Anket Sonuçlarını Görüntüle: Diaz'ın Hedefi Avrupada En Az Çeyrek Final Ligde İse Devler Arenası Bileti Almak

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Başarılı olabilir

38 90.48%
  • Başarılı olamaz

4 9.52%
Sayfa 4 / 45 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 1331 sonuç

Konu: Diaz ve Delüğanluları Devlere Kafa Tutuyor | Crystal Palace [4.Sezon]

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Bende bi sıkıntı yok :F Bi daha bakayım
    Edit: Çıkıp browseri klapatıp tekrar girdim herhangi bir sıkıntı yok gibi duruyor
    bende de sıkıntı yok

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    bende de sıkıntı yok
    Tamamdır o zaman

Vallaha gençler hoşuma gitti ama benim oyuna bi regen gelmiş iki yönlü orta saha 19 yaşında özellikleri xavi iniestadan daha iyi Adamlar 10 milyon istiyor direk parayı basıp alacam

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Takım yavaş yavaş alışacaktır
    Bu arada ( şu spoiler'i nasıl yapıyoruz hocam ??? )
    Quote Originally Posted by resoag View Post
    [spoiler] buraya gizlemek istediginiz yazi [/spoiler]
    Bu arada ilk spoiler yazısının bitisigine =(bilgi) yazıyorsun
    Aslında alıntı yapıp bakabilrsin kardeşim nasıl yaptığıma (: ama resoag kardeşim anlatmış zaten (:
    Quote Originally Posted by Chakemate View Post
    Vallaha gençler hoşuma gitti ama benim oyuna bi regen gelmiş iki yönlü orta saha 19 yaşında özellikleri xavi iniestadan daha iyi Adamlar 10 milyon istiyor direk parayı basıp alacam
    regeni her zaman bulamazsın (: ve kimseye 10 milyon verecek bütçemiz yok o kadar paraya takım kuruyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

2.Tur

Spoiler: ISTATISTIK 

Paraya karşı emeğin savaşını verdik İnanmış 11 kişi herşeyi yapabiliyor. Bebeğim Finne yağladı yine (: Lakin 1-2 tanede net kaçırdı ve beni üzdü. Maçın 2. yarısında tek kale oynayıp atamadık. Uzatmalarda Southampton resmen dövdü bizi. Maç penaltılar kalınca penaltıcılarıma bi baktım hepsini oyundan almışım tabi üzgün şekilde penaltıcıları ayarladık en son penaltılarda 2-1 yeniktik gözleri kapadım ben Sanırım kaleci Speroni kurtardı penaltıları izlemeden direk gelip paylaşayım bu mutluluğumu istedim

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

transferleri bitirdim oyuncular müthiş

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

transferleri bitirdim oyuncular müthiş
    defans hattını görünce kendi takımım sandım

regeni her zaman bulamazsın (: ve kimseye 10 milyon verecek bütçemiz yok o kadar paraya takım kuruyorum
    Profilini atınca görürsün yani gördüğüm en iyi regen 9 milyona birdim işi

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

defans hattını görünce kendi takımım sandım
    azıcık benziyor

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Profilini atınca görürsün yani gördüğüm en iyi regen 9 milyona birdim işi
    Sıkıntı yok..Ben kendi ağaçlarımı eker mevelerini yerim sen manavdan satın almaya devam et
    azıcık benziyor
    Sıkıntı yok benim defans senin defansı döver

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Sıkıntı yok benim defans senin defansı döver
    Benim forvetlerde seninkileri döver

Sıkıntı yok..Ben kendi ağaçlarımı eker mevelerini yerim sen manavdan satın almaya devam et
    Ahaha asfdf O adam oyunun en iyi orta sahası olacak merak etme 80-90 milyonlara satılacak görürsün

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Benim forvetlerde seninkileri döver
    3-4 sene sonra Finne > alayı olucak Ayrıca benim defans senin forvetleride döver
    Ahaha asfdf O adam oyunun en iyi orta sahası olacak merak etme 80-90 milyonlara satılacak görürsün
    İstersen milyar eurolara sat büyük klüp bana göre değil

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

benim lyonda çıkan regenim hepinizi döver adam 15 yaşında forvet arkası v kötü özelliği yok neredeyse

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Öncelikle son olarak 2 transfer daha yaptık. Normalde yana döne forvet arayıp Ondraseki gelmek istememsine rağmen para zoruyla mecburiyetten getirmiştik. Transferin son günü ise almak için uğraştığımız ama gelmek istemeyen Maupayı ikna etmeyi başardık. Birde kaleye genç bir isim aldık. Kalecide soru işaretlerim olduğu için opsiyonlu kiraladım

Önemli maç formu tam olarak ne oluyor yahu biri izah edebilir mi ? Önemli maç derken acaba klüp bilgilerinde çıkan ezeli rakiplerle olan maçlar mı ? Mesela fener-gs fener bjk gs bjk gibi mi ?

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

7.Hafta

Ligde 7 hafta geride kaldı. Takım hakkında çok fazla bişey söyleyecek durumda değiliz. Zira taktik oturmadı uyum sorunu had safhada ve oyuculaımın birkaço mevkiisine alışkın değil..Kadroyu baştan aşağı yenileyince bu sorunların olmasını makul karşılıyorum. iyi ki farklı ligde değiliz neredeyse herkesin bildiği dil olan ingilizceyi tüm oyuncularım olmasada birçoğu biliyor yoksa birde dil sorunu çekecektik (: Tabi oyuncularımın arasında bilmeyenlerde var buda handikap
    . Her ne kadar zar zor galip gelsek de gol dakikarlarından anlaşılacağı üzere takım maçı bırakmıyor. Bazen ben umudu kesiyorum onlar yılmıyor en sevindiici durum bu olsa gerek

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

3.Tur

Takım maçı bırakmıyor bırakmıyor bırakmıyor İlk devrenin uzatmasında yedik golü rakip zaten çok kapanarak oynuyor bizde tam takım olamadık henüz..ama yine 80 densonra açıldı ve turladık. İngilterede fikstrü inanılmaz sıkışık birde kupa maçları kondisyon falan kalmıyor takımda iyi ki kadromuz epey geniş.. Uzatmalarda takım tamamen bitti. Bu sefer çok iyi kura çektik o kadar premier lig ekibi arasından brightonla evimizde oynayacaz kazanırsak çeyrek finaldeyiz

Yine konuya vakıf olan arkadaşlar birde şu soruma cevap verirlerse sevinirim. Normalde ülkelerin kupasını alan takım avrupa ligine gidiyor. Bildiğim kadarıyla ingilterede bu Fa cup..lakin aşağıdaki yazı kafamı karıştırdı. Fa cup ve capital cup kazanımına baplı olarak diyor. Capital Cupu kazanınca avrupaya mı gidiliyor ?

İyi gidiyoruz sanki?

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

capıtal one cup ı kazanan avrupaya gidiyo sorun oysa eğer çünkü birkaç sene önce birmirgham küme düştüğü sene avrupada oynamaya hak kazandı geçen sene wigan bu kupayı aldılar

Eğer Capital Cup kazananı lig sıralaması sonucunda Avrupa Kuplarına gidiyorsa FF Cup kazananı Avrupa biletini alıyor.O da ligi Avrupa Kupalarına gitmeye hak kazanacak bir sırada tamamladıysa lig 7.si Avrupa'ya gidiyor.

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Mağlubiyet almadan gitmemiz iyi şeylerin habercisi

Yenilgi almadan gidiyorsun çok güzel. Aynen devam Lyngby gibi büyüklere karşı meydan okumanı bekliyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by KadirGok View Post
    İyi gidiyoruz sanki?
    Quote Originally Posted by 53Erdogan View Post
    Mağlubiyet almadan gitmemiz iyi şeylerin habercisi
    Yenilgi almadan gidiyorsun çok güzel. Aynen devam Lyngby gibi büyüklere karşı meydan okumanı bekliyorum
    iyi gidiyor gibiyiz ama takım beklentimin çok altında biraz ilerledim yenilgi falan aldık yani (: birazdan koyarım ssleri ama takıma ufak çaplı neşter atmakla meşgulüm şu sıralar saçma sapanşeyler oluyor takımda :F
    Quote Originally Posted by The Special One View Post
    capıtal one cup ı kazanan avrupaya gidiyo sorun oysa eğer çünkü birkaç sene önce birmirgham küme düştüğü sene avrupada oynamaya hak kazandı geçen sene wigan bu kupayı aldılar
    Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Eğer Capital Cup kazananı lig sıralaması sonucunda Avrupa Kuplarına gidiyorsa FF Cup kazananı Avrupa biletini alıyor.O da ligi Avrupa Kupalarına gitmeye hak kazanacak bir sırada tamamladıysa lig 7.si Avrupa'ya gidiyor.
    eyv tşk ettim. Ben fa cup sanıyodum. Elendik gerçi hemde hiç top oynayamadan kazansak çeyrek finaldeydik tüh ):

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

3.Tur

Takım maçı bırakmıyor bırakmıyor bırakmıyor İlk devrenin uzatmasında yedik golü rakip zaten çok kapanarak oynuyor bizde tam takım olamadık henüz..ama yine 80 densonra açıldı ve turladık. İngilterede fikstrü inanılmaz sıkışık birde kupa maçları kondisyon falan kalmıyor takımda iyi ki kadromuz epey geniş.. Uzatmalarda takım tamamen bitti. Bu sefer çok iyi kura çektik o kadar premier lig ekibi arasından brightonla evimizde oynayacaz kazanırsak çeyrek finaldeyiz

Yine konuya vakıf olan arkadaşlar birde şu soruma cevap verirlerse sevinirim. Normalde ülkelerin kupasını alan takım avrupa ligine gidiyor. Bildiğim kadarıyla ingilterede bu Fa cup..lakin aşağıdaki yazı kafamı karıştırdı. Fa cup ve capital cup kazanımına baplı olarak diyor. Capital Cupu kazanınca avrupaya mı gidiliyor ?

Öncelikle güzel gidiyorsun takım uyumu taktik vs oturunca daha iyi yerlere gelirsin..Bahsedilen 2 kupayı da ligi ilk 7 dışında bitiren farklı 2 takım kazanırsa sadece 5. UEFA'ya gidiyor aynen dediğin gibi Capitali kazanan da UEFA'ya gider yani..

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Dostum her ne olursa olsun Capitali kazanan takım UEFA'ya gidiyor eğer lig pozisyonu olarak avrupaya katılıyorsa diğer finalist takım UEFA'ya gider

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Takım uyumu yavaş yavaş oturuyor Takipteyim

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Takım daha oturmamış gibi

Önemli maç formu tam olarak ne oluyor yahu biri izah edebilir mi ? Önemli maç derken acaba klüp bilgilerinde çıkan ezeli rakiplerle olan maçlar mı ? Mesela fener-gs fener bjk gs bjk gibi mi ?

Evet, derbi olması gerekmiyor ama. Mesela Barcelona'ya karşı oynadığında önemli maç formu yüksek olan oyuncular düşük olanlara göre daha sağlam oynarlar, daha az hata yaparlar. Hatta bu form özelliği epey yüksekse maçta normalden daha yüksek bir performans da gösterebilirler. Aynı şekilde önemli maç formu düşük olan oyuncular büyük maçlarda nispeten daha kötü, daha düşük konsantrasyonla oynarlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Önemli maç formu yüksek olan adam mesela dandik takımlara karşı 6.9 ortalamayla oynuyorsa gider Manchester'a karşı 8 ortalamayla oynayabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bu arada gidişat iyi niye öyle kötü konuştun ki, İngiltere'de fazla neşter vuranı kazığa oturturlar

Sayfa 4 / 45 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri