Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 194 sonuç

Konu: Fm11' de PatLama BekLediğiniz FutboLcuLar ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Milito'nun bitiriciliğini 21 yapsınlar diğerlerini zaten herkes yazmış

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Mesut'ta daha ne yükselecek merak ediyorum Zaten şuanki profilini yansıttı ve şuandaki profiline göre bir performans sergiledi Dünya kupasında. Yani profili orta derece olsa 13-14'lerle dolu bir profil olsa Dünya kupası performansına göre arttırılır da şu profini daha da arttırmak için Messinin çoğu özelliğini 22-23 yapmak gerekir.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by titates1 View Post
    Milito'nun bitiriciliğini 21 yapsınlar diğerlerini zaten herkes yazmış
    aynen

bide honda dan ve endo ydu sanırım onlardan çok büyük bi yükselş bekliyorum özellikle honda dan

ve tabikide gareth bale

Quote Originally Posted by Facx View Post
    aynen

bide honda dan ve endo ydu sanırım onlardan çok büyük bi yükselş bekliyorum özellikle honda dan

ve tabikide gareth bale
    Bale 16 yaşındayken bile müthiş özelliklere sahipti zaten.

Onur Kıvrak en iyi Türk kaleci olur herhalde.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Bale FM 2007'de Southampton'da döktürüyordu zaten. Ve halada öyle.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

kesinlikle stoch. özellikle attığı muazzam ara paslardan sonra hala pasına 5 verebilen araştırmacıyı tepiklemek istiyorum.

Ben patlama beklemekten çok birşeyi merak ettim arkadaşlar. Cahilliğimi mazur görün, necip te çok yüksek artış bekliyorsunuz sebebi ne acaba? İnanın merak ettiğim için soruyorum bu çocuğu izleyebileceğim video vs varsa bana linkini gönderebilirmisiniz, dediğiniz kadar varmı cidden merak ettim.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

adam bjk de as oynamaya başladı milli takımda forma giydi bırakta olsun yani

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Ben açıkcası Necip'de patlama beklentisi içindeyim fakat araştırmacılar yine cimri davranacaklardır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Necip'te çok büyük patlama olmaz. Bu sezona göre iyi olur profili ama pa'sının artması daha mantıklı olur

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

pası zaten -9. Belki sabit pa verirler.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Yaşı genç olduğu için -9 pa bence gayet yerinde. -10 zaten dünya çapında yıldız oyuncu adaylarına veriliyor.

13. Default

Onur Kıvrak
    Ceyhun Gülselam
    Gustavo Colman
    Seçuk İnan

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Baris Ozbek , Servet , Mustafa Sarp , Aykut ,Hakan Balta'in birde yonetici olarak Adnan Sezgin'in ozelliklerinde patlama bekliyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Suarez,Remy,Asamoh Gyan,Van der Wiel,Pedro,Nene,Jerome Boateng.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar

Nesil
    2006
    Yer
    Bordeaux

Yannis Tafer, Romelu Lukaku, Gael Kakuta

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Nam-ı diğer Büyük Üçlü Ayhan-Mustafa Sarp-Barış Özbek'in pas özelliği 20 verilebilir .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Nam-ı diğer Büyük Üçlü Ayhan-Mustafa Sarp-Barış Özbek'in pas özelliği 20 verilebilir .
    Arti yaraticilik 20 olmali

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbuL | Bursa.

Pedro
    Gyan
    Niang
    Gokhan Gönül
    Bursaspor(Takım olarak)

Onur Kıvrak'ta da bir artış bekliyorum ..

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Kendi takımım için yorum yapıyım fenerbahçede sırıtan 2 oyuncunun özellikleri kesinlikle artmalı bunlarda gökhan gönül ile stoch adamlar resmen ben buranın oyuncusu değilim diyor gökhan gönül mevzusuna gelincede 150 ca dan aşağısı o adama hakarettir tabii ki bende Ramos,maicon seviyesinde görmüyorum gökhanı kaldı ki söylediğim oyuncuların ca değerleri ortada gökhan gönülde bunların 1 kademe altında bir futbolcudur ve 150 160 ca arası normaldir bana göre ayrıyetten Daniel alvese teknik ve orta açma veren beyinsiz araştırmacılarada söyleyecek lafım yok 100 orta açıyorsa 99 u boşa ama müthiş artı yanı oyun bilgisi(hücumsal anlamda) ve fiziksel özellikleri

Son olarak rusya araştırmacıları oyuncuları bu kadar uçururken biz yerle bir ediyoruz allah aşkına akınfeevin bana volkandan daha iyi bir kaleci olduğunu top görmüş hangi insan söylebilir ama akinfeeve bakıyorsun oyunun en iyi 3-4 kalecisinden biri

Çıkış beklediğim oyuncular

Türk olarak onur ile necip çok eleştiriliyor ama bana göre mustafa sarpda kendini geliştirenler arasında

Yabancı olarakda Müller hollandanın sağ beki wan der wiel miydi neydi onuda çok beğendim

Türk oyuncularının avrupaya gidememesine gelince

1-eu pasaportlu olmamaları
    2-En önemliside türk oyunculara verilen haketmedikleri değer bugün sercana 10m euro steniyor dünyada sercan gibi potansiyel vaad eden yüzlerce futbolcu var sercana 10m euro vereceklerine adamlar gidiyorlar sırbistandan hırvatistandan ordan burdan 1-2m euroya oyuncu alıyorlar bugün fenerbahçeden gökhan gönülü istesen sana kapıyı 20m eurodan açalar sebeb çünkü sadece oyuncuyu değil kontejyanıda satmış oluyor fenerbahçe bu nedenle oyuncunun normal değerinin 2 3 katı fiyat biçiliyor bu kadar basit...

konuyla alakasız ama futbola bakış açımızı özetleyen çok güzel bir olay şimdi rıdvan dilmeni herkes sever dimi futbol bilgisi oyun görüşü bakımından fikirlerine saygı duyulur geçen bir programda türkiyenin oyuncu yetiştirememesinden bahsediliyor ve mehmet demirkol ordan diyor ki altyapı eğitimiz çok zayıf oyuncular bilgisiz geliyor kendilerini geliştiremiyorlar türk hocalarda bu konuda çok zayıf diye devam ederken rıdvan dilmen araya giriyor ve bu antrönerlerin veya altyapının suçu değil futbolcu iyiyse öyle ya da böyle çıkar diyor mehmet demirkolda son derece haklı olarak ya o zaman bu ispanyanın toprağında falan mı bir şey var neden sürekli oradan çıkıyor veya avrupada doğan futbolcularımızdan çıkıyor diyor

yani anlatmak istediğim bizim altyapılarımızda rıdvan dilmenler oğuz çetinler aykut kocamanlar sergen yalçınlar zihniyeti var gelişime değil yeteneğe inanan zihniyet öyle oluncada her 10 yılda bir arda çıksın diye beklersin çıksada oyun blgisi yetersizliği sayesinde belirli seviyede kalmış sadece bireysel yetenekleriyle oynayan oyunculara sahip olursun
    Yok neymiş fenerbahçede kaleci eksikliği varmış ya fenerbahçe en son ne zaman kaleci transfer etti engin ipekoğlu rüştü volkan başka kulüplerden mi geldi Mert diye çok yetenekli bir kaleci var ama onuda harcamak için ellerinden geleni yapıyorlar inşallah bir gün bu zihniyet değişirde bizde o zaman avrupaya oyuncu satmaya tesadüfi değil kalıcı başarılar elde etmeye başlarız...
    Last edited by serkan1520 : 28.Ağustos.2010 at 14:35

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Stoch'ta zaten garanti artış olacak. 135 PA sahibi olacak adam değil. Şaka gibi 135 PA. En az 160 - 170 arası PA'yı hakediyor. CA 115 civarıydı herhalde.

ben muhammeti bekliyorum.a2 ye cıkmaya basladı bu sene.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

İbricic

Bir de Sabri var
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bence bugünkü maçtan sonra okanın kesinlikle arttırıması gerekiyor tam gökhan tarzında oynuyor gökhan ve stochunda artması gerekiyor
    not:sadece fenerbahce için yazdım
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Stoch'ta zaten garanti artış olacak. 135 PA sahibi olacak adam değil. Şaka gibi 135 PA. En az 160 - 170 arası PA'yı hakediyor. CA 115 civarıydı herhalde.
    Maşşallah gören de Stoch'u dünya yıldızı falan sanar ? Arkadaşım sen kaç yaşındasın ? O PA ona çok fazla, biraz tarafsız yorum yapın. Gözünüz kararmış sizin...

Nesil
    2006
    Yer
    Trabzon

Trabzonspor'la oynadığım için kesinlikle bu oyuncuları bekliyorum.. Çünkü bu oyuncular geçen seneye oranla çok iyi bir çıkış yakaladılar...

Onur Recep Kıvrak, Egemen Korkmaz, Gustavo Colman

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Bale FM 2007'de Southampton'da döktürüyordu zaten. Ve halada öyle.
    bale eskidende iiidi ama şimdi bir değişik adam patlama yapıyor her maç 1 golü var bi sol bek olmasına rağmen son 4-0 lık young boys maçını izledim 4 golün 3 ünde bale'in önemli katkıları var 2 asisti 1 de penaltı yaptırdığı pozisyon var bale bu ara manita mı yaptı naptı bilmiyorum ama dünyanın bence şuan en iyi sol beki ve durum oyundada bence böyle olacaktır...

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Sabri Onur Baros Mesut Macheda Robben Sneijder Busquest Torres kesinlikle,Selçuk inan

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Ertuğrul sağlamda artış bekliyorum ve rijkardada düşüş

Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri