. Devletin vergi açısından bir sıkıntısı mı var, hukuk nezdinde gerekeni yapsın.
    ben AYMde değili Aym verdiyse uygulansın ona bir şey dediğimiz yok
    benim derdim samimiyet ve malesef yasağı eleştirenlerde o samimiyeti göremiyorum anlatmak istediğim bu

tamam da sıkıntı şu, twitter geçen seneden beri mi var? twitter'a açılan davalar yeni mi açılıyor?

herkes biliyor fuatavni, haramzadeler, başçalan vs. gibi yolsuzlukları açıklayanlar yüzünden twitter'ın kapatıldığını.

"bizim mahkemelerimizi dinlemiyorlar" demagojisi yapanların laflarını getirip önümüze çok güzel koyuyorsunuz. del piero'nun dediği gibi, kullandırtmayın kendinizi
    ülkemi düşünmenin adı demogaji olduysa tamam demagoji yapıyorum

bu mesajı konunun başın atmıştım

haklısın europeanconquer herkesin başbakana küfretme hakkı var ve kimse bu hakkı kullanmakta cimri davranmıyor da
    şunu düşünsek ya
    adamlar benim ülkemin mahkemesini tanımıyor
    türkiyeyi tınlamıyor abi hiç mi milli damarınız kabarmıyor
    kapatmanın hiçbi türlüsünü desteklemiyorum bu karar bile yanlış ama
    benim ülkemi de tanısın be abi yanlış mıyım
    capslar bu arada süper bide fac kapansa ne capslar çıkar başbakan olsam denerdim yani seçimlerden sonra
    hala da desteklemiyorum ama yapacak başka bir şey yoksa ona da birşey diyemem

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

ülkemi düşünmenin adı demogaji olduysa tamam demagoji yapıyorum
    yahu yolcucum, sen twitter'ın avukatları buraya geldiğinde "twitter'ı dize getirdik" diye mesaj atmış adamsın, twitter'ın yaptıkları yüzünden düşündüklerini "ülkemi düşünüyorum" diye adlandırıyorsan, çok merak ediyorum ülkeni bombalayıp savaş çıkartmak isteyenler hakkında neler düşündüğünü?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tartışmaya ara verinde nolur şunu izleyin

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ralph View Post

educatedear bu işi biliyor
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kimi insanlar, başbakan evdeki ampulleri sökecez dese ona bile bir bahane uyduracak durumdalar. Çok görmemek lazım Twitter'ın kapatılması gericiliğini savunanları, Yasakçı zihniyeti.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Ralph View Post

Efsane olmuş efsane
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Twitter açıldı.

Del Piero_10 Misafir

Tam başbakan ağzı ile konuşuyorsun. Onun için bir zamanlar referanduma "hayır" diyenler darbeciydi. Şimdi de twitterın kapatılmasına karşı çıkanları darbeci yapıyorsunuz.

Sonra da biz kutuplaştırıyoruz milleti di mi
    Yoo darbeci demiyorum. Ülke yönetme heveslisi olup yönetemeyince, yönettirmeme yoluna gidenler diyorum. Eskiden mezhepçi, ulusalcı hükümranlığının 367, kapatma davası gibi garabetlerini konuşuyorduk. Şimdi yeni transfer Fetocular da geldi aralarına. İki başlı yönetimden bu ülkeye fayda gelmez.

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Vergi ve Twitter.

Güzelmiş.
    Türkiye üzerinden aldıkları hit ile milyonları kaldırmayı biliyorlar. Paranın olduğu yerde vergi de olur.

Normalleşmeyi falan bırakın da anayasa mahkemesinin kararı nasıl ugulanmaz onu anlatın.
    Uygulanacak merak etme de mesele aym böyle idari bir karar üzerinde tasarrufta bulunmamalı. Seçilmiş iktidar her atacağı adımı onlara soracaksa seçimlere gerek yok. Uygulanmasaydı da kimse birşey diyemezdi, yetki aşımı olduğu için. İktidar yine gazınızı almak için iyi niyet gösteriyor.

Sayfa 28 / 30 İlkİlk ... 182627282930 SonSon

Mesaj Yetkileri