Sayfa 4 / 16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 453 sonuç

Konu: Kırmızı Kara Burası Ankara | Gençlerbirliği SK

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Hızlı hızlı ilerleyerek ligi 12 sırada bitirdim bende. Eğer büyük bir çıkış yakalayamazsan 9-13 arası bir yerde bitireceğini düşünüyorum ama inşallah daha yükseklere çıkarsın transferlerin güzel fakat Curri ve Azo'dan para kazanamaman kötü olmuş. Curri'yi ben sezon başında satmıştım iki milyon avroya.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Hızlı hızlı ilerleyerek ligi 12 sırada bitirdim bende. Eğer büyük bir çıkış yakalayamazsan 9-13 arası bir yerde bitireceğini düşünüyorum ama inşallah daha yükseklere çıkarsın transferlerin güzel fakat Curri ve Azo'dan para kazanamaman kötü olmuş. Curri'yi ben sezon başında satmıştım iki milyon avroya.

Keşke Curri'yi bende satsaydım ama profili gözüme iyi gelmişti iş yapar demiştim hiçbir şey yapamadı

STSL 23. Hafta

Gençlerbirliği 0-3 Sivasspor

FM10 da Göztepe'yle lige çıktığım sene küme düşmüştüm ondan sonraki en kötü kariyerim oluyor.Yok takım oynamamaya yemin etmiş gibi.Artık yapacak bir şeyimde kalmadı her şeyi denedim yani.

STSL 24.Hafta

Beşiktaş 3-2 Gençlerbirliği

Ya iyi oluyoruz kalitemiz yetmiyor ya kötü oluyoruz yani her türlü yeniliyoruz

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Azofeifa yerine daha dinamik bir oyuncu almak lazım. Azo'yu çıkar tamamiyle düz ortasaha oyuncuları ile dolu bir ortasaha. Forvetler desen kafaları eserlerse bir maç atsa 6 maç yatıyorlar. Bir tek Hurşut'tan fayda alabiliyorum şahsen. Şu lig bitsinde satabildiğin kadar oyuncu satıp daha istikrarlı ve yarar sağlatyacak oyuncular alırsın
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Önümüzdeki sene bu kadroyu dağıt yepyeni oyuncular al..Hatta mümkünse altyapı'dan bir kaç isim cıkar takıma aşıla..Anca bu şekilde bir şey yaparsın mevcut oyuncular seni kabul edemiyor bir türlü..İlhan Cavcav kovmamış Bu güzel haber..

Şu an performansından memnun olduğum 2 oyuncu var biri kaleci Ramazan her maç en az 2-3 net pozisyon çıkarıyor biri de yeni transfer Sölvi Öttesen.Forvete Atabey'i koydum Lekic'i kesip.İrfan'da Beşiktaş maçında ilk kez profesyonel oldu.Oynasınlar sezon sonuna kadar diğerlerinden kötü olamazlar.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Özellikle defans Ve orta saha'ya genç oyuncu yerleştir ve onun yediğini ondan cok sağlam koy..Ölümüne oynuyorlar...Öyle yaparka şampiyon oldum ordusporla...Gençlerle..

STSL 25.Hafta

Gençlerbirliği 1-0 Eskişehirspor

Çok şükür Hürriyet'in yardımıyla 3 puana ulaştık.Düşme hattının 5 puan üstündeydik ilaç gibi oldu bu galibiyet.

Quote Originally Posted by petrol_fb12 View Post
    Özellikle defans Ve orta saha'ya genç oyuncu yerleştir ve onun yediğini ondan cok sağlam koy..Ölümüne oynuyorlar...Öyle yaparka şampiyon oldum ordusporla...Gençlerle..

Valla bizde kaliteli oyuncu olmadığından pek olanda iyi performans sergilemediğinden pek uymaz bu bize zaten genç oyuncu 2 tane var onlarda oynuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Uzun soluklu bir kariyerse cavcav başkandan altyapıyı geliştirmeyi iste ..Ben 3 sezonda ulaştım şampiyonluğa ..Takipteyim kolay gelsin başlık güzel ayrıca..

Quote Originally Posted by petrol_fb12 View Post
    Uzun soluklu bir kariyerse cavcav başkandan altyapıyı geliştirmeyi iste ..Ben 3 sezonda ulaştım şampiyonluğa ..Takipteyim kolay gelsin başlık güzel ayrıca..

Kulübün başına geldiğimizdeki ilk işimiz altyapı gelişimi olmuştu zaten.Her zaman olduğu gibi altyapımızdan oyuncular çıkacaktır ilerleyen senelerde.Başlıkta Gençlerbirliği'nin resmi şarkısından alıntı kendi bulduğum bir şey değil

STSL 26.Hafta

Karabükspor 3-1 Gençlerbirliği

Düşme hattındaki rakibimiz karşısında ikinci yarıda yediğimiz gollerle sahadan yenik ayrılıyoruz.Evet Cavcav gelecek seneyi görelim dedi ama 1.Lig'de görelim demedi bunu aklımıza soksak iyi olur.

STSL 27.Hafta

Gençlerbirliği 0-0 İstanbul B.B.

Artık her puanın büyük önemi var onun için bu oyundan sonra 1 puandan memnunuz.Şimdi sırasıyla Fenerbahçe,Galatasaray,Bursaspor karşılaşmaları var işimiz bir hayli zorlaşıyor.

Puan Tablosu

Ligin geri kalanındaki performansımız bu şekilde oldu ve ligi bitirdik.

Düşme hattının 1 puan üstünde lige tutunduk ve bu kötü sezonu arkamızda bıraktık.

Medyada Cavcav'ın gizli yiğeni olduğum dedikoduları filan çıktı bu haberden sonra ki bende şüphelenmedim değil

Nesil
    2011
    Yer
    Erzincan

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post

Medyada Cavcav'ın gizli yiğeni olduğum dedikoduları filan çıktı bu haberden sonra ki bende şüphelenmedim değil
    Tablo bu iddiayı olabildiğince güzel yansıtıyor. İlerleyen yıllarda başarı sağlarsan, başkanlık teklifi gelmesi konusunda ümitliyim

En azından doğruları paylaşıyosun başkaları gibi yenildiğin maçı tekrar oynayıp burda paylaşmıyosun eminim bi çok kişi böyle yapıyo

Quote Originally Posted by Duka View Post
    Tablo bu iddiayı olabildiğince güzel yansıtıyor. İlerleyen yıllarda başarı sağlarsan, başkanlık teklifi gelmesi konusunda ümitliyim

Tabi ki Zaten Cavcav'ın bir ayağı çukurda kulübü devredecek adam arıyor bunun içinde benden iyisi mi var

Quote Originally Posted by ablukaalarm34 View Post
    En azından doğruları paylaşıyosun başkaları gibi yenildiğin maçı tekrar oynayıp burda paylaşmıyosun eminim bi çok kişi böyle yapıyo

Kimsenin günahını almaya gerek yok.Zannetmiyorum ki "birçok kişi" öyle yapsın.Var mıdır elbet vardır ama çoğunluğu zan altında bırakmak biraz ağır olmuş bence.

http://uploading.com/files/2mdbecfc/4-2-3-1%2Bv3.tac/ yenı sezon ıcın bu taktiği onerıyorum sana

Quote Originally Posted by balinger View Post
    http://uploading.com/files/2mdbecfc/4-2-3-1%2Bv3.tac/ yenı sezon ıcın bu taktiği onerıyorum sana

Teşekkür ederim hazır taktik kullanmıyorum ama gözden geçirip yararlanacağım.

1 Temmuz 2013 İtibariyle Transfer Güncellemesi

Gelenler

Caio

22 yaşındaki forvet oyuncusu Botafogo'dan sezon sonuna kadar kiralanmıştır.Bu transfer için kasamızdan 35.000 Euro kiralama bedeli ve oyuncunun maaşı çıkacaktır.

Jan Chramosta

Genç forvet Mleda Boleslav takımından 2.500.000 Euro karşılığında transfer edilmiştir.

Çağlar Birinci

27 yaşındaki deneyimli sol bek Kasımpaşa'dan 170.000 Euro bonservis bedeliyle transfer edilmiştir.

Emre Güral

24 yaşındaki kanat oyuncusu sene sonuna kadar Trabzonspor'dan kiralık olarak alınmıştır.Kiralama bedeli olarak 16.000 Euro verilmiştir.

Alexandr Kovalevskiy

18 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Dinamo Minsk takımından 100.000 Euro karşılığında transfer edilmiştir.

Jonny Magallon

Deneyimli defans oyuncusunun bonservisinin elinde olmasından yararlanarak transfer edildi.Kendisinin takıma çok şey katmasını temenni ediyoruz.

Mehmet Güven

Başarılı orta saha oyuncusu 300.000 Euro karşılığında alınmıştır.Kulübede her zaman güvenebileceğimiz bir oyuncunun olduğunu bileceğiz artık.

Muhammed Demirci

18 yaşındaki genç yeteneği bonservis bedeli ödemeden kadromuza katarak büyük iş başardık.İnşallah beklenen gelişimi gösterir ve takımda yer bulur.

Özgür Çek

Geçen senede kadromuzda bulunan Özgür'ün kiralık sözleşmesini 1 sene daha uzattık.

Yasin Öztekin

Eski oyuncumuz Yasin sene sonuna kadar yeniden formamızı terletecek.

Gidenler

Dejan Lekic

Sırp oyuncu Lekic 4.600.000 Euro'ya Galatasaray'a transfer olmuştur.

Ermin Zec

Bosnalı oyuncu Zec 1.500.000 Euro'ya Bursaspor'a satılmıştır.

Özgür İleri

Özgür İleri ligin yeni takımı Göztepe'ye 220.000 Euro karşılığında satılmıştır.

Ekigho Ehiosun

Bursaspor Ekigho'nun kiralık sözleşmesindeki serbest kalma maddesi olan 240.000 Euro bonservis bedelini vererek oyuncuyu kadrosuna katmıştır.

Bunların dışında Randall Azofeifa Bursaspor'a , Debatik Curri Orduspor'a , Mehmet Sedef Karabükspor'a bedelsiz olarak gitmiştir.Cem Can ve Andre Bahia ile sözleşme yenilenmemiştir.

Transfer çalışmalarımız devam edecektir.

Nesil
    2011
    Yer
    adana

Onlar nasıl transferler muhteşem olmuş gibi inşallah bu sene avrupaya gideriz bu takviyelerle

Transferler

Necati Ateş

Tecrübeli oyuncu 1.300.000 Euro karşılığında takımımıza kazandırılmıştır.Genç oyunculara öğretecek çok şeyi olduğunu umuyoruz.

Ceyhun Gülselam

Başarılı oyuncu sezon sonuna kadar kiralanmıştır.

Hazırlık Maçları

Sezon öncesi hazırlık kampı çerçevesinde maç yapacağımız takımlar belirlenmiştir.

Quote Originally Posted by zeck17 View Post
    Onlar nasıl transferler muhteşem olmuş gibi inşallah bu sene avrupaya gideriz bu takviyelerle

Valla bu seferde Avrupa'yı zorlayamazsak işimiz var demektir zaten

Allah aşkına şöyle orta sahada hücumu yönlendirecek ama defansif anlamda da en azından orta sahaya direnç katabilecek bir oyuncu önerin

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Allah aşkına şöyle orta sahada hücumu yönlendirecek ama defansif anlamda da en azından orta sahaya direnç katabilecek bir oyuncu önerin

Felipe Soutto, Brezilya ligi açıksa gerekse yaşı gerekse oyunu ile kendisini tarif ettin.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post

Felipe Soutto, Brezilya ligi açıksa gerekse yaşı gerekse oyunu ile kendisini tarif ettin.

Teşekkür ederim iyi oyuncuymuş ama Gladbach,Mallorca,Werder peşinde bize yar etmezler galiba Yine de şansımızı denemek lazım

Bide Atletico Miniero'daki Filipe Soutto dediğin sanırım değilse senin dediğin çıkmadı ama buda iyi

Bressan'ı alabiliyosan al ben Fm 2012'de Eskişehirspora alabilmiştim bilmiyorum gelir mi ama gelirse mükemmel futbolcu

Sayfa 4 / 16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri