Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 188 sonuç

Konu: Football Manager 2014 Beta İlk İzlenimler

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Bence geçen seneden daha başarılı.gerçi hoş daha başarısız olma şansı çok azdı
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

FM 2012 bariz şekilde 2013'den daha iyiydi. 2012 gibi olsun başka birşey istemem

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by Ralph View Post

Çok iyi

Ve tükürdüğümüzü yaladık

Nesil
    2007
    Yer
    Şeref Bey'den

Konuyu okuyamadım ama sormak istiyorum. Sizde de çok GOL kaçıyor mu? Nerdeyse her maç kaleci ile baş başa 3-4 tane, bom boş kale 2-3 tane gol kaçıyor. Boş kale gol diyorsun kaleci birden geriden fırlıyor..

Rakip tek atak ile golü atıyor..

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Quote Originally Posted by hakankor View Post

ünal aysalın telefonunu niye açtın

Zaten açmasan gönvderirdi seni

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

19 Eylül'de Playstore'dan almış olmama rağmen (Level indirim kodu ile birlikte) bana aktivasyon kodu gelmemesinin nedeni nedir arkadaşlar?

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by nessus View Post
    19 Eylül'de Playstore'dan almış olmama rağmen (Level indirim kodu ile birlikte) bana aktivasyon kodu gelmemesinin nedeni nedir arkadaşlar?
    TTNET'e eposta gönder konuyla ilgili. Bazı platformlarda okudğum kadarıyla aktivasyon kodu gelmeyenler bu yolla aktivasyon kodunu almışlar.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

İş teklifi gelmeden önce kulubun sizinle oturup konusması istediklerinizi söylemeniz kulubun tepkisi falan gayet guzel olmus önceden fal bakıyorduk kulup istegimizi kabul eder mi falan diye simdi bir ön görüşme yapıp derdinizi anlatıyorsunuz çok gerçekçi olmuş beğendiğm özelliklerden birisi

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Quote Originally Posted by di canio View Post
    TTNET'e eposta gönder konuyla ilgili. Bazı platformlarda okudğum kadarıyla aktivasyon kodu gelmeyenler bu yolla aktivasyon kodunu almışlar.

Ben de ona meylettim Playsore'un kendine has bir mail adresi yok sitesinde. Mecburen iletisim @ ttnet adresine gönderdik. Bakalım birine ulaşacak mı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Derbide maç başlamadan önce bu görüntüler oldu, çok hoşuma gitti.

FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by nessus View Post
    Ben de ona meylettim Playsore'un kendine has bir mail adresi yok sitesinde. Mecburen iletisim @ ttnet adresine gönderdik. Bakalım birine ulaşacak mı
    Bence direk ttneti ara. 444 0 375 ezberledim artık numarayı bi şey hizmetlerine gireceksin telefondan sanırım 5 numaraydı emin değilim ve ya 3 sonra da ttnet playstore diyor zaten. O seni müşteri hizmetlerine bağlıyor yani bi insana bağlıyor robot konuşmuyor karşında Ona anlat derdini yoksa sen mail attın ya şimdi senden telefon numarası filan isteyecek bi şey çıkmaz mailden
    turksportal...

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Karşı karşıya çok gol kaçırıyor oyuncular,bir de maç ekranında rakip takım oyuncularının puanlamaları yer alıyor bunların düzeltilmesi lazım.
    Kendi takım oyuncularımın puanlamasını açıyorum bir sonraki maç yine rakip takımın puanlamaları gösteriliyor. Bunun da düzeltilmesi gerek.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Ralph View Post
    Derbide maç başlamadan önce bu görüntüler oldu, çok hoşuma gitti.

Derbide kale arkasında boş koltuk olması ilginç

Beta olması göz önüne alınırsa oyun iyi olmuş. Taktik ekranında ki yenilik harika. full sürümde ve ondan sonra ki gelecek güncellemelerde daha iyi olacağına inanıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kamera açılarında yenilik varmı arkadaşlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Derbide kale arkasında boş koltuk olması ilginç
    Çok iyiymiş (:

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Geçen yıl da buna benzer şeyler olmuştu. Bu yıl da Betanın sıkıntılı oluşunun kuvvetli bir kanıtı;

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Crazycat View Post
    Kendi takım oyuncularımın puanlamasını açıyorum bir sonraki maç yine rakip takımın puanlamaları gösteriliyor. Bunun da düzeltilmesi gerek.
    Aynen birader bazen unutup şaşırıyorum değerlere bakınca. Düzeltilmesi gerek...

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Taktik ekranındaki Oyuncu sekmesini şimdi keşfettim. Bence FM'de bir devrimdir başlı başına. Pozisyonlar için standart tanımlanan görevler yerine her oyuncu için farklı görevler, davranışlar tanımlayabiliyorsunuz. Örneğin DMC pozisyonuna genel bir görevlendirme(Ön libero, regista vb gibi) yapabildiğiniz gibi o bölgede oynatacağınız oyuncular için farklı farklı tanımlamalar da yapabiliyorsunuz. Mesela Fenerbahçe için Mehmet Topla oynarsa ön libero, Emre Belözoğlu oynarsa defansif oyun kurucu olsun gibi. Bunun yanında her oyuncuya da farklı ekstra görev yükleyebiliyorsunuz. Daha fazla şut çekmesi, daha fazla dikine pas denemesi, daha fazla kayarak müdahale etmesi gibi.

Nesil
    2006

İlk ve tek izlenimim şu kaleciler neden her topa atlayıp kahraman olmak istiyor?

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Milli takım organizasyonlarında 23 oyuncu da maç kadrosunda yer alabiliyor. Oyunda ise eskisi gibi 18 oyuncudan oluşuyor maç kadroları.

Forvetler gol atamıyor, nerdeyse senede 5 golü geçemiycek adamlar gol kralı oluyor.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Valla ben oyunu çok beğendim 2013'e göre muazzam olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Benden mi kaynaklanıyor bilmiyorum çok sakatlık oluyor sanki...

Quote Originally Posted by kumbara View Post
    Forvetler gol atamıyor, nerdeyse senede 5 golü geçemiycek adamlar gol kralı oluyor.
    3 forvet(Hepsi ilerde kanat degil) oynuyorum ve performanslar şu şekilde;

Taktiginden kaynaklanan bir sorundur sendeki forvetlerin gol atamaması

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Taktik ekranındaki Oyuncu sekmesini şimdi keşfettim. Bence FM'de bir devrimdir başlı başına. Pozisyonlar için standart tanımlanan görevler yerine her oyuncu için farklı görevler, davranışlar tanımlayabiliyorsunuz. Örneğin DMC pozisyonuna genel bir görevlendirme(Ön libero, regista vb gibi) yapabildiğiniz gibi o bölgede oynatacağınız oyuncular için farklı farklı tanımlamalar da yapabiliyorsunuz. Mesela Fenerbahçe için Mehmet Topla oynarsa ön libero, Emre Belözoğlu oynarsa defansif oyun kurucu olsun gibi. Bunun yanında her oyuncuya da farklı ekstra görev yükleyebiliyorsunuz. Daha fazla şut çekmesi, daha fazla dikine pas denemesi, daha fazla kayarak müdahale etmesi gibi.
    Bu çok güzel bir özellik olmuş gerçekten.

Oyuna müdahaleler sonrası zul gelebiliyordu yeni giren oyuncuya yeni görev tanımları yapmak.

Beta sürüm olduğundanmı diğer serilerde aha yedik dediğim pozisyonlar aha attık dediğim pozisyonlar kaçıyor ki akıllara zarar haddinden fazla gol kaçırılıyor gibi geldi bana ? Aynı sorunla karşılaşan varmıdır acaba ?

Quote Originally Posted by ygtmarina View Post
    Beta sürüm olduğundanmı diğer serilerde aha yedik dediğim pozisyonlar aha attık dediğim pozisyonlar kaçıyor ki akıllara zarar haddinden fazla gol kaçırılıyor gibi geldi bana ? Aynı sorunla karşılaşan varmıdır acaba ?
    evet aynısı bendede oluyor olmucak pozısyon gol oluyor %100luk pozısyon gol olmuyor kafayı yıcem
    ayrıca takıma kanattan gıtmesını soyluyorum uygulamıyor bunu yaşayan varmı?komutlarımı dınlemıyor takım

geçen sene sırf yeni fm serilerinde 2-3 sene problem çıkarmaması için bilgisayar aldım özellikleri çok rahat fm 2014 hitap etmesine rağmen bazen donma ve yavaşlama oluyor bu sorunla karşılasan varmı ?

Quote Originally Posted by mortalknight View Post
    3 forvet(Hepsi ilerde kanat degil) oynuyorum ve performanslar şu şekilde;

Taktiginden kaynaklanan bir sorundur sendeki forvetlerin gol atamaması
    Konuştuğum bir çok arkadaşımda da aynı sorun var, yani taktik ile alakası yok.

Tek forvette sıkıntı var demek ki, negredo bile atamıyorsa artık bilemiycem. Karşı karşıya golü yok adamın.

Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri