Sayfa 4 / 27 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 808 sonuç

Konu: MKE KIRIKKALESPOR: "Süperligin İlk İlçe Takımı" 40 Yıl Sonra Süperlig'de [5.Sezon]

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sincanı yenipte çıkalım. 3.Lig başlangıcında da bir süre transferle uğraşacaksın desene. Yavaştan kemik kadroyu oluşturabiliyorsan başlasan iyi olur.

Gidişat iyi hocam. Bu sene yıl kaybetmeden çıkacağız gibi duruyor.
    Bence kadronu çokta değiştirme. Eldeki oyunculardan 7-8 tane idareten yedek oyuncu çıkar gibi. Kadronda genişlik sağlamak sakatlık durumlarında iyi olur bence. Yine de karar sizin

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

İnşallah küme düşer takımın

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by A.FaruK View Post
    İnşallah küme düşer takımın
    Bu takım sana en yaptıda beddua ediyorsun. Bu sene zorda seneye düşme ihtimali yüksek

Nesil
    2014

Şu gözlemlerde Faruk Güven'in profil nasıl?

@davidalaba27 Valla Forvet Özelliğini Bilmem de Yokluktan DMC'de Kullandığım Tek İsim. Performansından Memnun musun Dersen Hayır.

@kerim1990 Doğru Söylüyorsun. En Azından Beni Sevenlere Jest Yapıp Yedek Oyuncu Hakkını Onlardan Yana Kullanayım.

@A.FaruK Reiz Gelmiş Hoşgelmiş. Senin Canın Sağolsun Kardeşim Yalnız Daha Düne Kadar Beni Desteklerdin Bu Oldu mu Hiç ?

@pusathan01 Faruk Reyiz'in Amacı Başka Bence?

Yaz Ayında Yoğun Bir Transfer Mesaisi Olacak Dediğin Gibi Bari Şimdi Biraz Yatarak Yaz Ayına Hazırlanalım

@Barak Faruk'un Özellikleri BAL Ligi İçin İyi Ama 3.Lig'de İş Yapar mı Şüpheliyim.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Abi sesini duymayı özledik be, bir alo de gelmezsem gençliğim solsun

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ben Kastamonudayım 1 aydır. Takip ediyorum takımı. İlk 3 hafta haricinde çok iyiydi. Zara ike 8 puan fark var şuan ama baya iyi transferler olacak bi kaç tane ondan sonra şampiyonluk için umut olabilir. fotoyu ben çekmedim bu arada...

@A.FaruK Yarın Görüşelim Kardeşim.

@SAİT71 Desene Kulüp Ara Transferde Coşacak. Umarım Diğer Senelerde Olduğu Gibi Sözde Kalmaz. İnşallah Yeniden Döneriz. Tühh! Fotoları Sen Çekseydin Telif Hakkı Ödemeden Kullanırdım

Bu İsim Antalyaspor'un Gelecekteki Cevherlerinden. Ara Transfer Döneminin Son Saniyesine Kadar Defalarca Kiralamak İstedim Ama Oyuncu Bize Yüz Vermedi Gitti Bir Lig Üstümüzdeki (3.Lig) Erzurum Belediyesinin Teklifini Kabul Etti. Çok İstediğim Adam 2.Yarıya Bomba Gibi Başladı. Umarım Gelecek Sezonda 3.Lige Gelirde Kiralarız Kendisini. Büyük Bir Oyuncu Olacak Bu Çocuk. Bir Yere Not Edin Bu Oyuncu Eninde Sonunda Bize Gelecek.

Nesil
    2014

Benim aklımda kaldı bile Seddar, 83. dakikada Vole çakmış Profilide merak etmedim değil hani zahmet olmazsa tabi

11. Default

Takım 40 Gündür Maç Yapmazsa Olacağı Belli Tabi ki... Basireti Bağlandı Takımın.

12. Default

@Barak Tabiki de;

Bizim Gürcü Oyuncunun Takımında Tehlikeli Çanlar Çalmaya Başladı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Neyse ben demiştim demiyeceğim
    Seddar iyi imiş. Merak ettim benim kariyerde baktım. 2 sezon sonra 13,500 TL ye Gümüşhaneye satmışlar.
    Hemen Gürcüye saldır.

14. Default

Takım Maç Oynadıkça Kendini Buluyor. Oyunda Ezeli Rakibimiz Olmasa da Benim İçin Ezeli Rakiptir. Net Bir Oyunla Kırşehir'i Sahadan Sildik. Yediğimiz 2 Golde Korner ve Direk Frikikten Oldu.

15. Default

@pusathan01 Gürcüye Saldırsam Napacam ki 3.Ligde Yabancı Oyuncu Oynatamıyoruz. Evet Demiştin Ama Tekrar 13-14 Günlük Boşluğumuz Var Sıradaki Maça

Artık Kalan Maçlar Formalite Olduğu Resmileşti. Rakiplerimizin 3 Maçı Kaldı ve Bize Yetişemiyorlar Bu 3 Maç Sonunda. Artık Rahat ve Sakin Kafayla Kalan 4 Maçımızı Tamamlayacağız.

Nesil
    2014

Seddar seneye Kırıkkaleye gelir bence ama bu oyuncunun gelecekte büyük bir sıçrama yapacağını düşünmüyorum 30 haziranda direk bir teklif atmak gerekir. PTT'ye kadar bizi iyi sırtlar.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrik ederim. Şimdiden gelecek senenin planlarına başlamanı öneririm. Madem boştasın bari oyuncu bak.

18. Default

Yeni Gençlerimiz Hayırlı Olsun... Şampiyonluk Maçımızı Kazandık Sırada Bu Gençlerimizin Kendini Göstereceği Deneme Maçı Olacak O Maça Katılacağız. Potansiyelli Gençlerimizle Sözleşme İmzalayıp Göze Batan Oyuncuları Paylaşacağım.

Kazanırsak Şampiyonluğumuzu Haykıracağımız Maç Olan Bağlum Belediyesi Maçıyla Günü Noktalayalım.

Şampiyonluğumuzu Perçinledik ve Playoff Biletini Diğer Gruplardaki Takımlardan Önce İlk Kapan Takım Olduk. Artık Önümüzdeki Tek Hedefimiz Playoff Maçlarını Bir An Önce Bekleyip Son Vuruşla Adımızı 3.Lige Yazdırmak İstiyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrik ederim. Ama play oflardan geri buraya dönme yoksa taşlanırsın haberin olsun.

20. Default

@Barak Eğer Gelecek Sezon Takıma Katabilirsem Seddar Çok Üst Olmasa da Süperlig'de Anadolu Kulüplerinin Yıldız Oyuncusu Yaparım Özel Antremanla Zaten Biz Çok Üst Düzey Olana Kadar Seddar Futbolu Bırakır Mefta Olur

@pusathan01 Hazır Gençlerimizde Gelmişken Onları İyi İrdeleyip Gelecek Sezonun Kadrosunu Kurabilirim.

Bugünlükte Bana Ayrılan Sürenin Sonuna Gelmiş Bulunuyoruz. Yeniden Görüşünceye Dek Sağlıkla ve Mutlulukla Kalın

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    #aytekin79 Teşekkürler Hüseyin

Personel İlanımızı Panoya Astık Başvuruları Bekliyoruz.
    Hocam bu personel ilanı nasıl verdin? Nereden verebiliyoruz?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by SilverSpy View Post
    Hocam bu personel ilanı nasıl verdin? Nereden verebiliyoruz?
    Takım çalışanları-İŞmerkezi bölümünden verebiliyorsun. Yapamazsan resimli de anlatabilirim.

23. Default

Gençlerden Göze Batanlar Arasında Sözleşme İmzaladık. Diğerlerini Deneme Süresi Bitmeden Gönderdik Kulüpten Özellikle Seyyit Ayyıldırım ve Enes Karuk'tan Daha Fazla Ümitliyim.

Nesil
    2014

Enes'in boy çok kısa, ekstra bir özelliği olsa boyunun açığını kapar derdim ama oda yok. Seyit Ayyıldırım'dan ümitliyim

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Toprağım takipteyim,Başarılar..

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Hocam Fatih'in senin oyunda DMC olduğunu biliyorum 3.Lig'deki tanımadığı oyuncuları SEGA random yapıyor her oyun mevkisi değişiyor normalde forvet.

27. Default

Bilgilendirme:

İnternet Kotasının Dolması Sebebiyle 10 Gün Boyunca Kariyeri Güncelleyemeceğim. Oyunu Gençlerimizi Paylaşırken Kota Doldu Yarım Kaldı. Kalan 3 Maçı ve Playoffları da Toplu Olarak SS Vermeyeceğim 16 Ocaktan Sonra Oynayarak Paylaşacağım. Anlayışınız İçin Teşekkür Eder, Takipçilerimden Özür Dilerim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sorun değil bekleriz. Bende de 4 maç yaptım 18 gün tatile girdi.3-4 hazırlık ayarlıyacağım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

gelen gençlerden Aşkın iyiymiş. İyi gelişir gibi. Mentali diğerlerinden çok daha iyi. Yalnız pozisyon alması çok kötüymüş. İnşallah iyi gelişir.
    Kota olayı kötü olmuş. Merakla bekliyoruz 10 günün geçmesini

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

AAAAAA Olmazki Böyle Hocam Ben Kotayı Aşarken Bile Paylaşım Yapıyordum.

Sayfa 4 / 27 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri