Sayfa 3757 / 4325 İlkİlk ... 27573257365737073747375537563757375837593767380738574257 ... SonSon
112,681 ile 112,710 arası toplam 129744 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Chinatown View Post

avatarımdaki kişi Al Pacino. 1973 yılında Serpico filminden. Özelden atsan daha erken görürdüm, zaten bir özel mesaj sayesinde gördüm
    işte tahminde ters köşe oldum Al Pacino'da Trabzonlu balıkçılara benziyormuş

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post

süperdi bu

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Piiiiii kimse yok mu yahu

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Kimi arıyordun kardeş (:

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Hiç öylesine forumda bir ölü sessizliği var.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Bugün pazartesi herkes okulda yada iştedir ondan olabilir belki (:

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Olabilir tabii bu saatlerde pek online olmadığım için tuhaf geldi

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

http://fotokristall.narod.ru/mov0001.swf

Emege saygi cok guzel bi video olmus

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kesinlikle katılıyorum

Bu saatlerde kimsecikler yok sanıyorum buralarda.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

hay arkadaş uyuyakaldık okul yalan oldu yarında sınav var not toplayacaktım şimdide gözümde büyüdü yol filan
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post

evet mutlaka izelyin

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post

Kardeşime benziyor

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Selam.

Burayada yazmıştım ilk defa hayatımda bir kız için tartışmaya falan girmiştim. Gerçekten seviyorum çünkü. 3 buçuk ay sonra facebook arkadaşlık isteğimi kabul etti. İnanılmaz derecede mutluyum. Basit bir olay ama artık gerisi daha iyi olacak .

Quote Originally Posted by BaFraLı View Post
    Selam.

Burayada yazmıştım ilk defa hayatımda bir kız için tartışmaya falan girmiştim. Gerçekten seviyorum çünkü. 3 buçuk ay sonra facebook arkadaşlık isteğimi kabul etti. İnanılmaz derecede mutluyum. Basit bir olay ama artık gerisi daha iyi olacak .

senin adına çok sevindim şimdi ki taktiğin ne olacak ? bir çok arkadaşım ve bende dahil olmak üzere denediğimiz bir taktik var işe yarıyor eğer faceden mevzu bulamazsın yardımcı olabilirim

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Kıza karşı tüm düşündüklerimi 1-2 ay önce yüzüne karşı olmasada mesaj olarak ona söylemiştim. Onu çok sevdiğimi, ondan hoşlandığımı, her tenefüs gözlerinin içine baktığımı benden iyi biliyor. O zamanki durumla şuanki durumda çok farklı. Yani artık herşey benim elimde.

Ama tabi yapabileceğim birşey de yok gibi. Okulda bir ortam olsa sohbet edebilme şansımız olsa iyi olacaktı ama böyle giderse facebooktan falan bişiler yapmak lazım. Senin taktiğinide öğrenmek isterim.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Tolga en güzeli Berk'in taktiği .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Ney salamlı,zeytinli yımırta yapmak mı?

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by vego View Post
    Ney salamlı,zeytinli yımırta yapmak mı?
    Onun meşhur "Sensiz doğan güneşin ... " vardır , şimdi yazamam devamını foruma .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Tolga en güzeli Berk'in taktiği .
    Ozzy'e şiddetle katılıyorum Tolga

Kıza karşı tüm düşündüklerimi 1-2 ay önce yüzüne karşı olmasada mesaj olarak ona söylemiştim. Onu çok sevdiğimi, ondan hoşlandığımı, her tenefüs gözlerinin içine baktığımı benden iyi biliyor. O zamanki durumla şuanki durumda çok farklı. Yani artık herşey benim elimde.

Ama tabi yapabileceğim birşey de yok gibi. Okulda bir ortam olsa sohbet edebilme şansımız olsa iyi olacaktı ama böyle giderse facebooktan falan bişiler yapmak lazım. Senin taktiğinide öğrenmek isterim.

benim taktik o zaman olmaz. Eğer kıza duygularını söylememiş olsaydın olurdu ama şimdi olmaz şunu diyebilirim bizde çoğu arkadaşlık voleybol sayesinde doğdu eğer kız voleybol falan oynuyorsa sende direkmen git ve oyna pasör ol kıza bol bol pas çıkar orada bir iki muhabbet harbiden işe yarıyor inan bana ayrıca senin kız arkadaşların duruma el atsın şuan seni onunla konuşturabilecek diğer seçenekte en yakın arkadaşlarınyla arkadaşlık kurmak aynı benim gibi ben denedim ve oldu

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Tolga en iyisi Ömer Üründülün taktiği. Bloklar arası boşluğu doldur kanatlara deplase ol kanat varyasyonları dene bi nevi Mançester yada Totenam taktiğini kullan vs. vs. . Şaka bi yana kardeşim iyi yolda ilerliyorsun dikkatlı adımlar at bu saatten sonra (:

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Tolga,ümidini kırmak istemem ama aklında bulunsun diye söylüyorum.Yabancı dil bölümünde okuduğum için az çok kızlar hakkında fikirlerim var.Facebook'ta arkadaşlık teklifini kabul etmesi düşündüğün şeyleri ifade etmeyebilir.Kızlar böyle varlıklar.(: Ona göre hareket et,sonra pişman olma derim ben.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Tolga,ümidini kırmak istemem ama aklında bulunsun diye söylüyorum.Yabancı dil bölümünde okuduğum için az çok kızlar hakkında fikirlerim var.Facebook'ta arkadaşlık teklifini kabul etmesi düşündüğün şeyleri ifade etmeyebilir.Kızlar böyle varlıklar.(: Ona göre hareket et,sonra pişman olma derim ben.
    Yok abi aynen dediği gibi ya. Sadece ben işte öyle kabul edince mutlu oldum bir anda. Mesela 3 ay kesiştik nerdeyse okulda. Bu hem komik bir durum hemde yani ilginç bir durum. 3 ay okulda her tenefüste karşılaşıyoruz anlam dolu bakıyoruz falan. Hayatımda hiç kız arkadaşım olmadı. Öyle kız manyağı falanda değilim. Kız hem çok güzel hemde tatlı böyle iyi bir kız. Dün çok konuştuk Facebook'tan. Sana karşı hissettiklerimi zaten biliyorsun falan dedim. Oda güzelce anlattı. Çok iyi birisin gerçekten seni üzmek istemem falan dedi işte. Ama malesef ben başkasını seviyorum dedi falan. Yani gerçekten çok güzeldi onunla konuşmak bile. Bu gün okula gittiğimde en azından artık gördüğmde onu selam falan veririm. Hayır anlamadığım bir kız arkadaşımın olması için okulda gömleğimin dışarda olması, gravatımın aşşada olması, haylaz olmam mı lazım. Her hocaya saygılıyım bütün arkadaşlarımla aram iyi, efendiyim diye ancak kızın bana dedi çok iyi birine benziyorsun gerçekten seni üzmek istemem. Malesef işte o kadar kolay olmuyor. Neyse artık kızda anlattı herşeyi zaten. Yani karışık bir durum.

Quote Originally Posted by A.FaruK View Post
    Tolga en iyisi Ömer Üründülün taktiği. Bloklar arası boşluğu doldur kanatlara deplase ol kanat varyasyonları dene bi nevi Mançester yada Totenam taktiğini kullan vs. vs. . Şaka bi yana kardeşim iyi yolda ilerliyorsun dikkatlı adımlar at bu saatten sonra (:
    Çok dikkatli adımlar attım gerçekten ama kız bir kez daha çok zarif ve ince olduğunu gösterdi. Ama bu incelik kişiliğim hakkındaydı.

24. Default

orta okul lise hayatında böyledir tolga kızlar genelde kendini göstermeye çalışan tiplerle beraber olurlar.Sen çizgini kaybetme kıyafetine saygına devam et bu olay üniversitede tam tersi oluyor yada normal hayatta,o zaman o tipler yolda kız tavlıcam diye şekilden şekile giriyor

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Sabah Sabah Kusmak Çok Kötü Birşey Ya
    Mayıslar sizin olsun biz Nisan'da şampiyonuz

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Çok üzüldüm Tolga Sorun sende değil maalesef, keşke sende olsaydı da birşeylerini düzeltseydin ama sorun gençlikte. Sen adamlığından taviz verme. Lise aşkları çocukların balonları gibi çabuk patlar. Aşk bile denmez tabi sadece oyun gibi birşey. Yinede şansını başka kızlarda denemeni öneririm. Reddedilmek kötü birşey değil. Veya senin kötü biri olduğunu abest olduğunu göstermez. İlk ve son reddedilende değilsin. Eminim şuan bile binlerce erkek reddediliyordur

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Bana aşkı haram edip hala gülüyorsan demek istiyorum bu sevdiğim kıza. Çok çelişkili konuşuyor ya. İşin kötüsü mesela okula gidiyorum. Tenefüslere çıkmayı pek sevmem. Son 3 ayda her tenefüs okulda basmadık yer bırakmıyorum. Sırf kızı görmek için. Hani öyle kendimi jiletliyecek kesecek halim yok . Ne bileyim insanın kanı ısınıyor demekki. Çok seviyorum aslında ama işte niye olmuyo bilmiyorum. Çelişkili konuşmaları kötü ediyo beni falan.

Neyse ya sanki işim gücüm yok nelerle uğraşıyorum. Ama onu düşünmedende edemiyorum. İlginç bir durum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bence sen onunla çok ilgileniyormuş gibi yapma. Aslında ilgilen gözetle ama ona çaktırma. Hatta başka bir kız bulup onunla çıkmayı ve onu kıskandırmayı dene.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

internetten inme taktikler pek işe yaramaz kendi taktiğini kendin bul ilerde hızı 14 15 ten yukarı forvet geri de de top kapması presi 16 olan bi defans koy gerisine karişme goller ard arda gelir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şu lanet olası hapları bir türlü içemiyorum! Bütün çözüm önerilerinize açığım.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Mesaj Yetkileri