Sayfa 3758 / 4325 İlkİlk ... 27583258365837083748375637573758375937603768380838584258 ... SonSon
112,711 ile 112,740 arası toplam 129744 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Acıktım ben..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Hazırla bişeylerde yiyelim.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by BaFraLı View Post
    Bana aşkı haram edip hala gülüyorsan demek istiyorum bu sevdiğim kıza. Çok çelişkili konuşuyor ya. İşin kötüsü mesela okula gidiyorum. Tenefüslere çıkmayı pek sevmem. Son 3 ayda her tenefüs okulda basmadık yer bırakmıyorum. Sırf kızı görmek için. Hani öyle kendimi jiletliyecek kesecek halim yok . Ne bileyim insanın kanı ısınıyor demekki. Çok seviyorum aslında ama işte niye olmuyo bilmiyorum. Çelişkili konuşmaları kötü ediyo beni falan.

Neyse ya sanki işim gücüm yok nelerle uğraşıyorum. Ama onu düşünmedende edemiyorum. İlginç bir durum.
    İlginç değil olum aşıksın işte.En olmadık yerde kafanın içinde dolaşır o düşünceBenim bir aralar camide aklıma gelirdi ya o derece tövbe yarabbi.

Quote Originally Posted by [Rec]ep View Post
    Şu lanet olası hapları bir türlü içemiyorum! Bütün çözüm önerilerinize açığım.
    Elips hapları su kullanmadan direk yut panpa ben öyle yapıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bir hasta olduk bütün okul hayatım birbirine girdi ya.Bu arada Turkcell sms kaçtan yapılıyordu ve ücreti kaç oldu en son.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by [Rec]ep View Post
    Şu lanet olası hapları bir türlü içemiyorum! Bütün çözüm önerilerinize açığım.
    Recep bende geçen seneye kadar içemiyordum. Bir kez çiğneyerek yutmuştum 2 saat sonra karın ağrısı ve kusma yaşamıştım. Bir yandan da çok rezil bir durum. Yaş 15 doktora gittim öksürükten dolayı şurup yazdı. Gülüşmeler eşliğinde.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar Twitter'ın Türkçe olmasıyla birlikte tekrardan siteye üye oldum. Facebook gibi çok etkin olmasamda belli başlı gerçek kişilerin gönderilerini takip etmek istiyorum. Acaba bana sahte olmayan futbolcu, haberci ve sosyal içerikli beğendiğiniz adreslerin linkini verebilirmisiniz?

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Şampiyon olmanın gururunu yaşıyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Arkadaşlar Twitter'ın Türkçe olmasıyla birlikte tekrardan siteye üye oldum. Facebook gibi çok etkin olmasamda belli başlı gerçek kişilerin gönderilerini takip etmek istiyorum. Acaba bana sahte olmayan futbolcu, haberci ve sosyal içerikli beğendiğiniz adreslerin linkini verebilirmisiniz?
    http://www.eksisozluk.com/show.asp?t...%B1&i=15966306

Bu başlık altında Yerli-Yabancı bir sürü ünlünün sayfası var bir de twittürk diye bir site vardı orda da yazıyordu.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Siz siz olun eşinizden ayrılmayın ya da yedekte bi tane bulundurun

Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=%C3%BCnl%C3%BClerin+twitter+sayfalar%C4 %B1&i=15966306

Bu başlık altında Yerli-Yabancı bir sürü ünlünün sayfası var bir de twittürk diye bir site vardı orda da yazıyordu.
    Teşekkürler çok yararı dokunacak bu linkin

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Siz siz olun eşinizden ayrılmayın ya da yedekte bi tane bulundurun

Ne beklersin olm 'Odunpazarı'

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Günaydın.

Artık şu okul bitsin hiç bişey istemiyorum ya. Gerçi bu sene gibi hiçbir senem hızlı geçmemişti. 1 ay sonra okul bitiyo gerçekten. Bizim okulda Lise 1 ve 2.sınıflar 19 Mayıs çalışmaları nedeniyle okula gelmiyolar, 19 Mayıs'a kadar stadda çalışıyolar. Dün itibari ilede lise 4.sınıflar mezun oldu. Daha gelmiyolar. Okulda sadece lise 3.sınıflar var. İnanılmaz derecede okul bom boş.

Acayip sıkılıyorum ya. Bildiğin koridorlar falan bom boş.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Merhabalar ,

Bugün koç fest süper lige yükselme maçları başlıyor.En zor kurayı yine biz çektik ve dişe diş 2 maç oynayıp son maçı rahat kazanıp gruptan çıkıp Süper Lig'e yükselme play-off maçlarına katılmak istiyoruz.

Diyarbakır ile saat 3'de ilk maçımızı oynayacağız.Çok koşuyorlar 10-15 senedir her sezon çıktığım maçlarda ilk defa bu kadar heyecanlanıyorum (: 1 Sezon boyunca bench'de oturmanın verdiği baskıdan dolayı olsa gerek ve İdmansızlığı üstümden attım ve tekrar ilk 5 oynamaya başlayacağım heyecanım bundan kaynaklanıyor.

Allah Utandırmasın , İnşAllah ilk maçı kazanırız.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Başarılar dilerim Turgo, inşallah Süper Lige yükselirsiniz.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Sağolasın Muro , İnşAllah gideriz play-off lara ben yavaşdan salona geçeyim ((:

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Allah kolaylık versin. Umarım başarılı olursun(uz) İyi haberler bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar Turgut abim. Basketbol başkadır

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Merhabalar ,

Bugün koç fest süper lige yükselme maçları başlıyor.En zor kurayı yine biz çektik ve dişe diş 2 maç oynayıp son maçı rahat kazanıp gruptan çıkıp Süper Lig'e yükselme play-off maçlarına katılmak istiyoruz.

Diyarbakır ile saat 3'de ilk maçımızı oynayacağız.Çok koşuyorlar 10-15 senedir her sezon çıktığım maçlarda ilk defa bu kadar heyecanlanıyorum (: 1 Sezon boyunca bench'de oturmanın verdiği baskıdan dolayı olsa gerek ve İdmansızlığı üstümden attım ve tekrar ilk 5 oynamaya başlayacağım heyecanım bundan kaynaklanıyor.

Allah Utandırmasın , İnşAllah ilk maçı kazanırız.
    ilk kısmı okudum yaa bu adam süper lige yükseldik demiyo muydu d.bakırla play off diyor d.bakır çıkmaz hükmen kazanırsınız diyecektim vazgeçtim mesaj yazmadım altı yani bench kısmını okumamışım şimdi gördüm.

maçları artık nerde izlicez bu durumda

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    ilk kısmı okudum yaa bu adam süper lige yükseldik demiyo muydu d.bakırla play off diyor d.bakır çıkmaz hükmen kazanırsınız diyecektim vazgeçtim mesaj yazmadım altı yani bench kısmını okumamışım şimdi gördüm.

maçları artık nerde izlicez bu durumda
    Basketbol bu üniversiteler arasında yapılıyor turnuvalar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Turgut Abi uzun uzun konuşamadık okulda. Buraya yazarmısın olaylar nasıl başladı, nasıl bitti ( kaç adam indirdin )

Geçmiş olsun. O kadar hazırlıktan sonra böyle bitmesi kötü oldu.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Arkadaşlar çok talihsiz olaylar yaşadık ;

Dün oynanan maçta Diyarbakır ile karşılaştık.Maçın bitimine son 13 saniye kala 3 sayıyla öndeydik ve rakip top bizdeyken sportmenlik dışı yaptı ve maçı kaybetmeye iyice yaklaştılar çünkü 2 serbest atış+ kenardan başlayacakdık oyuna.

Tam o sırada rakibin 8 numarası , bizim 11 numaralı oyuncumuzun kafasına 2 tane yumruk attı ve bizde sahaya ayırmaya girdik ama o sırada Dicle Üniversitesinin bench'i ellerinde koltuklarla üstümüze çullandılar ama tam o sırada bizim taraftar sahaya indi ve arbede başladı.

Rakip takımın erkek oyuncularından hepsi neredeyse perte çıktı.Bir kişinin boynunda kayma çıkarken bir kişi komalık oldu.2 Kişinin burnu kırılırken diğer herkesde belirli yaralanmalar oldu.

Aslında bunların hiçbirsinin yaşanmasını istemiyorduk.Sonuçta maçı biz kazanmıştık ve üstüne üstlük final oynamayı garantiliyorduk ! Ama bir anda o gerginlikle rakibin bize saldırması ve bizim oraya sadece ve sadece ayırmak için girmemiz olayda biziim haklı durumda olduğumuzu gösteriyor.

Aynı zamanda seyirci ve oyuncuları belirli şekillerle proveke etmelerinden dolayı sahaya basketbol amaçlı değil de başka amaçlarla gelen diyarbakır üniversitesi oyuncularını kınıyorum kınıyoruz.

3.5 aylık emeklerimizi bir anda yok ettiler.Ama hastanede ki hallerini gördükten sonra açıkçası acımız bir nebze olsun gitti diyebilirim.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Geçmiş olsun Turgut abi. Çokta hevesliydin bu turnuvada uzun bi zaman sonra ilk 5 muhabbeti vardı. Ne diyelim hayırlısı olsun abi.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Tam formumu yakalamıştım ama bu talihsiz olaylar takım halinde önümüze bir engel oldu adeta.Neyse artık sağlık olsun.Umarım rakip oyuncuların hayati tehlikeleri yokdur.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kara üzüm asması
    Yeşil olur yazması
    Ben yarimden ayrılmam
    Kara yazı yazması

Kaldım duman içi dağlarda
    Sevgili yarim nerelerde ?

Burda ne demek istiyor biri yardımcı olursa çok sevinirim. Alttaki iki dizeyi anladımda üstteki 4'lük pek birşey ifade etmedi benim için. Edebiyatı iyi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum .

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Tam formumu yakalamıştım ama bu talihsiz olaylar takım halinde önümüze bir engel oldu adeta.Neyse artık sağlık olsun.Umarım rakip oyuncuların hayati tehlikeleri yokdur.
    Abi hükmen mağlubiyet felan olmasın.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

8 numarayı kim giyiyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by vego View Post
    Abi hükmen mağlubiyet felan olmasın.
    İki takımda diskalifiye yedi ve ligden düşürüldü.

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    8 numarayı kim giyiyor.
    İsim olarak bilmiyorum ki Burak , Hasan vardı 10 numara , Seçkin vardı iki tane guard vardı .. Ama 8 numara olan keçi sakallı bi çocukdu.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Ovvvvvv tabi burda böyle ceza verince kim ses çıkarabilir Bizim lisede 3 yıl ceza yemiş zamanında

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by vego View Post
    Ovvvvvv tabi burda böyle ceza verince kim ses çıkarabilir Bizim lisede 3 yıl ceza yemiş zamanında
    Lise ile üniversite arasındaki fark büyük (: Daha bi ton mahkeme falan soruşturmalar olacak o yüzden diskalifiye en mantıklısıydı ..

Zaten Diyarbakır kafilesi dün gece uçakla apar topar gittiler.

Mesaj Yetkileri