Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 291 sonuç

Konu: A Grubu

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Hakemler yedi tamamda %18 (17'de 3) üçlük oranıyla oynarsan kazanamazsın. Çok basit hatalar yapıyor takım. Bu hatalar Portekiz ve Britanya maçında çok göze çarpmadı ancak böyle güçlü takımlara karşı hem üçlük hemde faul kaçıramazsınız.
    O bir gerçek zaten %18 lik üçlük yüzden varsa büyük takımlara karşı kazanamazsın.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

4 Takım çıkmıyormu yahu 4. olmayalımda 3. olsak da bir şey olmaz Almanlar geliyor sanırım 4. olursak yoksa sıralamaya bakılmaksızın kura falanmı çekiliyor ?

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Sağlık Olsun,Helal Olsun...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Son maçta İspanya'yı yenmek lazım...

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

12 Dev Adam gayet iyi oynadı. Hidayet anlamsız bir şekilde böyle maçları oynayamıyor milli takımda. Mesela Ersan üzerine iş düşünce yapıyo, Ender yapıyo, Kerem Tunçeri ve Ömer Onan'da yapıyo. Ama takımın en önemli yıldızı bu maçları iyi oynamalı. Mesela Nowitzki'nin, Gallinari'nin, Gasol'un, Parker'ın milli takımlarına yaptığı etkiyi Hidayet'inde yapması gerek diye düşünüyorum...
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Yeneceğimizi düşünüyorum İspanya'yı. Gasol kardeşleri durdurursak -ki Pota altımız gayet iyi- yeneriz.İspanya henüz formunu bulmuş değil.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quote Originally Posted by Aşk-ı Şehir View Post
    12 Dev Adam gayet iyi oynadı. Hidayet anlamsız bir şekilde böyle maçları oynayamıyor milli takımda. Mesela Ersan üzerine iş düşünce yapıyo, Ender yapıyo, Kerem Tunçeri ve Ömer Onan'da yapıyo. Ama takımın en önemli yıldızı bu maçları iyi oynamalı. Mesela Nowitzki'nin, Gallinari'nin, Gasol'un, Parker'ın milli takımlarına yaptığı etkiyi Hidayet'inde yapması gerek diye düşünüyorum...
    Ben de imzamı atıyorum... Hido büyük maçlarda tutuk kalıyor,iş yapamıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hido bu maçın kilit anlarında çok sayı kaçırdı. Dünde ondan önceki günde tam gününde olmadı. Böyle maçlarda ağırlığını koyabilmesi lazım... Gayet doğru bir tespit.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

İyi top oynadık fakat çeyrek sonlarında etkisizdik. Kerem Tunçeri de dışarıda kalınca inisiyatif alacak birisi kalmadı -Hido sağolsun-. Bu işi Emir yapmaya çalıştı yarım yamalak oldu sonunda ise berbat etti. Bir maç fazla önemli değil ama kazanabileceğimiz bir maçı verdik.

Hakemlere yorum yapmıyorum zaten.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bence bu 3lük yüzdesiyle maçın sonuna kadar eşit sayılarda gelmemiz bile bir mucize .Kötü oynadığımız halde Litvanya gibi bir takımla böyle kapışıyorsak , (seyirci dezavantajına rağmen )Polonya ve İspanya'yı geçebileceğimize inanıyorum .

Kaptan gemisini yalnız bıraktı ve maçı kaybettik fazla söze gerek yok 1 galibiyet bizi bir üst tura çıkaracaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

35 dakika çok iyi oynadık , ama periyot sonlarını kötü oynadık , hele maç sonunu felaket oynadık. 3/17 üçlük de atınca kazanmamız bir hayli zordu.

Neyse hiç bi şey kaybetmedik ama kazansaydık çok şey kazanıcaktık bugün. Şimdi son maçta İspanya'yı yenmemiz gerek , İspanya'da Litvanya'yı yenmeli ki çapraz gruba eşit galibiyet taşıyalım.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Yarınki maç kimle ?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Yarınki maç kimle ?
    Yarın maç yok

Çok şansızdık yahu top içerden çıktı sürekli bu nedir.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Niye yok acaba önemli bi gün falanmı

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Tanjevic döneminde adamı ne kadar eLeştirsek te maç sonLarını oynamayı öğrenmiş ve aLışmıştık. Gördük ki Ene döneminde maçı sonLara bırakmamamız gerekiyor. 17-3 üçLük attığımız maçı böyLe kaybediyorsak çok ta fazLa üzüLmemize gerek yok asLında. Her zaman böyLe atmayız. Litvanya bugün kazandıysa bizim oyunumuz sayesinde kazandı, kendiLeri ekstra birşey yapmadı.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Zaten bizim ülkemiz hep gruplarda zorlanmıştır sonrası çorap söküğü gibi geliyor...En kötü yarı final oynayacağımızı düşünüyorum...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

@Fearless Coward

Pazar Pazartesi maçlar Pztesi İspanyayla Pazar kiminle bilmiorm

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Polonya diye biliyorum
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Pazar günü Polonya'yla oynuyoruz. Polonya çok dirençli bir takım. Zorlanabiliriz. Maça iyi motive olmalı takımımız...
    I'm back...

Evet Litvanya'yı yenemedik fakat bu kendi oyunumuzla oldu. Kaçan serbest atış ve hücumda topu tutamama işin rengini değiştirdik. Fakat oyundan memnunum. Son dakikaları iyi oynamalıyız.
    Hido'da bir sıkıntı var konsantre olamıyor gibi geldi bana.
    İspanya maçı önemli çünkü hem kendi özgüvenimiz açısından hem de bir üst gruba taşıyacağımız galibiyet açısından..

Nesil
    2011
    Yer
    Bursa

Ben şunu anladım bu turnuvalarda ev sahibi kimse hakemler o takıma yardımcı oluyor şimdi eğri oturup doğru konuşalım geçen senede bizede biraz yardım etmişti hakemler ama bu kadarda bariz bir takıma yardım edilmez yav.Litvanya çok iyi takım üstelik sadece 3 tane üçlük atıyoruz ve de maç hep başa baş gidiyor bizim önümüz açık rahat olalım.adamların 75 sayısının 30'u faul atışı zaten.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Üst gruba galibiyetler taşınacağı için çok önemli bir maçtı , pota altımız gerçekten iyi bunu görebiliyoruz ancak son dakikaları oynama yeteneğimiz var diye düşünürken bu maçta çok kötü bitirdik.Verilen kasti faulde ikincinin kaçıp üstüne kenardan başlayıp boş dönünce koptuk zaten maçtan.İspanya'dan önce Polonya maçında kaza yaşamamayı düşünüp bir galibiyet taşımalıyız üst gruba.Eğer İspanya Litvanya'yı yenerse bizim İspanya ile oynayacağımız maçta kazanıp üçlü avarajla lider çıkma olasılığımız olacak.Takıma güveniyorum artık onlar bizden korkuyor.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Tamam seyirci avantajı felan bir bahane ile yardım ediliyor ama kardeşim adam üçlüğü çıkardı onuda ver yani...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Ben Hidayeti bu kadar kötü görmedim adam vasat arkadaş.Doru dürüst oyun oynadığğını görmedim ben şu 3 maçta.Biraz daha geri planda olmalı artık bence.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

"İspanya'yı gözüne kestiren iri Türk"

3 Eylül 2011 18:36 | NTV Spor ve Ajanslar
    İspanya'nın Katalonya bölgesinin en önemli gazetelerinden "La Vanguardia", Litvanya'daki 2011 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nın en önemli yıldızlarından biri olmaya aday olarak Türk basketbolcu Enes Kanter'i gösterdi.

İspanya'nın Katalonya bölgesinin en önemli gazetelerinden "La Vanguardia", Litvanya'daki 2011 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nın en önemli yıldızlarından biri olmaya aday olarak Türk basketbolcu Enes Kanter'i gösterdi.

"İspanya'yı gözüne kestiren Türk" başlığını atan La Vanguardia, "2.08 metre boyunda, 116 kilo ve sadece 19 yaşında olan Enes Kanter, basketbolda bir döneme uluslararası düzeyde imza atacakmış gibi gözüküyor" diye yazdı. İlk defa milli takım ile uluslararası bir turnuvaya katılan Türk basketbolcu Enes'in bu zamana kadar oynadığı üç maçtaki istatistiklerinin hiçte küçümsenmeyecek boyutta olduğu vurgulanırken, Portekiz karşısında 14 sayı ve 7 ribaunt ile Türkiye Milli Takımı'nın en iyisi olduğu kaydedildi.

Şimdiden NBA seçmelerinde ilk tur 3. sıradan seçilen Enes için yapılan yorumlarda "Bu zamana kadarki istatistikleri bize gösteriyorki, basketbol dünyasına güçlü bir yıldız geliyor. Kanter'in basketbolda zaferlerle dolu bir sayfa açıp açamayacağı sorusunda önümüzdeki birkaç yıl belirleyici olacak. Şimdilik, Avrupa basketbolunun en büyük sahnesi Litvanya, onun oyununun zevkini çıkartıyor" denildi.

Şampiyonada "A" grubunda bulunan Türkiye'nin 5 Eylül pazartesi günü İspanya'ya karşı oynayacağı maçı hatırlatan İspanyol gazetesi, "Umarız, gelecek vaat eden bu Osmanlı genci, İspanya karşısında bir mola verir" ifadeleri kullandı.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Dünkü maçı Hidayet yüzünden kaybettik desek yanlış olmaz, hakemler de özellikle son bölümde çok taraflı karar verdi ama Hidayet kafa olarak maçta değildi, olmayacak işler yaptı.

Şimdiye kadar ki maçlarda en çok beğendiğim oyuncu Emir Preldzic, takıma müthiş katkı veriyor onun oyunda olduğu bölümlerde milli takımı izlemek büyük bir keyif.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Emir çizgiden bir sprintle potayı buluyor

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Preldzic'in verdiği katkının aynısını Hidayet'tende alsak mesela dün Litvanya'ya 20 sayı fark atardık..
    I'm back...

Dinlenmiş bir milli takım bugün Polonya'yı farka boğacaktır. Zaten çabuk fauller alan bir takım Polonya. Onları 6 maçtır yeniyormuşuz bu da güzel bir ayrıntı. Bugün Enes-Emir-Cenk baya katkı verecektir.

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri