Sayfa 3961 / 4325 İlkİlk ... 2961346138613911395139593960396139623963397140114061 ... SonSon
118,801 ile 118,830 arası toplam 129744 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Ahahaha İngilizce ''şeytan'' yazınca sansürleniyor mu ?

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    İngilizce melek yazınca da sansürlüyor

Demon ve Angel yazan çıkmamış. başarısız bir sazan.avi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ultraslan'ın forumunda sızan formalarla ilgili muhabbet dönüyordu. Bi abi müthiş bi yorum yapmış

herseyi elestiren bekar arkadaslarim, evlenince esinizin yaptigi yemegi veya yaptigi temizligi elestirirkende gormek isteriz sizleri
    Last edited by E.Cartman : 14.Haziran.2012 at 01:03
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Sen denemişsin ki anlamışsın numarayı Ayrıca 1.si zaten baştan hatalı. 6 tane yıldız var
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Her mesajımdan önce , önizleme yaparım , huyumdur . Yoksa düşebilirdim Ayrıca Cihan'ın dediği gibi 6 yıldız var diye çok düşündüm demon , devil falan diyorum 6 harfli ne var diye
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    İngilizcesi Demon değil yalnız ******

yani D a e m o n
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Bir yaşıma daha girdim O senin dediğin d aemon tools olmasın ?
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sen denemişsin ki anlamışsın numarayı Ayrıca 1.si zaten baştan hatalı. 6 tane yıldız var
    Yapma bunu Cihan. her gün inci sözlükte bulunan buglar ile yaşıyorum ben.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Bir yaşıma daha girdim O senin dediğin d aemon tools olmasın ?
    Peki ****** ne demek yahu Niye sansürü var bunun.Peki ben niye bu ******'ı yıllardır şeytan diye biliyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Bahsettiğiniz kelime korsan oyunlar hakkında bir program olduğu için olmasın

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bahsettiğiniz kelime korsan oyunlar hakkında bir program olduğu için olmasın
    Filmlerde var abi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

İngilizce - Türkçe
    i. şeytan, iblis, zalim

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Aa ama ***** ********** *********** *********

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Al Aygün ***********************************

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Gölgenin 33 derece olduğu Balıkesir' den selamlar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beyler bir şey soracaktım. Şu ürünü alacağım ama site ne kadar güvenli bilmiyorum.

https://www.pcdepo.com/asus-n56vz-no...urun7900.html#

Bu sitenin hakkında bilgisi olan var mı?
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Beyler bir şey soracaktım. Şu ürünü alacağım ama site ne kadar güvenli bilmiyorum.

https://www.pcdepo.com/asus-n56vz-no...urun7900.html#

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=pc+depo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Anlaşılan güvenilir ve iyi bir site. İşin garip yani ciddi ciddi iyi bir site sanırım çünkü alacağım laptop Türkiye'de başka hiç bir yerde yok.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Güneydoğu yanıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Marmara - Ege' de yanıyor. Türkiye yanıyor...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

yanıyoruz allahım sen yakma bizi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

İçim yanar, içim kanar da ...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Tahran püfür püfür ama internet yavaş.
    So what?
    Saike

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Tahran püfür püfür ama internet yavaş.
    Msn gel

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

İbretlik bir hikaye

Kayseri'de yasayan işadamı,
    22 Şubat 2001 tarihinde Bünyan sınırında, Kayseri Malatya kara yolu üzerinde, bir benzin istasyonuna girer. Lokantaya oturur ve orada kalabalık toplulukla birlikte bir ufak rakı içer. Yürüyüş mesafesindeki Bünyan'a gitmek için, lokantadan çıkar.

Ancak dışarısı hem zifiri karanlık hem de korkunç bir kar-tipi fırtınası başlamıştır. Benzin istasyonuna yaklaşık 300 metre mesafedeki, Bünyan'a dönüş yolu kenarına varır. Oradan gecen bir arabaya binip, Bünyan'a ulaşma derdindedir. Fırtına daha da şiddetlenir. Adam bir kaç adim ötesini bile görememektedir. Gelip-gecen bir araba da yoktur. Nihayet karanlıklar içerisinde, hayalet gibi yavaş yavaş yaklaşan bir arabanın iki farını fark eder.Arabanın, tam önünde yavaşlamasıyla birlikte hemen arka kapıyı açar ve arabaya biner. Kapıyı kapatır, araba yeniden hareket eder.

İçeridekilere merhaba demek ister. Ama o da ne? Araba da kimse olmadığı gibi, direksiyonda da kimse yok. Birden paniğe kapılır. Korkuyla, hemen arabadan atlayıp, oradan koşarak uzaklaşmak ister ama hem araba hızlanmış, hem de korku ile dizleri bağlanmış, hareket edemez hale gelmiştir. Araba keskin bir viraja doğru yaklaşır. Adam dua etmeye baslar. Tüm günahları için tövbe eder. Arabayı durdurması için Allaha yalvarır. Tam bu esnada, pencereden bir el uzanır ve direksiyonu kıvırarak, sert virajdan arabanın doğru yola dönmesini sağlar. Her tehlikeli dönemece yaklaştıkça, Allah'a yalvarış ve yakarışı artar ve her seferinde de bir el dışarıdan uzanıp, direksiyonu çevirir.
    Sonunda kendisini biraz toparlar, ayaklarını kımıldatır.

"Ya Allah koru beni..." deyip, kapıyı açmasıyla birlikte, kendisini arabadan dışarı fırlatır. Bir kaç takla attıktan sonra, şarampolde kendisine gelir. Defalarca üç Kullallah-bir Elham okuyarak, Bünyan'a yürüyerek ulaşır ve bir kahvehaneye girer. Üstü başı ıslak ve sok haldedir. Kendisini tanıyanlar hemen sobanın başına alırlar. Eline bir cay verirler. Bir müddet sonra kendisine gelip, sesi titreyerek, başına gelen doğaüstü ve korkunç olayı anlatır. Olayı dinleyenler inanmak istemeseler de, anlatan kişinin akli başında ve toplumsal sorumluluk taşıyan bir pozisyonda olduğunu bildiklerinden, herkeste derin bir sessizlik oluşur. yaklaşık yarım saat sonra, ayni kahvehaneye Koyunabdal Köyü'nden iki kişi girer. Bir masaya oturur ve iki bardak cay söylerler.
    Bu arada, gelenlerden birisi, diğerine şunları söyler:

-Ahmet baksana, şu sobanın başında oturan geri zekalı, bizim araba yolda kalınca, biz arabayı iterken, arabaya binip-inen kişi değil mi?
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

ne aşk acısı, ne kalp ağrısı... Böbrek sancısı hepsine on basar!
    Ayı çıkaydı razıydım, taş düşebilir daha tedirgin edici...

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    İbretlik bir hikaye

Kayseri'de yasayan işadamı,
    22 Şubat 2001 tarihinde Bünyan sınırında, Kayseri Malatya kara yolu üzerinde, bir benzin istasyonuna girer. Lokantaya oturur ve orada kalabalık toplulukla birlikte bir ufak rakı içer. Yürüyüş mesafesindeki Bünyan'a gitmek için, lokantadan çıkar.

Ancak dışarısı hem zifiri karanlık hem de korkunç bir kar-tipi fırtınası başlamıştır. Benzin istasyonuna yaklaşık 300 metre mesafedeki, Bünyan'a dönüş yolu kenarına varır. Oradan gecen bir arabaya binip, Bünyan'a ulaşma derdindedir. Fırtına daha da şiddetlenir. Adam bir kaç adim ötesini bile görememektedir. Gelip-gecen bir araba da yoktur. Nihayet karanlıklar içerisinde, hayalet gibi yavaş yavaş yaklaşan bir arabanın iki farını fark eder.Arabanın, tam önünde yavaşlamasıyla birlikte hemen arka kapıyı açar ve arabaya biner. Kapıyı kapatır, araba yeniden hareket eder.

İçeridekilere merhaba demek ister. Ama o da ne? Araba da kimse olmadığı gibi, direksiyonda da kimse yok. Birden paniğe kapılır. Korkuyla, hemen arabadan atlayıp, oradan koşarak uzaklaşmak ister ama hem araba hızlanmış, hem de korku ile dizleri bağlanmış, hareket edemez hale gelmiştir. Araba keskin bir viraja doğru yaklaşır. Adam dua etmeye baslar. Tüm günahları için tövbe eder. Arabayı durdurması için Allaha yalvarır. Tam bu esnada, pencereden bir el uzanır ve direksiyonu kıvırarak, sert virajdan arabanın doğru yola dönmesini sağlar. Her tehlikeli dönemece yaklaştıkça, Allah'a yalvarış ve yakarışı artar ve her seferinde de bir el dışarıdan uzanıp, direksiyonu çevirir.
    Sonunda kendisini biraz toparlar, ayaklarını kımıldatır.

"Ya Allah koru beni..." deyip, kapıyı açmasıyla birlikte, kendisini arabadan dışarı fırlatır. Bir kaç takla attıktan sonra, şarampolde kendisine gelir. Defalarca üç Kullallah-bir Elham okuyarak, Bünyan'a yürüyerek ulaşır ve bir kahvehaneye girer. Üstü başı ıslak ve sok haldedir. Kendisini tanıyanlar hemen sobanın başına alırlar. Eline bir cay verirler. Bir müddet sonra kendisine gelip, sesi titreyerek, başına gelen doğaüstü ve korkunç olayı anlatır. Olayı dinleyenler inanmak istemeseler de, anlatan kişinin akli başında ve toplumsal sorumluluk taşıyan bir pozisyonda olduğunu bildiklerinden, herkeste derin bir sessizlik oluşur. yaklaşık yarım saat sonra, ayni kahvehaneye Koyunabdal Köyü'nden iki kişi girer. Bir masaya oturur ve iki bardak cay söylerler.
    Bu arada, gelenlerden birisi, diğerine şunları söyler:

-Ahmet baksana, şu sobanın başında oturan geri zekalı, bizim araba yolda kalınca, biz arabayı iterken, arabaya binip-inen kişi değil mi?

Nasıl hızlı ittirdilerse arabayı adam atlamaktan korkmuş Saatte kaç km hız ile gidiyorlardı acaba ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ullan sıcaktan uuyyamadım her yer her şey yanıyoduşun altında yatıcam böyle olmucak

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ralf View Post

https://www.pcdepo.com/asus-n56vz-notebook-urun7900.html#

Görkem uçak alıyor beyler dikkat..

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    ullan sıcaktan uuyyamadım her yer her şey yanıyoduşun altında yatıcam böyle olmucak
    Aynen ya ben uyudumda noldu gece kalktım dolaptaki 1.5 Litre suyu içtim Şimdi kalktım bu suya noldu diyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

2 gündür bizim evin orası iyi. Dağ başında oturmanın faydaları demek lazım kışın 4 kat giyiyorsun ama en azından istisnalar hariç yazın pişmiyorsun.

Mesaj Yetkileri