Anket Sonuçlarını Görüntüle: Süper Ligde ve Avrupada Adımızı Kaç Yılda Tarihe Yazdırırız?

Voters
24. You may not vote on this poll
  • Ömür Boyunca Yazdıramazsın Boş Hayallerdesin

5 20.83%
  • 1 yılda

1 4.17%
  • 2 yılda

1 4.17%
  • 3 yılda

9 37.50%
  • 5 yılda

6 25.00%
  • O Kadar Uzun Kalamazsın

2 8.33%
Sayfa 3 / 14 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 406 sonuç

Konu: Orta Anadoludan Avrupaya Açılan Kapı ***MKE KIRIKKALESPOR***(4.Sezon)

7.Hafta

Kırıkkalespor 2-2 Karşıyaka

Hakem Maçı Katletse de Mükemmel Bir Oyun Ortaya Koyduk Son Dakikada Yediğimiz Golle Bir Puana Razı Olduk Ama Evimizde Süper Ötesi Oynuyoruz

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    8.Hafta

Konyaspor 1-0 Kırıkkalespor

Deplasmanda Güçlü Rakibimize Karşı Pek Fazla Bir Varlık Gösteremedik Ev Sahibi Hakettiğini Aldı Kendilerini Kutluyoruz.

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    9.Hafta

Kırıkkalespor 3-1 KDÇ Karabükspor

Bu Alemde Evimizde Kralız Fazla Söze Gerek Yok

[IMG][/IMG]
    Last edited by BaGa TaRKaN : 28.Mayıs.2009 at 21:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

10.Hafta

Kartalspor 0-2 Kırıkkalespor

İstanbuldan Altın Değerinde 3 Puanla Dönüyoruz Rakiplerimizin Puan Kaybettiği Haftada Yeniden Liderliği Ele Geçirdik. 2 İleri 1 Geri Mehteranlar Gibi Gidiyoruz

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Hala Medya Bizi Küme Düşmeye Aday Olarak Gösteriyor.Acaba!

10 Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu

[IMG][/IMG]
    Last edited by BaGa TaRKaN : 28.Mayıs.2009 at 21:28 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Abilerim Kardeşlerim İspanya 21 Yaş Altında Bir Regen Var Yorumlarınızı Bekliyorum Asistan Potansiyeli Var Diyor Ben Kararsız Kaldım.

[IMG][/IMG]

Ara Transferde Kadroya Kattığımız Oyuncu.

[IMG][/IMG]

Sezon Sonu Takıma Gelecek Olan Çek Regenimiz.

[IMG][/IMG]

ispanyol oyuncudan cok iyi bir bek yaratabilirsin aslında.. bence al..

Cek olan önliberoysa gelişirse çok iyi olur gibi , yahudi olanda iyiye benziyor , ama İspanyol konusunda pek emin değilim top sürme 2 , top kapma 8 pek iyi değil gibi gelişirse iyi olur ama ne kadar gelişir tartışılır gözlemciler iyi yıldız veriyormu gelişimine yok eğer az veriyorlarsa bence alma 901 de Mantsur çok gelişmiyordu .

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Oyuncular fena değil..İyi bir antrenman programıyla gelişebilirler..

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kardesim Ssleri Bekliyorum
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Quote Originally Posted by mehmetocal View Post
    Ara Transferde Kadroya Kattığımız Oyuncu.

[IMG][/IMG]

DC-DMC-MC Çok Yönlü Bir Oyuncu Açıkçası Bu Çocuktan Çok Şey Bekliyorum

[IMG][/IMG]

Sezon Sonu Takıma Gelecek Olan Çek Regenimiz.

[IMG][/IMG]
    Quote Originally Posted by caalar View Post
    ispanyol oyuncudan cok iyi bir bek yaratabilirsin aslında.. bence al..
    Valla Benim Antreman Tesisleri Dört Dörtlük Olsaydı Tereddütsüz Gelişmesi için Alırdım Bu Koşullarda Gelişeceğini Düşünmediğim için Almıyacağım

Quote Originally Posted by sebofanmemo View Post
    Cek olan önliberoysa gelişirse çok iyi olur gibi , yahudi olanda iyiye benziyor , ama İspanyol konusunda pek emin değilim top sürme 2 , top kapma 8 pek iyi değil gibi gelişirse iyi olur ama ne kadar gelişir tartışılır gözlemciler iyi yıldız veriyormu gelişimine yok eğer az veriyorlarsa bence alma 901 de Mantsur çok gelişmiyordu .
    Yorum için Teşekkürler Hocam Çekten Bişeyler Bekliyorum Gerçektende. Yahudi Olan Kadroya Derinlik için Aldım

Quote Originally Posted by PaVLeNKo View Post
    Oyuncular fena değil..İyi bir antrenman programıyla gelişebilirler..
    Beklentileri Boşa Çıkarmazlar İnşallah

Quote Originally Posted by Prince2005 View Post
    Kardesim Ssleri Bekliyorum
    Geliyor Geliyor...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ara Transferde Takımımıza Katılacak Olan Bir Diğer Regenimiz

[IMG][/IMG]
    Last edited by BaGa TaRKaN : 29.Mayıs.2009 at 19:16 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Gelecek Sezonunda Kadrosunu Yavaş Yavaş Oluşturuyoruz. Sezon Sonunda Takımımıza Katılacak Olan Oyuncular

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yorumlarınızı Esirgemeyin Kardeşlerim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Oyunumuza Devam Ediyoruz Arkadaşlar

11.Hafta

Kırıkkalespor 2-0 Antalyaspor

Kırıkkale'den Bu Sezon Kimse Çıkamadı. Bir Tek Mersine 2-1 Yenildik. Antalya'yı da Evine Boş Gönderiyoruz

[IMG][/IMG]
    Last edited by BaGa TaRKaN : 29.Mayıs.2009 at 19:29 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

12.Hafta

Manisaspor 1-1 Kırıkkalespor

Güçlü Rakibimize Karşı Erken Yediğimiz Şok Gole Rağmen Mükemmel Oynadık Galip Gelmemiz İçten Bile Değildi Artık Deplasmanlarda da Güzel Oynamaya Başladık Takım ve Taktik Düzenimiz Yerine Oturdu

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    13.Hafta

Kırıkkalespor 2-1 Malatyaspor

Akıllı Oyunumuzla ve Taraftarlarımızın da Desteğiyle Galibiz

[IMG][/IMG]
    Last edited by BaGa TaRKaN : 29.Mayıs.2009 at 19:42 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

14.Hafta

Kasımpaşa 2-2 Kırıkkalespor

İstanbuldan Altın Değerinde Bir Puanla Dönüyoruz Vasat Oynasakda Puan Aldığımız İçin Mutluyum

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    15.Hafta

Kırıkkalespor 2-0 Güngören Belediyespor

Emrullah'ın Müthiş Futboluyla Galip Geldik. Altan'ın da Gideceği Kesinleşti Böylece Emu Altana Ders Verse Yeridir

[IMG][/IMG]
    Last edited by BaGa TaRKaN : 29.Mayıs.2009 at 19:53 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

YORUM SİZİN ARKADAŞLAR

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    15 Hafta Sonunda Oluşan Tablo

Bindik Bir Alamete Gidiyoruz!!!

[IMG][/IMG]
    Last edited by BaGa TaRKaN : 29.Mayıs.2009 at 20:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

eğlenceli bir kariyer olmuş.Başarılarının devamını dilerim, takipçinim...

Teşekkür Ederim Kardeşim Bir 10-15 Yıl Gideceğiz Sizlerin de Sayesinde Olağandışı Şeyler Olmazsa Takımda Dede Oluncaya Kadar Beraberiz

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Güzel Skorlar Ve Güzel TabLo

Arkadaşlar Ben Bu Altan'ı Napayım Satayım mı Nasıl Oynatayım?

