Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 205 sonuç

Konu: FM 12.2.2 Update Çıktı

Quote Originally Posted by bearyn View Post
    Evet Türkiye Ligi fakat ikinci sezonumdan bahsediyorum. Yani playoff yoktu iki maç kala garantiledim, baktım haber çıkmadı, son maçı da yaptım sadece ligi en üst seviyede bitirdiğim için şu kadar sponsor parası aldınız falan diye bi haber çıktı. Eskiden eski oyuncular tebrik falan ederdi, haberler çıkardı. Hiçbiri olmadı.
    Ben de Türkiye Liginde oynuyorum ilk 3 sezon şampiyon oldum ama sadece ilk sezon sonunda şampiyon oldunuz tebrik ederiz tarzı mesajlar geldi. Ayrıca menajer profilinde lig şampiyonlukları 1 gözüküyor 3 olmasına rağmen. Ayrıca achievement kısmında ilk sene türkiye şampiyonu yazarken son 2 senede ligi birinci bitirdi yazıyor.

yeni update ne zaman çıkacak ki?

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Tarih yok ama eli kulağındadır. SI Games sadece veritabanı ile uğraşmıyor. Oyundaki teknik güncellemeleri bitirdikten sonra vakit kaybetmeden çıkarırlar sanıyorum ama ne zaman olur bilinmez. Bilmiyorum, belki Mart'ta çıkar, benimki sadece tahmin.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Bilgilendirme için teşekkürler.

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Kanimca subat sonu mart basi arasi cikar yeni yama. Gecen senelere bakarsak bu tarihlerde cikmistir hep

Si Forumlarına Göre Mart Ayının ilk Haftası Çıkabilir...

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

yeni yama database yaması olucak değil mi yeni kariyere başlamayım yani? malum steam olduğu için pek takip edemiyorum yamaları

%90 İhtimalle Database Değişikliği Olacak. Çünkü Araştırmacılarımız Devre Arası Bütün Bilgileri Gözden Geçirdi ve Sİ'ye İletti. 12.2.0 veya 12.2.1 Olarak Gelecek

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    %90 İhtimalle Database Değişikliği Olacak. Çünkü Araştırmacılarımız Devre Arası Bütün Bilgileri Gözden Geçirdi ve Sİ'ye İletti. 12.2.0 veya 12.2.1 Olarak Gelecek
    Kadro değişiklikleri sezon başından itibaren mi olacak ?

Yoksa transferlerin tarihini ara dönememi getirecekler ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Kadro değişiklikleri sezon başından itibaren mi olacak ?

Yoksa transferlerin tarihini ara dönememi getirecekler ?
    Sezon başından itibaren, oyun ilk çıktığı günden beri, devre arası transferleri hep sezon başından itibaren oluyor, bu seride de değişmeyecektir.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Sigames iyice işin suyunu çıkarttı artık. Altı üstü patch çıkartacaklar şimdiye kadar çoktan bitmesi lazım. Geçen sene 8 mart bu sene 15 martta çıkar artık. Millet kariyer açmak için bekliyor bunlar uzattıkça uzatıyorlar, adam gibi bilgi de vermiyorlar.
    Fm2013 ü yaparken boş zamanlarında bununla uğraşıyorlar heralde. Zamanında 14 şubatta patch çıktığını biliyorum.

Nesil
    2007

Bende patch bekliyorum ama yok

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yanlış anımsamışım, geçen sene Şubat ortası çıktı diye biliyordum o sebeple FM'yi uzun süre ertelemiştim yama çıksın oynarım diye. Meğerse 8 Mart'ta çıkmış. Bu sene de böyle olucak sanırım. Epey ara verdik FM'ye , özlemle bekliyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Gerçekten kariyer yapmak için 12.2 patch i bekliyorum. Hala çıkmaması sıkıntı verici ...
    Last edited by zemlinskis : 03.Mart.2012 at 21:13

Önümüzdeki hafta sonuna kadar çıkar sanırım.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

SI Gerçekten işin tadını kaçırdı. 80 tl ver orjinal oyun al. Yeni bir kariyer açmak için patch bekle mart ayıda geldi kim bilir ne zaman çıkarırlar. Nisanı bulur heralde

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Geçen sene 11.3 8 martta çıkmıştı bu sene 12.2'yi bekliyoruz hatırlatırım.

Nesil
    2006
    Yer

Bu patch işini Rusya mahvediyor galiba. Adamların transfer sezonu önceki gün bitti eğer daha önce patch çıkmış olsa Arshavin Arsenal'de kalmış olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Rusya'da da sistem değişiyor artık.Avrupa ile aynı olacak onların sezonlarıda sanırım birdahaki yıldan itibaren.

24 şubatta bitmiyor mu Rusya'da transfer sezonu? 10 gün oldu neredeyse transfer sezonu biteli yanlış değilsem.

Nesil
    2006
    Yer

Evet 24 müş ben yanlış hatırlamışım.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Evet 24 şubatta bitiyor rusyada transfer dönemi. Tahminimce 8-10 mart arası çıkar gibi patch

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Pazartesi ya da salı çıkar bence.

Türkiye Ligi statüsünde bir değişiklik olmayacak değil mi? Son halindeki gibi ilk yıl playoff, sonra normale dönüyordur umarım hala?

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Çıksın artık.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Nerde kaldı yav ? Bekle bekle ömür törpüsü ...

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Halen bekliyoruz

28. Default

Bekleyin, Beklerken Kahvenizi Tatlı Tatlı Yudumlamayı Asla Unutmayın

Quote Originally Posted by serhatkoyu View Post
    Ben de Türkiye Liginde oynuyorum ilk 3 sezon şampiyon oldum ama sadece ilk sezon sonunda şampiyon oldunuz tebrik ederiz tarzı mesajlar geldi. Ayrıca menajer profilinde lig şampiyonlukları 1 gözüküyor 3 olmasına rağmen. Ayrıca achievement kısmında ilk sene türkiye şampiyonu yazarken son 2 senede ligi birinci bitirdi yazıyor.
    Bir de bu sorun sadece 1-2 kişiye mi oluyor yav? 2-3 kariyer yaptım hepsinde de aynı sorun vardı Türkiye Liginde

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Sezon başından itibaren, oyun ilk çıktığı günden beri, devre arası transferleri hep sezon başından itibaren oluyor, bu seride de değişmeyecektir.
    Aslında ara döneme denk getirilecek şekilde ayarlansa çok daha gerçekçi olabilirdi.

Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri