Anket Sonuçlarını Görüntüle: En başarılı hangisi olur?

Voters
125. You may not vote on this poll
  • Reading [ LaigLeNoiR ]

46 36.80%
  • Sunderland [ Ayg.22 ]

45 36.00%
  • Wigan [ ultraslanerdem ]

34 27.20%
Sayfa 4 / 13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 362 sonuç

Konu: T.İ.O.K.O (Efsane Geri Döndü)

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Wigan Arshavini aLırsa bu konuda TKye gider.
    Adamı kim aLırsa kariyeri bi anda bitiyor ya save bozuLuyor yada takım kötü gidiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Ada'da Servet Sesleri

Sunderland kulübü olarak Servet Çetin isimli oyuncu için 1.5 Milyon Ytl verdik fakat Galatasaray yönetimi reddetti.Servet'i almak için 5 Milyon Ytl'yi gözden çıkarabiliriz Diğer mevkiiler için ise bir çok oyuncuyla görüşüyoruz ve 3 oyuncuyla her an sözleşme imzalayabiliriz.Bu isimler yarın açıklanacaktır.(:

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Ne Serveti yahu.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

reading taraftarı 1 transfere aglıyorsa ohooo işin var murat

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

süper bi kariyer başlangıcı olmuş...
    bende istiyorum ortak kariyer kim yapar benimle ortak kariyer... başvuruları bekliyorum çıkan olacak mı bilmiyorum ya !!!
    Düşmanın buzunda donmaktansa, dostun güneşi yaksın.
    eL yUMrugunu YemEYen YumRuGUNu BaLYoZ SaNaR arLANmaz

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Eddie Johnson'u tekrar Wigan Athletic formasıyla mabedimiz JBB'de görmek en büyük dileğimiz.

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    .....3 oyuncuyla her an sözleşme imzalayabiliriz.Bu isimler yarın açıklanacaktır.(:

TRANSFERFOTOPREMİERLİG DEN İZLENİR!..

FotoPremierLig Sunderland'ın transfer listesini ele geçirdi!!!

İşte O Adları Sır Gibi Saklanan Üçlü!!!...

Deco - Xavi - İniesta

3 süper bücürü alarak orta sahayı bitirmeyi hedefleyen Sunderland çalışmaları sıklaştırdı.
    Bu oyuncular için Barca'ya toplamda 50 Milyon Euro öneren yönetim yeni hoca Aygün Solak'tan da görüş aldıktan sonra harekete geçti.
    Yeni takımlarında Deco'nun 20, Xavi'nin 6, İniesta'nın ise 24 numaralı formalaraı giyecekleri elimize geçen haberler arasında. Trafatarlar şimdiden formalarına isimleri yazdırmaya başladılar bile.

En çok rağbet gören ise Deco oldu.

FotoPremierLig'den ayrılmayın. Transferi Kaçırmayın.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Kolpa basın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Eddie Johnson'u tekrar Wigan Athletic formasıyla mabedimiz JBB'de görmek en büyük dileğimiz.
    Niye olmasın. Listemde dolaşıyor kendisi..

Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    Kolpa basın
    Çaktırma abi. O da zaten Stoke City forması

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

100. msj bnden olsun.Ya bari sunderland forması kullan o kdr fakir bi gaztemisiniz FotoPremier.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Sunderland'de şok!!!

Bugün sabah saatlerinde kendilerine "Sunderland'lı ağaçkakanlar" adını veren bir grup taraftar kulüp binası önüne gelerek yönetime ve teknik kadroya protestoda bulundular. Sunderland'lı ağaçkakanlar adına basına bir demeç veren Gary McBirdie, kulübün sezon başında aldığı cezadan ve kulübün başına getirilen teknik direktöre karşı duyulan kaygıdan bahsederken, yönetim ve teknik heyeti istifaya çağırdı.

Y.H.A

Nesil
    2006
    Yer

Y.H.A (Yalan haber ajansı) .

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Maçlara Gitmeyiz!!!

Wigan Athletic kulübüne yakın kesinlerden alınan bilgiye göre, Wiganlı gençler olarak tanınan, Avrupa'nın en büyük taraftar grubu olarak kabul edilen Wigan taraftarı yönetim ile restleşme içerisine girmiş. Ya Eddie Johnson kulübe geri gelir yada Wiganlı Gençler grubunu feshedip maçlara gitmeme kararımıza sezonun başından itibaren başlayoruz dedikleri öğrenildi.

Konu ile ilgili Wigan yönetimi ve teknik heyetinden bir açıklama gelmezken Eddie Johnson'un Wigan'da seve seve oynarım demeci akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Y.H.A.

Sunderland Woodpeckers: Stadı yıkarız!..

sakary Ali Misafir

Noluyo yaa

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Hayvanseverlerden Sezon Açılışına Balta!!!

Her yıl Sunderland Kulübü'nün sezon açılışında takımın en ateşli taraftarları olarak bilinen "Sunderland'lı Ağaçkakanlar" grubunun geleneksel sezon açılış töreninin bu yıl gerçekleştirilmesini önlemek için hayvan hakları dernekleri harekete geçti.

Kendilerine ağaçkakan diyen bu grup her yıl geleneksel olarak sezon açılışlarında 50 tane ağaçkakanı uçurarak yaptıkları şovu bu senede ne pahasına olursa olsun gerçekleştireceklerini savundu.

Ancak Hayvan Hakları savunucuları buna asla müsade etmeyeceklerini, ağaçkakanların şehirde salınmasının onların ölümüne neden olacağını ve doğal ortamlarından ayrılmamalarının gerektiğini söyledi.

Bu gergin ortamda transfer çalışmalarını sürdüren Sunderland henüz transfer yapablmiş değil.

Y.H.A.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

süper kariyer.YHAyı mı diriltceniz yine.

konuşamalr süper hakan şükürün lafına bayıldım.ben reading götürür diyorum diğerleri kümeye.

Nesil
    2006
    Yer

SON DAKİKA !!!

Sayın Seyirciler şimdi Sunderland takımı klüp binası önüne bağlanıyoruz...

Eee merkez şu an burada durum hiç iç açıcı değil. Hayvanseverler derneği Sunderland klüp binası önünde protestoya başladı. Klüpden yapılan açıklamaya göre ise "ağaçkakanları bırakacağız. Onlar olmazsa taraftar grubumuzun bi anlamı kalmaz "dedi. Hayvanseverler ise aşırı kızgın bir şekilde protestoya devam ediyorlar. Polis olaya müdahale edemiyor durum nereye kadar gider tahmin etmek gerçekten zor...

İŞTE GÖRÜNTÜLER ;

BU HABERLER BAŞKA YERDE YOK!..
    Wigan Tansferde Bombaları Patlatmaya Hazırlanıyor!!..

Varan 1 - Andrei Arshavin

Rus golcü ile her konuda anlaşıldıu ve imzalar artık an meselesi.

Varan 2 - Mehmet Topuz

Kayserispor'un başarılı oyuncusu milli takımda d ayer alıyor. Sağ kanatta ve orta sahada yapamadığı iş yok!

Varan 3 - Albert Luque

Albert Luque(Sağdaki )
    İspanyol oyuncu sol kanatta ve forvette görev alabilir. Altın yıllarını Deportivo'da yaşadıktan sonra sakatlıklardan kurtulamayan Albert, yeni takımında tertemiz bir sayfa açacak. İmzalar yakında atılacak.

Varan 4 - Francisco Guillermo Ochoa

Genç kaleci bir kaç gün içerisinde Wigan JJB Stadyumu çimlerinde top oynamaya başlayacak.

ve Taraftarı Coşturacak Haber..

Eddie Johnson Geliyooooor!...

Erdem hoca çok yakın zamanda yaklaşık 4 Milyon Euro karşılığında Amerikan golcüye imzayı attıracak.

FotoPremierLig Gazetesi Özel Haberidir..

Eddie Johnson'u tekrar Wigan forması ile seyretmek çok güzel olur gerçekten Bekliyoruz Eddie transferini Erdem Hocam

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Eddie Wigan'a
    Eddie Wigan'a
    Eddie Wigan'a

müthiş bişi ya wigan transfer bombalarını patlatmış aynısını sunderland'den de bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by mclorf View Post
    müthiş bişi ya wigan transfer bombalarını patlatmış aynısını sunderland'den de bekliyoruz
    sakin dostum gazetelerin her dediğine inanmıycan türkiye burası

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    sakin dostum gazetelerin her dediğine inanmıycan türkiye burası
    hieeyyyt. Benim gazetemde yalan haber olmaz arkadaşım. Biz doğru bildiğimizi yazarız, dürüst habercilik yazarız. Mesela Sunderland Trezeguet ile 4 yıllığına anlaştı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Reading'ten Transfer Harekatı

Beşiktaş'ın Gordon'u Alın Üstüne para veririm ifadesinden sonra harekete geçen uyanık teknik direktör Sir Murat Özdemir' Klübümüzün paraya ihtiyacı var' diye konuştu Kulislerde Murat Özdemir'in 100 bin euroyu yeni ingiliz sevgilisiyle balayına gitmek için kullanılacağı konuşuluyor

Eralp Ergin özel Haberidir kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by 1239367
    Reading'ten Transfer Harekatı

Beşiktaş'ın Gordon'u Alın Üstüne para veririm ifadesinden sonra harekete geçen uyanık teknik direktör Sir Murat Özdemir' Klübümüzün paraya ihtiyacı var' diye konuştu Kulislerde Murat Özdemir'in 100 bin euroyu yeni ingiliz sevgilisiyle balayına gitmek için kullanılacağı konuşuluyor

Eralp Ergin özel Haberidir kaynak gösterilmeden kullanılamaz
    Murat abi bizede ayarla birini .Eralp sen YHAdan beter çıktın Sana UHB&SHA&OHA(Olmaz Haber Ajansı)

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    hieeyyyt. Benim gazetemde yalan haber olmaz arkadaşım. Biz doğru bildiğimizi yazarız, dürüst habercilik yazarız. Mesela Sunderland Trezeguet ile 4 yıllığına anlaştı.
    Evet hatta 1 alana 1 bedavaymış yanında da Del Piero'yu verdiler

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bomba Patladı Del Piero Sunderland'te

Aygün Solak Adlı Çaylak Menejerin Basın Açıklamasından Sonra Del Piero'ya böyle bir durum olup olmadığını sorduk kendisi ' Transfer haberini Milli Maçteyken Aldığını ve Uçarak Sunderland'e Geliyorum' dedi

İşte Yukardaki Resimde Gördüğünüz Gibi Del Piero Uçarak Geliyor

Sayfa 4 / 13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri