Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 82 arası toplam 82 sonuç

Konu: Tekrardan Avrupa Arenası | S.S San Giovanni | Sezon 3

10.Hafta

11.Hafta

12.Hafta

3 haftada 3 beraberlik aldık Tre Fiori ve Tre Penne karşılaşmalarında beraberlik almamız normal karşılanabilir ama Cosmos karşısında mutlak galibiyet almamız gerekirdi.

Grup Aşaması 3.Hafta

Sonunda net bir galibiyet alarak moral toplayabildik. Murata karşılaşmasından 1 puan dahi alsak gruptan çıkıyoruz umarım kaza yapmayız. (Murata 0 puanla grup sonuncusu)

- - -

Pennarossa 1.80 - Beraberlik 3.00 - San Giovanni 4.00

Medya her ne kadar Pennarossa ekibini favori görsede geçen sene 3 karşılaşmada ezeli düşmanımızı yendik. Bu senede favori olmamız gerekirdi, en büyük avantajımız deplasman gibi hissetmiyor olmamız. 1 veya 2 farklı alırız bu maçı diyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

İyiyiz iyi.Penarossa'yı da yeneriz

13.Hafta

Derbide kazanan taraf biz olduk, penaltı kaçınca takımda bir panik oluştu. İyi ki fazla sürmeden golü bulduk. Negrini kendi toplamış bu sene.

14.Hafta

Bu seferde genç forvetimiz Alessandro Ponte sahneye çıktı, Perri'nin yerine oyuna dahil olmuştu ve görevini yerine getirdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Son 2 maçta 1-1 yeniyosun ne iş (:
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    İyiyiz iyi.Penarossa'yı da yeneriz
    Nedir bizden çektikleri zaten

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Son 2 maçta 1-1 yeniyosun ne iş (:
    Takım olarak hevesimiz kaçtı tabii. Olmaması gereken yenilgiler alıyoruz ve hedeflediğimiz puanın 8 eksiğindeyiz. Ve hedeflediğimiz yerin 7 sıra gerisindeyiz. İçimden bir his toparlanırız diyor ama sanmıyorum.

15.Hafta

İstikrarsızlıkta gelinen son nokta diyorum, başkada birşey demiyorum.

16.Hafta

Şu maç artık çıkış karşılaşmamız olur mu? 1 değil 2 değil 3 gol attık hemde.

- - -

Türk basınında çıkan haberlere göre adım Altınordu,Darıca Gençlerbirliği,Gaziosmanpaşa,Denizli Bld,Hacettepe,Mardinspor,Ünyespor ve Dardanelspor ile anılıyormuş.
    Last edited by NikolaiBelinski : 31.Ocak.2012 at 23:07 Reason: Eklemem gereken birşeyler vardı.

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Başarılar.Seçim çok acayip bir anca önce bu ligden kurtulmaya bakmalısın bence.

Quote Originally Posted by 37caylak37 View Post
    Başarılar.Seçim çok acayip bir anca önce bu ligden kurtulmaya bakmalısın bence.
    Teşekkürler, hem acayip hem de zorlu bir seçim. Türkiye'de çalışmak istiyorum ama başkanımız yolları ayırmak isterse tabi.

- - -

17.Hafta

Bu alınan sonuç taraftarları ve yönetimi çileden çıkardı. 1 galibiyet, 1 mağlubiyet şeklinde istikrarsız ilerleyen takımın ligin bitiminde kaçıncı olacağı yönetim tarafından merak ediliyor. İlter AYKAL maç sonu basın toplantısında yaptığı açıklamada, bu haftaya gelene kadar 34 puan hedeflediklerini ve bunun gerisinde kaldıklarını kabul etti.

GELENEK HALİNE DÖNÜŞTÜ

Geçen sene düzenlenen yılbaşı organizasyonunda Fiorentino ile karşılaşan San Giovanni, bu sene her ne kadar fikstür düzeninden dolayı biraz geç yapılacak olsada 19 Ocak tarihinde Cosmos ile karşılaşmak için takım yönetimine gönderide bulundu. Yönetim ve Aykal bu organizasyonun gelenek haline dönüşmesini istediğini söyledi.

18.Hafta

19.Hafta

20.Hafta

Gözlerime inanamıyorum üst üste 3.galibiyet aldık heralde bu bir ilk bu sezon içerisinde. Hedeflediğimiz puana adım adım yaklaşmaya başladık, 40 puan hedefliyorduk 6 puan gerisindeyiz. Onca mağlubiyete,beraberliğe rağmen ligin 3.sırasına ani bir yükseliş yaptık ve umut depoladık ama liderle aramızda 9 puan var ve ligin bitimine 8 hafta var.

YILBAŞI ORGANİZASYONU

Geçen sene kazandığımız bu organizasyonunda bu sene kaybediyoruz ama iyi oyun seyrettirdik bizi izlemeye gelenlere.

21.Hafta

Galibiyet serimiz devam ediyor, Juvenes puan kaybetti. Bu hafta evimizde Juvenes ile oynayacağız ve galibiyet tek yolmuz. Kazanırsak puan kaybı 8'e inecek ve 6 hafta kalacak ligin bitimine. Puan farkı ciddi ama Juvenes ligin son 3 haftası sırasıyla LA Fiorita (A), Tre Fiori (H), Tre Penne (A) karşılaşmalarına çıkacak ve puan kaybetmesi muhtemel.

Biz ise Tre Fiori ve La Fiorita deplasmanına gideceğiz, Pennarossa takımını evimizde ağırlayacağız ama bizim gibi sağı solu belli olmayan bir ekibin ne yapacağıda belli olmaz.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Maçlarına yorum yapamıyorum
    Aşırı istikrarsız gidiyor takım.

Maçlarına yorum yapamıyorum
    Aşırı istikrarsız gidiyor takım.
    Hiç şaşırmadım hocam bende yorumlayamıyorum takımı

- - -

22.Hafta

Juvenes Dogana karşısında rahat galip geliyoruz demek isterdim ama golün arkasına saklandık tamamen... Rakip 5 tane net gol pozisyonu yakaladı ama değerlendiremedi. Futbol bir netice oyunu ve kazanan biz olduk

23.Hafta

Takım şaha kalktı adeta 6 maçtır ardı ardına kazanıyoruz(yeni rekoru kırmış olduk) ama farkı bir türlü eritemedik rakibimizle. Ligin bitimine 5 hafta kala 1 maç fazlasıyla bizim 9 puan önümüzdeler, maç fazlasını attığımızı düşünürsek 4 hafta 6 puan fark ve kritik haftalar.

Grup Aşaması 4.Hafta

Zaten beraberlik yetiyordu ama zayıf rakibimizi mağlubiyetle kupadan uğurladık.

Çeyrek Final Eşleşmeleri

Turu geçmeye çalışacağız umarım başarılı oluruz.

- - -

24.Hafta

İnanılması güç bir galibiyet aldık. Son haftalarda vasat sonuçlar alan ve teknik direktörü istifa eden Fiori, öte yandan finansal borçlarlada uğraşıyordu(Sezon başı incelemelerinde finansal güçlerinden bahsetmiştik ama nedeni anlaşılamayan bir çöküş yaşandı.). Oyuncuların moralleri yerlerde olmasına rağmen forvetleri Toccaeli tek başına mücadele ediyordu. Ama oda sakatlanınca oyun bizim tarafımıza döndü, oda yetmedi kalecileride sakatlanınca 2 değişiklik hakları gitmiş oldu. İlk yarıda 2 gol, 2.yarıda 5 gol atarak rakibimizi çimlere gömdük adeta. Edmondo sakatlanan Negrini'nin yerine girerek kariyerindeki ilk golü attı. Altyapı seçmelerinden klübe katılmıştı.
    Last edited by NikolaiBelinski : 01.Şubat.2012 at 04:31 Reason: Rakm hatası

25.Hafta

Ligin bitimine 3 hafta kala net bir galibiyet daha alıyoruz, Tre Penne karşısında şansımızın yarattığı gollerle kazandık. Liderin 6 puan gerisinde olsakta yavaş yavaş şampiyonluğa yürüyoruz

İşte iki takımın kalan fikstürü:

Bizim fikstürümüz

Juvenes Dogana fikstürü

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Son maçlar süper fakat şampiyonluk zor gibi duruyor.

Son maçlar süper fakat şampiyonluk zor gibi duruyor.
    Gerçekten şansımız çok az.

- - -

Çeyrek Final

Erken yediğimiz iki golle resmen sersemledik, her ne kadar farkı 1'e indirsekte aradığımız golü bulamyınca Faetano takımına teslim olduk.

- - -

26.Hafta

Sezon başında yönetim ve taraftar tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Nicodemo, galibiyeti getiren golü atarak taraftarlara kendini azıcıkta olsa sevdirdi

La Fiorita evinde Juvenes Dogana takımını 2-1 mağlup etti. Son 2 hafta kala puan farkı 3'e indi.

Juvenes Dogana ve San Giovanni avrupa arenasına katılmaya hak kazandı, şimdi tek konu kimin şampiyon olup şampiyonlar ligine gidecek olması. Juvenes Dogana bu sene Titan kupasını kazandı ve ligide kazanarak double yapmak istiyor.

27 ve 28. Hafta

Hem derbiyi hemde son maçımızı kaybederek ligi 2.sırada tamamladık. Başkanla yapacağımız görüşmede gelecek sezon devam edip etmeyeceğimi ve bazı çalışmalarımız hakkında konuşacağız.

iyisin benim kariyerimde güncel

Turgutluspor Kapıyı Çaldı

Türkiye'den ilk teklif geldi arkadaşlar. Açıkçası teklife sıcak bakıyorum çünkü 2 sebebi var.
    Turgutluspor takımının profesyonel statüde olması gerçekten cezbedici çünkü San Marino'da elimde tutamıyorum oyuncuları. İkinci olarakta burdaki misyonumu tamamladığımı düşünüyorum, bir Titan kupası kazandırdım ve birde ikincilik kazandırdım bu ekibe, sezon başında UEFA Avrupa Ligi öneleme turuna katılacaklar. Sizin düşünceleriniz ne ?

Turgutluspor kötü bir sezon geçirdi ve 14. olarak düşme potasının 2 üstünde tamamladı. Finansal durumu güvensiz, tanınma oranı bölgesel. Kısaca San Giovanni takımını San Marino'nun hatrı sayılır bir klübü yaptıktan sonra Turgutluspor klübünü kalkındırmak iyi bir macera olabilir mi?

Kariyere yeni konudan devam edeceğim. Bu konu çok düzensiz oldu.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri