Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 69 arası toplam 69 sonuç

Konu: Futbol'da Bir Devrim ! (Solihull Moors)

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Maçlar Güzel Gidiyor.
    Böyle Devam.
    Bence 2-3 Lig Yükselmeden Para Yüzü Göremeyeceksin.Alışmaya Bak Bence.Bedava Oyunculara Yoğunlaş.Bedavaya Aldıklarını Para İle Satarak Para Döndürmeye Çalış Derim Ben.
    Birde Benim Gibi Genç Oyuncu Saplantın Varsa(Alacağım Oyuncular İlla Genç Olacak Kendisini Geliştirecek İleride Çok Paraya Satacağım En Yüksek Kadro Yaş Ortalamam 24-25 Genel Ortalamam 20-22 Arası Oluyor ) Kesinlikle Bırak.Yaşlı Maşlı İşine Yarayacaksa Ve Bedavaysa Al

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Basın toplantısı çok güzel ya İyi gidiyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Önemli not :

Değerli arkadaşlar ;

Büyük bir heves ile açtığım oyuna ne yazık ki son vermek durumundayım.
    Gündüzleri çalıştığım için , akşamları oynama fırsatı bulduğum managerlik oyununda ,
    İngiltere'de bulunan tüm liglerin , Database'nin huge olması ve hollanda brazilya , Argentina bölgesinin tüm oyuncularının yüklü olması nedeniyle sistem fazlasıyla kasılmakta..günde en fazla 3 maç yapabiliyorum..Başka bir program (örneğin , internet explorer) açtığımda donacak kıvama geliyor.
    Bu yüzden oyundan keyif almayı bırakın , resmen çile çekiyorum..Yine ingiltere'de olacağım , bu sefer sadece premier lig ve man city.
    Onları şampiyon yaptıktan sonra valencia düşünüyorum.Ama kariyer açmam bu takımlar için.

Affınıza sığınarak bu kutsal görevimden istifa ettiğimi tüm kamuoyuna bildiriyorum ,
    Saygılar..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    [/IMG]
    Last edited by heavy86 : 25.Kasım.2008 at 22:20 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Yapma Yafff :/
    Güzel Kariyer Oluyordu.
    İlgiyle Takip Ediyorduk...
    Senden Aldığım Gazla Gateshead Takımını Çalıştırmaya Başladım Az Önce.Uzun Soluklu Bir Kariyer Yapmayı Düşünüyorum.
    Biraz Zaman Geçtikten Sonra Uzun Soluklu Yapıp Yapamayacağıma Karar Verdikten Sonra Kariyer Hikayesi Olarak Yayınlamayı Düşünüyorum.
    Senden Aldığım Bayrağı İnş Daha İleriye Taşıyacağım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnşallah...
    İhtiyacın olduğu zaman her türlü teknik destek için yanındayım dostum.
    Eğer yavaş değilse bilgisayarın bu mutluluğa erişmeni dilerim..çünkü ben , görevde olduğum sürede gerçekten güzel zaman geçirdim.

Kariyeri açtığında , destek ve takip olacak

bende 117 lig ve Tüm ülkelerden Tüm oyuncular ekli açık valla çok memnunum kitap okuyacak rapor yazacak zamanım oluyo

tüh renkli bir kariyer oluyordu inş. en kısa zamanda tekrar başlarısn

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Üzüldüm bitirmene
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnan ki , bende çok üzüldüm..Ama sonrasını da düşünmek gerek ,
    Takımım formdaydı ama bu ligde yükselsem sonrası ?
    Database git gide şişiyor ve oyun çok ağırlaşıyordu.Eğer ingiltere alt liginden açmak isteyen arkadaşlarım varsa bu yazıyı okuyan , bilgisayarınız çok iyi değilse , database medium olsun ve hiçbir ülkeden başka lig seçmeyin..

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri