Sayfa 3753 / 4325 İlkİlk ... 27533253365337033743375137523753375437553763380338534253 ... SonSon
112,561 ile 112,590 arası toplam 129744 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Günaydın.

Ya arkadaş artık bıktım gerçekten ya. 2 sene önce ayağımda 6 ay ara ile 2 kez tırnak batması oldu. 2 kere tırnağı çektiler. Yaklaşık 1 buçuk senedirde tırnağımda bir problem yoktu. Şimdi gene tırnak batması olmuş . Şimdi doktordan geldim adam daha bakmadan gün verdi. Çarşamba gel küçük bir operasyonla düzeltelim dedi. Bu sefer tırnağı çekmeyecekler, tırnağın batık tarafını neşter ile kesip dikiş atacaklarmış.

Hepsini geçtim iğneyi vururken öyle bir acıyorki nasıl anlatayım bilmiyorum. Uyuşturmak için bir iğne vuruyor adam resmen kemiğe saplanıyor. Çarşamba günü şimdi gene tırnaktan küçük bir operasyon geçirecem. Hep sıkıntı ya of of.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Tolga, abicim sen bir hamama git, kurşun falan döktür, okusun nefesi kuvvetli bir hoca da.

Geçmiş olsun.

4. Default

Bu Hayatın Sana Garezi Var Tolga En İyisi Yaşama Sen

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Sağol Emre abi .Valla cidden bişey var ya. Sosyal hayatım yok denecek kadar az. Hani paso ayakkabı giyip dışarlarda dolaşsam, ayağımı bir yere vursam falan tamam diyecemde durup dururken nasıl batıyor anlamıyorum ya. Birde çok illet birşey ya.

Mehmet abi valla gerçekten bunalıyorum ya . Hani şen şakr.ak biriyim aslında ama arkadaş yeter ya. Tırnak batmasını Allah kimseye göstermesin valla. Tabiki bir kanser nerde tırnak batması nerde ama bir iğne vuruyor adam uyuşturmak için ayağım yok gibi bişey oluyor. Bir saplanıyor of of.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Günaydın-Tünaydın-İyi Akşamlar arası bir zamandan merhaba.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Sabah 9 15 de sınavım vardı. Gece sabah 7 ye kadar ders çalıştım. 1 saat uyuyim dedim ama kalkamadım. Sınavı kaçırdım. Okula gittim hocaya anlattım durumu ya finalden 100 alırsın geçersin ya da rapor al gel dedi. Hastaneye gittim 2 ayrı doktora sordum ikiside rapor yazmıyoruz dedi. Şehre çıktım 2 farklı sağlık ocağına gittim onlarda rapor yazmıyoruz dedi. Madem rapor yazılmıyor neden "Sınava girmek için rapor getirilmelidir" gibi bir madde var !? Durduk yere kaldık şimdi dersten.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Aile doktorunun tanıdık olması müthiş birşeymiş de haberim yokmuş.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Tanıdık doktor vardı bana niye söylemiyorsun. Bak gitti güzelim sınav

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Sabah 9 15 de sınavım vardı. Gece sabah 7 ye kadar ders çalıştım. 1 saat uyuyim dedim ama kalkamadım. Sınavı kaçırdım. Okula gittim hocaya anlattım durumu ya finalden 100 alırsın geçersin ya da rapor al gel dedi. Hastaneye gittim 2 ayrı doktora sordum ikiside rapor yazmıyoruz dedi. Şehre çıktım 2 farklı sağlık ocağına gittim onlarda rapor yazmıyoruz dedi. Madem rapor yazılmıyor neden "Sınava girmek için rapor getirilmelidir" gibi bir madde var !? Durduk yere kaldık şimdi dersten.
    Samsundasın galiba.

Gazi Devlet hastanesine git. Acil'de DR.Fatih Özdemir var abim olur kendisi, yardımcı olur sana.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Samsundasın galiba.

Gazi Devlet hastanesine git. Acil'de DR.Fatih Özdemir var abim olur kendisi, yardımcı olur sana.
    Valla artık çok geç Çünkü raporu o gün almak gerekiyor. O gün de 1 buçuk saat önce bitti Geçmişe rapor yazabiliyorsa o ayrı tabi

Ama yine de saol. Biyere not ettim illaki bi gün lazım olur

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ah Giresun'da olmuş olsaydın anında hallederdim de abimle görüşmem gerekiyor geçmişe yasal olarak rapor yazılmıyor ancak bir kulp buluyorum burada ben ona ama orada abimde sürekli çalışmıyor nöbet usulu olduğu için hafta 2 kez gidiyor işe. O yüzden sanırım geçti artık.

13. Default

Cümleten Selam Herkese

Şu TKL'yi Tamamlayım da Murat Bize Ceza Vermesin Devriye Gezer Gibi Dolaşıp Duruyor Bir Rahat Yok Yahu

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Tanıdık doktor vardı bana niye söylemiyorsun. Bak gitti güzelim sınav
    Telefonunda rehbere girip bana ulaşman gerekirdi

Neyse geçmiş artık hayırlı olsun alttan kalacak olan dersin
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Samsun'un Valisi Turgut'u arasaydın ya

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

arkadaşlar sayfayı şikayet edelim
    http://www.facebook.com/pages/DAMAR-...380333?sk=wall
    bunlar iyice azıttı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sayfa hacklenmiş sanırım çünkü eski resimleri gayet düzgün Atatürk ve Türk Cumhuriyeti'nin bağımsızlığı ile ilgili resimler.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

evet haclandi ve ağır hakaret ve videolar var sayfada

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Quote Originally Posted by BaFraLı View Post
    Günaydın.

Ya arkadaş artık bıktım gerçekten ya. 2 sene önce ayağımda 6 ay ara ile 2 kez tırnak batması oldu. 2 kere tırnağı çektiler. Yaklaşık 1 buçuk senedirde tırnağımda bir problem yoktu. Şimdi gene tırnak batması olmuş . Şimdi doktordan geldim adam daha bakmadan gün verdi. Çarşamba gel küçük bir operasyonla düzeltelim dedi. Bu sefer tırnağı çekmeyecekler, tırnağın batık tarafını neşter ile kesip dikiş atacaklarmış.

Hepsini geçtim iğneyi vururken öyle bir acıyorki nasıl anlatayım bilmiyorum. Uyuşturmak için bir iğne vuruyor adam resmen kemiğe saplanıyor. Çarşamba günü şimdi gene tırnaktan küçük bir operasyon geçirecem. Hep sıkıntı ya of of.
    Evet yarın saat 9 buçukta hastahanede batık tırnak yerinden çıkartılacak. Tırnağı çekerken yada dikiş atarken hatta neşter ile eti keserken neredeyse hiç acı duymuyorum. Ama doktor uyuşturmak için 1-2 tane iğne vuruyor bu iğneler inanılmaz bir acı veriyor insana. Hayatımda öyle bir acı yaşamadım ben ya. Bu acıyı yarın 3.kez yaşayacağım. Acayip tedirginim şuan . İnsan tırsıyor ya. Nede olsa kesiyolar falan. İnternette yazılanları okudukça hepten kötü oluyorum. Benimki gene çok fazla değil ama aynı işlemleri yapıyolar hemen hemen.

Çok kötü bişey Tolga. Geçmiş olsun.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by KaPaLı View Post
    Samsun'un Valisi Turgut'u arasaydın ya
    Aynen Reis beni aramadan haledemezler bu tür işleri

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Telefonunda rehbere girip bana ulaşman gerekirdi

Neyse geçmiş artık hayırlı olsun alttan kalacak olan dersin
    Valla o panikle hiç aklıma gelmedin Bir daha ilk işim sıkıştığında sana danışıcam

Hocaya dedim "4 doktora gittim 4üde rapor vermedi" diye. Hoca "sen 90 al biz onu 100 yaparız" dedi. İyice çalışıcam finale hadi hayırlısı

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Bu tırnak batması kadar illet birşey hayatımda görmedim ben. 1 saat önce tırnağın batık tarafını alıp dikiş attılar. İnanılmaz derecede acı duydum. Uyuşturmak için doktor 4 tane iğne yapıyor. O iğnenin acısı ap ayrı bir olay. Bu sefer çok hissettim. Dikiş atarken, keserken. Çok lanet birşey ya.

3 gün rapor 2 günde haftasonu 5 güne toparlanır umarım. Bu sefer çok derin batmış. Hem uzun sürdü hemde şuan bile çok acıyor. Allah kimseye göstermesin bunu ya. Tabi bunada şükür kanser değiliz birşey değiliz ama bilinç açık yarı uyuşturulmuş şekilde insanın çok canı acıyor. Felaket birşey.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

geçmiş olsun...
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Bugün sağ el bileğimi maçın son dakikasında kırdım. Büyük ihtimalle 6 maç yapılacak sezonu ilk maçımda bitti. Düşerken çat diye ses gelmişti. Hastanede röntgenden sonra alçıya aldılar kolumu. Sevenlerimde teselli edip moral veriyor ama futbol adına hayatımdan bir yıl eksildi.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Geçmiş olsun.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Selam.

Başka zaman olsa okula gitmek istemem. Şimdide okula gitmek istiyorum . 2 gündür gidemiyorum okula. Yarında gidemeyeceğim. Yatmaktan kürek kemiklerim ağrıdı artık . Bu tırnak batma olayıda çok lanet valla ya. Ne yatarken doğru yatabiliyorum, ne yürüyebiliyorum. Herşeyin başı sağlık gerçekten.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Japonya bir kez daha sarsıldı 7.4

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Sigarayı bırakmaya karar aldığımın 3.günü içerisindeyim

Eğer bırakırsam her yönden güzel olacak ..

* Bu aralar form tutmuş durumdayım nefesim iyice açılır daha fazla form tutarım ..

* Kilo veriyorum spor'a daha fazla yoğunlaşabilirim daha fazla kilo verebilirim ..

* Ayda 300 Lira para boşa gitmemiş olacak (:

30. Default

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Sigarayı bırakmaya karar aldığımın 3.günü içerisindeyim

Eğer bırakırsam her yönden güzel olacak ..

* Bu aralar form tutmuş durumdayım nefesim iyice açılır daha fazla form tutarım ..

* Kilo veriyorum spor'a daha fazla yoğunlaşabilirim daha fazla kilo verebilirim ..

* Ayda 300 Lira para boşa gitmemiş olacak (:

Hak Yolunu Bulmuşsun Sonunda Durgutum Aman Ha Nefsine Yenilip O Hatayı Yapma Sakın.

Şeytan Kulağına Diyerek Noktalayım

Mesaj Yetkileri