Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 172 sonuç

Konu: lato609 TACTİCS 4-1-3-1-1

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    Beşiktaşa uyan bir taktik yok gibi inatla beşiktaşla kariyer acıyorum tutturacagım bir taktik aksam kndim bi taktik yaptım iyi basladım aslında takım gol yemiyor onu çözdüm ama macları 1-0 kazanıyorum acaip gol pozisyonum var %70 topa hakimim 25 sut var 1-0 bitio maclar kafayı yemezsem iyidir..
    ANTRENMANLARA SIKI ÇALIŞTIR KARDEŞİM TAKTİKTE BELİRLİ OLAN ANTRENMAN HAZIRLIĞIDIR..BELKİ ONDANDIR..

leeds unıted'ı eskı gunlerıne dondurmek ıcın yenı bır karıyer açıcam umarım taktık ıse yarar

Quote Originally Posted by balinger View Post
    leeds unıted'ı eskı gunlerıne dondurmek ıcın yenı bır karıyer açıcam umarım taktık ıse yarar
    İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUM HOCAM..

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Tamamı büyük harflerden oluşan mesajlar yazmayınız lütfen. Teşekkürler.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

ligde 2. yarı fikstürü

Bu da lig tablosu

Taktikte en çok dikkatimi çeken defansif orta sahanın çok önemli olduğu. Ben gayet memnun kaldım ama rezalet beklerim yüzünden çok gol yedim. Şimdi FB ile başlıyorum yeni sezona oldukça umutluyum.

sonuçlar gayet güzel hocam.. fener'de kanat ve beklerinin verimi ile daha güzel oyun ortaya koyacaksındır..

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

bu taktik bir tek bnde olmadı sanırım..

leeds ıle denemeden once sıvasspor karıyerımle denedım 6-7 maç yaptm galıbıyet alamadım benım takımada uymadı dıkkatımı ceken top rakıpteyken cok bosluk verıyoruz takım savunmasında

oyuncuların özelliklerine göre taktikte oynama yapmanız gerek arkadaşlar..taktiği direk olduğu gibi kullanırsanız verim alamazsınız..her takımda farklı oyuncular var ve her takımda farklı roller gerekebilir.. bende de durum böyle oldu en son ;

taktiğin linkini arıyorum verebilecek var mı teşekkürler

Quote Originally Posted by erpeker1907 View Post
    taktiğin linkini arıyorum verebilecek var mı teşekkürler
    LİNKİ PAYLAŞIMDA MEVCUT..

başka bir siteye yönlendiriyor da o yüzden söyledim indiremedim...

Quote Originally Posted by erpeker1907 View Post
    başka bir siteye yönlendiriyor da o yüzden söyledim indiremedim...
    herkes öyle indiriyor kardeşim..paylaşımın öyle dağıtılması için izin aldık.. indiren 243 kişiden sadece 2 kişi de uymadı taktik.. 2'si de beşiktaştı..

tamamdır üye olup indirmeyi deneyceğim

tanan kardeşim umarım sende de işe yarar..

Klasik Mod'da Man City'e uyguladım. Santrafora Falcao, orta sahaya Vidal takviyelerini yaptım. Namağlup tüm kupaları aldım. SS'leri unutmazsam akşam paylaşırım.

crash dumps alanlar yüz paketini silsin düzeliyor. benim de başıma gelmişti özellikle 5.5 yüz paketi güncellemesinde. sildim sadece 5.4 e kadar yükledim.

şu taktiği manisa maçlarında uygulayaydık iyiydi yeni yönetim seni getirsin takımın başına gardaş

Quote Originally Posted by demirsporlu View Post
    şu taktiği manisa maçlarında uygulayaydık iyiydi yeni yönetim seni getirsin takımın başına gardaş
    bu taktik bizim oyuncularımız için biçilmiş kaftandı..takımın başında ben olmasam bile bu taktiği uygulasak puan kayıplarını en aza indirirdik..seneye umarım defans yapamayan bir takıma defans oynatmaya çalışmaz hocamız...sağolasın güzel yorumun için renkdaşım..

taktik trabzonsporada uymadı kardeş avrupada başarılıyım ama ligde vasat

Quote Originally Posted by Frenzyer View Post
    taktik trabzonsporada uymadı kardeş avrupada başarılıyım ama ligde vasat
    ben denedim TS ile uymuştu..ama tabi farklı oyunlar ve farklı sonuçlar olabilir..ama bence mutlaka eksik yaptığın birşeyler vardır..çünkü TS ile denediğim için başarısız olması biraz eksiğinin olduğu anlamını çıkarıyorum..

Abi ben bu taktiği de seni de takip ediyorum.Oyun çıktığından beri sadece Beşiktaş'la en azından biraz başarılı olmaya çalışıyorum,şu ana kadar hiç olamadı.

Taktiği daha önce öylesine denedim,ama çok vasat bir takımla denemişti.

Şimdi tekrar Beşiktaş olacağım.Biraz da sorunlar ne onları anlamaya çalışıp,inşallah güzel haberlerle gelirim buraya tekrar

Quote Originally Posted by foyuk View Post
    Abi ben bu taktiği de seni de takip ediyorum.Oyun çıktığından beri sadece Beşiktaş'la en azından biraz başarılı olmaya çalışıyorum,şu ana kadar hiç olamadı.

Şimdi tekrar Beşiktaş olacağım.Biraz da sorunlar ne onları anlamaya çalışıp,inşallah güzel haberlerle gelirim buraya tekrar
    kardeşim geçenlerde bir arkadaş denemiş ve şampiyon olmuş ilk seneden, türkiye kupasında da final oynamış..bence mutlaka senin atladığın birşeyler vardır.. dikkat edersen onlara fazlası ile işine yarayacaktır..

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by foyuk View Post

kardeşim taktiği direk olduğu gibi kullanırsan verim sağlayamayabilirsin . Çünkü taktik farklı bir takım ve farklı oyuncular için ayarlanmış takım komutlarını içeriyor. Sen Beşiktaş için ayarlama yaparsan ve iyi bir antreman uygularsan kesinlikle başarılı olabileceğine inanıyorum . sezon bittikten sonra SS paylaşırsan sevinirim bizde bilgilenmiş oluruz . Başarılar diliyorum sana

jevoks06 taktiği direk kullanmama konusunda sana katılıyorum.. yazıda da belirtmiştim bu konuyu ama sanırım etkili olmamış..

ayrıca şunu iddia ediyorum ki ; "bu taktik fm2013 için yapılmış en iyi taktiktir".. bu yazıyı okuyanlar bana inanmayabilir ama taktiği denemeyen kişilerdir onlar da..

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Lightbulb

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post

"bu taktik fm2013 için yapılmış en iyi taktiktir"

Bence bunu başlık olarak yazarsan daha dikkat çekici olur . Ben zaten en iyisi olduğuna sonuna kadar katılıyorum fakat denemeyip sadece bakan arkadaşlar bu yazıyı gördüklerinde kesinlikle denerler .Sonuçta önemli olan herkese yararlı olması değil mi

bu taktikle ilk sezonda ANKARAGÜCÜ ile süper lig'e çıkmak ve süper lig'de ki ilk sezonda AVRUPA LİGİ'ni 1 puanla kaçırdım..diğer takımlarda ki başarılardan ziyade sıkıntılı ANKARAGÜCÜ ile bu başarıları yakalamak her şeyi açıklıyor sanırım

Taktiği deneyeceğim emin olabilirsin. Ama diyelim İngiltere 3.ligden bir takım aldık. Oyuncular kötü olduğu için ona göre taktiği düzenledik. Sence ilk sezon ne olur?

ilk başlarda sıkıntı çekebilirsin ama 1 ay geçtikten sonra takımın çıkışa geçecektir.. antrenmanı iyi bir şekilde yaptırırsan bu söylediğimin doğruluğunu görmüş olacaksın kardeşim üst lige de çıkarsın

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri