Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon
91 ile 120 arası toplam 142 sonuç

Konu: Kupalara ambargo koyun!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Kebap,şalgam Diyarı Ad@nA

Quote Originally Posted by peluk
    ben biraz daha üzerinde uğraştım
    tempoyu iki kademe artırırsan ve takımın alan daraltmasını en sağ tarafa getirirsen daha ii sonuc alırsın ama her türlü ii çalısır dostum
    Yalnız bu şekilde sakatlıklar çok olur,ve de takım çabuk yorulur...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

sen benim antreman programını uygula hiçbirşey olmaz sen merak etme.
    yalnız sezon başlangıcında bol hazırlık macı yapılması gerekmektedir
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Default slm

slms arkadaşlar benim daha once taktıgım vardı. ancak ne yaptıysam fc bayernı yenemedım. bu taktıklerıde daha sonradan gordum ancak soyle soylıyeyım. her ıkı taktıgede takım adapte olana kadar maclar kısır gecıyor ancak forvetlerınız bolsa ve defansınız ıyıyse her ıkı taktıkte basarıyı yakalıyor . bu ıkı taktıgı ıkı guclerı denk takımı karsı karsıya getırerek denedım sonucmu 2-2 berabere kaldılar . yanı ıkısıde kullanılabılır. guzel. ozzy nın verdıgı taktıkte korner olayı cok ıyı )) dedıgı gıbı her ıkı kornerde bır gol oluyor eger forvetınız uzaktan ıyı sut atbılıyorsa.

ben ama genelde pelukun taktıgını kullanıyorum ve bazı ufak tefek duseltılmesı gereken yerler var bana gore. ben bılsem kendım ıcın duzeltecegım ama ettıgım maclarda genel gordugum sey bu. cogu macta ılk dakıkalarda gol yenebılıyor.kornerlerde top hep on dırege atılıyor ve on dırektekı adamınız ne kadar ıyı olursa olsun vurdugu kafa hep auta cıkıyor. onu bıraz daha gerı mı cekerız yada pas mı attırırız bu duzeltılebılır. ayrıca bır dmc kullanıp tam yerınde oynattıgınız da buyuk takımlara karsı daha savunmacı olabılıyorsunuz gol yemenız zorlasıyor.

peluk arkadasım senden bır kac sey rıca edecegım antreman programında hangı koclar ve scoutlat a.managerlar var ve onların yonlendırmesını tam olark nasıl yaptıgınıda resımlı veya resımsız anlatırsan cok sevınırım. bu arda gercekten de basarılı bır taktık tesekkur ederım.(eger tavsıye edebılecegın genc ve ıyı turk dc amr ve yabancı cok etkılı veya etkılı olabılecek ve turkıyeyı gelmeyı kabul edecek amc mc ler varsa memnun olurum)

ozzy senın kıde gercekten basarılı bır taktık kornerı bır yerden alıntı yaptın veya yapmadın hıc onemlı dııl cok guzel bır sey olmuss.

bu taktiği denedim... 25 maçtır ligde yenilmiyordum ve lig 17.si denizliye yenildim daha denemiycem bu taktiği...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by burock2010
    slms arkadaşlar benim daha once taktıgım vardı. ancak ne yaptıysam fc bayernı yenemedım. bu taktıklerıde daha sonradan gordum ancak soyle soylıyeyım. her ıkı taktıgede takım adapte olana kadar maclar kısır gecıyor ancak forvetlerınız bolsa ve defansınız ıyıyse her ıkı taktıkte basarıyı yakalıyor . bu ıkı taktıgı ıkı guclerı denk takımı karsı karsıya getırerek denedım sonucmu 2-2 berabere kaldılar . yanı ıkısıde kullanılabılır. guzel. ozzy nın verdıgı taktıkte korner olayı cok ıyı )) dedıgı gıbı her ıkı kornerde bır gol oluyor eger forvetınız uzaktan ıyı sut atbılıyorsa.

ben ama genelde pelukun taktıgını kullanıyorum ve bazı ufak tefek duseltılmesı gereken yerler var bana gore. ben bılsem kendım ıcın duzeltecegım ama ettıgım maclarda genel gordugum sey bu. cogu macta ılk dakıkalarda gol yenebılıyor.kornerlerde top hep on dırege atılıyor ve on dırektekı adamınız ne kadar ıyı olursa olsun vurdugu kafa hep auta cıkıyor. onu bıraz daha gerı mı cekerız yada pas mı attırırız bu duzeltılebılır. ayrıca bır dmc kullanıp tam yerınde oynattıgınız da buyuk takımlara karsı daha savunmacı olabılıyorsunuz gol yemenız zorlasıyor.

peluk arkadasım senden bır kac sey rıca edecegım antreman programında hangı koclar ve scoutlat a.managerlar var ve onların yonlendırmesını tam olark nasıl yaptıgınıda resımlı veya resımsız anlatırsan cok sevınırım. bu arda gercekten de basarılı bır taktık tesekkur ederım.(eger tavsıye edebılecegın genc ve ıyı turk dc amr ve yabancı cok etkılı veya etkılı olabılecek ve turkıyeyı gelmeyı kabul edecek amc mc ler varsa memnun olurum)

ozzy senın kıde gercekten basarılı bır taktık kornerı bır yerden alıntı yaptın veya yapmadın hıc onemlı dııl cok guzel bır sey olmuss.
    o öndirek olayını ben ilk oluşturduğumda takımda nikola zigic adlı forvet vardı ve gol olma olasılıgı daha yüksekti ama senin bu tipte uzun adamların yok ise korneri altıpasa attır daha başarılı olursun. birkaç adamına da kornerlerde derinden saldırma komutunu ver daha başarılı olurlar

ayrıca bir şey daha belirtmek istiyorum. fm 2006 oyununda kimse ben kendimden daha guclu takımları hep yeniyorum diyemez. eğer korner taktiği komutları kullanırsan belki yenebilirsin, onun dısında mesela arsenal-southampton macında eğer southampton takımını yönetiyorsan galibiyet olasılığın düşüktür. ama ne olursa olsun, yenilsen bile topla oynama oranında ve şutlarda rakibine üstünlük sağlarsın bu taktikle. sana önerim, tepoyu iki kademe artır ve kornerleri altıpas alana attır.

şimdi antremanla alakalı bikaç sözüm var:

takımınızda 8-10 adet antrenörünüz olması lazım ve bunların alabileceğiniz en ii isimler olması lazım. tümünü otomatik görevlendirin zaten onlar uzmanlık alanlarına göre dağılacaklardır. aynı zamanda doktor olarak brezilyadan lasmar'ı getirin. ve her bir oyuncunuzu pozisyonlarına göre dağıtın. ii bir gelişme az sakatlık olur ayrıca her maçtan sonra dinlendirmenize gerek yok oyuncuları. aynen devam edin.

taktikte de tempoyu iki kademe artırmayı unutmayın. ii fmler...

Quote Originally Posted by umutumut67
    bu taktiği denedim... 25 maçtır ligde yenilmiyordum ve lig 17.si denizliye yenildim daha denemiycem bu taktiği...

dostum sabret... sabır cok önemli.. bir maçla yorum yapma... ben bu taktiği oluşturana kadar iki yıl şampiyon olamadım ama daha sonra 3 sezon hiç yenilmedim ki bunun ss'leri var.

sana diyecegim şey tempoyu iki kademe artır ve sabret...

aynı zamanda oyuncu önerilerini oyuncu platformunda hep yapıyoruz ve yapılıyor zaten ama sen her oyuncuyu yine de alışık oldugu pozisyonda oynatırsan daha ii verim alırsın en azından becerikli oldugu pozisyonda oynat derim size
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Quote Originally Posted by peluk
    o öndirek olayını ben ilk oluşturduğumda takımda nikola zigic adlı forvet vardı ve gol olma olasılıgı daha yüksekti ama senin bu tipte uzun adamların yok ise korneri altıpasa attır daha başarılı olursun. birkaç adamına da kornerlerde derinden saldırma komutunu ver daha başarılı olurlar

ayrıca bir şey daha belirtmek istiyorum. fm 2006 oyununda kimse ben kendimden daha guclu takımları hep yeniyorum diyemez. eğer korner taktiği komutları kullanırsan belki yenebilirsin, onun dısında mesela arsenal-southampton macında eğer southampton takımını yönetiyorsan galibiyet olasılığın düşüktür. ama ne olursa olsun, yenilsen bile topla oynama oranında ve şutlarda rakibine üstünlük sağlarsın bu taktikle. sana önerim, tepoyu iki kademe artır ve kornerleri altıpas alana attır.

şimdi antremanla alakalı bikaç sözüm var:

takımınızda 8-10 adet antrenörünüz olması lazım ve bunların alabileceğiniz en ii isimler olması lazım. tümünü otomatik görevlendirin zaten onlar uzmanlık alanlarına göre dağılacaklardır. aynı zamanda doktor olarak brezilyadan lasmar'ı getirin. ve her bir oyuncunuzu pozisyonlarına göre dağıtın. ii bir gelişme az sakatlık olur ayrıca her maçtan sonra dinlendirmenize gerek yok oyuncuları. aynen devam edin.

taktikte de tempoyu iki kademe artırmayı unutmayın. ii fmler...

dostum sabret... sabır cok önemli.. bir maçla yorum yapma... ben bu taktiği oluşturana kadar iki yıl şampiyon olamadım ama daha sonra 3 sezon hiç yenilmedim ki bunun ss'leri var.

sana diyecegim şey tempoyu iki kademe artır ve sabret...

aynı zamanda oyuncu önerilerini oyuncu platformunda hep yapıyoruz ve yapılıyor zaten ama sen her oyuncuyu yine de alışık oldugu pozisyonda oynatırsan daha ii verim alırsın en azından becerikli oldugu pozisyonda oynat derim size
    saol deniycem...

dostum ya 2023 yıLına kadar qeLmişn...bi sorum oLcak .. FB Türkiye kupasını aLabiLdi mi hiç??

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

almıştı herhalde ama sadece bir kere zannedersem genelde büyük bir aksilik çıkmaz ise hep ben aldım

Nesil
    2006
    Yer
    40lareli

Kardeş Saolasın Çalışma İçin - Umarım 4-4-2 Wings Taktiğinden İyidir

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ya o konu tartısıldı kapandı..

sen benim basarılarıma ve tavsiyelerime bak ona göre benim taktiğimle kullan.

tempoyu iki kademe artırırsan dah ii sonuc elde edersin..

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

emeğine sağlık kardeş ama ben wingsden şaşmam

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by RuGbY_038
    emeğine sağlık kardeş ama ben wingsden şaşmam
    tesekkürler ama bunun için mesaj yollaman gerekmezdi

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

kardeş iide ben düşüncemi yazdım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

iki taktiği karsılastırmana gerek yok dostum ben onu belirtmek istedim.

sana ii fmler

Thumbs up

helal olsun abi walla seni ayakta alkışlıyorum hem yaptığın işler için hem de 2023e kadar sabrettiğin için

15 sene nie oynadın anlamadım ama güzel

abi çinden iyi çok iyi taktik ayrica bende ilk maçtan itibaren etkili olmaya başladı çok beklememe gerek kalmadı çok saol bu taktik için

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by KnightBaris
    15 sene nie oynadın anlamadım ama güzel
    asıl zevki oyle cıkıyor gelen regenleri takıma adapte edip oynamak cok zevkli.

Quote Originally Posted by _AfricA_
    abi çinden iyi çok iyi taktik ayrica bende ilk maçtan itibaren etkili olmaya başladı çok beklememe gerek kalmadı çok saol bu taktik için
    ss koyarsan daha da sevindirirsin beni dostum. tesekkürler ve basarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

süper taktik bravo

20. Thumbs up

wings taktiğini nereden infdirebilirim var mı bu sitenin download bölümünde

Quote Originally Posted by cevher
    helal olsun abi walla seni ayakta alkışlıyorum hem yaptığın işler için hem de 2023e kadar sabrettiğin için
    ben en fazla 2019 a kadar dayanabildim ondan sonra pes ettim arkadaş iyi gitmiş helal olsun

Quote Originally Posted by yasark
    wings taktiğini nereden infdirebilirim var mı bu sitenin download bölümünde

ben en fazla 2019 a kadar dayanabildim ondan sonra pes ettim arkadaş iyi gitmiş helal olsun

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=10019

buradan indire,bilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arkadaşlar konu ile alakasız mesajlar atmayınız. Futbol ile ilgili bir bölümümüz var. Orada futbol ile ilgili konuşabilirsiniz. Burası FM bölümü konuyu dağıtmayalım.

Saygılar.....
    "YÜCE ATATÜRK"

link ölmüş biri rapid e atabilirmi?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by hellboss
    link ölmüş biri rapid e atabilirmi?
    hayır ben tıkladım çalışıyor link. bir daha dene istersen. başka arkadaşların koyduğu linkleri kabul etmiyorum.

bende rapidshare istiyorum tıklıyorum eylem yok

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by VanDerSarper
    bende rapidshare istiyorum tıklıyorum eylem yok
    yarın koycam yeni link tamam sen meraketme

neyse indirdim ben hemenpaylaştan bi kaç kere deneyince oluyor am diğer arkadaşlar için upload et

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by VanDerSarper
    neyse indirdim ben hemenpaylaştan bi kaç kere deneyince oluyor am diğer arkadaşlar için upload et
    edicem tamam. bu taktiğin yni versiyonunu ürettim yarın onu da yayınlıcam

ya peluk kardeş seni gerçekten de menejer yapalım yaw anlıyon sen bu işten boltonu yönetiyordum takım dökülyo hangi taktiği denedisem olmadı anam bu taktii bi denedim takım coştu 2-0 malupken 2-4 öne geçtim 4-4-2 wings taktiinide denemiştim yanlız taktik hi.bişi getirmemişdi bu süper tebrik iderim seni harukulade bi taktik teşkürler!

dostum bende indiremedim hemenpaylaştan rapide atarsan sevinirim eline sağlık bu arada...

Sayfa 4 / 5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Mesaj Yetkileri