Sessiz ve Kendi Çapımızda İlerliyoruz Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz

16.Hafta

Orduspor 1-2 Kırıkkalespor

Zor Deplasmandan Çok Önemli Bir 3 Puan Çıkardık Mutluyuz Altan'ın Yedek Kalması Takımı Olumlu Etkiledi Emuda Forma Fırsatını Mükemmel Değerlendirdi

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    17.Hafta

Kırıkkalespor 1-0 Kayseri Erciyesspor

Evimizde Bu Kadar Zorlandığımız Bir Maç Hatırlamıyorum Çok Zor Anlar Yaşadık Şansımızında Yardımıyla Bulduğumuz Fırsatı İyi Değerlendirdik. Taktik Artık Çözüldü Sanırım İki Maçtır Zorlanıyoruz.

[IMG][/IMG]
    Last edited by BaGa TaRKaN : 01.Haziran.2009 at 00:34 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

18.Hafta

Beylerbeyi 1-1 Kırıkkalespor

İkinci Yarının İlk Maçında Yine Beylere Karşı Galip Gelemiyoruz. Bu Takıma Karşı Bir Türlü Şansım Tutmuyor Hep Zorlanıyorum Geçen Sene 4 Kere Karşılaştık 3 Defa Berabere Kaldı Bu Sezonda 2 Maçımız Beraberlikle Sonuçlandı

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    18 Hafta Sonunda Oluşan Son Durum

Arayı Açıyoruz mu Nediricon_cry

[IMG][/IMG]
    Last edited by BaGa TaRKaN : 01.Haziran.2009 at 00:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Ara Transfer Sezonu Açılmasıyla Beraber Daha Önce Anlaştığımız TREVİSAN ve BARSHAZKY Takımımıza Katılmışlardır. Kendilerinden Güzel Performans Bekliyorum Yüzümü Kara Çıkartmayacaklardır İnşallah

TRANSFERLER DEVAM EDECEK...

İlk Transferimiz... Defansımızın Göbeğinde Alternatifimizin Olmaması Sebebiyle Gençlerbirliğinden Yetenekli Oyuncu VOLKAN KURT'u Sezon Sonuna Kadar Kiraladık.

[IMG][/IMG]

Boş Durmuyoruz Yine Kadronun Derinliğini Artırmak İçin Yine Gençlerbirliğinden Avustralyalı Genç Oyuncu JAMES TROISI'yi Hiçbir Bedel Ödememek Şartıyla Kiraladık. Bedava Mal Baldan Tatlıdır Altan ve Emrullah'a Alternatif Gerekliydi.

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    VE VE VE...

Arjantinden Uzun Zamandır Takip Ettiğimiz ve Bize İleride Daha Çok Fayda Sağlayacak Önemli Bir Oyuncuyu Kadromuza Kattığımız İçin Gururluyuz.

[IMG][/IMG]
    Last edited by BaGa TaRKaN : 01.Haziran.2009 at 01:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

İşi Bitirmiş Gibisin Transferlerde Yerinde oLMus Gibi Başarılar Kardesim.

Teşekkür Ederim Hocam:-):-)

Evet Devam Ediyoruz Maçlarımıza...

19.Hafta

Kırıkkalespor 3-2 Sakaryaspor

Sakarya İnanılmaz Etkili Başladı Maça ve İlk Dakikalarda Gelen Şok Gol Soğuk Duş Etkisi Yarattı. İlk Yarı Böyle Bitecek Derken Cenk ile Beraber Gol Yollarındaki Etkili Silahımız Gökhan'ın Ayağından Bulduğu Golle Kendine Gelmesini Bildi ve Soyunma Odasına Rahat Gittik.
    Sakaryaspor O Kadar Çok Motive Olmuş ki Ligin İlk Yarısında Evlerinde Yenilmek Sanırım Bu Hırsın Nedeni Konumuda Kritik Yerde. Atağa Kalkarken Yaptığımız Basit Pas Atasını Kalemizde Gol Olarak Görünce Yine Panik Dakikaları ve Kabus Dakikaları Başladı.
    Baskı Kurmaya Çalışsak da Hep Cılız Ataklarımızla Sonucu Gidemiyorduk. Ne olduysa 75.Dk da Altan'ı da Oyuna Alarak Ofansif Anlamda Etkili Olmaya Çalışmaktı.
    Nihayet Altan Bir Çıktı Pir Çıktı Bittime Az Bir Zaman Kala Ceza Sahası Yayı Üzerinde Topu Kontrol Edip Kendine Boş Alan Yaratarak Kalecinin Ters Köşesine Çektiği Şut Ağlarla Buluştu ve Oyunda Dengeyi Sağlayan İsim Oldu.
    Herkes Maç Skorla Bitecek Derken Maçın Son Saniyesinde Kaleye Çapraz Pozisyonda Serbest Vuruş Kazanan Kırıkkalesporda Topun Başına Altan Geçti. Kendisinden Bekleneni Tam Yansıtamayan Altan'ın İçinde Hırs Olacak ki ve de Son Haftalarda Yedek Kalmak Etkilemiş Olacak ki Mükemmel Bir Vuruşla Kırıkkalesporu Öne Geçiren ve İddasını Tüm Hızıyla Sürdürmesini Sağlayan Golü Kaydetti ve Kendisinden Beklenen Performansın Bu Olduğunu Hatırlattık:-)
    Evet Sonuç Olarak Sakarya Kaçtı Biz Kovaladık Ama Mücadelemizle de Oyunu Çeviren Taraf Biz Olduk

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    20.Hafta

Samsunspor 1-1 Kırıkkalespor

Zorlu Deplasmandan Öne Geçmemize Rağmen Bir Puanla Dönüyoruz...

[IMG][/IMG]
    Last edited by BaGa TaRKaN : 01.Haziran.2009 at 02:39 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sakarya MAcı Müthiş oLmus

Ara Transfer Sezonun Kapanmasına Çok Az Zaman Kala Kırıkkalespor Son Bombasını Patlatıyor

SON BOMBAMIZ ESKİSEHİRSPOR'un Sırp Forveti 22 Milyar Bonservis Bedeliyle:directör: (En Pahalı Transferimiz) Kadromuza Kattık Bir 2 Sene Falan Götürür. Kendisi 3.Forvetimiz Oldu Dönüşümlü Olarak Kullanacağız

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Evet Hocam Sanırım Altan'ı Yeniden Transfer Ettik
    Adam Semihin Bir Kopyasıymış Bir Daha Hep Yedekten Sokacağım Böyle Daha iyi Olur Galiba
    Last edited by BaGa TaRKaN : 01.Haziran.2009 at 02:52 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kardesim O paralara. Daha Genc Adamlar Alsan oLMaz mı

Valla Orhan Alemdar'a Maltepeden 55 Milyar Teklif Gelince Hemen Kabul Ettim ikinci Sezondayım İlk Defa Bu Kadar Çok Para Görünce Dayanamadım Sattım Yönetimde Saolsun Yarısını Transfer Bütçesine Aktardı İlk Defa Bütçem Oldu Takım Bende Hemen Harcayım Dedim Yönetim Zaten Cimri Şimdi Geri Falan Almasın Dedim

21.Hafta

Kırıkkalespor 0-1 Diyarbakırspor

Evimizde Bu Sezon İlk Mağlubiyetimizi Aldık 2 Sezonda Toplam ikinci Mağlubiyetimizi Aldık Maçın Hakkı Beraberlikti Ama ilk Dakikalardan Frikikten Yediğimiz Golle Maçı Kaybettik Diyarada Şansımız Tutmuyor.Üzgünüz

[IMG][/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Maçtan Sonunda Medyada Yankısı

[IMG][/IMG]

21.Haftada Oluşan Puan Durumu

[IMG][/IMG]

Zirvede Yara Alsak da Yolumuza Devam Ediyoruz
    Last edited by BaGa TaRKaN : 01.Haziran.2009 at 03:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 3 / 14 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri