Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 102 sonuç

Konu: FM 2013 Demo yayınlandı !

kanattan atılan her top gol oluyor maç motoru inşallah full sürümde düzelir

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Demoya Turkiye Ligini eklemek mumkunmu

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Oyunun demosuyla oynamama rağmen fm 2006 sonra ilk kez oyundan bu kadar keyif aldım..Gerçekten iyi iş cıkarmışlar..

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

steam ile bir türlü indiremedim. siz kendi dns adreslerinizi verebilir misiniz ?

demo da kulübe genel bakış penceresinde sağ üst köşede ekstra seçenekler butonu var orda takımları rekabet turnuvası için dışa aktar seçeneği var bu ne işe yarıyor.

Nesil
    2006

Liverpool'u yönetiyorum, antreman sistemini ayarlıyamıyorum. Eski serilerde ki gibi, sadece antreman ekranı gözüküyor ve neye yöneleceklerini seçebiliyorum. Hangi programı daha yoğun yapacağına veya, mevkiye göre antreman ayarlayamıyorum.

Arkadaşlar steamde store bölümüne girmiyor yardımcı olursanız sevinirimm

girse bile sayfa beyaz kalıyor,tamamı yüklenmiyor

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

dns ayarlarınızı sıfırlayın.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by manu4 View Post
    DNS kodunu değiştir, modemi kapat aç. Düzeliyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by manu4 View Post
    comodo dns'lerini kullan.

Quote Originally Posted by Universal View Post
    DNS kodunu değiştir, modemi kapat aç. Düzeliyor.
    Teşekkürler,iniyor

yukarıda bir arkadaş ta sormuş demoya türkiye ligini eklemek mümkünmü acaba ?

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Bildiğim kadaryla hayır. Sabredin 2 Kasım'da çıkıyor oyun.

Steam ID: fotosuki

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

oha fm.exe için avira antivirüs virüs hatası verdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Clasic kariyer modunu beğenmedim.Ayrıntıları törpüleyelim daha hızlı oynansın diye bu seferde hiçbir ayrıntı kalmamış.Direk kadro kurup oyuna çıkarmış gibi hissettim kendimi.Bir etkinliğim yok gibi geldi.Clasic modda oynamak istiyordum ancak görülüyorki normal moddan devam edeceğim bu sene.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

acayip değişik geldi oyun.

Güzel oyun güzel

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

17 maç oynayabildim..Gerçkten oyun cok zevkli maalesef bu sene oynamıyıcam oynuyanlara kariyerlerinde başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Papiss Cisse , Finishing 20. Newcastle bu sene oynanır arkadaş.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

ben biraz hayal kırıklığına uğradım demo oynarken, umarın full sürümde düzelir.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

skin cok hosuma gitti, yumusak bir gorunum var.

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

nasıl indirebiliyorsunuz steam sitesi cok agır demoyu indire basınca bir cevap gelmiyor sürekli bekliyor

Aslında maç motoru kötü değil. Paslaşma stillerine baktığımda gerçek hayata göre ayarlamışlar. Ancak bazı paslarda top çok uzun gidiyor. Yani uzun paslarda sıkıntı var. Bir arkadaşın dediği gibi yan toplardan çok gol oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Quote Originally Posted by ceb58 View Post
    Aslında maç motoru kötü değil. Paslaşma stillerine baktığımda gerçek hayata göre ayarlamışlar. Ancak bazı paslarda top çok uzun gidiyor. Yani uzun paslarda sıkıntı var. Bir arkadaşın dediği gibi yan toplardan çok gol oluyor.
    bize tuhaf geliyor belki ama avrupa futbolunda yan toplardan daha cok gol olur. bizim ligimizde daha cok gobekten hucumlar yapildigi icin alisik degiliz yan toplardan gol olmasina ama bence kanatlardan cok gol olmasi normal. bu konu abartilmamali.

bunun disinda benim PC biraz eski oldugu icin 3D maclarda yorumum yok ama menu gorunum olarak cok degismis. daha modern bir gorunume sahip. oyun icerigi genel anlamda cok degismemis. oynayarak detaylari da kesfederiz yavastan.

turkce oynamakta zorlaniyorum maalesef. terimlerdeki aliskanliklardan dolayi turkce bana daha zor geliyor. ozellikle oyuncu ozellikleri ve pozisyonlarinin kisaltmalarini ilk bakista cozemiyorum maalesef. o yuzden ingilizce oynamaya devam ederim gibi gorunuyor.

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    bize tuhaf geliyor belki ama avrupa futbolunda yan toplardan daha cok gol olur. bizim ligimizde daha cok gobekten hucumlar yapildigi icin alisik degiliz yan toplardan gol olmasina ama bence kanatlardan cok gol olmasi normal. bu konu abartilmamali.

bunun disinda benim PC biraz eski oldugu icin 3D maclarda yorumum yok ama menu gorunum olarak cok degismis. daha modern bir gorunume sahip. oyun icerigi genel anlamda cok degismemis. oynayarak detaylari da kesfederiz yavastan.

turkce oynamakta zorlaniyorum maalesef. terimlerdeki aliskanliklardan dolayi turkce bana daha zor geliyor. ozellikle oyuncu ozellikleri ve pozisyonlarinin kisaltmalarini ilk bakista cozemiyorum maalesef. o yuzden ingilizce oynamaya devam ederim gibi gorunuyor.
    Zamanla Türkçeye alışırız. Yıllardan beridir ingden dolayı alışamadık artık Türkçeye mecbur alısağız

Merhaba arkadaşlar,

Eskiden maçı tam ekran izlemeden oynayabiliyorduk. Yine 3d maç izleyebiliyorduk ama tam ekran olmuyordu. 2013'te bu özelliği bulamadım.

Bu özellik var mı ? yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

valla ben klasik modu daha çok beğendim şahsen. Yalnız normal modda ayrıntı çokken bu modda ayrıntıyı bayağı azaltmışar.İkisinin ortası olsa daha güzel olurdu.Klasiğin skin'i çok hoşuma gitti şahsen

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Yok arkadaş demo tad vermiyor bana ya.Ben yabancı liglerde oynayamam hiç zevk alamam.Bana türkiye ligleri lazım.Şu oyun bir çıksaydı hayırlısıyla da oynasak ağız tadıyla.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ToRoSKaPLaNı View Post
    Yok arkadaş demo tad vermiyor bana ya.Ben yabancı liglerde oynayamam hiç zevk alamam.Bana türkiye ligleri lazım.Şu oyun bir çıksaydı hayırlısıyla da oynasak ağız tadıyla.
    Aynen gir cik bir oldu 15dakika anca kalmisimdir oyunda.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri