Sayfa 4 / 16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 472 sonuç

Konu: FM 2009 Steam Üzerinden Alanlar / Almak İsteyenler

Quote Originally Posted by serwan View Post
    şu 5 lisans olayı nedir tam olarak bilen var mı?steam için de geçerli mi aynı şey.

arkadaşım 5 lisans diye birşey yok. fakat steamden indirilen oyun ile sana verilen activasyok kodunu 5 kere kullanabiliyorsun. örneğin ilk yükledin fm yi girdin kodunu ardından format attın. 2 kez yükleyip kodu girince tekrar aynı kodu kullanacaksın. böyle böyle 5 hakkın var. anladın mı canım cigerim

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    Tabi arkadaşım 5 aktive olayı dvd ve netten indirmelerde aynıdır..tekrar yükleyebilceksin.

sen bu sigamesin korsanı bu şekilde engelleyebilecegini mi sanıosun?

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Oyunu alan bşirisi kayserisporun pa ca koyabilirmi acab

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by futbolmania2345 View Post
    sen bu sigamesin korsanı bu şekilde engelleyebilecegini mi sanıosun?
    EVET !!!

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

korsan vs. işleriyle uğraşanlar bununda mutlaka bir çözümünü bulacaktır.

nba 2k9 içinde aynı şekilde aktivasyon zart zurt bir şeyler deniyordu fakat bilgisayarımda korsan hali mevcut ve oynadım/oynuyorum. ha tabi ben fm ile günlerimi, gecelerimi geçiriyorum onu orjinal alırım ama nba 2k9 u almam. az birşey oynadım sonra pek yüzüne bakmıyorum zaten.

Şu oyun Türkçe olsa acımadan alırım. Hem Türkiye pazarındaki oyuncularını hiçe sayıp Türkçe dil desteği koymayacaksın, diğer ülkeler ile arasında dağlar kadar fiyat farkı koyacaksın hem de Türkiye' de orjinal satışlarının artmasını bekleyeceksin. AB' li USA' lı çok mu orjinal oyun alıyor sanki.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Aktivasyon problemleri, Steam ve oyun ile birlikte kurulan DRM yazılımları hakkında SEGA yetkililerinin soru ve cevapları.

http://www.turksportal.net/makale/fm/965/

Ayrıca 5 arkadaş ortak olup STEAM'den oyunu satın alabilirler.
    49.9$ x 1.65 YTL = 83 YTL

83 YTL / 5 kişi = adam başı 16.6 YTL

adam başı 16 YTL karşılığında lisans satın alabilirsiniz. Yalnız bu 5 arkadaşın birbirini iyi tanıması lazım.

3 kişi alırsanız: adam başı 28 YTL
    Last edited by Vieri : 14.Kasım.2008 at 15:16
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

EVET !!!

sen de burdasın ben de burdayım 3 gün sonra nette herkes indiricek bu oyunu

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

@bozoo1903

hayır öğrenmeye çalıştığım şey ben bu oyunu steam den indirirsem evdeki pc ye ve laptop ıma kurup orjinal olarak oynayabilecek miyim?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tamam updateyi yapıp gel ama , sakatlıklarla dolu bi oyunu kurup bana , bak oynuyorum deme

çünkü onun adı oyun değil , işkencedir..

9.01 patchi bütün sitelerde bulabilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Aktivasyon problemleri, Steam ve oyun ile birlikte kurulan DRM yazılımları hakkında SEGA yetkililerinin soru ve cevapları.

adam başı 16 YTL karşılığında lisans satın alabilirsiniz. Yalnız bu 5 arkadaşın birbirini iyi tanıması lazım.

harikasın abi
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    9.01 patchi bütün sitelerde bulabilirsin

ya arkadaşım yamayı kurduktan sonra oyun ça-lış-ma-ya-cak !
    BİTTİ ..
    Last edited by heavy86 : 14.Kasım.2008 at 15:28 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

harikasın abi
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

ya arkadaşım yamayı kurduktan sonra oyun ça-lış-ma-ya-cak !
    BİTTİ ..
    görücez

BİTTİ.

Talking

sen de burdasın ben de burdayım 3 gün sonra nette herkes indiricek bu oyunu

arkadaş korsansal hareket engellenemez diyo

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

@heavy86

son soru-cevabı oku bir zahmet.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vieri View Post

Soru cevapları okudum çok güzel her şey açıklığa kavuştu. Deaktive etme şansı vermişler ama şöle diyor.

Siz lisansın size geri verilmesini deaktivasyon linkini kullanarak sağlayabileceksiniz. Burada kullanmak istemediğiniz bilgisayar veya serbest bırakmak istediğiniz lisanslar için bir bağlantı kullanacaksınız.

Deaktivasyon linki ne zaman çıkacak bide DRM nedir tam olarak?

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Korsan engelenemez. Ama Korsanla oynayanlarda mutlaka problem olacaktır. Gönül ister herkesin orjınal almasını ama. Malum Türkiye şartları,alanı da almıyanınıda anlamaya calısıyorum. Fakat kredi kartı sahibi olanlar ayda cerez parası öder gibi alabilirler aslında. 6 YTL- 10 YTL 8*9 ay ödeyerek. Ozaman pekte sarsmaz bütceyi. Tabi yaş ortalaması düşük olunca,abiden babadab bunu istemek biraz işkence oluyor. Ama aklı yerınde yasını almıs ve kredi kartı sahibi olanları taksitle almaya davet ediyorum.
    Sana çooook katılıyorum Coşkun abi ben 13 yaşındayım babamdan 80 ytlelik bi oyunu nasıl isteyim!!!
    turksportal...

bende steam'dan aldım oyunu şu anda bence bu oyun bu orjinal olarak kullanılmayı hakediyor.tabi tercih size kalmış

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by xpoera View Post
    @heavy86

son soru-cevabı oku bir zahmet.
    konu nerelere geldi..Ben korsan çıkmıcak demiyorum ki ?
    sorunlu olcak diyorum..

arkadaşlar eğer oyunu alıpta ortak bulamayan varsa ben ilgilenirim.zaten 25 gün sora askere gitcem.şimdi o kadar parayı tek başıma vermiyim.
    alıpta 5 aktivasyonu kullanmayacak olan varsa 1 hakkını üzerime düşen payı (16ytl) hesabına havale yapmak suretiyle almak isterim.ilgilenen olursa özelden mesaj atarsa sevinirim.

4 buyuklerın transfer butceleri ne kadar falan bole oyundan haberler werseniz indirenler süper olur

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

konu nerelere geldi..Ben korsan çıkmıcak demiyorum ki ?
    sorunlu olcak diyorum..
    asla sorunlu olacağını düşünmüyorum.geçen yıllarda olduğu gibi olacaktır.korsan oyunlara da bikaç gün gecikmeyle de olsa patch ler kurulabilecektir.günde birkaç kez güncelleme yapan antivirüs programlarında bile bunun önüne geçebilmiş değiller.yılda 2 veya 3 kez yaması çıkan fm için bahsettiğimiz olay çok daha kolay yapılacaktır.tüm güncellemelerle birlikte korsan kullanıcılar da en fazla 1 hafta gecikme ile oyunlarını oynayabilecekler.ancak şöyle bişey var bu aktivasyon röpörtajını okuduktan sonra gayet net anlaşılıyor ki 5 farklı bilgisayara kurulum yapılabilecek.korsan almaktansa 5 kişi birleşip orjinal oyun alınabilir.tamam bu da pek yasal değil ama en azından korsandan iyidir.

bu arada steam den indirdiğim oyunu 2 farklı bilgisayara nasıl kurabileceğimi hala anlamadım.steam kullanıcı adı ve şifresiyle iki bilgisayara da ayrı ayrı indirmem mi gerekecek ne olacak..bilen varsa açıklayabilir mi?

arkadaşlar full sürümde sakatlık sorunu düzelmiş mi?

Ben şimdi steamde indirdim fakat aktivasyona girdiğim zaman YOUR TRİAL PERIOD HAS EXPIRED diye birşey çıkıyor ve olmuyor.Lütfen yardım......................

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by serwan View Post
    asla sorunlu olacağını düşünmüyorum.geçen yıllarda olduğu gibi olacaktır.korsan oyunlara da bikaç gün gecikmeyle de olsa patch ler kurulabilecektir.günde birkaç kez güncelleme yapan antivirüs programlarında bile bunun önüne geçebilmiş değiller.yılda 2 veya 3 kez yaması çıkan fm için bahsettiğimiz olay çok daha kolay yapılacaktır.tüm güncellemelerle birlikte korsan kullanıcılar da en fazla 1 hafta gecikme ile oyunlarını oynayabilecekler.ancak şöyle bişey var bu aktivasyon röpörtajını okuduktan sonra gayet net anlaşılıyor ki 5 farklı bilgisayara kurulum yapılabilecek.korsan almaktansa 5 kişi birleşip orjinal oyun alınabilir.tamam bu da pek yasal değil ama en azından korsandan iyidir.

bu arada steam den indirdiğim oyunu 2 farklı bilgisayara nasıl kurabileceğimi hala anlamadım.steam kullanıcı adı ve şifresiyle iki bilgisayara da ayrı ayrı indirmem mi gerekecek ne olacak..bilen varsa açıklayabilir mi?
    Şimdi bunu öğrenmek için steam'den oyunu satın almak istemiyorum ama en kısa zamanda öğrenip yazmak istiyorum
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

bu steamdan indirme işini biri sıfırdan baslayıp sırasıyla anlatsa

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by mehmet152574 View Post
    Ben şimdi steamde indirdim fakat aktivasyona girdiğim zaman YOUR TRİAL PERIOD HAS EXPIRED diye birşey çıkıyor ve olmuyor.Lütfen yardım......................
    Merhaba bu konuda key ile ilgili bir problem sanıyorum ki STEAM ile irtibata geçmeniz gerekmekte.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar soru-cevap kısmında DRM var o tam olarak nedir?

Ya adamlar bişey yaptı konsanın önüne geçmek için. Yararlı olucak mı olmayacak mı onu önümüzde ki günlerde görücez ama benim fikrim bence bu sefer korsan olayı bitti. Neden diye sorarsanız nasıl ki PES'i online oynamak istediğimiz zaman orjinal oyun almadıysak pat diye kalıyosak eminim Sİ de FM için buna benzer bi sistem geliştirmiştir. Zaten geliştirmediyse bu da onların ayıbı. Bu arada orjinal almayı düşünen ve ilk orjinal oyununu alacak olan biri olarak (o cd yi elimde görmek istediğim için bu yolu tercih ettim.) aral yetkilileriyle konuşmam beni dehşete düşürmüş durumda 17sini de geçebileceğini ve hafta ortasını hatta cumayı bulabileceğini söylediler.Gecikmeye şaşırmamış olmakla beraber oyunun 14 kasımda çıkacağını sağır sultan duyduğu halde nasıl bu kadar amatörce bi iş yapıyolar hala anlamış deilim.

Quote Originally Posted by frankencow View Post
    arkadaşlar full sürümde sakatlık sorunu düzelmiş mi?
    sakatlık ve fitness sorunu düzelmiş.. steamden indirdim 9.1 patchiyle geldi.. bu patchle birlikte bu sorun ortadan kalkıyor

Sayfa 4 / 16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri