Anket Sonuçlarını Görüntüle: SİZCE BU YIL ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE NEREYE KADAR İLERLERİZ?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • 2.Eleme Turu

1 5.00%
  • Çeyrek Final

3 15.00%
  • Yarı Final

3 15.00%
  • Final

13 65.00%
Sayfa 4 / 9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 265 sonuç

Konu: LOS GALACTİCOS'un Türkiye Şubesi (5.SEZON-A.DEMİRSPOR)

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Reyiz mükemmel olmuş Cidden transferler çok iyi , ADSnin itibarı yüksek olmuş sanırım bu seride

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Reyiz mükemmel olmuş Cidden transferler çok iyi , ADSnin itibarı yüksek olmuş sanırım bu seride
    itibardan ziyade sözleşme konusunda yapılan yenilikler her takım için avantajlı bi durum oluşturuyor renkdaş

Transferin son gününde ise sağlam oyuncuları kadromuza dahil ettik..

Transferi artık noktaladık..Geçen sezon PTT 1.LİG'de puan ve gol rekoru kırarak çıkmıştık..Bakalım bu sene neler gösterecek..Diğer paylaşımda gelenler gidenler tablosunu ve oluşan kadromuzu paylaşacağım..

Last edited by 01demirspor : 11.Kasım.2013 at 00:45 Reason: resim düzenlemesi

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Transfler gerçekten iyi

Nesil
    2013
    Yer
    Bolu

pektemek efsane olmuş bana attığı golleri hatırlıyorumda yarısını atsa yeter sana

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Transferler çok iyi

Quote Originally Posted by Krios View Post
    Transfler gerçekten iyi
    Quote Originally Posted by Firat1907 View Post
    Transferler çok iyi
    teşekkürler arkadaşlar..

Quote Originally Posted by Laz61g View Post
    pektemek efsane olmuş bana attığı golleri hatırlıyorumda yarısını atsa yeter sana
    Aslında Pedriel önceki yıl harikalar yaratmıştı ondan dolayı ilk tercihim o olacak gibi Pektemek de yedekte Türk oyuncu olsun diye düşünmüştüm ama ilk 11'de bulunduracağım tavsiyen ile

İŞTE GELENLER-GİDENLER TABLOSU ;

2014-2015 SEZONU KADRUMUZ ;

Nesil
    2013
    Yer
    Bolu

Bence ideal bir kadro olmuş pektemek konusu içinde teşekkür ederim ligde belli bir yerde bitirebilecek bir kadro olmuş bana kalırsa güzel işler yapılabilir

Quote Originally Posted by Laz61g View Post
    Bence ideal bir kadro olmuş pektemek konusu içinde teşekkür ederim ligde belli bir yerde bitirebilecek bir kadro olmuş bana kalırsa güzel işler yapılabilir
    Kadro tam anlamı ile istediğim gibi oldu diyebilirim kardeşim..Çok güzel işler başarabiliriz..teşekkürler..

SÜPER LİG HEYECANI BAŞLADI

İilk maçımız deplasmanda Antep maçıydı.Rakibimizin orta sahası ağır oyunculardan oluştuğu için orta sahaya ağırlık vererek taktiğimizi oluşturduk..İlk maçımızda bu kadar iyi oynayarak kazanmak tabiri caizse muhteşem olmuştu..

Evimizde ki ilk maçımızda ise Bursa gibi zorlu bir ekiple karşılaştık..Maç ortada başladı ama ilk golü bulan taraf bizdik..Sonrasında ise 2 penaltı ile sonucu belirledik..Bursa gibi zorlu bir ekipten 3 puan almak ilaç gibi gelmişti bize..

Deplasmanda GS gibi zorlu bir ekiple karşılaştık..Maç onların elinde olsa da kazanma şansımız vardı..Ne yazık ki 2.yarı oyuna aldığım Emre Güngör'ün 2 hatasından yediğimiz 2 gol bize puan şansı bırakmadı..

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Bundan iyisi can sağlığı yeni çıkan bi ekip için oldukça iyi başlamışız bir de o kadar oyuncu gelmiş gitmiş bence çok iyi başlangıc

Nesil
    2012

Lige 10 numara başlamışız ben daha önce senin transferlerinle ilgili yorum attım diye biliyorum ilginç bulamadım , neyse transferler harika

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Bundan iyisi can sağlığı yeni çıkan bi ekip için oldukça iyi başlamışız bir de o kadar oyuncu gelmiş gitmiş bence çok iyi başlangıc
    teşekkürler kardeşim..

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Lige 10 numara başlamışız ben daha önce senin transferlerinle ilgili yorum attım diye biliyorum ilginç bulamadım , neyse transferler harika
    hatırlamıyorum yazdığını kardeşim sanırım kariyerleri karıştırdın ama sen save sayısına laf dedikten sonra diğer kariyerimi oynarken 2 kere hata aldım.. Nazarına çok pis denk geldim

Önce Bursa ile oynadık, sonra GS ile, şimdi de FB ile oynuyoruz..Ligin başlarında ardarda böyle zorlu maçlar oynamak gerçekten çok büyük sıkıntı ve büyük motivasyon isteyen birşey..
    Maça hızlı başladık ama pozisyonları cömertçe harcadık..İkinci yarı golü bulduk diye sevinmiştik ama Sow'a engel olamadık..Golün şokunu atlatamadan 10 kişi kaldık..Ama buna rağmen son dakikalarda gelen gol adeta stadı yıkmıştı...

Zorlu maçların ardından Antalya deplasmanı iyi geldi bize.. 8.dk'da sakatlıktan dolayı Sercan'ı oyuna sürmem işimizi kolaylaştırdı..

Türkiye Kupası maçında yedek ağırlıklı bir kadro ile sahaya çıktık ve istediğimizi aldık..

Evimizde ki Kayseri maçı taktik anlamda zevk aldığım en güzel maçtı..Çünkü rakibin iki beki de sorunluydu..Sağ tarafta Salih Dursun hantal bir yapıya sahipti..Sol tarafta Caner Erkin ise fazla hücuma çıkması ile boş alanlar yaratabilirdi..Bu sebeplerden dolayı top kontrolünü rakibe verdik ve kontraatak futbolu tercih ettik.. 2-0 önde iken rakip 2-2'yi yakalasa da oyun tarzımızdan vazgeçmedik ve istediğimiz 3 puanı son dk'larda aldık..

Sıra deplasmanda Gençler sınavıydı..Bu maçta da rakibin hücum kanatlarına sıkı önlemler alarak etkili olmasını engelledik..
    Sonrasında ise bu harika sonuç oluştu..

Şimdilik herşey planlarımız doğrultusunda gidiyor ve oyuncularımdan maksimum verim alıyorum..Özellikle ADU tam da düşündüğüm gibi hücum hattımızın olmazsa olmazı oldu..Bakalım diğer maçlar neler gösterecek..Tüm gece vizeye çalışmaktan ve FM oynamaktan uyumadım (şansıma FM de iyi geçti sınav da).Bundan dolayı kendime geceye kadar uyku izni veriyorum Geceye görüşürüz arkadaşlar..

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Rakibin kanat oyuncularına önlemi nasıl alabildin haketten ? (: çünkü şu maç motoruyla savunmanın çok bi önemi yok bal liginin kanadı olsa dahi ipe dizebiliyor..hatta genel olarak savunma yapmak cidden zor ama gördüğüm kadarıyla senin için pekde zor olmamış

Edit: Ekstra olarak kontra taktiğini de merak ediyorum takım direktiflerini falan

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Abi neler yapıyorsun sen ya bu sene şampiyonluk gelirse şaşmam vallahi

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Abi neler yapıyorsun sen ya bu sene şampiyonluk gelirse şaşmam vallahi
    yok kardeşim ya ne yaptın daha

Rakibin kanat oyuncularına önlemi nasıl alabildin haketten ? (: çünkü şu maç motoruyla savunmanın çok bi önemi yok bal liginin kanadı olsa dahi ipe dizebiliyor..hatta genel olarak savunma yapmak cidden zor ama gördüğüm kadarıyla senin için pekde zor olmamış

Edit: Ekstra olarak kontra taktiğini de merak ediyorum takım direktiflerini falan
    rakibin kanatlarına önlem alabilmek için kendi bek oyuncularımın rollerini değiştirdim..Orta alanda yer alan isimlerin ise baskı kurmasını ve pres yapmalarını istedim..Beklerimizi çakılı yaparak da boş alanlar bırakmadık..taktiğimizde de dar alanda oynama talimatını vererek rakibe orta alanda pas şansı tanımadık ve orta sahanın da defansın kanatlarına yardım etmesi ile kanat sorununu ortadan kaldırdık..
    dikine pas yap, koşu yoluna pas at, topu kanatlara yolla, dar alanda oyna, geriye yaslan, mevkinizi terk etmeyin, kanat oyuncularını yer değiştirsin, katı savunma uygula daha sıkı markaj yap, sakin oyna daha disiplinli oyna talimatlarını vererek 4-3-2-1 şeklinde oynadım.. takım direktifleri bu şekilde ama daha bir de bunun oyuncu direktifleri var eğer oraya da girersem işin içinden çıkılmaz hocam

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Şampiyonluk geliyor

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    rakibin kanatlarına önlem alabilmek için kendi bek oyuncularımın rollerini değiştirdim..Orta alanda yer alan isimlerin ise baskı kurmasını ve pres yapmalarını istedim..Beklerimizi çakılı yaparak da boş alanlar bırakmadık..taktiğimizde de dar alanda oynama talimatını vererek rakibe orta alanda pas şansı tanımadık ve orta sahanın da defansın kanatlarına yardım etmesi ile kanat sorununu ortadan kaldırdık..
    dikine pas yap, koşu yoluna pas at, topu kanatlara yolla, dar alanda oyna, geriye yaslan, mevkinizi terk etmeyin, kanat oyuncularını yer değiştirsin, katı savunma uygula daha sıkı markaj yap, sakin oyna daha disiplinli oyna talimatlarını vererek 4-3-2-1 şeklinde oynadım.. takım direktifleri bu şekilde ama daha bir de bunun oyuncu direktifleri var eğer oraya da girersem işin içinden çıkılmaz hocam

eyv saolasın ama takımın kafası bu kadar direktifle nasıl karışmıyor yahu ben 3 kere okudum

eyv saolasın ama takımın kafası bu kadar direktifle nasıl karışmıyor yahu ben 3 kere okudum
    sezon öncesi kolay takımlarla hazırlık maçı oynarım ki hem takımın birbiri ile kaynaşması farklı gollerle olsun hem de talimatlara alışmaları daha hızlı olsun ince hesaplar

Hocam başarılar BOMBA gibi başlamışız. AdanademirSpor kariyeri açasım geldi. Önce Şanlıurfaspor ile açayım olmazsa ADANADEMİRSPOR ile açarım herhalde

Quote Originally Posted by KadirGok View Post
    Hocam başarılar BOMBA gibi başlamışız. AdanademirSpor kariyeri açasım geldi. Önce Şanlıurfaspor ile açayım olmazsa ADANADEMİRSPOR ile açarım herhalde
    sağolasın kardeşim.. Urfa'nın bütçesi iyi ADS'nin ise kadrosu.. karar senin

Süper Lig'e bizim gibi bu yıl çıkan Manisa karşısında oyuncularımıza güveniyorduk.Maçı da evimizde oynamamız tam bir futbol şöleni kıvamındaydı..Çok güzel futbol ile net bir skor aldık..Ve bu sonuçla da ilk defa ligde lider duruma geçtik..

Ligde lider olmamız takımda ki motivasyonu en üst noktaya çıkarmıştı..Bunun sevinci ve hırsı ile Karabük deplasmanına çıktık..Oyuncularım gerçekten bir başka kimliğe bürünmüştü son zamanlarda..Ben bile tanıyamıyordum..

Ligde yolumuza sürpriz bir şekilde kusursuz ilerlerken Türkiye Kupası maçında da yedekler ile kolay bir maçı da atlattık..

En önemli oyuncusu Erkan Zengin'i bonservisinin bitmesiyle FB'ye kaptıran ES-ES hücum anlamında sıkıntı çekiyordu..Evimizde oynadığımız bu maçı da net skor ve oyunla alarak ilk 10 haftada mükemmel bir iş çıkarmıştık..

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Oh, muhteşem başlamışsın hocam

Quote Originally Posted by Firat1907 View Post
    Oh, muhteşem başlamışsın hocam
    sağolasın kardeşim ama bu durum karşısında bende şaşırdım valla

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Şampiyonluk GELİYOR !

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

sanırım gene FM13'te olduğu gibi FM14'te de efsane taktik senden gelicek kardeş. skorlar baksana efsane gerçekten. başarılar sana

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    sanırım gene FM13'te olduğu gibi FM14'te de efsane taktik senden gelicek kardeş. skorlar baksana efsane gerçekten. başarılar sana
    çabam o yönde kardeşim ve onun için çalışmalara devam ediyorum..taktiğin tam anlamı ile ortalamasını almak için denemem gereken 5 takım daha kaldı..onları da denedikten sonra paylaşacağım..sağolasın

Ligin ilk yarısını tamamladık arkadaşlar..İlk yarıda oynadığımız tüm maçların durumu bu şekildedir..İnanılması çok ama çok zor olan bu skorları gerçekten rakibimizi ezerek aldık..Muhteşem bir durumdayız ilk senemize rağmen..

EĞER İSTEDİĞİNİZ BİR MAÇIN ANALİZİNİ İSTERSENİZ YAZMANIZ YETERLİ..

PUAN DURUMU :

LİGDE Kİ OYUNCULARIN VERİLERİ ;

BU DA KADRODA Kİ OYUNCULARIMIZIN VERİLERİ ;

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

devam latifim müthiş gidiyorsun. şampiyonluk bekliyoruz!! )

Quote Originally Posted by LostLine View Post
    devam latifim müthiş gidiyorsun. şampiyonluk bekliyoruz!! )
    teşekkürler kardeşim, biz de beklenmedik şekilde adım adım yürüyoruz şaka maka

Devre arasında oyuncu transfer etmedik..Sadece kadro dışı bıraktığımız Juninho'yu iyi bir fiyata elden çıkarmak ilaç gibi geldi..

Ligde ise kaldığımız yerden devam ediyorduk..Adu suskun olsa da diğer kanat Serdar takımı taşıdı..

Bursa gibi bir deplasmandan güzel oyun ve net skorla dönmek takımın gerçekten şampiyonlukta etkin isim olacağını gösterdi..

Ligin erken de olsa kadre maçıydı..Evimizde GS ile oynayacak olmamız ilerisini görmek adına bazı şeyleri belli edecekti..Rakip maçın başında 10 kişi kalınca oyun tamamen bizim elimizdeydi ama istediğimiz golü bir türlü bulamadık ve 3 puanı elimizin tersi ile itmiş olduk..

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

galatasaray gibi bi ekibe karşı 25 şut atıp sadece 5 şut attırmak akıl alır gibi bi iş değil. gerçekten çok iyi gidiyorsun latifcim gönülden tebrik ediyorum.

Quote Originally Posted by LostLine View Post
    galatasaray gibi bi ekibe karşı 25 şut atıp sadece 5 şut attırmak akıl alır gibi bi iş değil. gerçekten çok iyi gidiyorsun latifcim gönülden tebrik ediyorum.
    teşekkürler kardeşim sağolasın..

30. Default

ortalığı dağıtmışsın hocam

Sayfa 4 / 9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri