Sayfa 4 / 38 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 1115 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri (II)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

valla 3-4 güne kadar aldık aldık,alamadık çok zorlanırız
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Fenerbahçe'nin yeni golcüsü pazartesi geliyor

Fenerbahçe, listesindeki 3 yabancı bir de yerli golcü ile yaptığı görüşmelerde sona geldi. Adriano ve Ronaldo'yu kulüpleri bırakmadı, Zigiç transferi artık an meselesi. Kayserisporlu Gökhan Ünal'la da gizlice görüşülüp el sıkışıldı. Şanslı kuranın ardından Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi gruplarına kalacağına artık kesin gözüyle bakan başkan Aziz Yıldırım'ın, "Forvet transferini pazartesiye kadar bitirin" talimatını verdiği öğrenildi.

Forvet alarmı

F.Bahçe'de kura sonrası yapılan jet toplantıdan forvet alınması kararı çıktı. Yeni golcünün pazartesi günü İstanbul'a getirilmesi bekleniyor.

Bu Fırsat Kaçmaz

F.Bahçe'de teknik heyet ve yönetim ön elemede Anderlecht'in saf dışı bırakılacağına kesin gözüyle bakıyor. Yöneticilerin, dün kura sonrası Zico'nun da katıldığı bir toplantı yaptıkları ve golcü almaya karar verdikleri öğrenildi. Başkan Aziz Yıldırım'ın, "Devler Ligi'nde başarılı olabilmek
    için tarihi fırsat yakaladık. Golcü transferini bitirip kusursuz bir takım olmalıyız" dediği belirtildi.

Gökhan İddiası

Sarı-lacivertlilerde Ronaldo ve Adriano transferi gerçekleşmeyince, rota Racing Santander'li Zigiç'e çevrilmişti. F.Bahçe'nin, pazartesi yeni golcüsünü İstanbul'a getirmesi bekleniyor. Zigiç için 15 milyon pound teklif eden F.Bahçe'nin Santander'den olumlu yanıt aldığı belirtildi. Ayrıca Kayserisporlu Gökhan Ünal ile de gizlice görüşülerek prensipte anlaşma sağlandığı iddia ediliyor

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Ben Ntv´de bir futbol programı izlerken sunucu Fenerbahçe´nin Pazartesi gününe kadar bir yabancı transferi yapması bekleniyor dedi.Galiba Beşiktaş ile oynanılacak olan maça bakarak oyuncuların son durumuna göre kararını verip Zico´nun da onayını alıp bir Yabancı transferi gerçekleştircekler.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by AneLKa_90 View Post
    valla 3-4 güne kadar aldık aldık,alamadık çok zorlanırız

Gökhan İddiası

Ayrıca Kayserisporlu Gökhan Ünal ile de gizlice görüşülerek prensipte anlaşma sağlandığı iddia ediliyor
    Bu haber yalan ama Topuz ve ünal haberinden bıktım...........

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Hangimiz Bıkmadık ki

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by MehmeTopcu07 View Post
    Ben Ntv´de bir futbol programı izlerken sunucu Fenerbahçe´nin Pazartesi gününe kadar bir yabancı transferi yapması bekleniyor dedi.Galiba Beşiktaş ile oynanılacak olan maça bakarak oyuncuların son durumuna göre kararını verip Zico´nun da onayını alıp bir Yabancı transferi gerçekleştircekler.
    kardeş sana aynen katılıyorum beşiktaş maçındaki duruma bağlı herşey inşallah düzgün bir forvet gelir yaw

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Galiba Mateus gidecek onun gibi bir oyuncunun gidecek olmasına üzülüyorum Fenerbahçeli arkadaşlar adına
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by mustafa_ekici90 View Post
    Galiba Mateus gidecek onun gibi bir oyuncunun gidecek olmasına üzülüyorum Fenerbahçeli arkadaşlar adına
    Eğer bir yabancı alnıacaksa mateus + bir yabancının daha gitmesi lazım..

deivid hertürlü gider başka çaresi yoq kezman,semih,colin,ilhan,xxxx,deivid bukadar forweti napacaz deivid gider kezmanla xxxx oynar inş. xxxx zigiç olur

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Bu arada bazı arkadaşlar tereddüt ediyor transfer olmazsa zorlanırız felan diye bence hiç zorlanmazsınız hatta Anderletch'i elerseniz ŞL'de en az 7 puan alacağınızı düşünüyorum
    I'm back...

Transfer büyük ihtimalle pazartesi günü netleşecek. Süper Kupa maçından yenilgi alınması durumunda bir santrafor transfer edilerek hem eksik bölge giderilecek hem de gündem değiştirilecek. Hatırlarsanız D.Kiev'e elenir elenmez 3 yabancı transferi gerçekleştirilmişti. BJK maçından alınacak kötü sonuç yabancı transferine sebep olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Dün Star Tv'de bir Güney Amerika'lı forvet ile anlaşıldığı söyleniyordu ve isminin açıklanacaktı ilerleyen dakikalarda ama uyuyakalmışım.Seyreden var mı?
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

6+1 de yedek kim olacak..........

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Dün Star Tv'de bir Güney Amerika'lı forvet ile anlaşıldığı söyleniyordu ve isminin açıklanacaktı ilerleyen dakikalarda ama uyuya kalmışım.Seyreden var mı?
    Evet Humberto suazo dedi...

ama yalan cünkü ertem dediki colo colo da oynayan falan dedi kendisi monterray takımına trnasfer oldu hatta resımlerını koydum.....humbetonun web sitesindde hersey yazıyor bir ara fanatikte cıkan haberi aynen okudu..

Ben zigici bekliyorum..

zigicin büyük faydası olur robertonun nokta pası zigin kafasına.....gerisi artık golü nasıl atılmak istenirse öle atılır....inş gelir artık şu zigiç kezmanda yalnızlıktan kurtulur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar daha transfer yapmayacağız bence.
    Aziz başkan 1 tane dedi.O da Yasin Çakmak

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Yeni gelicek forvet(eğer öyle birşey olursa) yedek bekleyebilir.çünkü hem Alex hem çift forvet elenmemizin garantisi olur.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Arkadaşlar transfer konusu dışındaki tartışmalarınızı ilgili konular altında yapabilirsiniz. Lütfen konu dışına çıkmayın

Zigic’in Gözü Yükseklerde
    Santander takımında oynayan Sırp forvet Nikola Zigic, İngiltere Premier Ligi’nin kendisini geliştirmesi için mükemmel bir ortam olacağını söyledi.

Racing Santander’ın dev forvet oyuncusu, 2 metreyi geçen boyunun İngiliz futboluna çok uygun olduğunu belirtti.. “Benim özelliklerimde bir oyuncu için Premier Ligi çok uygun. Bu yüzden geleceğimi orada görüyorum,” diye konuşan Zigic'le ilgilenen kulüpler arasında Tottenham Hotspur ve Juventus da bulunuyor.

Transfer dedikodularına rağmen 26 yaşındaki, eski Kızılyıldızlı oyuncu şimdiki hedefinin Racing’i Avrupa Kupaları’na taşımak olduğunu söyledi. Zigic konuyla ilgili, “Benimle birçok İngiliz kulübünün ilgilendğinin farkındayım. Ancak benim kulübümle kontratım devam ediyor,” dedi.

Geçen yaz Racing’e transfer olan Zigic hem yerde hem havadaki hakimiyetiyle taraftarlarının sevgisini kazandı. Onun yanında çok küçük kalan Pedro Munitis’le çok iyi bir ikili oluşturan oyuncu, Santander'in ligde ilk 10'a girmesinde büyük pay sahibi oldu.

GOAL

18. Default

bence fenerbahçe bu kadroyla da çok iş yapar eğer zico biraz ii yönetirse ama herkesin dediği gibi deivid gidip yerine iyi birini alırsak şampiyonlar liginde en azından çeyrek finale kalıız eğer çok talihsiz bi kura gelmezse.bence fenerbahçe adrianoyu alabilir çünkü fener çok yalanlıyosa yapıyo örnek roberto carlos.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben ciddi ciddi Adriano'yu hala bekliyorum

20. Default

Quote Originally Posted by sekocan View Post
    Ben ciddi ciddi Adriano'yu hala bekliyorum
    bende umutluyum

Bugün yine bazı gazetelerde yer alan haberlerde Kulübümüzün yine bir çok oyuncu ile ilişkide olduğu, transferini tamamlamak için gayret sarfettiği iddiaları yer almaktadır. Bazı gazeteler bu oyuncularla ilgili olarak transfer bedelleri ve bonservis bedelleri hakkında da ayrıntılı hayali haberler yayınlamaktadır. Abartılı verilen bu rakkamlar taraftarımız üzerinde son derece kötü etkiler yapmakta ve onları değişik beklentiler içine sokmaktadır. Kulüpler açısından da karşılanması mümkün olmayan bedeller üzerinden hayali yayınlar yapan basın yayın organlarını doğru haber yapmaya bir kez daha davet ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Ben burdan biz bir yıldız oyuncu alıcagız ama sizin dediğiniz gibi değil onu akıllıca bir yoldan gerektiğinde paradan kaçınmayarak yapacağız.yani fenerbahçeli arkadaşlar AZİZ YILDIRIM ve KURMAYLARI bu kadar haber varken BÜYÜK FENERBAHÇE TARAFTARINI hayal kırıklığına uğratmaz.(tabiki bu benim düşüncem eleştirilere açığım)

Quote Originally Posted by Fatih ALTAYLI
    Kandırmayın Fenerbahçelileri

GAZETELERDE Fenerbahçe'nin tranfser haberlerini okudukça gülüyorum.

Bir camianın taraftarları ile bu kadar mı dalga geçilir.

Haftalardır bir Alex yaygarası.

Geliyor, gelecek, eli kulağında.

Taraftar da heyecanlanıyor, umutlanıyor.

Sevgili Fenerbahçe taraftarları bu haberlere sakın kanmayın. Alex malex gelmiyor. Gelmez. Gelemez.

Alex dedikleri şu sıralarda Brezilya'nın en popüler adamlarından biri. Geçen yıl Real Madrid'in transfer listesinin en başındaydı.

Canının çektiği futbolcuyu tereyağından kıl çeker gibi alan, Barcelona'nın elinden Beckham'ı kapan Real Madrid bu Alex'i alamadı.

Şu anda da hem Real, hem de başka pek çok ‘‘bol paralı'' takım Alex'in peşinde.

Ancak onlar da alamıyorlar.

Bu yüzden Alex'in Fenerbahçe'ye gelme olasılığı yok. Keşke gelse de seyretsek ama yok böyle bir olasılık.

Fenerbahçe taraftarına satış yapmak isteyen basının palavrası.

Yönetim de herhalde bu gazdan memnun ki, sesini çıkarmıyor.
    Fatih ALTAYLI'nın 14 Ocak 2004 tarihindeki yazısı. Alex o zamanlar Fenerbahçe'nin gündemindeydi, o da böyle bir yazı yazmıştı.

Şimdi aynı şeyler Adriano için de geçerli olabilir, veya başka bir dünya yıldızı için...

Fenerbahçe için İMKANSIZ yoktur, zamanında nasıl Alex'i aldıysak, hem de bir Galatasaraylı yazarın, aynı zamanda eski Galatasaray yöneticisinin "alamaz" dediği, kimsenin ihtimal vermediği, 3 yıl öncesinde dünya kulüplerinin peşindeki futbolcuyu, nasıl aldıysak, şimdi de alabiliriz...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Adriano bence cok zor.....Siz zigici bekleyin

Nesil
    2007
    Yer
    34

zigic adrianodan yararlı olur
    ancak bu zigicin adrianodan iyi olduunu göstermez
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

24. Default

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Fatih ALTAYLI'nın 14 Ocak 2004 tarihindeki yazısı. Alex o zamanlar Fenerbahçe'nin gündemindeydi, o da böyle bir yazı yazmıştı.

Şimdi aynı şeyler Adriano için de geçerli olabilir, veya başka bir dünya yıldızı için...

Fenerbahçe için İMKANSIZ yoktur, zamanında nasıl Alex'i aldıysak, hem de bir Galatasaraylı yazarın, aynı zamanda eski Galatasaray yöneticisinin "alamaz" dediği, kimsenin ihtimal vermediği, 3 yıl öncesinde dünya kulüplerinin peşindeki futbolcuyu, nasıl aldıysak, şimdi de alabiliriz...
    arkadaşım sana katılıyorum ve bu yazı bulup bizlerle paylastığn için tebrik edeyorum ve herkese tekrar FENERBAHÇEMİZİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ hatırlattığın için teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Adriano bence cok zor.....Siz zigici bekleyin
    Zigic bence daha zor şu anda peşinde çok klup var.. Ama Adriano da brezilalı faktörü Zico hayranı olması var. Bence adriano daha kolay

26. Default

Quote Originally Posted by sekocan View Post
    Zigic bence daha zor şu anda peşinde çok klup var.. Ama Adriano da brezilalı faktörü Zico hayranı olması var. Bence adriano daha kolay
    sanada katılıyorum ayrıca r.carlos da konusup iknaya yardım edebilir ve diğer brezilyalılar

Del Piero_10 Misafir

Adriano'yu takımı gözden çıkarsa bile gideceği 100 tane ispanyol,ingiliz vb kulüp çıkar.

Moratti Adriano hayranıymış, kesinlikle satmayı düşünmüyormuş.

Del Piero_10 Misafir

O,Martins'in de hayranıydı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Del Piero_10 View Post
    O,Martins'in de hayranıydı.
    Ama onuda 100 tane gideceği İngiliz İspanyol italyan klupleri vardı. Oda Newcastle'ye gitti Fenerbahce Newcastleden büyük takımdır heralde. Bence öyle

Sayfa 4 / 38 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri