Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 215 sonuç

Konu: Football Manager 2009 Demo - Problemleri

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Quote Originally Posted by scar face View Post
    Saol da bu sefer de direct de problem var

http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

DirectX'i baştan kur.Belki sorunun çözülür.
    Last edited by yugi : 02.Kasım.2008 at 17:53
    <')))))>-<

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Quote Originally Posted by yugi View Post
    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

DirectX'i baştan indir.Belki sorunun çözülür.
    Eyvallah biraderim son olarak bunu deneyeceğim...

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Eyvallah kardesım oldu directi bastan kurmak aklıma gelmemıstı sayende oyundayım

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Eyvallah kardesım oldu directi bastan kurmak aklıma gelmemıstı sayende oyundayım
    Ne mutlu sana..

Ben her güncellemeyi yaptım.Sistemim pek iyi olmasada, oyunu çalıştıracağını ve 2D oynayacağımı düşünüyordum.Belirtilenden eski grafik kartlarının, oyunu sadece 2D olarak çalıştırabileceğini okumuştum galiba.Bende fm.exe hatası aldım.Çoğu kullanıcı da bu hatayı almış.Bireysel bir hata olarak düşünüyordum ama genel bir hata olabilir.Bu nedenle çözüm bulunmasını umut ediyoruz..
    <')))))>-<

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

evet ya diğer tüm hataların çözümleri bulundu ama şu fm.exe hatasına çözüm bulunamadı sanırım

bende de ses çıkmıyor oyundan..

bu konuda yardım edebilecek var mı?

Quote Originally Posted by hayfandoğan View Post
    evet ya diğer tüm hataların çözümleri bulundu ama şu fm.exe hatasına çözüm bulunamadı sanırım
    Bulunana kadarda oyun çıkar herhalde

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Oyundayım insallah herkesin sorunu çözülür de keyifle oynarız arkadaslar
    3d biraz farklı geldi sevemedim yalnız Fraiser Campbell cok can yakar bu oyunda

Oyundayım insallah herkesin sorunu çözülür de keyifle oynarız arkadaslar
    3d biraz farklı geldi sevemedim yalnız Fraiser Campbell cok can yakar bu oyunda
    Ahh keşke bizde girebilsek..

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul/zeytinburnu

directx i felan oyun kurarken yukluyo zaten.
    benım 512 ram, intel 4, 3 ghz işlemcim, regeon 9250 256 bellek boyutu ekran kartım var. yardım edın. yardım. oyuna basınca hata raporu cıkıo ..

Quote Originally Posted by Alpiero View Post

ben de böyle bir hata var.
    yok mu bana bir çare?

Quote Originally Posted by zbjkartal View Post
    directx i felan oyun kurarken yukluyo zaten.
    benım 512 ram, intel 4, 3 ghz işlemcim, regeon 9250 256 bellek boyutu ekran kartım var. yardım edın. yardım. oyuna basınca hata raporu cıkıo ..
    şimdilik bu ekran kartına sahip kimse oynayamıyor. ben de de aynı ekran karı var. hata veriyor açınca

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul/zeytinburnu

evet gönderme raporu cıkıyor. bnde radeon 9200 var o kötü mü. ( bu tür şeylerde fazla bilgim yok.) 128 mb bellek boyutu

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by zbjkartal View Post
    evet gönderme raporu cıkıyor. bnde radeon 9200 var o kötü mü. ( bu tür şeylerde fazla bilgim yok.) 128 mb bellek boyutu
    bende de aynısı var kardeşim.. radeon 9200 128 MBlık.. ekran kartı 3Dyi desteklemediginden oyunu da açamıyor galiba..

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul/zeytinburnu

bende sımdı radeon 9250 var :S nie acmıyo yaa. puff. o kadar kota bosa gitti

demoyu http://www.footballmanager.net/ bölümünden direct download PC/Mac kısmından yükledim kurmaya başladı fakat Avast programı bir solucan buldu ve karantinaya aldım, oyun kuruldu görünüyor fakat başlat/programlardan veya program file in içerisindeki dosyada FM2009 logosu yok , link veriyor, başka bir şey dahamı indirmem gerekiyor
    teşekkürler

inşallah full sürümde desteklerler radeon 9250 ve 9200 serilerini. benim de kota boşa gitti ona yanarım. zaten aşıyoz hep

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

kotasında degilim de..
    demoda calısmayan oyun fullde mi çalışacak : ) çözümü yeni bi ekran kartı artık..

ya çözerler ya da bidaha orjinal fm almam arkadaş demo çııkmaz sanıyordum. allahtan çıktı da çalışmadığını gördük. gözü kapalı alacaktık yoksa ekran kartımız 256 mb diye.

bu arada strawberry indipte aynı sorunla karşılaşan var mı?

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul/zeytinburnu

valla iyiki demo cıktı. artık 2008 ile idare etcez.. . napalım.

merhaba arkadaşlar ben vanilya demosunu indirdim oyunun setup simgesi masaüstüne geldi ve tıkladım bu hatayı verdi seçe tıkladım nereyi seçersem seçiyim ilerlemedi

Default kobe190768

Quote Originally Posted by kobe190768 View Post
    merhaba arkadaşlar ben vanilya demosunu indirdim oyunun setup simgesi masaüstüne geldi ve tıkladım bu hatayı verdi seçe tıkladım nereyi seçersem seçiyim ilerlemedi
    bu hata kurulum dosyasının içinde bulunan "resource1.zip" dosyasından kaynaklanmakta. kurulum dosyasını intarnetten tekrar indirin ve deneyin hatanız düzelecektir...

Gerekirse ekran kartını değiştiririm oynarım FM09'u.Tabi orjinaldede aynı şeyi derse.

Vieri verdiğin işlem uyguladık yine aynı şey.Başka önerilerin varmı.

Arkadaşlar ingilizcesi iyi olanlar
    http://community.sigames.com/showthread.php?t=54905 bu adresten takip etsinler belki bişiler buluabilirler.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Çilekli Demoyu indirdim güzel bi şekilde kurdum ardından directX i kurdum. Tık basytım oyun açıldı bayada hzılı 2008 den hızlı geldi bana tabi demodan kaynaklanıyor.
    Amd 2.1 x2 cpu
    2 gb Ram
    512 ekran Kartı Paylaşımlı
    İşletim Sistemi Vista
    Not : Dizüstü PC

Ama 3 D sanki biraz kasıyo gibi geldi bana 3 d de oynarken oyuncu değişikliği yaparken sıkıntı yapıyor.
    Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla çoğu arkadaşımız oyunu oynayamıyor bu üzücü bi durum bu kadar gün beklediniz sonuç negatif. SI nin biranönce bunlara bi çözüm bulması gerekiyo yoksa orjinal oyun alacak kişilerde bu işten vazgeçicek.
    Last edited by aliCHaN_FM : 03.Kasım.2008 at 15:02

Yeni bir sezona daha başladık.amabu sefer çok sıkıntılı başladık.Fotbolun bu kadar sevilmesinin en büyük nedeni herkes tarafından oynanabiliyor olmasıdır bence.Sadece bir topla bazende kendimizin yaptığı bir topla bile 2 m2 içerisinde oynanabilen bir oyun. FM ninde tarafımızdan bu kadar sevilmesinin hatta tapılmasınında en büyük etkeninin herkes tarafından çok büyük bilgisayar özellikleri gerekmeden oynanabiliyor olması diye düşünüyorum.Bugüne kadar sistem problemi yüzünden FM oynayamayana rastlamadım en azından.
    Evet kabul ediyorum tekniloji gelişiyor ve bizim FM den isteklerimiz bitmiyor.Hiçbirimizde ON yıl önceki PC lerimizle bu oyunu oynayalım demiyoruz.ama bence bu şekilde FM oynanabilir oyun özelliğini kaybediyor.
    Benim bilgililer ve ilgililerden ricam her ne kadar teknik olarak pc den çik iyi anlamasamda Pentium 1,60 GHz 1,12 RAM Radeon 9100 128 MB hafızalı ekran kartı özellikleri ile FM 09 çıktığı zaman oyunu oynayıp oynayamayacağımı öğrenmek istiyorum.Şu anda 2 gündür uğraşmama rağmen demoyu oynayamıyorum.Kısa yolu tıkladığım zaman hiçbir hata dahi vermeden oyuna giriş yapamıyorum.Bunun demoya ait bir sorun olup olmadığını öğrenmek istiyorum.
    Bu konuda bana bilgi verebilirseniz ve yardımcı olursanız sevinirim.
    Oynayabilen herkese şimdiden iyi oyunlar.

arkadaşlar 128 mb ekran kartı olanlar 3d olarak oynayamayacaklar oyunu. bende 82945G Express Chipset Family 128 mb ekran kartı war ve 3d yi desteklemiyo.. ama oyun gerçekten fm 2008 den kat kat daha hızlı ve dahada güzel

peki oyun çıktığı zaman 128 mb ekran kartı ile 2d seçeneği ile oynayabilecekmiyiz.
    yoksa oyun yine demodaki gibi açılmayacakmı?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

tam maça baslarken bole bı yazı gelıyor ve tmm deyınce oyun kapınıyor dün yoktu sorunsuz oynuyordum ancak bugün böle bişe ortaya çık sebebi ve çözümünü bilen varmı?

Quote Originally Posted by Freddy77 View Post
    Buraya bunu yazmanın ne anlamı var ki

Sen sor diye yazdım.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by amroth View Post
    arkadaşlar 128 mb ekran kartı olanlar 3d olarak oynayamayacaklar oyunu. bende 82945G Express Chipset Family 128 mb ekran kartı war ve 3d yi desteklemiyo.. ama oyun gerçekten fm 2008 den kat kat daha hızlı ve dahada güzel
    benim ekran kartım 128mb..oynuyorum 3d olarak.problem yok.

Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri